Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΖΕΠΕΙΡΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ-ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ


Recommended Posts

  • 1 χρόνο μετά...

Διαφημίσεις


kristdi,

 

πολύ χρήσιμο αυτό που λες... είσαι καιρό εκεί? έχεις γεννήσει ήδη μαζί του? τα 1300 είναι χωριστά από τις αμοιβές του? σε ρωτάω γιατί σκέφτομαι να παω εκει, ό,τι πληροφορίες μπορείς να μου δώσεις θα με βοηθήσουν... σ ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

δεν τον ειχα γιατρο,αλλα 2 γνωστες μου και μου εχουν πει τα καλυτερα....

επισης μου τον ειχε προτεινει μια μαια γνωστη μου,αλλα δεν ηθελα να αλλαξω γιατρο επειδη στο γυναικολογο που πηγαινα μια χαρα ηταν....

για λεφτα κτλ δεν ξερω να σου πω....

Link to comment
Share on other sites

kristdi,

 

πολύ χρήσιμο αυτό που λες... είσαι καιρό εκεί? έχεις γεννήσει ήδη μαζί του? τα 1300 είναι χωριστά από τις αμοιβές του? σε ρωτάω γιατί σκέφτομαι να παω εκει, ό,τι πληροφορίες μπορείς να μου δώσεις θα με βοηθήσουν... σ ευχαριστώ πολύ!

 

 

Σου απαντώ εγώ, με όλο το θάρρος, μιας και τον έχω κι εγώ γιατρό!

Είναι η δεύτερη εγκυμοσύνη που περνάω μαζί του, και τον έχουν και πολλές γνωστές μου και όλες πολύ ευχαριστημένες!

Καταρχήν ότι ώρα και να τον πάρεις και ότι και να τον ρωτήσεις δε θα σε κάνει να αισθανθείς άσχημα, θα σου λύσει όλες τις απορίες.Άλλο καλό:Θα τον πάρω 1,2 φορές τηλ και δε θα το σηκώσει για κάποιο λόγο?Θα με πάρει οπωσδήποτε πίσω.

Είναι πάρα πολύ αναλυτικος στις εξηγήσεις του, σε βαρετό σημείο θα έλεγα, και πολύ απαιτητικός στις εξετάσεις του.Σε βάζει να κάνεις πάρα πολλές.Είναι πολύ ψείρας.

Εγώ έκανα μαζί του καισαρική στο πρώτο,23:40 το βράδι και το πρωί έκοβα βόλτες!

Εννοείται ότι δεν είχα εξωτερικά ράμμαα.Το λέω γιατί φίλη μου που έχει άλλο γιατρό και έκανε καισαρική, της μίλησα μετά από λίγες μέρες, και μου λέει:να, έχω ραντεβού για να βγάλω τα ράμματα:shock:

Djccp2.png

67KIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σας ευχαραιστώ και τις δυο! Κική, αν μπορείς πες μου λίγο και για αμοιβές...α και πού ξεγεννάει? Γιατί κατάλαβα ότι δεν σε πάει εύκολα στο Παπαγεωργίου, αλλά προτιμάει ιδιωτ. κλινικές...

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαραιστώ και τις δυο! Κική, αν μπορείς πες μου λίγο και για αμοιβές...α και πού ξεγεννάει? Γιατί κατάλαβα ότι δεν σε πάει εύκολα στο Παπαγεωργίου, αλλά προτιμάει ιδιωτ. κλινικές...

 

Όπως σου είπε και πιο πάνω τα ίδια 1200 για φτ και κτ.

Ναι, σε προτρέπει για κλινική, αλλά δε σε επιβάλλει.Εγώ έκλεισα ραντεβού Παπαγεωργίου, και ξέρω και γνωστές μου που γέννησαν μαζί του παπαγεωργίου (από εκεί τον προτίμησα)

Djccp2.png

67KIp2.png

Link to comment
Share on other sites

απλά καταπληκτικός!και σαν επιστήμονας και σαν άνθρωπος.Από τους καλύτερους γιατρούς που έχω συναντήσει ,δεν σε κοιτάει απλά σαν πελάτισσα και το σημαντικό είναι πως έχει πείρα αλλά και όρεξη για δουλειά.Πω πω σα διαφημηστικό ακούγομαι...εν πασει περιπτωσει καλη τύχη σε όποιον κι αν πας

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
γεια σου. ναι τον γνωριζω ειναι ο γυναικολογος μου.ειναι ο καλυτερος, δεν τον αλλαζω με τιποτα. παιρνει 1200 ευρω ειτε κανεις καισαρικη ειτε οχι.

