Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Περίμετρος κεφαλιού


Recommended Posts

Ρε κοριτσια βλεπω κατι τιμες... και αρχιζω και αναρωτιεμαι μηπως το δικο μου εχει καποιο προβλημα και εχει μικρο κεφαλακι! :?

Μηπως επειδη ειναι κοριτσακι? Τι να πω.. Καμμια κοριτσομανα μηπως μπορει να μου πει ποση ηταν η περιμετρος της δικιας της κορης στους 9 μηνες?

Μετρα ποσα χερια ειναι εκει για να σκουπισουν το δακρυ σου και μετα κρινε το ποσο πλουσιος εισαι!

nDtZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 177
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Φαίη, εμένα και οι δύο μικρές μου στους 9 μήνες είχαν περίμετρο 44εκ. Μπορεί και να είναι θέμα αγοριού-κοριτσιού. Η αλλιώς οι δικές μας είναι μικροκέφαλες :rolleyes::D

wyaMp2.pngcEVCp2.png
Link to comment
Share on other sites

Αντε βρε Ταρσου! Κι ημουν ετοιμη να παρω σβαρνα τους ειδικους!! Χαχαχαχα!! :lol: :lol:

Μετρα ποσα χερια ειναι εκει για να σκουπισουν το δακρυ σου και μετα κρινε το ποσο πλουσιος εισαι!

nDtZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, να μην χαθούμε. Βλέπω κάτι μελλοντικούς παίδαρους εδώ μέσα, 2 μέτρα άντρες, και πολύ θα τους ήθελα για τις κόρες μου!!! :D

Μωρέ γεροί να είναι κι ας γίνουν και κοντοί. Δεν με νοιάζει. Εγώ έχω ύψος 1,77 κι ο μπαμπάς τους 1,88. Λέτε να είναι κληρονομικό;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αυτό μας είπε και η παιδίατρος. Κάτω από 2 μέτρα μην τον περιμένετε. Γεννήθηκε 3340γρ. και 54εκ. ύψος και 38εκ. περίμετρος. Μην τον βλέπετε σαν μέτριο μωρό γιατί είναι δίδυμος που συνήθως τα δίδυμα γεννιούνται πολύ μικρά γύρω στα 2,5κιλά. Ο αδελφός του γεννήθηκε 3190γρ. και 50εκ.

 

 

 

πλάκα κανεις? για διδυμο γεννηθηκε πολυ μεγαλο.κ βασικα κ δυδιμο να μην ηταν κ παλι ειναι απο τα μεγαλα μωρα.τι ανησυχεις τοτε??με 38 περιμετρο γεννηθηκε το μωρο αρα αναλογικα μια χαρα ειναι.για να μη πω για το υψος.αν κανεις κορη στο μελλον ενδιαφερεται ο γιοκας μου για ψηλα μοντελα :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Ο ένας σου ο γιος κατοχυρώθηκε. Τον δεύτερο στον αποδεσμεύουμαι. Δίδυμα με δίδυμα είναι λίγο για τις ειδήσεις του Star :D Δε σας πειράζει, φαντάζομαι, που είμαστε λιγουλάκι μεγαλύτερες; :rolleyes:

wyaMp2.pngcEVCp2.png
Link to comment
Share on other sites

εχουμε κ μεις γιο κυρια μου!κ τι γιο ετσι???στα οπα οπα θα στην εχει :P με της ανακαινησεις στο σπιτι με τα ολα της :lol: (καταλαβες τι εννοω:wink:) μεχρι κ φορματ στον υπολογιστη θα της κανει!!!:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε χαζό, τα ευκόλως εννοούμενα παραλείπονται :D Για χαζή με έχεις; Πού αλλού θα βρω εγώ γαμπρό υδραυλικο, ηλεκτρολόγο, ξυλουργό, επιπλοποιό, μαραγκό ΚΑΙ ιδιοφυία στους υπολογιστές όλα σε ένα; Και να βρίζει την πεθερούλα του στα Γερμανικά για να μην την προσβάλει; Αχ, πόσο τυχερή νιώθω απόψε! Μόλις καλοπάντρεψα τις κόρες μου!!! Γεια σου, συμπεθέρα! :lol::lol::lol:

wyaMp2.pngcEVCp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ο ένας σου ο γιος κατοχυρώθηκε. Τον δεύτερο στον αποδεσμεύουμαι. Δίδυμα με δίδυμα είναι λίγο για τις ειδήσεις του Star :D Δε σας πειράζει, φαντάζομαι, που είμαστε λιγουλάκι μεγαλύτερες; :rolleyes:

Καλέ έχω κι άλλο γιο 2χρονο πιο μεγάλο από τις κόρες σου:wink:. Κι είναι και πολύ όμορφος ο άτιμος και μην ανησυχείς κι αυτός πανύψηλος θα γίνει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χαχαχαχαχα!!!μια χαρα κουλουβαχατο συμπεθεριο καναμε αχαχαχα ο ενας σου ο γιος εχει την κορη της tarshou η κορη μου εχει τον αλλο γιο σου ο γιος μου εχει την αλλη κορη της tarshou αρα ειμαστε 2 συμπεθερες που εχουν την ιδια συμπεθερα? :shock::shock: ο αλλος ο διδυμακος χωρις γυναικα εμεινε βρε!:lol::lol::lol: που να βρουμε μια :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

αααα ελα σμουτσακι σου εχουμε γαμπρο ελευθερο frosobal μια κουκλα η μικρη αυτο σου λεω μονο :lol::lol::lol: σμουτσακι εισαι οφ τοπικ θα πας αρχειο :shock:

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...