Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΙΑΣ ΜΙΚΡΗΣ ΝΕΡΑΙΔΑΣ...(ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ....ΕΙΜΑΙ Η ΦΙΛΙΩ, ΕΧΩ ΜΙΑ ΚΟΡΟΥΛΑ...ΤΗΝ ΑΣΗΜΕΝΙΑ. ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΜΑΝΟΥΛΑ...ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΥΠΕΡΟΧΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ...! ΛΑΤΡΕΨΑ ΑΥΤΟ ΤΟ FOROUM, ΓΙΑΤΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΘΑ ΕΧΩ ΝΑ ΑΝΤΑΛΑΞΩ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ...ΙΔΕΕΣ, ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ, ΓΛΥΚΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ. ΕΙΜΑΙ 25 ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ 2,5 ΧΡΟΝΩΝ...ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΩ ΝΑ ΒΓΑΖΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΤΗΣ ΣΤΙΓΜΗ...ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ...ΕΠΙΣΕΙΣ ΖΩΓΡΑΦΙΖΩ, ΑΓΑΠΩ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΚΑΙ ΤΑΞΙΔΕΥΩ ΣΥΧΝΑ <ΤΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ> Η ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΚΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ...ΠΑΝΤΑ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΟΥΝ ΜΙΑ ΚΟΡΗ ΚΑΙ ΣΤΑΘΗΚΑ ΤΥΧΕΡΗ! ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΖΩ ΣΕ ΕΝΑ ΡΟΖ ΣΥΝΝΕΦΟ...

ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ....ΕΥΧΩΜΑΙ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΗΣ ΕΥΤΙΧΙΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΑΓΓΙΞΕΙ ΤΙΣ ΚΑΡΔΙΕΣ ΣΑΣ...

ΜΕ ΠΟΛΥ ΧΑΡΑ ΣΑΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΩ ΤΟ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΜΑΣ... ΑΚΟΥΩ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΣΑΣ...glitterfy150223300D30.gif

glitterfy150624755D31.gif

glitterfy150818283D31.gif

glitterfy151020520D33.gif

glitterfy151219107D31.gif

glitterfy162234297D32.gif

 

AYTO HTAN TO ΡΟΖ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ ΑΣΗΜΕΝΙΑΣ...ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΙΝΑΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΔΗΜΟΙΟΥΡΓΙΕΣ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΦΙΛΙΩΣ ΚΑΘΩΣ Κ Η ΤΑΠΕΤΣΑΡΙΑ..DSC05077.jpgparents.jpgDSC05765.jpg DIAPER CAKE c8052fe2.jpg011.jpg003-3.jpghttp://i520.photobucket.com/albums/w321/FILIOASIMENIA/020.jpg[/img] 018.jpg[/img] 017.jpg[DSC05080.jpg020-1.jpg008.jpg

003.jpg

DSC05076.jpg004.jpg002.jpg

001-2.jpg

014-1.jpg ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ...

glitterfy152114292D30.gif

glitterfy152327706D32.gif

glitterfy152506586D30.gif

glitterfy152714698D30.gif

glitterfy152903560D30.gif

glitterfy153053989D31.gif

glitterfy153244974D31.gif

glitterfy153404211D31.gif

glitterfy153550260D30.gif

glitterfy153751225D33.gif

glitterfy153943722D33.gif

glitterfy154244798D31.gif

glitterfy154402437D33.gif

glitterfy154535599D31.gif

glitterfy154646789D32.gif

glitterfy154851154D33.gif

020-2.jpg

013-2.jpg

ΜΟΥΣΙΚΑ ΚΑΡΟΥΣΕΛ, ΠΟΡΣΕΛΑΝΙΝΕΣ ΚΟΥΚΛΕΣ ,ΕΝΑ ΝΕΡΑΙΔΟΔΕΝΤΡΟ ,ΧΙΟΝΟΜΠΑΛΕΣ,ΛΟΥΤΡΙΝΑ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙΑ,ΦΩΤΑΚΙΑ ΣΕ ΣΧΗΜΑ ΚΑΡΔΙΑΣ...ΚΑΙ ΠΟΛΥΥΥΥ ΑΓΑΠΗ...ΣΥΝΘΕΤΟΥΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΜΟΡΦΟ ΔΩΜΑΤΙΟ...ΟΛΑ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΔΙΑΛΕΓΜΕΝΑ...ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΞΕΧΩΡΙΣΤΟ ΠΑΙΔΙ..

