Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ


Recommended Posts

Ζεπειρίδης Λεωνίδας

Είναι στην Αγ.Σοφίας.

Πολύ ψείρας, σε ξεσκονίζει στις εξετάσεις.Πολύ αναλυτικός στις εξηγήσεις του.Πολύ άνθρωπος, δε σε βλέπει σαν το ραντεβού των 20:00.Και είναι και στο Παπαγεωργίου!

Djccp2.png

67KIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΦΛΩΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Πλ. Συντριβανίου 4

2310278451

Ειναι παρα πολυ καλος δουλεια του.

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Π. Λεβαντή 17 Ν. Κορδελιό

2310760852

Ειναι ο γυναικολογος μου.Ξεγενναει στην Γεννησις.

Link to comment
Share on other sites

ΜΠΙΛΗ Ν. ΕΛΕΝΗ

Μητροπόλεως 109

2310261196

 

σε ευχαριστω,αυτα τα εχω μηπως την ξερεις σαν γιατρο?

χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα

το αγορακι μου ειναι η ζωη μου ολη!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεωργιαδης Στεργιος,ειναι στην Τσιμισκη κοντα στην Αγ.Σοφιας,δεν θυμαμαι αριθμο.ειναι πολυ καλος ανθρωπος ,κ πολυ καλος γιατρος,κ πολυ βασικο δεν σε κοιταζει σαν χρημα,ξεγενναει στο Γεννεσις

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Όποια ξέρει για θεσσαλονίκη, ας μου δώσει συστάσεις για καλό γυναικολόγο-μαιευτήρα. Ο Γκινάλης τί λέει? Κάποιον Τυμπανίδη τον ΄χει κανείς ακουστά? :roll:

 

Ο Χαινογλου ειναι κορυφη και ως γυναικολογος και ως μαιευτηρας.

 

Βασ. Ολγας ειναι το ιατρειο του

Παρε τηλ να μαθεις περισοτερα εαν θελεις....Εμεις ειμαστε παρα πολυ ευχαριστημενοι μαζι του........

 

2310835382

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλησπερα μελουσες μανουλες!!!Ενας πολυ καλος γιατρος στη Θεσσαλονικη ειναι ο Σορτσης Ανδρεας Μητροπολεως 105 στον 3ο, τηλ ιατρειου 2310277070 κιν 6972 706050. Στα ραντεβου του παιρνει 30ευρω, ειναι στο Γενεσις, Διαβαλκανικο και στη Βιοκλινικη ακριβως απεναντι απτο ιατρειο του, 1000 ευρω παιρνει για τη γεννα και αποτι εμαθα το ιδιο κ για την καισαρικη (τις τιμες τις βαζω γιατι πιστευω μας ενδιαφερει ολες μας, οταν ψαχνουμε για εναν καλο γιατρο που δ θα πληρωσουμε μια περιουσια). Εγω οποτε τον χρειαστηκα με εξυπηρετησε την ιδια μερα τα δε επειγοντα που θεωρουσα εγω την ιδια ωρα με φωναζε να παω για εξεταση.Επισης ειναι κ στο ικα ευοσμου.

Link to comment
Share on other sites

Επισης ειναι κ στο ικα ευοσμου.

 

Eχε κατά νου ότι τις εγκυμονούσες τις παραπέμπουν "στο κέντρο προστασίας μάνας και παιδιού" ου συγκεκριμμένου ΙΚΑ ,δεν μπορεί να σε παρακολουθήσει αλλά ούτε και να σου γράψει φάρμακα και εξετάσεις.Το προσπάθησα με 1000 τρόπους γιατί η γιατρός είχε φίλο κολλητό στο ίδιο ΙΚΑ και δεν μπορούσε να κάνει τίποτα όχι ότι δεν ήθελε.Γέννησα πριν 6 μήνες.

ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΔΕΝΟΜΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ,ΠΩΣ ΘΑ ΞΕΠΕΡΑΣΤΕΙ ΤΟ ΟΙΔΙΠΟΔΕΙΟ ???????????????

