Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΡΟΚΑΔΕΣ ΤΟΥ PARENTS ΕΝΩΘΕΙΤΕ!


Recommended Posts

Τι παπαρ είμαι! Ξέχασα Τζώνυ Ντεπ, με έχει εντυπωσιάσει τελευταία! Πειρατές εξαιρετικός, Σοκολά, και εννοείται Τσάρλι και chocolate factory και Finding Neverland

 

και μενα μου αρεσει ο Τζώνυ Ντεπ και ειδικα στο σοκολα!

επισης λατρευω Κηανου Ριβς,εχω δει ολα τα matrix!

και τωρα θυμηθηκα οτι εχω διαβασει Καστανετα,πολυυυ καλος!!

 

α βρε φιλεναδες πρεπει να βρω χρονο για ταινιες και βιβλια

σχεδον εχω ξεχασει να κανω πραγματα που μου αρεσουν...:?

 

τωρα τελευταια ομως τα μικρα μου μεχρι τις 10 το βραδυ εχουν κοιμηθει αρα μετα θα αρχιζει η ωρα της μαμας...:cool:

 

Καλο Σαββατοκύριακο!!!!!!!!!!!!

 

πεταξε την ποιοτιλα της κι εφυγε!!:rolleyes:

 

----------------------------------------------------------------

 

1574652etuy02dss2.gif

''...for those about to rock we salute you...''

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • TARA

    TARA 268 δημοσιεύσεις

  • maira95

    maira95 245 δημοσιεύσεις

  • koufetaki

    koufetaki 191 δημοσιεύσεις

  • RENAH

    RENAH 153 δημοσιεύσεις

ναι μωρε ηθοποιαρας τρελος και κουκλος!καθηστε καπου αναπαυτικα και διαβαστε την συνταγη τον κοριτσιων αλλα θελω να ακουσω και της mairas.ως γνωστων ο συζυξ εργαζετε σε μαιευτικη κλινικη και τους παιδιατρους και γυναικολογους τους εχουμε στα ποδια μας(για αυτο την πατησα στο τριτο απο γυναικολογο)σε μια λοιπον συζητηση με εναν doctor μου ειπε οτι ολα τα θηλυκα λογο διαιωνισης του καθε ειδους εμεις ειμαστε αυτες που τικτουμε(να ξερα πως γραφετε)ειναι ποιο δυνατα σαν αποτελεσμα το θηλυκο σπερματοζωαριο ζει περισσοτερο απο το αρσενικο αλλα το ρσενικο ειναι ποιο γρηγορο(μας τρωει στην στροφη).εαν ερθεις σε επαφη την ημερα της ωοριξιας θα κανεις αγορι,αλλα εαν ερθεις σε επαφη μια με δυο μερες πριν θα κανεις κορη βρε γιατι τα ρσενικα δεν θα ζουν!αντε δοκιμασε το και αν δεν πετυχη η συνταγη φερτο σε μενα ετσι κι αλλιως εχω πολλα

 

 

χα χα χα

 

κουφετο παραπληροφορεις τον κοσμο!!!!!

κοριτσια μουφα τα οσα γραφει...:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

η συνταγη για κοριτσια......κρυβεται στα..............

 

Καλαβρυτα.............

 

οοοταν πατε εκει ,τοτε θα σας πω!!!:shock:

''...for those about to rock we salute you...''

Link to comment
Share on other sites

χα χα χα

 

κουφετο παραπληροφορεις τον κοσμο!!!!!

κοριτσια μουφα τα οσα γραφει...:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

η συνταγη για κοριτσια......κρυβεται στα..............

 

Καλαβρυτα.............

 

οοοταν πατε εκει ,τοτε θα σας πω!!!:shock:

σηκω να παμε στα καλαβρυτα στην αγια λαυρα και στον δ.....δηλαδη φεξε μου και γλυστρησα για ρε κοπελια δεν λες την συνταγη και μας γιωμιζεις φουμαρα?θελεις να σε πληρωσουμε?θα σε πληρωσουμε!και εγω το πιστευω οτι μπορει να ειναι ετσι τα πραγματα για διασταυρωστε το με τους doctor σας!

