Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Για μένα που ενδιαφέρομαι για προϊόντα της frezyderm υπάρχει κάποιο οικονομικό κατάστημα στο εξωτερικό?

Το apo-rot πολύ καλό φαίνεται αλλά η μετάφραση της google μου τα βγάζει αλαμπουρνέζικα, δεν ξέρω γερμανικά επομένως... δύσκολα τα πράγματα.

Τουλάχιστον μπορεί κάποιος να μας δώσει ενδεικτικά 5-6 καλά προϊόντα να τα βάλουμε στο καλάθι μπας και ψωνίσουμε?

Επιπλέον (άσχετο) για σαμπουάν και lotion (τριχόπτωση) υπάρχει κάτι?

 

Χρόνια Πολλά!

 

συμβουλη επειδη και εγω εψαχνα σαμπουάν και lotion (τριχόπτωση) και πηρα της frezyderm δεν ικανοποιηθικα καθολου και εδωσα κα 3ο ευρω οποτε δες για αλλη μαρκα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Όταν υπάρχει μικρή διάφορα συνήθως τα αγοράζω από εδώ αλλά όταν υπάρχει μεγάλη διάφορα τα αγοράζω απο έξω. Και εγώ της weleda τα προϊόντα τα αγοράζω απο εδώ: http://apothekenschnaeppchen.com/bin/geossql.pl?Sid=snap-947114096-1356764733&Cid=&Stype=Pzn&Scont=2084691&Kc=00&Gban=

 

Τί μεταφορικά έχει;

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Τί μεταφορικά έχει;

 

Η αλήθεια είναι ότι δεν σε συμφέρει να κανεις μικρή παραγγελία. Ξέρω στα σίγουρα ότι είναι δωρεάν απο 150?. Αν θυμάμαι σωστά μέχρι κάποια κιλά είναι στα 19? και απο εκεί μέχρι διπλα κιλά στα 27. Αν βάλεις στο καλάθι πράγματα θα σου βγάλει τα μεταφορικά ανάλογα την παραγγελία σου.

Μαριαλένα 11/12/09

Εμμελεια 16/01/12

Στεφανος 8/5/15

 

23/3/2012 ήρθε και ο ανηψιός!!!

Link to comment
Share on other sites

Για μένα που ενδιαφέρομαι για προϊόντα της frezyderm υπάρχει κάποιο οικονομικό κατάστημα στο εξωτερικό?

Το apo-rot πολύ καλό φαίνεται αλλά η μετάφραση της google μου τα βγάζει αλαμπουρνέζικα, δεν ξέρω γερμανικά επομένως... δύσκολα τα πράγματα.

Τουλάχιστον μπορεί κάποιος να μας δώσει ενδεικτικά 5-6 καλά προϊόντα να τα βάλουμε στο καλάθι μπας και ψωνίσουμε?

Επιπλέον (άσχετο) για σαμπουάν και lotion (τριχόπτωση) υπάρχει κάτι?

 

Χρόνια Πολλά!

Νομίζω ότι τα φρέζυντερμ είναι ελληνικά, όχι διαδεδομένα στο εξωτερικό όπως τα προιόντα του Κορρέ. Ρίξε μια ματιά στο www.pharmacy4u.gr, έχει πέιπαλ και γενικά εχει τις καλύτερες τιμές, τουλάχιστον σε ότι έχω ψάξει μέχρι τώρα. Δωρεάν αποστολή με κούριερ της επιλογής σου για αγορές άνω των 30 ευρώ, νομίζω.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα!Αυτοί μάλλον δεν στέλνουν Ελλάδα https://www.hobbyhall.fi/p/fi/TrioFix-turvaistuin-musta/314025 πως θα μπορούσα να το παραγγείλω όμως?Υπάρχει τρόπος ή μπα?

