Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Εικονα για πινακα..ιδεες??


jo89

Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια....εχω καναπε μεγαλο γωνια και απο πανω ο τοιχος ειναι αδειος...Θελω να κανω ενα πινακα,θα τον κανουμε μονοι μας!!Δεν βρισκω ομως εικονα....

θα θελα απο αυτους τους ασπρομαυρους η γκρι με μια πινελια η ενα στοιχειο χρωματιστο μεσα...Το σπιτι μου ειναι σε χρωματα γκρι μαυρο και μωβ εντονο σε χαλι και καποιες μικροπινελιες..!!!

Ξερετε που μπορω να βρω τετοιες εικονες??ψαχνω παντου στο ιντερνετ και δεν βρισκω κατι....τουλαχιστον εκει που εχω ψαξει..!!

Οποια βοηθεια δεκτη....;);)

bUfnp3.pngCxrzp3.png

"Η Μητέρα είναι ένα πρόσωπο το οποίο, βλέποντας ότι υπάρχουν μόνο τέσσερα κομμάτια πίτας για πέντε άτομα, λέει ότι ποτέ δεν της άρεσε η πίτα"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα κοριτσια....εχω καναπε μεγαλο γωνια και απο πανω ο τοιχος ειναι αδειος...Θελω να κανω ενα πινακα,θα τον κανουμε μονοι μας!!Δεν βρισκω ομως εικονα....

θα θελα απο αυτους τους ασπρομαυρους η γκρι με μια πινελια η ενα στοιχειο χρωματιστο μεσα...Το σπιτι μου ειναι σε χρωματα γκρι μαυρο και μωβ εντονο σε χαλι και καποιες μικροπινελιες..!!!

Ξερετε που μπορω να βρω τετοιες εικονες??ψαχνω παντου στο ιντερνετ και δεν βρισκω κατι....τουλαχιστον εκει που εχω ψαξει..!!

Οποια βοηθεια δεκτη....;);)

καλησπερα!το σπιτι μου ειναι στις ιδιεσ αποχρωσεις.να σου στειλω μια φωτο μου ασπρομαυρη σε αφησα?????

qH8Hp3.png

 

z4RLp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!το σπιτι μου ειναι στις ιδιεσ αποχρωσεις.να σου στειλω μια φωτο μου ασπρομαυρη σε αφησα?????

 

χαχαχα!!Συμπεθεραα??ολοσομη???χαχα!!Βρες καμμια εικονα θα σκασωωωωωωωωωω

bUfnp3.pngCxrzp3.png

"Η Μητέρα είναι ένα πρόσωπο το οποίο, βλέποντας ότι υπάρχουν μόνο τέσσερα κομμάτια πίτας για πέντε άτομα, λέει ότι ποτέ δεν της άρεσε η πίτα"

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παραγγέλνω από εδώ τα prints και τα δίνω μετά σε γειτονικό μου κατάστημα για να μου περάσουν κορνίζες.

http://eu.art.com/asp/default.asp

 

Έχει άπειρα σχέδια σε διάφορες ποιότητες, μεγέθη και τιμές. Κάτι θα βρεις.:wink:

.....δε νομίζω τάκη....

Link to comment
Share on other sites

χααχχαχχχαχαχαχ!!αχ συμπεθερα,ουτε ενα πινακα δεν εχω σπιτι,ξερεις ποσο καιρο ψαχνω κ εγω?κατσε να δω αυτο το λινκ που εστειλε η marandnik,πολυ καλη ιδεα παντως!

qH8Hp3.png

 

z4RLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

AAAA!!!συμπεθερα ο ξανθος διπλα μου λεει να δεις κ εδω που ειναι αυτοκολητα τοιχου,εμεις θα παρουμε για της μπεμπας το δωματιο καμια νεραιδα κ μ αρεσουν κ για κρεβατοκαμαρα,αλλα στο νεο σπιτι!

qH8Hp3.png

 

z4RLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παραγγέλνω από εδώ τα prints και τα δίνω μετά σε γειτονικό μου κατάστημα για να μου περάσουν κορνίζες.

http://eu.art.com/asp/default.asp

 

Έχει άπειρα σχέδια σε διάφορες ποιότητες, μεγέθη και τιμές. Κάτι θα βρεις.:wink:

 

Να σαι καλα...κατι τετοιο εψαχνα βρηκα πολλα ωραια....ευχαριστωωω!!:D

bUfnp3.pngCxrzp3.png

"Η Μητέρα είναι ένα πρόσωπο το οποίο, βλέποντας ότι υπάρχουν μόνο τέσσερα κομμάτια πίτας για πέντε άτομα, λέει ότι ποτέ δεν της άρεσε η πίτα"

Link to comment
Share on other sites

AAAA!!!συμπεθερα ο ξανθος διπλα μου λεει να δεις κ εδω που ειναι αυτοκολητα τοιχου,εμεις θα παρουμε για της μπεμπας το δωματιο καμια νεραιδα κ μ αρεσουν κ για κρεβατοκαμαρα,αλλα στο νεο σπιτι!

 

Δεν εχει κανενα site να δω??Πες στον ξανθο να παραθεσει σιτε τωρααααααα χαχα!!

bUfnp3.pngCxrzp3.png

"Η Μητέρα είναι ένα πρόσωπο το οποίο, βλέποντας ότι υπάρχουν μόνο τέσσερα κομμάτια πίτας για πέντε άτομα, λέει ότι ποτέ δεν της άρεσε η πίτα"

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παραγγέλνω από εδώ τα prints και τα δίνω μετά σε γειτονικό μου κατάστημα για να μου περάσουν κορνίζες.

http://eu.art.com/asp/default.asp

 

Έχει άπειρα σχέδια σε διάφορες ποιότητες, μεγέθη και τιμές. Κάτι θα βρεις.:wink:

 

Δεν είναι κακό! Καθόλου κακό!

Ψάχνω για την κρεβατοκάμαρα αλλά κυριολεκτικά δεν ξέρω τί να παρω

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...