Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αίθουσες δεξιώσεων σε ξενοδοχεία


Recommended Posts

Θα μπορούσατε να μου προτείνετε ορισμένα ξενοδοχεία (κατά προτίμηση 4 αστέρων) όπου θα μπορούσα να κάνω τη δεξίωση της βάπτισης; Αν έχετε και προσωπική εμπειρία, ακόμη καλύτερα! Ευχαριστώ!

 εχω δυο μπουμπουκακια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Θα μπορούσατε να μου προτείνετε ορισμένα ξενοδοχεία (κατά προτίμηση 4 αστέρων) όπου θα μπορούσα να κάνω τη δεξίωση της βάπτισης; Αν έχετε και προσωπική εμπειρία, ακόμη καλύτερα! Ευχαριστώ!

 

Αν μας πεις περιοχή...... πολύ ευχαρίστως!

Link to comment
Share on other sites

Δεν πειράζει! Ευχαριστώ! Γενικά πείτε μου πάντως αν υπάρχει κάποιο ξενοδοχείο από το οποίο μείνατε πολύ ευχαριστημένοι είτε ως διοργανωτές της δεξίωσης, είτε ως καλεσμένοι... και βεβαίως αν υπάρχει κάποιο προς αποφυγήν, επίσης ενημερώστε με!!! :-)

 εχω δυο μπουμπουκακια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Για το κέντρο ειχα ρωτησει για τη δικια μου βαφτιση στο Royal Olympic Hotel κοντα στις στηλες του Ολυμπιου Διος. Ειχε πλουσιο μπουφέ και ικανοποιητικές τιμές για αυτα που προσφερανε.Αλλα δεν θυμαμαι αν ειναι 4αστερο ή 5αστερο. Τελικα, μια που ψαχνεις κ νοτια εμεις καταληξαμε στο Golf στη Γλυφαδα που δεν ειναι ακριβως ξενοδοχειο αλλά εχει παρα πολυ καλη εξυπηρετηση και φανταστικο μπουφε και οι τιμες ηταν λίιιγο πιο πανω απο τιμες καλου ξενοδοχειου που ψαχνεις.

Μετα την καταιγίδα, έρχεται πάντα η λιακάδα.

Link to comment
Share on other sites

εγω θα παω στο παρθενων διπλα στην ακροπολη,εχουν μια προσφορα απο 26 κ πανω ενα ικανοποιητικο μπουφε με ποτα μαζι.ειναι αρκετα χαριτωμενο,δες το στο ιντερνετ.η εισοδος ομορφη για να κατσουν αν θελουν κιολας οι καλεσμενοι,η αιθουσα καλη,απλη σχετικα αλλα θα βαλουν ροτοντες ντυμενες οπως κ οι καρεκλες,κανουν στολισμο κ δινουν δωματιο κ τουρτα. χωραει το πολυ 130 ατομα χωρις πιστα για χορο.μου αρεσε που οτι ζητηησα το κανανε χωρις γκρινια!

 

τελεια θεα ειχε το athens gate αλλα χωραει 80 το πολυ

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ! Θα κοτάξω και τις 2 αυτές επιλογές. Δεν με ενδιαφέρει να έχει πίστα χορού. Θα ήθελα να κάνω τη βάπτιση όπως και την προηγούμενη σε στυλ παιδικό πάρτυ! Δηλαδή χωρίς χορους και γλέντια, παρά μόνο lounge μουσική και κάποιο άτομο (κλόουν ή κάτι τέτοιο) για να διασκεδάζει τα παιδάκια... Όσο για τα άτομα, θα προσπαθήσω αυτή τη φορά να κάνω περικοπές...

 εχω δυο μπουμπουκακια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χοντρικα 30 και με λιτο μενου. αν πας εκει σστην αιθουσα στην ταρατσα θα ξετρελαθεις απο τη θεα!απλα δεν βλεπονται ολοι μεταξυ τους. δεν θα με ενοχλουσε ομως αν χωρουσαμε,μεχρι 80 ατομα γινεται

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για τις προτάσεις σας!!! Θα στείλω e-mail σε αυτά τα ξενοδοχεία για να δω τιμές... Οι τιμές που μου αναφέρατε μου φαίνονται πολύ φθηνές. Μακάρι να είναι έτσι!!!!!

 εχω δυο μπουμπουκακια

Link to comment
Share on other sites

Αργεί ακόμα η βάπτιση (το φθινόπωρο μάλλον). Απλώς μαζεύω ιδέες και προτάσεις και ια απεθυνθώ στα ξενοδοχεία λιγο αργότερα, γιατί έτσι κι αλλιώς οι τιμές και τα δεδομένα μπορεί να έχουν αλλάξει μέχρι τότε. Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον!

 εχω δυο μπουμπουκακια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 months later...

Μεχρι ποσα θες να δωσεις, γιατι ειμια καλεσμενη στο St George Likabetous το Σαββατο και αποτι εχω μαθει το μενου εχει 40 ευρω κομπλέ και με σολομους...Για ριξε μια ματιά αν σου κανει η τιμη

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Μεχρι ποσα θες να δωσεις, γιατι ειμια καλεσμενη στο St George Likabetous το Σαββατο και αποτι εχω μαθει το μενου εχει 40 ευρω κομπλέ και με σολομους...Για ριξε μια ματιά αν σου κανει η τιμη

 

Ήθελα να δώσω κάτω από 35. Αλλά αφού το St George Likabetus έχει μενού με 40 ευρώ μόνο, είμαι αισιόδοξη!:P

 

εκανα τη βαφτιση στο παρθενων στην ακροπολη.ΑΨΟΓΗ εξυπηρετηση,ολα υπεροχα με προσφορα μποφε 26 ε. συν πολλα αλλα .μπες στο site τους να δεις

 

Ευχαριστώ Κατερίνα. Μια χαρά ακούγεται. Θα το κοιτάξω. Ευχαριστώ.

 εχω δυο μπουμπουκακια

Link to comment
Share on other sites

Ήθελα να δώσω κάτω από 35. Αλλά αφού το St George Likabetus έχει μενού με 40 ευρώ μόνο, είμαι αισιόδοξη!:P

 

 

 

Ευχαριστώ Κατερίνα. Μια χαρά ακούγεται. Θα το κοιτάξω. Ευχαριστώ.

 

τωρα πο βρηκα χρονο να πω κ κατι παραπανω!

ειχε στην τιμη εκτος απο φαγητο-μπουφε την τουρτα, τα λουλουδια,το ποτο υποδοχης το δωματιο για οση ωρα ειμασταν εκει(εμεις καναμε κ γαμο οποτε το κρατησαμε κ το βραδυ!) κ ενα διημερο σε αλλο ξενοδ του ομιλου!η υπευθυνη η κυρια χαλταστη ειναι αψογη κ με ηρεμουσε απιστευτα στην προετοιμασια!ασε που τους πηγα τα πραγματα κ κανανε το στολισμο οι ιδιοι

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν πάς κατα παραλία που ειχα παει σε βαπτηση στο Amalthia-The place...και ηταν θεικά;;;

Δεν ειναι ξενοδοχειο αλλά εχει καλό και οικονομικό μενου και απο θεα....ΑΣΤΑ....ΑΠΙΘΑΝΗ

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...