6H9Vp2.pngT5mwp2.png

-When you love someone all saved up wishes start coming true-

 

-Όταν γίνεται μανούλα η καρδιά σου χτυπάει για πάντα έξω από το σώμα σου..-

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Νομίζω ότι τα φρέζυντερμ είναι ελληνικά, όχι διαδεδομένα στο εξωτερικό όπως τα προιόντα του Κορρέ. Ρίξε μια ματιά στο www.pharmacy4u.gr, έχει πέιπαλ και γενικά εχει τις καλύτερες τιμές, τουλάχιστον σε ότι έχω ψάξει μέχρι τώρα. Δωρεάν αποστολή με κούριερ της επιλογής σου για αγορές άνω των 30 ευρώ, νομίζω.

 

Ευχαριστώ! Οντως από τιμές είναι πολύ δυνατός...

aVXNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχετε υπόψιν σας κάτι οικονομικό σε baby sling από Ελλάδα ή εξωτερικό?

Τα 40 ? κομματάκι ακριβά μου πέφτουν...

 

Καλημέρα

εχεις δίκιο, τα καλά slings είναι ακριβά και ο λόγος είναι ότι είναι φτιαγμένα από οργανικό βαμβάκι και τόσο ανθεκτικά ώστε να μπορείς να κρατάς το μωρό σου επάνω σου μέχρι να γίνει 2 ετών.

Για εμένα το καλύτερο sling είναι το Babylonia, το χρησιμοποιούμε από 1 μηνός μέχρι και σήμερα που είμαστε 13 μηνών.

Θα το βρεις μόνο στο eshop της Μαρίας & της Εβίτας (www.mariaevita.gr) σε φανταστικά χρώματα και παραλλαγές!

Είναι απίστευτα ανθεκτικό, πλένεται στο πλυντήριο και ο μικρός μας το λατρεύει. Η Μαρία και η Εβίτα θα σου κάνουν και μαθήματα για το πως να το βάζεις το μωρό εύκολα και να το βγάζεις. Σωτήριο το sling στους κολικούς, χωρίς αυτό ο μικρός μας δεν κοιμόταν με τίποτα!

 

Εγώ έχω αυτό http://www.mariaevita.gr/index.php?dispatch=products.view&product_id=30920

 

Ελπίζω να το δεις σαν επένδυση και να μην τα λυπηθείς. Είναι σίγουρο ότι θα το αποσβέσεις :) :) :)

 

Καλή εβδομάδα!

Link to comment
Share on other sites

στο στελνω εγω, και εμενα μου το εστειλε η μινουλα:-D

 

καλησπερα κοριτσια..ενδιαφερομαι για αγορες απο το ιντερνετ κ διαβασα για την κοπελα που στελνει τις παραγγελειες απο αγγλια...ειναι αξιοπιστη?????μπορειτε να μου στειλεται το μαιλ της για να επικοινωνησω μαζι της??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα σε όλους!

Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε να βρω προϊόντα της Welleda βρεφικά όπως και τα σαμπουάν τριχόπτωσης Anaphase της DUCRAY και frezyderm από ηλεκτρονικά μαγαζιά σε οικονομικές τιμές (του εξωτερικού κυρίως) ?

aVXNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!

Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε να βρω προϊόντα της Welleda βρεφικά όπως και τα σαμπουάν τριχόπτωσης Anaphase της DUCRAY και frezyderm από ηλεκτρονικά μαγαζιά σε οικονομικές τιμές (του εξωτερικού κυρίως) ?

weleda σε καλές τιμές θα βρεις στο amazon uk.

Οσο για Frezyderm και anaphase δες και στο raptis pharmacy(ελληνικό φαρμακείο).Τα Weleda τα εχει ακριβά εδώ

