Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αναζήτηση γυναικολόγου στο Γαία


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ....ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΣΑΣ.

 

ΜΕ ΑΦΟΡΜΗ ΤΗΝ ΑΥΞΗΣΗ ΤΩΝ ΤΙΜΩΝ ΤΟΥ ΜΗΤΕΡΑ ΠΗΓΑ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΤΟ ΓΑΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΕΠΑΘΑ ΠΛΑΚΑ...

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ.

ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΕΠΣΑΞΑ ΚΑΙ ΒΡΗΚΑ ΕΝΑ ΓΙΑΤΡΟ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΑΛΛΑ ΠΡΙΝ ΠΡΟΧΩΡΗΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΖΥΓΟΜΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ ΕΝΑΝ ΜΑΙΕΥΤΗΡΑ ΤΟΥ ΓΑΙΑ ΦΥΤΡΟΠΟΥΛΟ ΘΕΟΔΩΡΟ. ΘΑ ΕΚΤΥΜΟΥΣΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΑΘΩ ΓΝΩΜΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ. ΑΠΟ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΠΑΝΤΟΣ ΗΤΑΝ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ....ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΣΑΣ.

 

ΜΕ ΑΦΟΡΜΗ ΤΗΝ ΑΥΞΗΣΗ ΤΩΝ ΤΙΜΩΝ ΤΟΥ ΜΗΤΕΡΑ ΠΗΓΑ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΤΟ ΓΑΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΕΠΑΘΑ ΠΛΑΚΑ...

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ.

ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΕΠΣΑΞΑ ΚΑΙ ΒΡΗΚΑ ΕΝΑ ΓΙΑΤΡΟ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΑΛΛΑ ΠΡΙΝ ΠΡΟΧΩΡΗΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΖΥΓΟΜΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ ΕΝΑΝ ΜΑΙΕΥΤΗΡΑ ΤΟΥ ΓΑΙΑ ΦΥΤΡΟΠΟΥΛΟ ΘΕΟΔΩΡΟ. ΘΑ ΕΚΤΥΜΟΥΣΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΑΘΩ ΓΝΩΜΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ. ΑΠΟ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΠΑΝΤΟΣ ΗΤΑΝ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

καλησπέρα σε όλες!

Σας διαβάζω πολύ καιρό και έχω λύσει πολλες απορίες μου μεχρι τώρα!

Αυτό που ήθελα να ρωτήσω είναι αν μπορώ να βρω κάπου ποιοι γιατροί συνεργάζονται με το Γαια, μια και βρίσκομαι σε αναζήτηση γυναικολόγου. Εαν επικοινωνήσω με το μαιευτηριο μεσω τηλεφώνου ή email θα μου δώσουν στοιχεία γιατρών για να κλείσω ραντεβού;

 

Εχουμε ξεκινήσει ήδη να προσπαθούμε και θα ήθελα να οργανωθώ λίγο στο θέμα του γιατρού σε περίπτωση που προκύψει εγκυμοσύνη. Η γιατρός που πηγαίνω τώρα έχει το κακό ότι είναι στο Ιασώ, διαφορετικά δεν έχω κανένα άλλο θέμα μαζί της! Πρέπει λογικά να κάνω μια κουβεντα μαζί της αλλά δεν ξέρω πως λειτουργεί η συνεργασία ενος γιατρου με τα μαιευτηρια.. Μπορείς να πεις στο γιατρό που έχεις που θες να γεννησεις όταν με το καλό μείνεις έγκυος και να σε αναλάβει ή πας υποχρεωτικά όπου είναι αυτός; Υπάρχει κάποιο θέμα που δε γνωρίζω σχετικά με τις συνεργασίες των γιατρών με τα μαιευτηρια;

 

Πολλές οι ερωτήσεις, το ξέρω, απλά δεν είχε χρειαστεί ως τώρα να ανησυχήσω για τέτοιες λεπτομέρειες! Αν γνωρίζετε κάποια καλή γιατρό να μου συστήσετε από το Γαία θα χαρώ πολύ.

 

Ευχαριστώ και συγνώμη για το μακροσκελές μήνυμα!

Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να δειτε και εδω πληροφοριες http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=49686

Ευχαριστούμε εκ των προτέρων για την κατανόηση

απο την ομάδα moderators

 

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Hello girls!!

