Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Παιδικα βιβλια με τρισδιαστατες εικονες


Recommended Posts

Κοριτσια μπορειτε να μου προτεινετε παιδικα βιβλια με τρισδιαστατες εικονες?Θελω να κανω δωρο στον ανηψιο μου.Εχω δει διαφορα αλλα τα περισσοτερα ειναι με νεραιδες και κουκλοσπιτα που ειναι αποκλειστικα για κοριτσακια.Για τα αγορακια τι υπαρχει?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δεν ξερω τι ηλικια εχει το ανηψακι σου αλλα υπαρχουν 3d βιβλια-επιτραπεζια αλλα θα πρεπει να διαβαζει ή να του τα διαβασουν.Θα ψαξω να βρω του γιου μου να σου πω τον εκδοτικο οικο.

Link to comment
Share on other sites

ΤΡΙΣΔΙΑΣΤΑΤΟΙ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΙ ΜΕ ΤΡΙΣΔΙΑΣΤΑΤΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ, ΠΑΡΑΘΥΡΑΚΙΑ ΠΟΥ ΚΡΥΒΟΥΝ ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΑΛΛΕΣ ΕΚΠΛΗΞΕΙΣ!

εκδοσεις Σαββάλας

ΣΥΝΑΡΠΑΣΤΙΚΟΙ ΜΥΘΟΙ ΚΑΙ ΘΡΥΛΟΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΥΘΟΛΟΓΙΑ εκδόσεις Σαββάλας

Γρήγορα μηχανήματα εκδόσεις Σαββάλας

Δυνατά μηχανήματα >>

Ζωντανές ιστορίες από τη Βίβλο >>

Το κυνήγι του χαμένου θησαυρού >>

Μάντεψε πόσο σ αγαπώ εκδόσεις Πατάκης

Πίτερ Παν >>

Το δικαίωμά σας να ομιλείτε,δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ελληνικη Μυθολογια τρισδιαστατα επιτραπεζια παιχνιδια απο τις εκδοσεις Σαββαλας.

Εχει και αλλα βεβαια οπως οΔουρειος Ιππος, Οδυσσεας,Θησεας και Μηνωταυρος και Δαιδαλος και Ικαρος του αρεσει να παιζει με αυτα,ειναι πρωτοτυπο δωρο και παιζονται ευχαριστα και με μεγαλους.

Ελπιζω να βοηθησα.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...