:-P

 

Σε παρακαλω δεωσε μου στοιχεια παραπανω ...δεν μπορω να τον βρω ..αν μπορεις σε παρακαλω πες μου τι κοστιζει η καθε επισκεψη εκτος της αμοιβης του

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 4 εβδομάδες μετά...
Σου απαντώ εγώ, με όλο το θάρρος, μιας και τον έχω κι εγώ γιατρό!

Είναι η δεύτερη εγκυμοσύνη που περνάω μαζί του, και τον έχουν και πολλές γνωστές μου και όλες πολύ ευχαριστημένες!

Καταρχήν ότι ώρα και να τον πάρεις και ότι και να τον ρωτήσεις δε θα σε κάνει να αισθανθείς άσχημα, θα σου λύσει όλες τις απορίες.Άλλο καλό:Θα τον πάρω 1,2 φορές τηλ και δε θα το σηκώσει για κάποιο λόγο?Θα με πάρει οπωσδήποτε πίσω.

Είναι πάρα πολύ αναλυτικος στις εξηγήσεις του, σε βαρετό σημείο θα έλεγα, και πολύ απαιτητικός στις εξετάσεις του.Σε βάζει να κάνεις πάρα πολλές.Είναι πολύ ψείρας.

Εγώ έκανα μαζί του καισαρική στο πρώτο,23:40 το βράδι και το πρωί έκοβα βόλτες!

Εννοείται ότι δεν είχα εξωτερικά ράμμαα.Το λέω γιατί φίλη μου που έχει άλλο γιατρό και έκανε καισαρική, της μίλησα μετά από λίγες μέρες, και μου λέει:να, έχω ραντεβού για να βγάλω τα ράμματα:shock:

 

να σε ρωτησω λιγο για τον Ζεπειριδη μια που εκανεσ καισαρικη τα ραμματα που σου εκανε φενονται ποσο καλοσ χειρουργος ειναι και ποσο καλα ραβει μετα εχω ακουσει οτι και αυτο ειναι πολυ σημαντικο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να σε ρωτησω λιγο για τον Ζεπειριδη μια που εκανεσ καισαρικη τα ραμματα που σου εκανε φενονται ποσο καλοσ χειρουργος ειναι και ποσο καλα ραβει μετα εχω ακουσει οτι και αυτο ειναι πολυ σημαντικο

 

Άψογα!

 

Τώρα στο δεύτερο τοκετό γέννησα στο Παπαγεωργίου, όπου έκανα εξωτερικά ράμματα γιατί τα εσωτερικά που είχε δεν ήταν καλής ποιότητας (ότι κοροϊδεύεις το λούζεσαι:mrgreen:).Και πάλι μου έκανε τέλεια δουλειά.

 

Και γνωστές μου που είδαν την τομή μου κι έχουν άλλους γιατρούς κι έχουν κάνει καισαρική τους φάνηκε άψογη!

 

Έντιτ:τα ράμματα που είχε το νοσοκομείο έτσι?Όχι ο γιατρός!

Djccp2.png

67KIp2.png

Link to comment
Share on other sites

εχει ψυχωση με την τομη σε σημειο αηδιας..

βρε γιατρε του λεω ειναι δυνατον να βαλω κανενα μπικινακι 75 κιλα ανθρωπος?

δεν με ενδιαφερει αν φαινεται η τομη..

οχι μου λεει δεν θελώ να φαινεται καθολου..

και δεν φαινεται ασε που ηταν η 2 καισαρικη μετα τον χασαπη που πηγα την 1 φορα...

και ΣΑΦΩς δεν εβγαλα ραματα αλλα ηταν αποροφησιμα...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 χρόνια μετά...

