Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

κοριτσια γιατι τα παιρνετε απο το inch blue τα παντοφλακια αυτα? τα εχει παμφθηνα στο ebay!!! μεχρι 18-24 νουμερο ειδα, δεν εψαξα για μεγαλυτερο μιας και δε με ενδιεφερε τοτε... εγω πηρα 4 ζευγαρια γυρω στα 30 ευρω θυμαμαι...... αλλα ισως να υπαρχουν αλλοι πωλητες με μεγαλυτερα νουμερα επισης οικονομικα!

σας βαζω, τα καταστηματα που βρηκα, για ριξτε μια ματια..........

 

http://stores.ebay.co.uk/Funkee-Feet?_rdc=1

 

http://stores.ebay.co.uk/Mini-Feet-Shoes?_rdc=1

 

http://stores.ebay.co.uk/mytwinkletoeshoes?_rdc=1

 

 

ξαναλεω ειναι εως 18-24 μεγεθος

 

εντιτ!!!!!!!!!!! εξτρα συμβουλη!!!!!!!!!!!!!!! εχω παρει αυτα http://cgi.ebay.co.uk/NEW-SOFT-LEATHER-BABY-SHOES-0-6-6-12-12-18-MTHS-SF-/260668015402?pt=UK_Baby_BabyShoes_BabyShoes_GL&var=&hash=item82636bda70

και με το μπουσουλημα εγιναν μαυρα!!!!!!!! ενω ειναι φανταστικο σεχδιο λερωνει το λευκο... καθαριζει ομως με πανακι.... anyway τωρα που θα ξαναπαραγγειλω θα παρω πιο σκουρο χρωμα....... ακομα μπουσουλαμμε........

 

Είναι πανέμορφα τα παπουτσάκια. Όμως, είναι για περπάτημα; Εμένα πιο πολύ για αγκαλιάς μου φαίνονται...

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μαριτα μου ειχα μερες να μπω και τωρα τα ειδα μαζεμενα τι γραψατε! χιχιχιχι

κι εγω πλακακια εχω και ειχα την ιδια φοβια αλλα τελικα δε γλυστρανε καθολου!!!! στην αρχη που μαθαινε να σηκωνεται ορθια οκ λιγο τη δυσκολευαν, αλλα οχι τα συγκεκριμενα μονο, γενικα τα παπουτσια! τωρα που εχει μαθει μιλαμε της τα φοραω συνεχεια! ασε που δε μπορει να τα βγαλει.... ή δε θελει.... δε ξερω, παντως οτιδηποτε αλλο στο ποδι της το βγαζει! μαυτο ειναι σα ξυπολυτη μαλλον απλα δεν κρυωνει το ποδαρακι... ολο παγωμενο ειναι το μωρουλι μου με τα χαζοπλακακια.... στη μανα μου (που τη κρατανε τα πρωινα) ευτυχως εχει ξυλινα πατωματα και ειναι καπως καλυτερα αλλα κι εκει ολη μερα τα φοραει....

παντως μου κανει εντυπωση που ειναι τα μοναδικα που δεν βγαζει και δεν τα "στραβοπαταει".... και δε μου γεμιζαν το ματι στην αρχη, για τα σχεδια τα πηρα....

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Είναι πανέμορφα τα παπουτσάκια. Όμως, είναι για περπάτημα; Εμένα πιο πολύ για αγκαλιάς μου φαίνονται...

 

ο πατος ειναι απο δερμα σουεντ... δεν εχει σολα οπως τα κανονικα παπουτσια.....

τι να σου πω, εμενα γενικα η παιδιατρος μου ειπε μεσα στο σπιτι να μη της φοραω παπουτσια, αλλα να περπαταει ξυπολυτη και μονο εξω παπουτσια.......

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα και απο εμένα και μία ερώτηση για πρωινό!!!θέλω να στείλω mail. στα pramworld για να δω για κάτι μεταφορικά αλλα απο το σαιτ τουσ με βγάζει μέσω αουτλουκ και εγω δεν έχω . ξέρει καμία πως θα τα καταφέρω?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα και απο εμένα και μία ερώτηση για πρωινό!!!θέλω να στείλω mail. στα pramworld για να δω για κάτι μεταφορικά αλλα απο το σαιτ τουσ με βγάζει μέσω αουτλουκ και εγω δεν έχω . ξέρει καμία πως θα τα καταφέρω?

