Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

φτηνη γαζα που θα βρω?


Recommended Posts


Διαφημίσεις


υπαρχει καποιο εργοστασιο με γαζες ?

 

ποσα μετρα εχει ενα ολοκληρο τοπι ¨?

θα χρειαστω πανω απο 120 μετρα

 

Οπου και αν εχω δει κατω απο 2? το μετρο δεν την έχω συναντησει. Ποσα μετρα εχει το τοπι δεν ξερω...δυστυχως....

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ένα κατάστημα σε όροφο στη Νικίου, στο Μοναστηράκι κοντά, μόνο που δεν θυμάμαι το νούμερο. Απέναντι έχει ένα χρυσοχοείο με την επωνυμία Σουσούνης. Εκεί έχει πολλά υφάσματα με 1ευρώ το μέτρο. Έχει και γάζες, δεν ξέρω αν έχει σε όλα τα χρώματα και τις ποσότητες που θες, αλλά ίσως αξίζει να το επισκεφτείς.

9rsvp3.png

CLDxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοντα στη νικιου ,λιγο πανω κ αριστερα απο το φθηνο μαγαζι,μου την αφησε 1.40.αν παρεις πολλα μετρα σιγουρα θα στο κατεβασουν.συνηθως ειανι 1 μετρο επι 1.5 φαρδος,μπορεις κ να την κοψεις στη μεση αν τη θες για στολισμο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 χρόνια μετά...
Εγώ πήρα γάζα (φάρδος 1,5μέτρο) με 1ευρώ/μέτρο. Καλύτερη τιμή δε βρήκα πουθενά. Είναι μια βιοτεχνία στην Καλογρέζα. Αν ενδιαφέρεσαι europa σου στέλνω pm.

 

γεια σας. Μπορείτε παρακαλώ να μου στείλετε κι εμένα ένα μηνυμα με τα στοιχεία επικοινωνίας του εργοστασίου στην καλογρεζα? Ενδιαφέρομαι να αγοράσω φτηνή γαζα για μια παράσταση. Καλησπέρα, ευχαριστώ πολύ:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 months later...

Καλησπέρα σας!!!!! Σε παρακαλώ nitsa_ge μπορείς να μου στείλεις κι εμένα για την γάζα με 1?/μέτρο? ή όποια άλλη κοπέλα και γνωρίζει ας μου στείλει παρακαλώ .... είναι επείγον!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

καλησπέρα, ενδιαφέρομαι κι εγω για φθηνη γάζα, όποια μπορεί ας ενημερώσει, επίσης πόσα μέτρα χρειάζονται στο κάθε τραπέζι ? και τι είδους γάζα μπαίνει για στολισμό τραπεζιού ?

 

ευχαριστω,

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...