Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ξυπναει το βραδυ και πειναει


athinaba

Recommended Posts

Μεχρι πριν δυο βδομαδες ο μικρος μου κοιμοταν κατα τισ 12 το βραδυ και ξυπνουσε 6-7 το πρωι ετρωγε και ξανακοιμοταν.

τον τελευταιο καιρο ξυπναει ανα δυωρο το βραδυ τρωει και εχει ορεξη και για παιχνηδια. τη μερα βεβαια δεν εχει καθολου το μυαλο του στο φαι.το περισσοτερο γαλα το πινει το βραδυ. τι μπορω να κανω....μ εχει κουρασει.

rMRvp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Mια απο τα ιδια περασα κι εγω,αλλα δε ξυπνουσε μονο 2,3 αλλα καθε 45 λεπτα και λιγοτερο....αλλα μετα το 4ο δοκιμαζα να του δωσω πιπιλα και κοιμοταν χωρις να φαει.Εκανα υπομονη και τωρα πριν λιγες μερες(εχει κλεισει τον 6ο)τον αφηνω,δεν ανταποκρινομαι αμεσα οπως πριν και αν δω τα σκουρα...-πολυ λιγες φορες συνεβει αυτο-στελνω τον αντρα μου και του βαζει τη πιπιλα.Επισης ανακαλυψα οτι θελει να εχει μια κουβερτουλα κατω απο τοο κεφαλι την οποια πιανει π.χ. απο αριστερα και τριβει τη μυτη του και κοιμαται,ακομη και χωρις πιπιλα.Βεβαια εχθες το βραδυ περασα ενα μαρτυριο καθως γυρισα στα παλια αλλα δεν τον θηλασα μετα τις 12 μεχρι τις 7.Να δουμε αποψε....Εσενα ειναι λιγο μικρουλι,οποτε αν μπορεσεις να κανεις λιγο υπομονη....μετα τον 6 αναπτυσετε ο εγκεφαλος τους ετσι ωστε να μπορουν να κοιμουνται 6ωρο το βραδυ,κι εγω σ αυτο στηριχτηκα γιατι δε μου αρεσουν οι βιαιες μεθοδοι...λιγο υπομονη...Το ιδιο προβλημα εχουν και μαμαδες που δε θηλαζουν γιατι στο 4ο περνανε αλμα αναπτυξης

<<φυσης ουδεν ποιει ματην>>

αν ητανε η γνωση ψωρα θα θηλαζε ολη η χωρα

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...