κάνεις αντιγραφή της διεύθυνσης (μαρκάρεις και δεξί κλικ με το ποντίκι) και paste στο hotmail ή gmail σου ή ότι έχεις τέλος πάντων :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

ΑGE,ευχαριστώ για την απάντηση. Όχι, δεν έδωσα στοιχεία μέσω μέηλ, απλά τον ρωτάω πώς να πράξω...φοβάμαι, μήπως αν πάω σήμερα να πληρώσω με πέι παλ,μου ζητήσουν καμία διπλή χρέωση και δεν θα το αντέξω..τεσπά, όποια κοπέλα γνωρίζει, παρακαλώ ας με βοηθήσει.Όταν λυθεί πάντως θα σας ενημερώσω.

Μπες στο my ebay,καπου εκει θα σου λεει οτι εχεις να πληρωσεις κατι......τωρα με την πιστωτικη δεν ξερω,εχω κι εγω paypal...

ως συνηθως οι περισσοτεροι πωλητες ειδικα οταν προκειται για international αγορες ,ζητουν paypal,ο δικος σου δεχοταν με πιστωτικη?

Περιμενε να σου απαντησει και βλεπεις.......

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα και απο εμένα και μία ερώτηση για πρωινό!!!θέλω να στείλω mail. στα pramworld για να δω για κάτι μεταφορικά αλλα απο το σαιτ τουσ με βγάζει μέσω αουτλουκ και εγω δεν έχω . ξέρει καμία πως θα τα καταφέρω?

 

Στείλε μέιλ στο [email protected]. και ρώτησε τους ότι θες:D

Link to comment
Share on other sites

ΨΙΤ ΨΙΤ!!!!!

Καμια Γατουλα εμφανιστηκε?

Περιμενουμε νεα!!!!!

Αυριο ειμαι για Λαρισα ελπιζω να εμεινε τιποτα.....

Φορμακια ζιπουνακια κτλ ειχε με εκπτωση?

Απο photomemories καλο το photobook θελω να κανω κ εγω ενα,εχει κ εκπτωση 30% ειχες πει ετσι δεν ειναι?

Ts65p3.png
Link to comment
Share on other sites

Μπες στο my ebay,καπου εκει θα σου λεει οτι εχεις να πληρωσεις κατι......τωρα με την πιστωτικη δεν ξερω,εχω κι εγω paypal...

ως συνηθως οι περισσοτεροι πωλητες ειδικα οταν προκειται για international αγορες ,ζητουν paypal,ο δικος σου δεχοταν με πιστωτικη?

Περιμενε να σου απαντησει και βλεπεις.......

 

Δεχόταν και τα 2 και επειδή ακόμα δεν είχε δημιουργηθεί ο λογαριασμός στο πέι παλ, οι μπότες ήταν τελευταίο κομμάτι,είπα να σπεύσω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΟΧΙ δε παρελαβα ακομα απο mandco

τι στοιχημα θα ερθουν αυριο αλλα ο ταχυδρομος θα ερθει την τριτη και θα παραλαβω τεταρτη????

 

 

Ανελυσα φοτμπουκ απο foto.com

Μια χαρα και καλυτερα για τα λεφτα του

 

Συγκρινα με photomemories.gr

ΚΑι αυτη καλοι, αν δωσω στο πρωτο 9, στο 2ο θα δωσω 8,5

Το 2ο πιο ακριβο αλλα επειδη το εχω δουλεψει εχει κατι γυρισματακια στις φωτος που στο 1ο δε τα βρηκα

Αν βαλει κανα εκπτωτικο κωδικο ελπιζω τελος χρονου η και του χρονου ακομα θα φτιαξω το αλμπουμ 2-3!!!

 

.......και παρεπιμπτοντως το 2ο μου δινει δωρεαν φοτομπουκ αν γραφτουν 5!

μπορω να βρω 5 υποψηφιες????? ε καλα μου???????

 

 

ΝΕΧΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤ

 

Δε θυμάμαι αν έχει αναφερθεί, το photomemories έχει μια έκπτωση μέχρι 31 Οκτώβρη (από ενημερωτικό τους email):

Δημιουργήστε το δικό σας photobook με τις καλοκαιρινές διακοπές αλλά και πολλά ακόμα προϊόντα όπως αφίσες και πίνακες με30% έκπτωση. Η προσφορά ισχύει μέχρι 31 Οκτωβρίου 2010 τοποθετώντας τον κωδικό έκπτωσης «summer 2010» στο καλάθι αγορών.