Εχθες ανακάλυψα πως είμαι και παλι έγκυος. (Την πρώτη φορά παλινδρόμησε) Αν όλα πάνε καλά αυτη τη φορά σκέφτομαι πως θα με ενδιέφερε η ιδέα να γεννήσω στο Γαία αφου είμαι κανενα 5 λεπτο. Εχει καμια υποψιν της για κάποιο/κάποια γιατρό εκεί? Με ενδιαφέρει να είναι συζητησιμος/η να εμπνέει εμπιστοσύνη και να μη σε "ξεπετάει". Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και εγω τον Γιαννικο εχω, τον εμπιστευομαι πολυ σαν επιστημονα, αλλα αν θελεις κουβεντουλα δεν θα την εχεις, εμενα τουλαχιστον μου φαινεται οτι με το ζορι απανταει στις ερωτησεις μου, αλλα το πολυ θετικο ειναι οτι ειναι πολυ υπερ του φυσιολογικου τοκετου και δεν βιαζει τα πραγματα, τουλαχιστον ετσι λεει, σε 2 βδομαδες γενναω οποτε θα σου πω περισσοτερα απο εμπειρια!

YAU0p2.png
Link to comment
Share on other sites

Παουλέσκου Ντανιέλα....Νέα, φιλική, σε κάνει να νιώθεις πολύ άνετα και κυρίως δεν εκμεταλλεύεται καθόλου οικονομικά...

Και το Γαία είναι πολύ καλό νοσοκομείο...

There is no way to be a perfect mother but a million ways to be a good one!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Γειά σας. Είναι καινούρια στο forum και ανα ζητώ ένα καλό γυναικολόγο που να συνεργάζεται με την κλινική "Γαία" του Ερρίνος Ντυνάν, για την οποία έχω ακούσει κολύ καλά σχόλια. Το δεσπόζον ζητούμενο είναι για εμένα η επιστημονική του κατάρτηση και η αξιοπιστία αλλά και να ασχολείται με την κάθε γυναίκα ειδικά. Για παράδειγμα στην πρώτη και μοναδική μου εγκυμοσύνη είχα τον Δημητρίου από το "Λυτώ", αλλά του πήρε σχεδόν... 9 μήνες για να με γνωρίζει κάθε φορά που πήγαινα στο ιατρίο του.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Για ψάξτο λίγο με το Γαία γιατί έμαθα ότι πολλοί γιατροί που πήγαν εκεί ξαναγύρισαν όπου ήταν πριν....Δεν ξέρω αν ισχύει! Για γυναικολόγο κοίτα στα θέματα που λένε ΙΑΤΡΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ- ΔΙΑΓΝΩΣΗ - ΘΕΡΑΠΕΙΑ

Link to comment
Share on other sites

αγαπητά μέλη, δεν απαγορευεται η δημοσιευση αληθινών μαρτυριών

για καλά προιόντα/υπηρεσίες κτλ.

 

αυτό που απαγορεύετεαι είναι να δημοσιευσει καποιος διαφημιση απο την οποία έχει ο ίδιος κέρδος.

ή να δημοσιεύσει δυσφήμιση απο την οποία προκύπτει δόλος ή χαρακτηρισμοί που ζημιώνουν την όποια επιχείριση

 

 

Η προτροπή για να σας στείλει καποιος πμ, οδηγεί στο να είναι άχρηστο το θέμα αυτό, για μελλοντικούς χρήστες καθώς το θέμα δεν θα περιέχει πληροφορίες!

 

 

παρακαλούμε λοιπόν, αν μπορείτε

να μην προτρέπετε τα μέλη να σας στείλουν πμ ή ότι θα στείλετε εσείς πμ,

και

να δημοσιεύετε πληροφορίες τις οποίες πιστεύετε οτι θα βοηθήσουν μελλοντικά τους ανανγώστες

Ευχαριστούμε εκ των προτέρων για την κατανόηση

απο την ομάδα moderators

 

