Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ρεφλεξολογια


Recommended Posts

Γεια σας

Ξερει καμία αν επιτρέπεται η ρεφλεξολογια ή το μασάζ κατα την περίοδο του θηλασμού? Επειδη έχω φοωερους πονουσ στην πλατη και τη μεση. Η φυσιοθεραπεια επιτρέπετα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Egω έκανα ρευλεξιολογία πριν μεινω έγκυος . Μολις γεννήσω θα συνεχίσω ακομη μου ειπε η ρευλεξιολογος πως κάνουν και στα νεογέννητα .....άρα δεν υπάρχει κανένα προβλημα

h1j3ge0poz8uv790.png
Link to comment
Share on other sites

εγω ειμαι βορειο Ελλάδα και η κάθε συνεδρεια κοστιζει 40 ευρω μιας ώρας.

 

ΜΕΝΩ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!ΓΙΑ ΜΠΕΣ ΣΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ!ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΟΤΙ ΣΟΥ ΓΙΑΤΡΕΥΟΥΝ ΚΑΙ ΠΑΘΗΣΕΙΣ!!ΑΛΗΘΕΥΕΙ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πρέπει να είναι ειδικός και μάλιστα να μην σου κάνει ζημιά γιατι υπαρχουν άνθρωποι που σε πιέζουν πολυ με διαφορα όργανα που χρησιμοποιουν και σου κάνουν ζημιά.

ΛΟιπον επεξεργαζεται τις πατουσες σου όπου το κάθε σημείο ειναι και ένα σημείο του σώματός σου. Κάνει αποσυμφώρηση των περιοχών και ανακουφίζει απο τους πονους του σώματος .

Αφου είσαι Θενική γιατί δεν κάνεις Σιάτσου που ειναι ακομη καλύτερο και ξέρω έναν ειδικό καταπληκτικό . Εκανα πριν χρονια για μία ώρα επι ένα χρονο και ότι και να σου πω ειναι λίγο είχα γίνει άλλος άνθρωπος. Αν θελεις πληροφορίες θα σου στειλω πμ.

h1j3ge0poz8uv790.png
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να είναι ειδικός και μάλιστα να μην σου κάνει ζημιά γιατι υπαρχουν άνθρωποι που σε πιέζουν πολυ με διαφορα όργανα που χρησιμοποιουν και σου κάνουν ζημιά.

ΛΟιπον επεξεργαζεται τις πατουσες σου όπου το κάθε σημείο ειναι και ένα σημείο του σώματός σου. Κάνει αποσυμφώρηση των περιοχών και ανακουφίζει απο τους πονους του σώματος .

Αφου είσαι Θενική γιατί δεν κάνεις Σιάτσου που ειναι ακομη καλύτερο και ξέρω έναν ειδικό καταπληκτικό . Εκανα πριν χρονια για μία ώρα επι ένα χρονο και ότι και να σου πω ειναι λίγο είχα γίνει άλλος άνθρωπος. Αν θελεις πληροφορίες θα σου στειλω πμ.

 

ΤΟ ΣΙΑΤΣΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΤΕΧΝΗ?ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΠΜ!

Link to comment
Share on other sites

Καμία σχέση με πολεμική τέχνη

Ειναι μασάζ αυτη τη φορα σε όλο το σώμα και με ρουχα όμως , και με διατάσεις των άκρων. Εγω έκανα για ένα χρόνο και ήμουν πραγματικα υπερ ευχαριστημένη. περπαταγα απο Λαδαδικα έως Μακεδονία Παλλας 4 φορές την ημερα και δεν καταλάβαινα κουραση. Θα με θυμηθείς αν αποφασίσεις να κάνεις. Και φυσικά ο Ανθρωπος που σου έγραψα το ονομά του ειναι τρομερός κσι μοναδικός

h1j3ge0poz8uv790.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...