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

και γιατι δεν εμαθα τον αστικο μυθο για τον πουλικακο εγω γιατι ε?στο πηγαδι κατουρισα?http://www.youtube.com/watch?v=xF4HRjhAuxg εμενα με αρεσει ο λογου του και λακης με τα ψηλα ρεβερ ηταν η πρωτη λαιβ συναυλια μου στα 13 μου δενομαι συναισθηματικα...ασε που εκατσε μια φορα να γινω και ψιλορεζιλη στον μηλο...τον ξερει ο κουμπαρος (ηχολιπτης)και ηρθε στο τραπεζη μας μετα απο την preformans του εγω ψιλοκουδουνη και λεω που λεω μλκς καθωνταν ο ανθρωπος σαν παναγιωτης και με κοιταζε!δεν νομιζω ομως να με θυματε γιατι και αυτος δεν πηγαινε ξεκουνουδωτος ολα καλα...τωρα που το θυμηθηκα ο πανουσης σας αρεσει?http://www.youtube.com/watch?v=1ZzBS03zEsE ειναι ο ερωτας του κουμπαρου και του αντρα μου οι ποιο μεγαλοι φαν εχει παει τουρτα ο εν λογο κυριος στα γενεθλια του κουμπαρου με το happy bitrh..και εχει μεινει παγωτο ο κουμπαρουλης μου θα το θυματε μια ζωη

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites

672655jm41q0w7qq.gif

 

Kαλημέρα κορίτσια! Ο Αντώνης έχει ακόμα πυρετό. Εκεί που είπαμε χθες ότι ξεμπερδέψαμε, ανέβασε 39 για πλάκα... Σήμερα βήχει λίγο καπετάνισσα, ο καιρός χάλασε και η συναυλία απόψε...

Σε περίπτωση που δεν είναι καλά ως το βράδυ και αποφασίσουμε πως θα΄ναι δύσκολο για τη γιαγιά να τα βγάλει πέρα, θα μείνει ο Φώτης με τα παιδιά και θα πάω εγώ. Ετσι κι αλλιώς, θα είναι κι ένας φίλος μου μαζί.

Αρχίζει η προπώληση για τους U2 από τώρα! Μα είναι δυνατόν να πάρεις εισιτήρια για μια συναυλία που θα γίνει σε 10 μήνες?:shock:

Ετσι για γούρι...

http://www.youtube.com/watch?v=2tkjtAiQbEc

 

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1216810hsoljvt30n.gif

 

..και συνεχιζει...:rolleyes:

 

ΤΑΡΑ θα σου ελεγα να μην χασεις την συναυλια...

αφου θα κατσει ο μπαμπας στο σπιτι,απλα μαλλον δεν θα την απολαυσεις και πολυ αφου εχεις τον μικρο αρρωστο...

 

παρε και απο μενα ενα για γουρι...

 

http://www.youtube.com/watch?v=cmWKJlahO_M

 

η ΧΡΙΣΤΙΝΑ πρεπει να εχει παρει ηδη εισιτηριο για τους u2....χα χα χα :mrgreen:

 

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

''...for those about to rock we salute you...''

Link to comment
Share on other sites

Kλείνει 12ωρο σε λίγο με δέκατα. Δεν περάσαμε το 37,9. Ελπίζω να συνεχίσει έτσι. Σ΄αυτή την περίπτωση, η γιαγιά θα είναι έτοιμη αν χρειαστεί να δώσει ντεπόν, αλλά αν έχει υψηλό πυρετό θα πανικοβληθεί. Μακάρι να΄ναι καλά ως το βράδυ, να μην τη χάσει κι ο Φώτης, και να πάμε και για καμιά μπύρα μετά!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kλείνει 12ωρο σε λίγο με δέκατα. Δεν περάσαμε το 37,9. Ελπίζω να συνεχίσει έτσι. Σ΄αυτή την περίπτωση, η γιαγιά θα είναι έτοιμη αν χρειαστεί να δώσει ντεπόν, αλλά αν έχει υψηλό πυρετό θα πανικοβληθεί. Μακάρι να΄ναι καλά ως το βράδυ, να μην τη χάσει κι ο Φώτης, και να πάμε και για καμιά μπύρα μετά!

 

 

ποια μερα αρχισε ο πυρετος?

''...for those about to rock we salute you...''

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Tην Τετάρτη το απόγευμα.