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα ο γιατρός μου συνεργάζεται με το Γαία, εγώ γέννησα στο Λητώ, λέγεται Ασημακόπουλος Γιώργος, είμαι υπερευχαριστημένη μαζί του, γέννησα πριν 2 εβδομάδες και ήταν πολύ καλός και στην παρακολούθηση της εγκυμοσύνης, καλός επιστήμονας με εκπαίδευση στη Γερμανία όπου και κάνει και διδακτορικό τώρα, κύριος, άνθρωπος πάνω απ όλα. Ήταν μαζί μου και με στήριζε πάντα και σε κάποια προβλήματα που είχα στην εγκυμοσύνη και στον τοκετό. Υπέρ της φυσιολογικής γέννας και γενικά δεν κάνει παρεμβάσεις αν δεν χρειάζονται (π.χ. περινεοτομή προληπτικά). Κι επίσης σημαντικό ότι δεν αντιμετωπίζει όλες τις εγκύους με ένα στάνταρ τρόπο, αλλά ανάλογα με το τι έχει ανάγκη η καθεμία π.χ. για τα συμπληρώματα σιδήρου, ασβεστίου κλπ, δεν θα σου πει έτσι κι αλλιώς πάρε αν δεν τα χρειάζεσαι σύμφωνα με τις εξετάσεις σου. Για μένα είναι σημαντικό να με βλέπουν σαν ξεχωριστή περίπτωση και όχι σαν κάποια στο "τσουβάλι" με τις εγκύους. Υπάρχουν και μερικοί γιατροί που έχουν τα πάντα τυπωμένα σε χαρτί, στο δίνουν και ξενοιάζουν. Εγώ δεν μπορώ έτσι. Αυτός ασχολείται και συζητάει και σε ακούει.

 

Το ιατρείο του είναι στις Αχαρνές και το σταθερό του τηλέφωνο είναι 2102448028.

H9ROp3.png

 

 

 

KZr6p3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλημέρα σε όλους!

Είμαι καινούρια στο forum. Από ότι διαβάζω το ΓΑΙΑ είναι πολύ καλό και για αυτό το λόγο θα ήθελα να βρω κάποιον γυναικολόγο που να συνεργάζεται με το συγκεκριμένο μαιευτήριο. Μπορείτε κάποιον να μου προτείνεται? Ο δικός μου είναι στο ΑΤΤΙΚΟ, αλλά το ιατρείο του είναι στο κέντρο (Αλεξάνδρα & Κηφισίας), μου πέφτει λίγο μακριά. Ήθελα κάποιον που να είναι στις περιοχές Χαλάνδρι και βόρεια.

Περιμένω νέα σας, ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!

Είμαι καινούρια στο forum. Από ότι διαβάζω το ΓΑΙΑ είναι πολύ καλό και για αυτό το λόγο θα ήθελα να βρω κάποιον γυναικολόγο που να συνεργάζεται με το συγκεκριμένο μαιευτήριο. Μπορείτε κάποιον να μου προτείνεται? Ο δικός μου είναι στο ΑΤΤΙΚΟ, αλλά το ιατρείο του είναι στο κέντρο (Αλεξάνδρα & Κηφισίας), μου πέφτει λίγο μακριά. Ήθελα κάποιον που να είναι στις περιοχές Χαλάνδρι και βόρεια.

Περιμένω νέα σας, ευχαριστώ!

 

Η λειτουργία του ΓΑΙΑ έχει κριθεί παράνομη (γιατί λειτουργέι ως ιδιωτική κλινική σε κοινοφελούς χαρακτήρα νοσοκομείο) και έχουν γίνει και ασφαλιστικά μέτρα από τους ανταγωνιστές και πιστωτές του (κάνε ένα search με google), οπότε θα σου πρότεινα να το ξανασκεφτείς...

http://www.euro2day.gr/news/economy/124/articles/636158/Article.aspx

 

κοίτα τι γίνεται , έψαξα να σου βάλω λινκ για το οτι μπορεί και να κλείσει και βρήκα οτι σήμερα βγήκε κι άλλη επιβεβαίωση:

 

Τέρμα στη σύμπραξη Ντυνάν - Γαία

Διακόπτεται μετά τη γνωμοδότηση του Νομικού Συμβουλίου του Κράτους η σύμπραξη Ντυνάν - Γαία, όπως δήλωση ο Υπουργός Υγείας. Αμφίβολη η επιβίωση του Ντυνάν, σοβαρή ζημιά για τον ομιλο Ιατρικού Αθηνών.

http://www.euro2day.gr/news/economy/124/articles/642749/Article.aspx

Επεξεργάστηκαν by nikolas2009
προσθήκη λινκ
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα σε όλους!