Link to comment
Share on other sites

katinaki!!!!!!!!!!!!!!!! ποια πήρες γιατί θέλω να πάρω μερικά πράγματα ακόμα:P

 

Καλημέρα, Καλημέρα (ναι με ξενύχτησε η μικρή έτρεχα 4 το πρωί στο Ιασώ..και τώρα συνήλθα η υπναρού:roll:)

Age για ποιο λές γιατί πολλές σελίδες διάβαζα και χάθηκα απο babybutt??

 

Επίσης σήμερα παρέλαβα το δέμα μου απο tesco και απο ebay που δεν έστελνε Ελλάδα (μέσω my-uk-mail). Απο tesco πολύ ικανοποιημένη με τα ρουχαλάκια της μικρής μου αρκετά καλή ποιότητα για τα λεφτά τους (εντάξει οχι ακατανόμαστος) μόνο με κάτι εσώρουχα που πήρα για τον σύζηγο μου φαίνονται πολλυυυυ μεγάλη φόρμα και πήρα L όχι XL. Τι να πώ τι κ....ς έχουν αυτοί οι Αγγλοι..:mrgreen:

 

Καλαμαράκι παραπονιάρικο αυτά που προτείνουν απο ebay τους πωλητές τους βάζεις όλους στην λίστα ή να κάτσω να τα κάνω σελιδοδείκτες??:-D

 

Που είναι η Γάτα οεοοο. Γατααααα προτεινέ μου για το photomemories.gr με πρόλαβες πριν γραφτώ θα φτιάξω 1-2 φοτομπουκ..

Link to comment
Share on other sites

για τα πιζαμάκια από το mandco λέω που είπες ότι ήταν τσιγαρόχαρτο ποια αγόρασες ???

Ήρθαν τα tesco εεε??? ΤΕΛΕΙΑ !!!! μπράβο μπράβο καλοφόρετα !!!!

 

edit τώρα το ξαναείδα, όλα καλά ??? άντε και από μέρα σε μέρα με το καλό !!!!

Link to comment
Share on other sites

δεν έχω αγοράσει απο M&Co η αγαπητή klarabela τα πήρε

Ναι ναι πολύ ωραία είναι τα έπλυνα, τώρα είναι στεγνωτήριο :mrgreen::mrgreen::mrgreen:..εγραφε οτι μπαίνουν..πάντως εγώ τα μέτρησα με την μεζούρα πριν τα βάλω..χαχαχα

 

 

εντιτ: ναι καλά είχε πέσει σε λίθαργο απο το απόγευμα και δεν την άκουγα και στις 4 έπαθα μια κρίση...τελίκα το αναμενόμενο μόλις έφτασα και ξάπλωσα αρχισε να στρυφογυρίζει..μέρχι την Τετάρτη αντε να δούμε μετα ραντεβού..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

α........καλά αλλού για αλλού !!!! είχα και την πρωινή σύγχυση:?:?

 

http://www.mandco.com/content/ebiz/mackays/invt/3713342blue/3713342_blue_p_s.jpg

http://www.mandco.com/content/ebiz/mackays/invt/3713318blue/3713318_blue_p_s.jpg

http://www.mandco.com/content/ebiz/mackays/invt/3713261blue/3713261_blue_p_s.jpg

Αυτές οι 3 ήταν και δεν αξίζουν. Είναι πολύ λεπτές.

Η chicco είχε προσφορές με 12 ευρώ την πιτζάμα άριστη ποιότητα.

Link to comment
Share on other sites

 

Πανέμορφααααααα

αυτον τον εχουμε ή οχι στους οκ??

 

Kalamaraki μου γλυκό τα παντοφλάκια που λες μας είχε γράψει κάποια στιγμή δε θυμάμαι ποια κοπέλα 3 προμηθευτές απότο αγγλικό εμπέι...αν τοβρω θα στο βάλω γιατί είχε πολύ καλές τιμές...αλλά δε θυμάμαι αν ήταν ίδια μάρκα...

 

Αντε θυμισου Μαριτουλα ...γιατι ειμαι ενα βημα πριν αγοράσω απο αυτον που προτεινε η Μαρια με 14δολλάρια σπιτι μου...

 

Καλά, εγώ στο inch blue γιατί δεν είχα κλικάρει? Καλά ε, τα θέλω ΟΛΑ! Και καλές τιμές. Καλύτερες από robeez που χα ψωνίσει και πολύ μεγαλύτερη ποικιλία.

 

Φιλενάδα ειναι πανάκριβα αυτα...

Δες εδω http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=220593726785&var=520005517308&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

 

 

Καλαμαράκι μου σου στέλνω πμ με τον πωλητή!