 

το πιο πιθανο ειναι να ειναι καποια τριημερη ιωση που κανει τον κυκλο της,

αρα απο αποψε θα υποχωρει

αντιβιωση προφανως δεν δωσατε ε? μονο ντεπον?

 

ωραια!!αυτο ηταν και τελος!αυριο θα ειναι περδικι ο Αντουαν!!!

και θα πατε και για μπυρα αποψε!!!!!

 

μπουχαχα!!!!!!

ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΙ ΣΚΙΣΤΕ ΤΑ ΠΤΥΧΙΑ ΣΑΣ!!!!!!:lol::lol::lol:

''...for those about to rock we salute you...''

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και δε δώσαμε αντιβίωση. Μόνο ντεπόν όταν ο πυρετός ξεπερνούσε το 38,5. Αχ ρε καπετάνισσα μου δίνεις κουράγιο! Κι εγώ πιστεύω να είναι καλά ως το βράδυ! Λες κι έχουμε πολλές ευκαιρίες να βγαίνουμε...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Bonjour! Μαριάννα κι εγώ έτσι νομίζω, θα αρχίσει να πέφτει τώρα. Ο μεγάλος μου έκανε 37 για τρεις μέρες, την τρίτη το βράδυ σήκωσε 38+ και την τέταρτη μέρα έπεσε στο 36,8. Οπότε, σε αντίθεση με τους γιατρούς που μέχρι και γαστρεντερίτιδα του έγραψαν (τζίζους, την έχω περάσει, ξέρω πως είναι!), πιστεύω ότι μάλλον παράλληλα με τη βλακεία που είχε κάνει με την υπερδοσολογία, τσίμπησε και ίωση. Πιστεύω λοιπόν ότι κι ο Αντονυ να είναι καλύτερα από το απόγευμα. Ρίχτου και κάνα μπανάκι όταν είναι στη μαμά, δώστου και ντεπόν πριν φύγεις και ζεστό γαλατάκι κι άστον να κοιμηθεί. Αντε, καλή διασκέδαση!

 

Όσο για την προπώληση των U2, μου τη σπάει κι εμένα αυτό. Να βγάλουν τα φράγκα τώρα, γιατί δεν έχουν να πάρουν βρακιά; :evil:

Αλλά κι άμα δεν βρω μετά; Να ρισκάρω η δόλια μάνα; Θα μαραζώσω :(

Λέτε να πεθάνουν όλοι μαζί πριν τη συναυλία και να μου μείνει αναμνηστικό το εισιτήριο, σαν αυτούς που είχαν πάρει για τον Τζάκσον; :mrgreen:

 

--

You came and changed the way I feel, no one could love you more

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μπήκα μια στα γρήγορα να σας πω καλησπέρα τώρα που κοιμήθηκε το θηριο για μεσημερι:evil::evil::evil: Την έχει πιασει τώρα τελευταία και ουρλιάζει με το παραμικρό, αλλά τρελλό ουρλιαχτο, αφού έχουμε πάψει να της δίνουμε σημασία πια:?

Εσείς όλα καλά?

Ταρούλα σήμερις είναι η μεγάλη νύχτα!!!! Καλά να περάσετε!!!

Εμαθα ότι οι zz top θα έχουν support τους skelters.

Οι σκέλτερς είναι ζούπερ, παίζουν ροκιές, και τα σπάνε!!!!! Κριμα που δεν έχουν κάνει ακόμα καλή επιτυχία, αλλά θα ήθελα να τους ξαναδώ!Γι'αυτούς και μόνο θα ερχόμουν στη συναυλία:lol:

 

Πάω να διαβάσω και τα υπόλοιπα που έχετε γράψει και θα επανέλθω με τραγουδάκι!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ακουστε αυτο....

 

http://www.youtube.com/watch?v=pymdbZb3L84

 

τελικα ροκαδες και ρεμπετες εχουν κοινα....

 

Είναι απίστευτοι, έχω το σιντι με τη συναυλία που είχαν κάνει με τον Στέλιο στη Πετρούπολη. Σας έχω πει ότι ο Μάρκος έμενε πιο κάτω απο το σπίτι της γιαγιάς μου και ήταν πελάτης του παππού μου? Που και που πίνανε και κανένα ουζάκι μαζί. Τώρα το μόνο που έμεινε είναι η αναμνηστική πινακίδα στο σπίτι του "Εδώ έζησε ο Μ. Βαμβακάρης".