Είμαι καινούρια στο forum. Από ότι διαβάζω το ΓΑΙΑ είναι πολύ καλό και για αυτό το λόγο θα ήθελα να βρω κάποιον γυναικολόγο που να συνεργάζεται με το συγκεκριμένο μαιευτήριο. Μπορείτε κάποιον να μου προτείνεται? Ο δικός μου είναι στο ΑΤΤΙΚΟ, αλλά το ιατρείο του είναι στο κέντρο (Αλεξάνδρα & Κηφισίας), μου πέφτει λίγο μακριά. Ήθελα κάποιον που να είναι στις περιοχές Χαλάνδρι και βόρεια.

Περιμένω νέα σας, ευχαριστώ!

Ο γιατρός μου είναι στο ΓΑΙΑ και στο ΜΗΤΕΡΑ.Το όνομα του είναι Χριστοδυλος Παπανικόπουλος και είναι υπέροχος γιατρός και άνθρωπος.Με στήριξε παααααρα πολύ στην εγκυμοσύνη μου και στον τοκετό ήταν δίπλα μου συνέχεια.Το ιατρίο του είναι στο Χαλάνδρι και το τηλ του είναι 2106839804.

Από το ΓΑΙΑ έχω υπέροχη εμπειρία και απο τις εγκαταστάσεις και απο το προσωπικό.Τα περι "κλεισίματος" ακούγονται σχεδόν απο τοτε που άνοιξε.Δεν ξέρω τι ισχύει στην πραγματικότητα, αλλά φίλη που γέννησε πρόσφατα(πριν 1 μηνα) ήταν και αυτή ευχαριστιμένη.

QqmLp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ο γιατρός μου είναι στο ΓΑΙΑ και στο ΜΗΤΕΡΑ.Το όνομα του είναι Χριστοδυλος Παπανικόπουλος και είναι υπέροχος γιατρός και άνθρωπος.Με στήριξε παααααρα πολύ στην εγκυμοσύνη μου και στον τοκετό ήταν δίπλα μου συνέχεια.Το ιατρίο του είναι στο Χαλάνδρι και το τηλ του είναι 2106839804.

Από το ΓΑΙΑ έχω υπέροχη εμπειρία και απο τις εγκαταστάσεις και απο το προσωπικό.Τα περι "κλεισίματος" ακούγονται σχεδόν απο τοτε που άνοιξε.Δεν ξέρω τι ισχύει στην πραγματικότητα, αλλά φίλη που γέννησε πρόσφατα(πριν 1 μηνα) ήταν και αυτή ευχαριστιμένη.

 

Τα περί κλεισίματος δεν είναι πια φήμες.

 

http://www.capital.gr/Articles.asp?id=1209310

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,η ξαδελφη μου επροκειτο να γεννησει στο Γαια.Χτες στην καθιερωμενη επισκεψη στον γυναικολογο της,της ειπε οτι κλεινει και πρεπει να προσανατολιστουν σε αλλο μαιευτηριο.Εχετε ακουσει κατι αντιστοιχο απο αλλους μαιευτηρες που συνεργαζονται με το Γαια?Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Η λειτουργία του ΓΑΙΑ έχει κριθεί παράνομη (γιατί λειτουργέι ως ιδιωτική κλινική σε κοινοφελούς χαρακτήρα νοσοκομείο) και έχουν γίνει και ασφαλιστικά μέτρα από τους ανταγωνιστές και πιστωτές του (κάνε ένα search με google), οπότε θα σου πρότεινα να το ξανασκεφτείς...

http://www.euro2day.gr/news/economy/124/articles/636158/Article.aspx

 

κοίτα τι γίνεται , έψαξα να σου βάλω λινκ για το οτι μπορεί και να κλείσει και βρήκα οτι σήμερα βγήκε κι άλλη επιβεβαίωση:

 

Τέρμα στη σύμπραξη Ντυνάν - Γαία

Διακόπτεται μετά τη γνωμοδότηση του Νομικού Συμβουλίου του Κράτους η σύμπραξη Ντυνάν - Γαία, όπως δήλωση ο Υπουργός Υγείας. Αμφίβολη η επιβίωση του Ντυνάν, σοβαρή ζημιά για τον ομιλο Ιατρικού Αθηνών.

http://www.euro2day.gr/news/economy/124/articles/642749/Article.aspx

 

 

Καλημέρα.