Στο καταφύγιο ο ένας του άλλου είναι που ζουν οι άνθρωποι...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 316
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ ΜΕ ΤΟΣΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΜΕ ΧΑΡΑ ΑΚΟΥΩ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΣΑΣ ....ΝΑ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΝΕΡΑΙΔΙΤΣΑ ΜΟΥ an.jpgposter.jpg

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΣΗΜΕΝΙΑ..

Στο καταφύγιο ο ένας του άλλου είναι που ζουν οι άνθρωποι...

Link to comment
Share on other sites

ειναι πραγματικά το πιο όμορφο δωμάτιο που εχω δει!! και πίστεψέ με έχω δει πολλά γιατί και εγώ ψάχνομαι... σε δυο μήνες πρωτα ο θεός θα γεννηθεί η μπεμπούλα μας και θέλω και εγώ οτι καλύτερο για εκείνη... σε παρακαλώ πες μου, στους τοίχους έβαλες ταπετσαρία; ή έτσι το βάψατε; τις ρίγες δηλαδή.. θα χαρω πολυ αν με διαφωτίσεις.... να χαίρεστε την Ασημίνα σας να είναι γερή και τυχερή!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

κουκλιστικο το δωματιο μπραβο σου....

 

 

υ.γ. το πρασινο φορεματακι πουφοραει η κουκλα ειναι της βαφτισης της το δευτερο και το φορεσες στην κουκλα??? πολυ καλη ιδεα!

4

Link to comment
Share on other sites

Ηλιάννα, μανουλα, vazelaki, eleana,jenny,petalouda,Sotiria,Danae1982,παπί, ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ..ΜΕ ΚΑΝΕΤΕ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΜΑΜΑ...765hpcczgss7o.gif

Στο καταφύγιο ο ένας του άλλου είναι που ζουν οι άνθρωποι...

Link to comment
Share on other sites

Μπα δεν νομίζω πως χρειάζεσαι εμάς για να γίνεις χαρούμενη μαμά φαίνεσαι εσύ παιδί μου σε κατάλαβα εγώ με την πρώτη είσαι στα σύννεφα και καλά κάνεις δηλαδή ποτέ να μην κατέβεις εύχομαι. Αλήθεια να ρωτήσω κάτι αδιάκριτο αφού αγαπάς τόοοοσο τα παιδάκια δεν θα κάνεις άλλο και αν ναι αν είναι αγοράκι θα κάνεις άλλο δωμάτιο σιέλ? ? ? φιλιά :!:

καθαρός ουρανός αστραπές δεν φοβάται!!!

Link to comment
Share on other sites

ΛΟΙΠΟΝ Ο ΤΟΙΧΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑΠΕΣΤΑΡΙΑ ΤΟΝ ΕΒΑΨΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΩΣ ΕΞΗΣ..

  • 1.ΒΑΦΕΙΣ ΤΟ ΤΟΙΧΟ ΠΡΩΤΑ ΚΙΤΡΙΝΟ 2.ΜΟΛΙΣ ΣΤΕΓΝΩΣΕΙ ΜΕΤΡΑΣ 30 ΕΚ ΚΑΙ ΚΟΛΑΣ ΚΑΘΕΤΑ ΜΙΑ ΧΟΝΤΡΗ ΧΑΡΤΟΤΕΝΙΑ (ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΙΣΙΑ Η ΓΡΑΜΗ ΒΑΖΕΙΣ 2 ΣΙΜΑΔΑΚΙΑ ΠΡΙΝ ΚΟΛΙΣΕΙΣ ΤΗ ΧΑΡΤΟΤΕΝΙΑ) 3.ΜΕΤΑ ΑΠΛΑ ΒΑΦΕΙΣ ΣΕ 2 ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΡΟΖ ΤΙΣ ΡΙΓΕΣ 4.ΤΡΑΒΑΣ ΤΙΣ ΧΑΡΤΟΤΕΝΙΕΣ ΜΟΛΙΣ ΣΤΕΓΝΩΣΕΙ ΤΟ ΡΟΖ ΧΡΩΜΑ

Η ΚΡΑΜΑΣΤΡΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ...ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟ ΕΦΤΙΑΞΑ ΜΕ ΠΥΛΟ ΜΟΥ ΣΤΕΓΝΩΝΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ Κ ΣΚΛΗΡΕΝΕΙ ΧΩΡΙΣ ΨΗΣΙΜΟ..ΑΠΟ ΤΑ JUMBO .ΤΗ ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΚΡΕΜΑΣΤΡΑ ΤΗ ΕΙΧΑ ΕΓΩ ΗΤΑΝ ΠΑΛΙΑ Κ ΚΟΚΚΙΝΗ..ΤΗΝ ΕΒΑΨΑ ΚΑΙ ΚΟΛΗΣΑ ΤΟ ΠΥΛΟ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ...

ΤΑ ΚΟΥΤΙΑ ΕΙΝΑΙ LILLIFEE ΘΑ ΤΑ ΒΡΕΙΣ ΣΕ ΚΑΛΑ ΒΙΒΛΙΟΠΟΛΕΙΑ..

Στο καταφύγιο ο ένας του άλλου είναι που ζουν οι άνθρωποι...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΣΚΕΦΤΕΙ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟ..ΜΑΡΓΑΡΕΤ

Στο καταφύγιο ο ένας του άλλου είναι που ζουν οι άνθρωποι...

Link to comment
Share on other sites

Η Ασημένια είναι τυχερή που σε έχει μανούλα!!!!!!!!

654519a2mr65l8bp.gif

Στο καταφύγιο ο ένας του άλλου είναι που ζουν οι άνθρωποι...

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα,

Δεν έχω ξαναδεί τόσο ωραίο νεραϊδοδωμάτιο!!!

Έχεις φοβερό γούστο, αν δεν είναι το επάγγελμά σου, σκέψου το σοβαρά να το κάνεις.

Κρίμα να πηγαίνει χαμένο τόσο ταλέντο!!!

 

Μου έφτιαξες την ημέρα κοριτσάκι!!!!!!!

.pngdev142prs__.png
Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΜΟΥ...ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΛΑΤΡΕΥΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ...ΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΗΤΕΡΑ ΚΑΙ ΣΥΖΗΓΟΣ...(ΑΠΟ ΕΠΙΛΟΓΗ!!!!) ΠΑΝΤΩΣ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...ΓΙΑ ΤΑ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ...

 

193365lv6dpdqm4h.gif

Στο καταφύγιο ο ένας του άλλου είναι που ζουν οι άνθρωποι...

Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...ΠΟΛΥ irenef ΑΠ'ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΕΙΣΑΙ ΝΕΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ!!! ΟΤΙ ΘΕΣ ΡΩΤΑ...ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ

871029gzbde3xfyj.gif

Στο καταφύγιο ο ένας του άλλου είναι που ζουν οι άνθρωποι...

Link to comment
Share on other sites

Πω πω τι χαζομαμα που είσαι εσύ!!Μακάρι όλες οι μανούλες να αγαπάνε και να προσέχουν τα μωράκια τους τόσο πολύ όσο εσύ!!Είναι όλα τέλεια!!Πραγματικά παραμυθένιο δωμάτιο που θα το ζήλευαν πολλά κοριτσάκια!Μπράβο σου για την φαντασία σου, την δημιουργικότητα σου, όλα τέλεια!!!!Να σου ζήσει το μωράκι, πάντα με υγεία και ευτυχία!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ neamanoula ΝΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΒΛΕΠΩ Κ ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ... 630305o0qs471lza.gif

Στο καταφύγιο ο ένας του άλλου είναι που ζουν οι άνθρωποι...

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο το δωμάτιο σας. Επειδή εμείς στο δωμάτιό μας παίζουμε με ροζ και κίτρινο και μου αρεσει το χαλάκι σας, απο που το πήρατε? Υπάρχει σε διάφορες διαστάσεις? Πόσο κοστιζει?

tndLp2.png

FgHKp2.png

Link to comment
Share on other sites

NATASA σε ευχαριστώ...λοιπόν το χαλί το πήρα απο ενα μαγαζί με χαλιά στη Κρήτη...τελείος τυχέα...δεν θυμάμε να σου πω το όνομα του μαγαζιού (εχω πλέον μετακομήσει...) το κόστος ήταν 70 ευρω

Στο καταφύγιο ο ένας του άλλου είναι που ζουν οι άνθρωποι...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...