1ος Αγγελος :31/10/08 ;)

2ος Αγγελος :01/04/10.:P

Link to comment
Share on other sites

Για μενα ο Κτασικης ειναι απαραδεκτος.

 

Γιατι τι σου εκανε?Ειναι ο γιατρος μου και με ξεγεννησε δυο φορες και ειναι μια χαρα...Για πες να μαθουμε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γιατι τι σου εκανε?Ειναι ο γιατρος μου και με ξεγεννησε δυο φορες και ειναι μια χαρα...Για πες να μαθουμε.

 

 

Δεν τον είχα ποτέ ως γιατρο.Εμενα με παρακολυθεί ο ενδοκρινολόγος με τον οποίο συνεργάζεται ο Κατσίκης.Τη μια φορα περίμενα στο Ιπποκράτειο για εξετάσεις κ είχε έρθει μια εγκυος που την παρακολουθούσε ο ιδιος ενδοκρινολογος με μενα κ του ζητησε αν γινοταν να παρει σειρα προτεραιοτητας.Κ φυσικα την εδιωξε λεγοντας:εχω κ γω μωρα να με περιμενουν κυρια μου,τι θελετε?

Το θεωρησα απαραδεκτο.

 

Αλλη μια φορα αντιμιλησε σε μενα επειδη ειχα παει να κανω τον ορμονολογικο ελεγχο στον ενδοκρινολογο κ περιμενα να μου γραψει παραπεμπτικο ο γιατρος.Κατα λαθος του ομως ειχε ξεχασει ο ενδοκρινολογος να με γραψει στο ημεολογιο του κ ξεχασε οτι θα πηγαινα.Οταν με βλεπει λοιπον ο Κ μου λεει:Τι θελετε εσεις εδω.Δεν εχουμε ραντεβου.Μας3 καθυστερειτε. Φυσικα ο ενδοκρινολογος μου πολυ ηρεμα του ειπε να βγαλει κατι σημειωσεις του γιατρου κ φυσικα εκει ημουν σημειωμενη οτι θα πηγαινα εκεινη τη μερα.Απλα ειχε ξεχασει να μου βγαλει χαρτακι για τα μπουκαλακια του αιματος που θα μου επαιρναν.

Link to comment
Share on other sites

Ναι καταλαβαινω την αγανακτηση σου.Και μια και δεν τον ειχες ποτε για γιατρο,δεν μπορεις να γραφεις στο θεμα των γυναικολογων οτι ειναι απαραδεκτος-γιατι καποια κοπελα θα θεωρησει οτι ειναι απαραδεκτος γιατρος, ενω δεν ειναι.

 

Σου γραφω με ολη μου την φιλικη διαθεση.

Link to comment
Share on other sites

Για μένα γιατρός δεν είναι μόνο γνώσεις αλλά κ συμπεριφορά.Δεν μπορεί να μην δίνεις προτεταιότητα σε μια έγκυο να κάνει τις εξετάσεις της.Πριν τον γνωρίσω έτσι οπως τον γνώρισα ήθελα να πάω στο ιατρείο του μιας που ακόμα δεν βρήκα τον ιδανικό γυναικολόγο.Πλέον....

Δεν θέλω να επηρεάσω καμιά κοπέλα.Εξάλλου ο γιατρός είναικαθαρά υποκειμενικό θέμα.

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια, γνωρίζετε να μου συστήσετε κάποιον γυναικολόγο που να συνεργάζεται με τον Άγιο Λουκά; Εϊμαι στην 1η εγκυμοσύνη !

Αργυριου Χρήστος, απλά καταπληκτικός. Αν θέλεις τα στοιχεία του μπορώ να σου τα στείλω.

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μηπως ξερετε τον χατζηκαλογιαννη κωνσταντινο? εχει ιατρειο στην εγνατια.

