Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΣΤΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΑ ΠΕΡΙΧΩΡΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ


mirtsche

Recommended Posts

Εχει παει κανεις το παιδι του σε καποιον παιδιατρο στο ΙΚΑ στους Αμπελοκηπους Θεσσαλονικης?? Εαν ναι, εχετε καποιοω να μου προτινετε? Ευχαριστω πολυ!

as1cA6A-O4x1210MzAwNjM2bHw1MDUwMDRkfEtvbnN0YW50aW5vcyBlaW5haQ.gif

 

Ι've breastfed my boy 2yrs1day

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 1 month later...

Καλησπερα,

 

μηπως ξερει καποια εναν καλο παιδιατρο στο ικα Λ.Αλεξανδρας στους Αμπελοκηπους? η εστω ιδιωτη στην περιοχη του Γκυζη?

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Ίσως βρείτε απαντήσεις στο θέμα Νεογνά και Μωρά, Ιατρικά θέματα. Θα 'λεγα όμως οτι κάθε ΙΚΑ έχει 1,2 το πολύ 3 παιδιάτρους φαντάζομαι, οπότε κλείστε ένα ραντεβού εκεί που ανήκετε και βλέπετε αν σας κάνει. Εγώ του ΙΚΑ την παιδίατρο την χρησιμοποιώ επιλεκτικά για τα εμβόλια μόνο.

g4BDp3.pngyCdLp3.png
Link to comment
Share on other sites

Παιδια κανεις? Τοτε. ξερει κανεις καποιον καλο παιδιατρο στο ΙΚΑ οπουδιποτε στη Θεσσαλονικη?

 

καλημερα αν και αργα τωρα το ειδα πολυ καλο παιδιατρο εχει στο ικα του Λαγκαδα τον κ. Βουλγαρακη.

iz6mqfx4psjhl3bk.png

cf7d8aac48.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 11 months later...

γνωριζει καποια καμια παιδιατρο στην Θερμη ή από την Καρδία μέχρι και την Ν.καλλικράτεια που να ναι και στο ΙΚΑ και πανω απολα ανθρωπος? να μπορει να πηγαινει και σε σπιτια

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΟΛΗ ΜΟΥ Η ΖΩΗ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 χρόνο μετά...

ψάχνω κάποιον παιδίατρο που να είναι συμβεβλημένος με το ικα ,στην ανατολική Θεσσαλονίκη και να παρακολουθεί το παιδάκι σας και να είστε πολύ ικανοποιημένη...ώστε να μου τον συστήσετε για το μωράκι που περιμένω.

Link to comment
Share on other sites

Παπαχριστοδούλου Μαριανα στην Τριανδρια στο κεντρο προστασιας μανας και παιδιου και στο ικα τριανδριας και εχει και ιατρειο δικο της.:P

Τα παιδακια μου ειναι η ζωη μου ολη.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ παρά πολύ φιλενάδα μου,βεβαία αφού μου το προτείνεις εσύ εννοείτε ότι είμαι σίγουρη ότι αξίζει τον κόπο να πηγαίνω και τριανδρία!!! βεβαία θα ήθελα αν γνωρίζει κάποιος και τούμπα να ήταν πιο κοντά μας.

σε πιο μεριμνας ειναι στην τουμπα?

οταν μπορεις στειλε μου το τηλεφωνο της να παω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...