Ο πωλητής κορίτσια είναι αυτός:http://myworld.ebay.co.uk/lizjoy79/

 

Το πηρα και θα το ανανεώσω . Ευχαριστωωωω

 

Γι'αυτό δεν θυμάμαι, γιατί δεν ψώνισα τίποτα!...(γιατί όμως το κράτησα, δεν ξέρω!...)

Φταίει αυτός ο Γερμανός, ο Αλτσχάϊμερ που μου'χει πάρει τα μυαλά!..

 

χε χε δεν πειραζει πηρα ματι ωραιο ομως χαχαχαχα

 

 

μου είπε ότι πήρε για 4-5 χρονών!!!!!!

 

χαχαχα..

 

α καλα....εχει ξεφυγει αυτη!!

 

 

Καλημερούδια σε όλους!!

Λοιπόν προσωπικά έχω πάθει πλάααααααααακα με το ebay.co.uk

Ψώνισα και περιμένω τα εξής:

Παπουτσάκι camper για την μικρή μου με 20 λίρες + 10 μεταφορικά - ΑΚΡΙΒΩΣ τα ίδια πήρα πριν 1 εβδομάδα με σούπερ έκπτωση από μουγερ 52 ευρώ!!!! (αρχική 75 ευρώ)

Μποτάκια Αgatha Ruiz de la Prada πάλι με 20 λίρες + 10 μεταφορικά - τιμή εδώ περί τα 80 ευρωπουλάκια (ΕΕΕΛΛΛΛΕΕΕΕΟΟΟΟΣ)

Αυτοκινητάκια mcqueen σε δημοπρασία περί τις 2 λίρες + 2 μεταφορικά από Ιταλία

Φορεματάκια mothercare (αυτά είναι used αλλά σε πολύ καλή κατάσταση) + ζακετούλα αντίστοιχη στις 6 λίρες.

Από όλα αυτά δεν έχω παραλάβει τίποτα αλλά περιμένω με αγωνία.

Μόλις έρθουν θα σας πω!!

 

Κοπελιαααα θελω λινκ απο οοοοολα χε χε

 

κοριτσια γιατι τα παιρνετε απο το inch blue τα παντοφλακια αυτα? τα εχει παμφθηνα στο ebay!!! μεχρι 18-24 νουμερο ειδα, δεν εψαξα για μεγαλυτερο μιας και δε με ενδιεφερε τοτε... εγω πηρα 4 ζευγαρια γυρω στα 30 ευρω θυμαμαι...... αλλα ισως να υπαρχουν αλλοι πωλητες με μεγαλυτερα νουμερα επισης οικονομικα!

σας βαζω, τα καταστηματα που βρηκα, για ριξτε μια ματια..........

 

http://stores.ebay.co.uk/Funkee-Feet?_rdc=1

 

http://stores.ebay.co.uk/Mini-Feet-Shoes?_rdc=1

 

http://stores.ebay.co.uk/mytwinkletoeshoes?_rdc=1

 

 

ξαναλεω ειναι εως 18-24 μεγεθος

 

εντιτ!!!!!!!!!!! εξτρα συμβουλη!!!!!!!!!!!!!!! εχω παρει αυτα http://cgi.ebay.co.uk/NEW-SOFT-LEATHER-BABY-SHOES-0-6-6-12-12-18-MTHS-SF-/260668015402?pt=UK_Baby_BabyShoes_BabyShoes_GL&var=&hash=item82636bda70

και με το μπουσουλημα εγιναν μαυρα!!!!!!!! ενω ειναι φανταστικο σεχδιο λερωνει το λευκο... καθαριζει ομως με πανακι.... anyway τωρα που θα ξαναπαραγγειλω θα παρω πιο σκουρο χρωμα....... ακομα μπουσουλαμμε........

 

Τον βάζω στη λιστα εμπευ δηλαδις κιουρια μου???

 

Το απόγευμα θα πάω πριν το μάθημα ...ελπίζω να μου αφήσετε τίποτα ...

 

Φιλενααααδα παρε μας και εμας τιποτα τα καημενα....κλαψ κλαψ

Και θα στα χρωστάω χε χε

 

Η Γατούλα ακόμα φορτώνει στο φορτηγό τα ψώνια?...:roll:

 

 

Καλαμαράκι παραπονιάρικο αυτά που προτείνουν απο ebay τους πωλητές τους βάζεις όλους στην λίστα ή να κάτσω να τα κάνω σελιδοδείκτες??:-D

 

Αν σε βολευει στειλτα μου σε πμ τους πωλητες που εισαι ικανοποιημενη με σημειωση τι πουλαει ο καθενας και θα τα βαλω στη ενοτητα του εμπευ που εχω ηδη φτιαξει και ενημερωση στη λιστα μας.