Να ρωτήσω κάτι ? Μιλάμε για νοσοκομειακούς γιατρούς που δουλεύουν στο Παπαγεωργίου και παίρνουν αμοιβή για να σε ξεγεννήσουν στο Παπαγεωργίου ? Μιλάμε δηλαδή για παράνομες αμοιβές ?

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι ? Μιλάμε για νοσοκομειακό γιατρό που δουλεύει στο Παπαγεωργίου και παίρνει αμοιβή για να σε ξεγεννήσει στο Παπαγεωργίου ? Μιλάμε δηλαδή για παράνομες αμοιβές ?

 

Πανεπιστημιακός γιατρός είναι. Εχει δικαιωμα να εχει ιατρειο και να βλέπει ασθενείς.

Link to comment
Share on other sites

Πανεπιστημιακός γιατρός είναι. Εχει δικαιωμα να εχει ιατρειο και να βλέπει ασθενείς.

 

Φυσικά και θα βλέπει εκτός νοσοκομείου λόγω πανεπιστημίου . Το ζήτημα είναι ότι από ότι κατάλαβα πληρώνονται για να σε ξεγεννήσουν σε δημόσιο νοσοκομείο που πληρώνονται από αυτό για να έχουν εφημερία για όλο τον κόσμο (λέμε τώρα).

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και θα βλέπει εκτός νοσοκομείου λόγω πανεπιστημίου . Το ζήτημα είναι ότι από ότι κατάλαβα πληρώνονται για να σε ξεγεννήσουν σε δημόσιο νοσοκομείο που πληρώνονται από αυτό για να έχουν εφημερία για όλο τον κόσμο (λέμε τώρα).

 

Mια κοπέλα έγραψε ότι δυσκολα παει ο γιατρός τις εγκυες στο νοσοκομείο..ίσως μόνο όταν προκύψει ειδικός λόγος...πχ το μωρό υπαρχει κίνδυνος να θελει ΜΕΝΝ...εγω τουλάχιστον που ενδιαφερθηκα για τον συγκεκριμενο γιατρό , δεν μου ειπε κανεις ότι διεσφαλιζα ότι θα γεννησω στο Παπαγεωργιου!!

Link to comment
Share on other sites

Mια κοπέλα έγραψε ότι δυσκολα παει ο γιατρός τις εγκυες στο νοσοκομείο..ίσως μόνο όταν προκύψει ειδικός λόγος...πχ το μωρό υπαρχει κίνδυνος να θελει ΜΕΝΝ...εγω τουλάχιστον που ενδιαφερθηκα για τον συγκεκριμενο γιατρό , δεν μου ειπε κανεις ότι διεσφαλιζα ότι θα γεννησω στο Παπαγεωργιου!!

φανταζομαι οτι τις παει δυσκολα γιατι φοβαται καταγγελια για φακελλακι. το κανουν πολλοι γιατροι αυτο, προτιμουν το ιδιωτικο ωστε να παιρνουν την αμοιβη τους πιο νομιμα...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Καλημέρα!Έχουμε ψάξει στο ίντερνετ για τον ζεπειριδη Λεωνίδα και δεν βρίσκουμε στοιχεία για εξωτερικό ιατρείο. Έχει εξωτερικό ιατρείο και αν ναι θα ήθελα τηλέφωνο και διεύθυνση.. Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

Συγνώμη άλλα η δίκη μας εμπειρία με τον κ.Ζεπειριδη ειναι τελειως διαφορετικη.

3 φορες τον επισκευτικαμε.

Ψυχρος και στην εξεταση και στις απαντησεις. Σχεδον μονολεκτικες.

60ευρω χαριστικα (οπως ειπε) η επισκεψη.

Ουτε συζητηση για αποδειξη.

Και ο συζηγος ηταν σαν να μην υπηρχε, καμια σημασια στις πρωτες οδηγιες (ημασταν καινουριοι γονεις).

Δεν θα τον συστηνα σε κανεναν. Σαν επιστημονας δεν ξερω να σας πω, αλλα σαν συμπεριφορα σε καινουριο τουλαχιστον πελατη ειναι επιεικως απαραδεκτη.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...