 

Aσχετο, και αν και δεν τον χωνεύω καθόλου...

 

 

Τι έκανε πάλι ο Πουλικακος;;; Μην πιστεύετε τις κακιές γλώσσες! :cool: Μα δεν αρέσει σε καμία άλλη; Τι μοναξιά συμφορά μου!!!!!!!!!!

 

Θα σου στείλω πμ αν θες...

 

Θέλω και εγω πμ για τον Πουλίκα!!!!!!! Μα γιατί δεν σας αρέσει??? Λέγκω νομίζω ότι είμαστε οι μόνες....

Τον έχω δει άπειρες φορές ζωντανά. Και σήμερα έχει συναυλία στο Κύτταρο.

Επίσης έρχονται την Τετάρτη τα Μωρά στη Φωτιά, δεν ξέρω αν αρέσουν σε καμιά ΄΄αλλη, αλλά παλιά τους άκουγα πολύ.

Είμαι άρρωστος και είμαι καλά............. Δως μου το παυσίπονό μου τώρα........... (Οχι δεν το τραγουδάει ο Αντωνάκης στη μαμά του, τα μωρά στη φωτιά το λένε)

 

 

 

Ταρουλα ελπίζω να πάνε όλα καλά με τον Αντωνάκη και να περάσετε καλά στη συναυλία! Να μου φιλησεις τους σκέλτερς!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας ομορφούλες! Μπήκα να πω ένα γεια και ξαναβγαίνω αμέσως. Σας επιθύμησα. Δεν μπορώ να διαβάσω όλα όσα έγιναν αυτό το διάστημα, αλλά εύχομαι να είστε όλες καλά!

Εγώ έχω εξαντληθεί με το στομάχι μου. Είναι ζόρικο το φρουτάκι μας και με βασανίζει...

Σας φιλώ! Όποτε μπορέσω θα ξαναμπώ.

2522daf9de.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μαιρούλα!!!!! Τι ευχάριστη έκπληξη!!! Πως τα πας?? Αυτά που σου κάνει το φρουτάκι σου δεν είναι τίποτα, που να δεις τι θα σου κάνει αργότερα!!!!

Τάρααααααααααα, έλα να μου πεις για τους σκελτερς!!!! Ο Αντωνάκης καλά?

Ρε γμτ συναχώθηκα! Και απ'οτι βλέπω και το σουσουνάκι φτερνίζεται και ψιλοβήχει.

Ας ελπίσουμε εκείνη να τη γλυτώσει.

Κορίτσια που είσαστε, ρεπό έχετε??????

Αντε να ξυπνάμε σιγά σιγά http://www.youtube.com/watch?v=u8XVlAIm6O0

Link to comment
Share on other sites

hellofriends.gif

 

καλημερα κοριτσια και απο μενα αντε να σηκωνομαστε σιγα-σιγα να μαθουμε τι εγινε εχθες στην συναυλια!!!!!!!!!!!!!!

και ενα τραγουδι απο μενα ..........καλη αρχη

 

 

φανταζομαι τα "σπασατε"εχθες;

insekten-0042.gif

Link to comment
Share on other sites

2479850zctvx7clp5.gif

 

καλημερααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

για να λειπει η ΤΑΡΑ μαλλον θα περασε ΖΟΥΠΕΡΡΡΡΡΡΡΡΡ!!!!!!

 

ελα να μας τα πεις με το Ν και με το Σ !!!!!!!!!!:D

''...for those about to rock we salute you...''

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=hfOYufGFiZg

Αχ, Pixies.....

Θυμήθηκα τα νιάτα μου......

 

τι ακουει αυτη η γυναικα θεε μου.......:rolleyes::?:rolleyes:

 

ταρα σε βλεπωωωωωωωω!!!!!σε ακουωωωωωωωω!καλα το πας!http://www.youtube.com/watch?v=eEr5xhkSYj0

 

 

που βρε κουφετο κι εγω δεν την βλεπω??

 

ειχε μπαρα το μαγαζι?????πιστα????:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

''...for those about to rock we salute you...''

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...