 

α........καλά αλλού για αλλού !!!! είχα και την πρωινή σύγχυση:?:? QUOTE]

 

Σε ζουλευουν ωρε.....αντε απο εδω!!

 

Εντωμεταξυ η Γατουλα δεν εχει δωσει σημάδια ζωης ε.....

Θα φορτώνει το φορτηγο με το στοκ απο ρουχα χαχαχαχαχαχα

 

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια γεια σας! μπορει καποια να με ενημερωσει πως θα κανω αγορα απο amazon η το e bay? ειμαι ασχετη οσον αφορα τισ 2 αυτες σελιδες! γιατι τα ιδια πραγματα τα βρισκω σε διαφορες τιμες? αυτη τη στιγμη εχω επιλεξει διαφορα βρεφικα πραγματακια και τα εχω στο καλαθι μου στο amazon. μετα πως θα προχωρησω? τα εξοδα αποστολης πηγαινουν αναλογα με το βαρος του δεματος? και ποσες μερες κανει το δεμα μεχρι ελλαδα περιπου? επικοινωνια με ποιον θα εχω για τυχον αποριες? αν εχει καποια το κουραγιο ας ασχοληθει μαζι μου γιατι ειμαι παντελως ασχετη, ενημερωνω! ας μου απαντησει μηπως και παραγγειλω τελικα! οι μοναδικεσ αγορες που εχω κανει ειναι απο το pramworld το καροτσι κ το καθισμα αυτοκινητου, απο ελληνικο καταστημα το κρεβατι και απο to mothercare οταν εστελνε σε καποιες χωρες! μεσω αλλης χωρας δηλαδη μου τα εστειλε γνωστος μου αλλα τωρα παει και αυτο το συστημα μου! κατερευσε! και μεσω salopetas δεν με συμφερει λογω της αμοιβης της και του courrier. σχεδον τα ιδια θα μου βγουν και απο το ελληνικο καταστημα αλλα επειδη λογω δουλειας μενω προσωρινα σε νησι δεν εχω επιλογες! εδω το mothercare εχει ελαχιστα πραγματα...σταματαω να γραφω! παρασυρθηκα και βγηκα εκτος θεματος!

Link to comment
Share on other sites

Αν σε βολευει στειλτα μου σε πμ τους πωλητες που εισαι ικανοποιημενη με σημειωση τι πουλαει ο καθενας και θα τα βαλω στη ενοτητα του εμπευ που εχω ηδη φτιαξει και ενημερωση στη λιστα μας.

 

Εγω δεν έχω κάτι ακόμη..μόνο για κάτι είδη μηχανής του συζήγου και κάτι ηλεκτρονικά..εννοώ αυτά που προτείνουν τα κορίτσια είναι στην λίστα ή να αρχίσω να τα βρίσκω και να τα βάζω στους σελιδοδείκτες μου?

 

Αχχ είναι τέλεια αυτά τα παντοφλάκια τώρα πάρω για την μπουμπού τα 0-6 θα είμαι υπερβολική??:roll:

Link to comment
Share on other sites

Hello!

Ψώνισα από εδώ http://stores.ebay.co.uk/littletiddlywinks και μου ήρθαν τα πράγματα μέσα σε 5 εργάσιμες ημέρες, άψογα πακεταρισμένα!! Τα δε φορμάκια, άψογη ποιότητα, "βαρύ" ύφασμα, παιδιά είναι τέλειο!!

Πήρα 6 φορμάκια και 1 πιτζαμάκι (3 κομμάτια μαζί με σκουφί :D ), υπολόγισα ότι μαζί με τα μεταφορικά πήγε 8 ευρώ το κομμάτι! Καλά δεν είναι??

Στέλνω πμ στο καλαμαράκι με το Link του...

GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια γιατι τα παιρνετε απο το inch blue τα παντοφλακια αυτα? τα εχει παμφθηνα στο ebay!!!

 

http://stores.ebay.co.uk/mytwinkletoeshoes?_rdc=1

 

 

 

εγω πηρα απο αυτον τον πωλητη.Ειναι πα νε μορ φα!!!

