Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Σας Αρέσει το πλέξιμο, ράψιμο,κέντημα.....


Recommended Posts

Κυρία μου επιχείρηση είμαστε και οργανώνουμε κάποια σεμινάρια ραπτικής δίοτι μας το ζήτησαν οι πελατες μας και όχι μόνο...Άν θέλετε και εσείς να πάρετε μέρος επικοινωνήστε μαζί μας , σας ευχαριστούμε!

 

Μπορείτε να μπείτε και στο site μας

http://raptomixanes.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 415
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κυρία μου το ότι τα τηλέφωνα δεν αντιστοιχούν στην επιχειρηση μας δεν σημαίνει ότι είμαστε απατεωνες ή κατι τέτοιο , απλώς για τα σεμινάρια δεν χρησιμοποιούμε τα τηλέφωνο της επιχείρησης μας.Και αν πια δεν μας πιστευετε πηγέτε στην ιστοσελίδα μας να δείτε και τα τηλέφωνα της επιχείρησής μας και τα σεμινάρια που οργανώθηκαν. Σας ευχαριστώ!

 

http://raptomixanes.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

antigoni84 Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάρ 16, 2009 8:52 am Θέμα δημοσίευσης:

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

μου φαίνεται εξαιρετικά περίεργο που δεν χρησιμοποιείτε τα τηλέφωνα της επιχείρησης σας

 

Συμφωνώ :roll: !!!

t6c4p3.pngXRnsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

antigoni84 Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάρ 16, 2009 8:52 am Θέμα δημοσίευσης:

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

μου φαίνεται εξαιρετικά περίεργο που δεν χρησιμοποιείτε τα τηλέφωνα της επιχείρησης σας

 

Συμφωνώ :roll: !!!

 

 

και εγώ το ιδιο!!!!!!!!!!!! :roll::roll::roll::roll:

9indp3.png[/url][imgOmRHp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητή μου κυρία,

τα τηλέφωνα που δημοσιευσαμε για το σεμιναριο είναι τα προσωπικά τηλέφωνα των υπευθύνων του σεμιναρίου.Τα τηλέφωνα της επιχείρησης δεν τα δημοσιεύσαμε για τον απλούστατο λόγο ότι πρώτον είναι απασχολήμένα απο τους πελάτες της επιχείρησης και δευτερον διότι οι υπεύθυνοι δημοσίων σχέσεων και marketing της επιχείρησης είναι και υπεύθυνοι του σεμιναρίου.Τα υπόλοιπα στελέχη της επιχείρησης ασχολούνται με εισαγωγές -πωλήσεις επαγγελματικών και οικιακής χρήσεως ραπτομηχανων-ανταλλακτικών-ηλεκτρικών ψαλιδιών και service!

Είναι λίγο περίεργο (λίγο , όχι εξαιρετικά περίεργο) που δεν μπορείτε να μπείτε στην ιστοσελίδα μας ,επικοινωνήστε μαζί μας σε όποιο απο τα τηλέφωνα θέλετε να σας προσφέρουμε δωρεάν και εκμάθηση Internet.

Με φιλικούς χαιρετισμούς

Η ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητή μου κυρία,

να σας προσφέρουμε δωρεάν και εκμάθηνση Internet.

Η ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ

Εκμάθηση!

716217ybmeeuyfgz.gif

Μανόλης:9/9/95_Νίκος:8/12/06

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητή μου κυρία,

τα τηλέφωνα που δημοσιευσαμε για το σεμιναριο είναι τα προσωπικά τηλέφωνα των υπευθύνων του σεμιναρίου.Τα τηλέφωνα της επιχείρησης δεν τα δημοσιεύσαμε για τον απλούστατο λόγο ότι πρώτον είναι απασχολήμένα απο τους πελάτες της επιχείρησης και δευτερον διότι οι υπεύθυνοι δημοσίων σχέσεων και marketing της επιχείρησης είναι και υπεύθυνοι του σεμιναρίου.Τα υπόλοιπα στελέχη της επιχείρησης ασχολούνται με εισαγωγές -πωλήσεις επαγγελματικών και οικιακής χρήσεως ραπτομηχανων-ανταλλακτικών-ηλεκτρικών ψαλιδιών και service!

Είναι λίγο περίεργο (λίγο , όχι εξαιρετικά περίεργο) που δεν μπορείτε να μπείτε στην ιστοσελίδα μας ,επικοινωνήστε μαζί μας σε όποιο απο τα τηλέφωνα θέλετε να σας προσφέρουμε δωρεάν και εκμάθηση Internet.

Με φιλικούς χαιρετισμούς

Η ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ

 

 

 

Αυτό το αφήνω ασχολίαστο!Δεν αξίζει άλλωστε το κόπο.απλά συνιστώ προσοχή!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...
Γυναικείο θέμα. Είχα ξεκινήσει με τίτλο τι χόμπυ έχετε αλλά μιας και υπάρχει αυτό το θέμα ήδη το έκανα λίγο πιο συγκεκριμένο.

Ας μιλήσουμε για βελονάκι ή οτιδήποτε άλλο σχετικό που φτιάχνουμε μόνες μας.Ίσως κάποιες κοπέλες να φτιάχνουν και φο με χάντρες ή να ζωγραφίζουν πέτρες.

Φαντασία να υπάρχει....