σκεφτομαι να παω και ηθελα να μαθω αν τον εχει καμια να μου πει.

 

 

Ηταν στο ΙΚΑ καποτε αλλα σαν γιατρος δεν ξερω αν ειναι καλος...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
πολυ καλος ειναι ο στεργιος παπαχατζοπουλος . ειμαι πολυ ικανοποιημενη

 

 

 

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΨΟΓΟΣ.ΚΑΘΟΛΗ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΑΝΕΚΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΟΣ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ.ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΕΞΕΤΑΣΗΣ ΔΕΝ ΣΕ ΚΟΜΠΛΑΡΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΕΒΛΕΠΕ ΣΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΑ.ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΘΕΙ ΟΤΙ ΚΑΙ Η ΜΑΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ.ΤΟΝ ΣΥΣΤΗΝΩ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Μετά από δύο χρόνια άκαρπων προσπαθειών και πολλών εξετασεων (αψογων) μετα την παλλινδρομη απ΄το Σεπτεμβριο του 2008,εχοντας παει στον Καρυδα Χ. και στον Πραπα Νικο,οι οποιοι δεν μου βρισκουν τιποτα,σκεφτομαι από Σεπτεμβρη να παω στον Αργυριου στον Αγιο Λουκά,που εχει πολύ καλό όνομα, είναι γυναικολόγος πολλών γνωστων μου,καθώς διάβασα και απο δω μεσα οτι εχει βοηθησει γυναικες που προσπαθουσαν καιρό.Τι να πω?Ξερω οτι μαλλον ειναι ψυχολογικό,αλλα εχω ανάγκη να εμπιστευτώ κάποιον.

 

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ, ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ

ΑΡΧΙΚΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΠΙΤΥΧΕΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΣΟΥ!

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΑΡΓΥΡΙΟΥ

ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΩΣΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟΝ ΣΥΣΤΗΣΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΑΝΑΛΑΒΕΙ! ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΜΕΝΗ ΑΠΟ ΛΑΠΑΡΟΣΚΟΠΗΣΕΙΣ, ΓΙΑΤΡΟΥΣ.... ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΜΕΝΗ!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ, ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ

ΑΡΧΙΚΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΠΙΤΥΧΕΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΣΟΥ!

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΑΡΓΥΡΙΟΥ

ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΩΣΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟΝ ΣΥΣΤΗΣΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΑΝΑΛΑΒΕΙ! ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΜΕΝΗ ΑΠΟ ΛΑΠΑΡΟΣΚΟΠΗΣΕΙΣ, ΓΙΑΤΡΟΥΣ.... ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΜΕΝΗ!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Καλημέρα θα σου συνιστούσα να ακολουθήσεις την ομοιοπαθητική έχω πολύ κοντινό μου πρόσωπο που ταλαιπωριόταν έντονα και πολύ καιρό με ενδομητριώσεις και χωρίς ιδιαίτερο κόπο με μια απλή αγωγή μέσα σ'ένα 4μηνο έμεινε έγκυος και πήγε πολύ καλά το ίδιο προτίνω και στο Σοφουλικάκι αρκεί να την πιστεύετε.Στο επίσημο site της ομοιοπαθητικής υπάρχουν σχετικά άρθρα για την υπογονιμότητα http://www.homeopathy.gr.

Τώρα για τον συγκεκριμένο γιατρό που ρωτάτε τον είχε η συνάδελφός μου αλλά δεν ήταν πολύ ευχαριστημένη την ταλαιπώρησε πολύ με εξετάσεις και την αναμονή των ραντεβού

Οτι και αν αποφασίσετε καλή επιτυχία......

ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΔΕΝΟΜΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ,ΠΩΣ ΘΑ ΞΕΠΕΡΑΣΤΕΙ ΤΟ ΟΙΔΙΠΟΔΕΙΟ ???????????????

1ος Αγγελος :31/10/08 ;)

2ος Αγγελος :01/04/10.:P

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...