Ναι όντως είχα ακούσει εδώ και καιρό ότι υπάρχουν προβλήματα με το ΓΑΙΑ. Από την άλλη είναι ένα καινούριο νοσοκομείο-μαιευτήριο.

Εσύ ποιο γιατρό έχει και με ποιο νοσοκομείο συνεργάζεται, γιατί από ότι είδα μένεις προς τα βόρεια όπως και εγώ και θα με εξυπηρετούσε γενικότερα κάποιος προς αυτές τις περιοχές.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, η δικη μου εμπειρια απο το Γαια ειναι η χειριστη, απο τις περιπου 9 κοπελες που περασαν απο το θαλαμο μου οσο ημουν μεσα οι 5 αναγκαστηκαν να μην αγκαλιασουν τα αγγελουδια τους για καποιο διαστημα γιατι κριθηκε και καλα οτι εχριζαν εντατικη. Δυστυχως αναμεσα σε αυτες τις 5 ημουν κι εγω οπου η κορουλα μου κρατηθηκε μεσα 17 ολοκληρες μερες με 12 μερες ασιτιας παρακαλω γιατι καταπιε το μυκονιο...πουθενα στον κοσμο δεν κρατιουνται τα παιδια τοσο μεσα για ενα τετοιο λογο ποσο μαλλον που το μυκονιο δεν ειχε παει στους πνευμονες και η διαδικασια καθαρσης στομαχου διαρκει καποιες ωρες.

Στην εντατικη υπηρχε απιστευτο πληθος γονεων, κατι εμοιαζε να μην πηγαινει καλα, εκει σχεδον μια στις 2 γεννες κατεληγε εντατικη. Οσο για τον γιατρο μου που τον εμπιστευομουν τοσο και ελεγα ποσο υπερ του φυσιολογικου τοκετου ειναι ανακαλυψα αργοτερα οτι μαλλον μου εβαλε υποθετω στην τελευταια μου επισκεψη για να μου προκαλεσει τον τοκετο με αποτελεσμα να στρεσαρει την μικρη, να κανει τα κακα της (μυκονιο) μεσα στην κοιλια και να εχουμε αυτη την εξελιξη. Οποτε απλα συνιστω μεγαλη προσοχη και επιτελους ας υψωθουν οι φωνες μας για μια γεννα με σεβασμο στη μητερα και στο παιδι και οχι στην βολεψια και στο χρημα. ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΓΑΙΑ, ΟΥΤΕ ΑΠ ΕΞΩ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΩ

YAU0p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ο γυναικολόγος μου -καταπληκτικός γιατρός αλλά προπαντώς καταπληκτικός άνθρωπος- συνεργάζεται και με το γαία και με το λητώ .Εχει ιατρείο στο Χαλάνδρι. Νίκας Βασίλης λέγεται. Είμαι απόλυτα ικανοποιημένη γιατί πάντα μπορούσα να τον βρω, στις γέννες ήταν μέσα μαζί μου, όλες τις ώρες και σεβάστηκε πως επιθυμούσα ένα φυσιολογικό΄τοκετό από την αρχή της εγκυμοσύνης ως το τέλος. αν θέλεις περισσότερες λεπτομέριες πες μου.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΙΔΙΑ Ο ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ ΓΑΙΑ!ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ ΑΝΘΡΩΠΟΣ!!!ΣΥΖΗΤΗΣΙΜΟΣ ΚΑΙ ΕΞΑΙΡΕΤΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ!

Link to comment
Share on other sites

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΙΔΙΑ Ο ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ ΓΑΙΑ!ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ ΑΝΘΡΩΠΟΣ!!!ΣΥΖΗΤΗΣΙΜΟΣ ΚΑΙ ΕΞΑΙΡΕΤΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ!

 

εγινε προεδρος.....συμφωνω απολυτα μαζι σου στα υπολοιπα που αναφερεις γι αυτον...δεν τον αλλαζω με τιποτα!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...