Παρήγγειλα χτες απο εκεί για πρώτη φορά.Είχε καλές τιμές και πολύ καλή επικοινωνία.Θα παραλάβω Δευτέρα και θα σας πω.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Μπορείτε να μου προτείνετε από που να αγοράσω παπούτσια adidas; Μου αρέσει το design τους αλλά επειδή κάνω κυρίως yoga δεν θέλω να ακριβοπληρώσω παπούτσια τρεξίματος.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Τις έχει δοκιμάσει κάποια κοπέλα?Βρηκα στο ιντερνετ το site και ειδα ότι τις newborn τις έχει σε αρκετά καλή τιμή.Περιμένω το μπέμπη και έλεγα μηπως τις πάρω.Στη μικρουλα μου (20 μηνων) έχω δοκιμάσει μονο pampers kai libero.Αν κάποια έχει δοκιμάσει τις Chicco ας μου γραψει αν διαφερουν πολύ απο τις γνωστες μαρκες και αν εμεινε ικανοποιημένη και να τις παρω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα! Μήπως έχει παραγγείλει κάποια μαμά από το mouyer.gr να μας πει εντυπώσεις; Εκεί που κολλάω κάπως, είναι το εξής: όταν πηγαίνω στην ολοκλήρωση αγοράς -με αντικαταβολή- μου λέει ότι θα συνδεθω με την άλφα μπανκ να δώσω τα στοιχεια μου. Τι δουλειά έχει η τράπεζα αφού ψωνίζω με αντικαταβολή;

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειχα αγορασει πριν 2χρονια περιπου με αντικαταβολη απο το mouyer.gr δεν ειχε τετοιο συστημα το σαιτ του..εγω εδωσα την παραγγελια μου τηλεφωνικα και ζητησα αντικαταβολη..νομιζω οτι μεσα στο σαιτ εχει το τηλεφωνο για παραγγελιες..ελπιζω να βρεις μια ακρη και να βοηθησα λιγακι!

παντως εχει καλα παπουτσακια και καλη εξυπηρετηση πελατων! :P

ΜΠΕΤΤΥ

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειχα αγορασει πριν 2χρονια περιπου με αντικαταβολη απο το mouyer.gr δεν ειχε τετοιο συστημα το σαιτ του..εγω εδωσα την παραγγελια μου τηλεφωνικα και ζητησα αντικαταβολη..νομιζω οτι μεσα στο σαιτ εχει το τηλεφωνο για παραγγελιες..ελπιζω να βρεις μια ακρη και να βοηθησα λιγακι!

παντως εχει καλα παπουτσακια και καλη εξυπηρετηση πελατων! :P

 

Σ΄ευχαριστώ για την απάντηση! Θα το ψαξω λοιπόν καλύτερα να δω τι παίζει μέσω τηλεφώνου. Πάντως έχει πολύ καλές τιμές αυτές τις μέρες, δεν ξέρω για πόσο ακόμα, οπότε θα πρέπει να το δω γρήγορα. Να είσαι καλά!!

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Μέχρι τώρα ειχα αποκλείσει τα Victorias Secret γιατί ειχα ακούσει τις γνώστες ιστορίες τρόμου με τα τελωνεία.

 

Ξέρει κανείς εαν εχει αλλάξει τίποτα τον τελευταίο καιρό?? Γιατι εχω δει 3-4 μαγιό που τρελάθηκα. Πλίζ, πλίζ πείτε μου εαν ξέρετε τίποτα. Εαν παραγγειλω 3-4 κομμάτια, μάξιμουμ μεχρι 70 Ε, θα τα πιασουνε????

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

ναι, αλλαξαν την πολιτικη τους απο τον Ιουνιο... τους τα εψαλλα κανονικότατα και του ειπα να το σκεφτουν εκ νεου μιας και θα χασουν περισσότερα απο οσα νομιζουν οτι θα κερδισουν... στο ταχυδρομειο μας 3 τεραστιες ντουλαπες ειανι παντα γεματες με δεματα απο αμαζον....

eNeap2.pngNziDp2.png
Link to comment
Share on other sites

ναι, αλλαξαν την πολιτικη τους απο τον Ιουνιο... τους τα εψαλλα κανονικότατα και του ειπα να το σκεφτουν εκ νεου μιας και θα χασουν περισσότερα απο οσα νομιζουν οτι θα κερδισουν... στο ταχυδρομειο μας 3 τεραστιες ντουλαπες ειανι παντα γεματες με δεματα απο αμαζον....

 

Ακριβώς τα ίδια τους είπα και εγώ αλλά δεν ίδρωσε το αυτί τους!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...