Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΑΡΤΥ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙ 10 ΧΡΟΝΩΝ


Recommended Posts

Καλημέρα σε όλες σας και θα ήθελα να ευχηθώ να έχουμε όλες καλές γιορτές με υγεία και ευτυχία για εμάς και τα ζουζουνάκια μας.

Η κόρη μου έχει γενέθλια τον Ιανουάριο και κλείνει τα 10.Θέλει να καλέσει στο σπίτι 7-8 φίλες της -μόνο κορίτσια-,για να κάνει ένα παρτάκι.Σκέφτομαι να της φέρω κάποιο ανιματέρ,αλλά όχι αυτούς που είναι για τα τα μικρά παιδάκια,( κλόουν κλπ)να τις απασχολήσει και 2 ώρεςα λλά κάτι που να είναι για την ηλικία της .Έχει κάτι υπόψιν σας??Περιμένω τις ιδέες σας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Νάνσυ σε δυο πρόσφατα παιδικά πάρτυ 8χρονων είχαν φέρει ταχυδακτυλουργό...

 

Αν θέλεις μπορώ να ρωτήσω... πάντως στα παιδιά άρεσε πολύ... τα είχε καθηλώσει....

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς όλα αυτά ,κλόουν ταχυδακτυλουργούς τους έχουνε βαρεθεί.

Ούτε μπορούν να καθήσουν κάτω και να αφοσιωθούν.Σκεφτόμουνα κάτι σε χορευτικό πιο πολύ.Δεν ξέρω δεν μπορώ να σκεφτώ,είναι και περίεργη η κόρη μου,τι να την κάνω???

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν εγώ που δεν ήθελα να της κάνω παρτυ σπίτι για προσωπικούς μου λογους της πρότεινα κάτι άλλο το οποίο το κάναμε και το ευχαριστήθηκαν και τα παιδιά και η κόρη μου.

 

Πήρε κάποιες φίλες της και πήγαμε στο village είδαμε ταινία και μετά πήγαμε στο bowling. Eκεί παίξαμε bowling και έσβησε και τα κεράκια της τούρτας της...

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα χορος. Ειναι μεγαλη για κλοουν, ανιματερ και τετοια. Επισης διασκεδαζουν πολυ και με τη κλασικη μπουκαλα αν αποφασισεις να καλεσεις και αγορια (φιλι στο μαγουλο εννοειται). Η κορη μου και οι φιλες της τρελλαινονται να χορευουν τη μουσικη απο το Mamma mia. Εαν νοικιασεις και τη ταινια θα κλεβουν και χορευτικα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μια ιδεα που πιστευω θα εκανε χαρουμενο ενα κοριτσι αυτης της ηλικιας ειναι ενα πιζαμα παρτυ μονο για κοριτσια που ετσι κι αλλιως θελει να καλεσει!

Και θα σου ελεγα τα χρηματα που θα δωσεις για ανιματερ, να τα δωσεις για ενα καλο καραοκε με d.v.d.Ετσι θα περασουν μια τουλαχιστον ωρα με αυτο και θα γελασουν πολυ :lol:

Δες εδω ιδεες για κοριτσιστικο πιτζαμα παρτυ

 

http://www.amazingmoms.com/htm/party-sleepover-party.htm

 

Καλη διασκεδαση :D

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες για τις ιδέες σας.Το πυτζάμα πάρτυ νομίζω πως θα το αποκλείσω αν και η κόρη μου το ζητάει,αλλά 8 κορίτσια που θα τα κοιμίσω το βράδυ και έχω και το μωρό.Οπότε σκέφτομαι το καραόκε που βρήκα στο sight παιχνιδοκαμώματα στο οποίο έρχετα μία κοπέλα με dvd και όλο τον εξοπλισμό και προετοιμάζει και τα κορίτσια με μακιγιάζ και κομμώσεις.Νομίζω ότι θα είναι τέλειο για τις μικρές!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

nansy καλησπέρα. Ωραία η ιδέα σου. Εάν μπορείς να μου στείλεις τα στοιχεία της κοπέλας που συνεργάστηκες και να μου πεις εάν έμειναν ευχαριστημένα τα κορίτσια. Πόσα παιδιά κάλεσες? Ήταν και οι γονείς παρών? Ηρθαν και μικρά αδελφάκια? Φοβάμαι μήπως παρεξηγηθούν οι γονείς με τα βαψίματα!! Περιέγραψε μου λίγο το πάρτυ να μπω στο κλίμα.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...