Τα 0-6 πιστευα οτι δεν θα τα φορεσουμε τοσο γιατι ειμαστε μεγαλοσωμα κοριτσια αλλα τελικα της τα φορεσα της μπεμπας και με καλτσακι ακομη κι εχουν περιθωριο φουλ μπροστα.Αφηστε που μοσχοβολαει το δερμα.Εγω πηρα παντοφλακια σαν να ειναι με μπαρετουλα παπουτσακι.παμφθηνα..θα ξαναπαρω σιγουρα!!

Link to comment
Share on other sites

Αφου η Γατουλα ακομη ψωνιζει, ας κανω εγω μια πρωτη ανταποκριση απο το μετωπο (βλ. Next Πετρου Ραλλη)

 

Για αγορακια ενδιαφερομουν οποτε για τα κοριτσιστικα δεν εχω αποψη. Μου φανηκε, ομως, οτι ειχε ακομη μεγαλυτερη ποικιλια...

 

Αν θελατε ζιπουνακια (αυτα που κουμπωνουν απο κατω) και ολοσωμα φορμακια ξεχαστε το, δεν εχει βγαλει τιποτα σε προσφορα. Ενα μονο ολοσωμο φορμακι βρηκα (περισσοτερο για εξω, ομως, και οχι για υπνο) και σ' αυτο ειχε μονο το νουμερο 0-3.

 

Βρηκα, ομως (για νουμερο 12-18 ) :

παντελονια τζην

πουκαμισα

μπλουζακια για μικρα και μεγαλα αγορακια (Πηρα για δωρακια σε κατι ανιψακια)

τα "πανω" απο πυτζαμακια (θα μου πεις "και τι θα κανω?". Εγω πηρα γιατι βολευουν για μεσα απο τον υπνοσακο)

παντελονια φορμας (οχι σετακια, μονο το "κατω")

 

Για μεγαλυτερα αγορακια εχει πολλα τζην, πολλα φθινοπωρινα μπλουζακια,μπουφαν και πουκαμισα.

 

Νουμερα λιγα (σε καποια πηρα το τελευταιο 12-18 :P ) οποτε βιαστειτε!

 

Σε πολλα ειδη εχει και πανω απο 50% εκπτωση: πηρα παντελονι φορμας με 4,5 ευρω ενω ειχε αρχικη τιμη 16 ευρω. Ειναι λιγα, ομως, αυτα τα κομματια..:cry:

yleap2.png In10p2.png
Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν έχω κάτι ακόμη..μόνο για κάτι είδη μηχανής του συζήγου και κάτι ηλεκτρονικά..εννοώ αυτά που προτείνουν τα κορίτσια είναι στην λίστα ή να αρχίσω να τα βρίσκω και να τα βάζω στους σελιδοδείκτες μου?

 

Αχχ είναι τέλεια αυτά τα παντοφλάκια τώρα πάρω για την μπουμπού τα 0-6 θα είμαι υπερβολική??:roll:

 

Ελα Κατινάκη εχω βαλει ήδη ενότητα ebay (στη λιστα μας κατω στην υπογραφη μου ) με πωλητες που εχουν αγοράσει απο εδω μεσα τα μελη και εχουν μεινει ευχαριστημένοι/ες.

Τωρα αν καποια πετάει ετσι εναν πωλητή καλο ειναι πριν παραγγείλεις να ρωτήσεις αυτον που το ποσταρε!

Α και που εισαι , στειλε μου και αυτα που εχεις και ας ειναι για μηχανες και ηλεκτρονικα... Τι εμεις δεν αγοράζουμε ηλεκτρονικα χερ χε

εγω πχ ψάχνω κράνος για τον συζηγο γιατι εδω κανει 600ευρώ αυτο που θελει....

 

Hello!

Ψώνισα από εδώ http://stores.ebay.co.uk/littletiddlywinks και μου ήρθαν τα πράγματα μέσα σε 5 εργάσιμες ημέρες, άψογα πακεταρισμένα!! Τα δε φορμάκια, άψογη ποιότητα, "βαρύ" ύφασμα, παιδιά είναι τέλειο!!

Πήρα 6 φορμάκια και 1 πιτζαμάκι (3 κομμάτια μαζί με σκουφί :D ), υπολόγισα ότι μαζί με τα μεταφορικά πήγε 8 ευρώ το κομμάτι! Καλά δεν είναι??

Στέλνω πμ στο καλαμαράκι με το Link του...

 

Ευχαριστω για το πμ Κλέλια:)

Αποψε ή αυριο θα ανανεώσω τη λιστα

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...