 

Εμένα μ΄αρέσει πόλύ το βελονάκι.Πλέκω ή μάλλον έπλεκα σεμεδάκια κουρτίνες κ.τ.λ.

Τώρα όμως δεν προλαβαίνω καθόλου και το έχω σταματήσει.Ελπίζω το Χειμώνα που νυχτώνει νωρίς να το ξανα αρχίσω.

Είναι κάτι που με ηρεμεί και νιώθω ικανοποίηση όταν τελειώσω κάτι και μετά το βάλω κάπου στο σπίτι!

Αν τα καταφέρω θα σας βάλω και φωτογραφίες από διάφορα πλεκτά.

 

ego xero belonaki belones kentima kai rapsimo sti mihani

ha geino mama

Link to comment
Share on other sites

οχιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!το απεχθανομαι!το κουμπι για να το ραψω το σκεφτομαι μερες!τα αφηνω οταν ερθει η μαμα μου!ε δεν μπορει να ειμαι σε ολα τελεια!:oops:

Link to comment
Share on other sites

οχιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!το απεχθανομαι!το κουμπι για να το ραψω το σκεφτομαι μερες!τα αφηνω οταν ερθει η μαμα μου!ε δεν μπορει να ειμαι σε ολα τελεια!:oops:

 

ti apola apexhanese? xaxaxxaxaxaxaxxaxaxa

ha geino mama

Link to comment
Share on other sites

το κεντημα το πλεξιμο το ραψιμο και ολα τα συναφη.δεν εχω ιδεα απο αυτα και οταν μου δινει η μανα μου τετοια που δεν ξερω πως τα λενε τα κρυβω στα συρταρια!

Link to comment
Share on other sites

το κεντημα το πλεξιμο το ραψιμο και ολα τα συναφη.δεν εχω ιδεα απο αυτα και οταν μου δινει η μανα μου τετοια που δεν ξερω πως τα λενε τα κρυβω στα συρταρια!

 

mareseis poli xaxaaxaxaxaxaa akou ki auto de mou aresei na rabo kaltses xaxxaxaxaxa

ha geino mama

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 εβδομάδες μετά...

όλα αυτά μου αρέσουν αλλά όχι για μεγάλο διάστημα

έκανα μαθήματα ραπτικής, λίγο πλέξιμο

το κέντημα όμως με ηρεμεί και όταν βρω χρόνο κεντάω με μανία. Τελευταία λόξα το κέντημα με χάντρες

Link to comment
Share on other sites

σε πιο μικρή ηλικία έπλεκα με το τσιγκέλι κάτι όμορφα στρογγυλά χαλάκια...είχα πάρει ότι περίσευε απο ένα εργοστάσιο χοντρες κλωστές (σαν κορδέλα ένα πράγμα)..

ευτυχώς τα έχει η γιαγιά μου στρωμένα και τα θυμάμαι που και που...ΕΚΤΟΤΕ όμως έχω φτάσει σήμερα να το απεχθάνομαι...είμαι σε θέση να πετάξω μια κάλτσα παρά να την ράψω..!!!!

 

ΒΡΕ ΠΩΣ ΑΛΛΑΖΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ...:roll::roll:

Διομήδης 27/09/05

Γιώργος 18/10/08

Πολυχρόνης 03/07/10

 

Link to comment
Share on other sites

το κέντημα όμως με ηρεμεί και όταν βρω χρόνο κεντάω με μανία

 

μια από τα ίδια κι εγώ.

Λατρεύω τους πίνακες, έχω κεντήσει αρκετά τραπεζομάντηλα, το μόνο που δεν μπορώ να κεντήσω είναι με χρυσοκλωστή, ανατριχιάζω

Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΙΟ ΧΑΡΙΣΜΑ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΤΗΣ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Από μικρή κεντούσα και όταν έβλεπα την μαμά μου να κεντάει της μετρητής με άρεσε πιο πολύ από την στάμπα, γιατί μερικά σχέδια δεν ήταν καλά σταμπαρισμένα.Τα κεντήματα που έχουν μέσα χρυσή, ασημί κλωστή έχουν άλλη χάρη.Επίσης και τα καινούρια σχέδια με τις χάντρες είναι ωραία αλλά θέλουν προσοχή στο τέλος του κλεισίματος να φύγει,ξηλωθεί καμιά χάντρα και χαλάσει.

a63700a23b.png 87032dd023.png
Link to comment
Share on other sites

Γιατί κάποια στιγμή αν θες μπορείς λίγο χρόνο να βρεις, αν έχεις κανενα σχέδιο βάλε φωτό να δούμε γιατί και΄γω το κατέχω............

(και κατι ασχετο που βρίσκεις αυτές τις φατσούλες και πως τις βάζεις;;;;;;)

a63700a23b.png 87032dd023.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
όλα αυτά μου αρέσουν αλλά όχι για μεγάλο διάστημα

έκανα μαθήματα ραπτικής, λίγο πλέξιμο

το κέντημα όμως με ηρεμεί και όταν βρω χρόνο κεντάω με μανία. Τελευταία λόξα το κέντημα με χάντρες

gia pes.. ti ennoeis kentima me xantres? se rouxa epanw? H kati allo? marese opws to diabasa.. exw k polles xantres giati ftiaxnw kosmimata. basika eftiaxna.. giati twra me 2 mwra duskolo.. axxx!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...