Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts

στο ατλαντικ ολα τα προιοντα ψυγειο νουνου -10%.σε βεροπουλο και βασιλοπουλο σε ολα τα γαλατα νουνου κουπονι -20λεπτα.επισης βρηκα στο βεροπουλο κουτα τζαμπο παμπερς με -20%και στικερ-5ευρω και δικο μου κουπονι -20 ευρω.τελικη τιμη 13,90.πηρα 2 κουτες.εχει νο 4 και 5 στα πρασινα πακετα και νο 5 στο ακτιβ φιτ.επισης βρηκα στα αβ κρεμα φαριν λακτε νουνου με δωρο κλιπερ πιπιλας κικο σε 2 σχεδια.αυτα για την ωρα..α και καρπουζια στα αβ 0,27λεπτα το κιλο..και μελιτζανες στα ατλαντικ μεχρι αυριο με 0,68 λεπτα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ok xazomama! Αύριο θα πάρω! Ελπίζω να το θυμηθώ!

 

Σήμερα είδα στο γαλαξία νέα συσκευασία πάμπερς πορτοκαλί τη μικρή 7,5 και τη μεγάλη 13 ευρώ. Επίσης έχει πάμπερς πάνα-βρακάκι και για αγόρι και για κορίτσι 1+1 9 ευρώ.

 

Ακόμη η πάμπερς έβγαλε νέα πορτοκαλί μωρομάντηλα που είναι για ποπό, πρόσωπο και χέρια. Νομίζω ότι μόνο η nivea baby είχε για πρόσωπο και καμιά για χέρια... όσο τουλάχιστον είχα ψάξει... βέβαια καλό θα είναι και ένα πέρασμα μετά με νεράκι!!!

Link to comment
Share on other sites

αραγε ποτε θα ερθουν εδω αυτα τα παμπερς?13 ευρω ειναι προσφορα η κανονικη τιμη?ποσα τμχ εχει μεσα το μεγαλο?

 

και γω μόνο στο γαλαξία τα είδα αλλά νομίζω ότι θα πάνε γρήγορα σε όλα τα σούπερ. Αν θυμάμαι καλά 50 είχε μέσα.

 

Πήρα και τηλέφωνο στο outlet του Μπενρουμπή. Έχουν stock τιμές όλο το χρόνο και που και που κάνουν bazaar 50% αλλά δε γνωρίζουν πότε το κάνουν. Το Σάββατο τελείωσε το bazaar που είχαν. Τώρα το επόμενο; μμμμμμ.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σήμερα είδα στο γαλαξία νέα συσκευασία πάμπερς πορτοκαλί τη μικρή 7,5 και τη μεγάλη 13 ευρώ. Επίσης έχει πάμπερς πάνα-βρακάκι και για αγόρι και για κορίτσι 1+1 9 ευρώ.

sorry ποια εννοεις πορτοκαλι συσκευασια? τα new baby?

εγω πηρα τα baby dry Νο 3, 19.40? συσκευασια 70 τεμ. απο carefour, καλα ειναι ή με πιασανε?

Link to comment
Share on other sites

sorry ποια εννοεις πορτοκαλι συσκευασια? τα new baby?

εγω πηρα τα baby dry Νο 3, 19.40? συσκευασια 70 τεμ. απο carefour, καλα ειναι ή με πιασανε?

 

οχι τα new baby. Αυτα τα πορτοκαλι ειναι καινουρια. Πρωτη φορα τα ειδα. Αυτα που λες νομιζω ειναι κιτρινα.

Link to comment
Share on other sites

οχι τα new baby. Αυτα τα πορτοκαλι ειναι καινουρια. Πρωτη φορα τα ειδα. Αυτα που λες νομιζω ειναι κιτρινα.

 

ναι! κι εγώ τις είδα αυτές τις καινούριες πορτοκαλί συσκευασίες. Αχ... καπως αλλιώς τις λένε. όχι new born, όχι baby dry, ούτε activefit, ούτε βρακάκια είναι... ποιά η διαφορά με τις άλλες, δεν κατάλαβα.

 

ούτε στο site τις έχουν ακόμη.

 

age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δε θυμάμαι για νούμερα (νομίζω πως είχε).

 

Είναι ανοικτή πάνα.

 

Πήγα σήμερα στον μαρινόπουλο και δεν τις είδα. Περίεργο μου φάνηκε για τόσο μεγαλη αλυσίδα... έχει νέο φυλλάδιο μέσα στο οποίο εχει τα babylino προσφορά με δώρο πισινούλα και τα παμπερς τζαμπο -20%

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ καλημέρα,

πήγα εχθές να πάρω πάνες του μωρού μου στον ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗ (το τεράστιο στην σαλαμίνος) και έπαθα πλάκα γιατί είχε πάρα μα πάρα πολλές προσφορές σε πολλά προϊόντα σε τεράστια stands. ενδεικτικά σας πληροφορώ ότι πήρα κούτα pumpers no 4 (δεν έχει σημασία το νούμερο) με 82 τεμάχια 16? είχα και το κουπόνι το εκπτωτικό οποτε κατέβηκε πιο κάτω η τιμή. Επίσης είχε συσκευασία απορρυπαντικό προδέρμ και έδινε δώρο το μαλλακτικό.

Link to comment
Share on other sites

καταστηματα Orchestra :

 

Δώρο Γέννησης για κάθε Νεογέννητο *

Είναι το μωρό σας λιγότερο από 6 μηνών? Η ORCHESTRA του προσφέρει ένα δώρο γέννησης για να του ευχηθεί «καλωσόρισες»!! Περάστε το μήνυμα σε όλες τις νέες μαμάδες…..

 

Δώρο Γεννεθλίων για κάθε Παιδί **

Είναι το παιδί σας λιγότερο από 12 χρονών και έχετε την Κάρτα Μέλους?

Στο κατάστημα μας θα του προσφερθεί ένα δώρο για τα γενέθλια του!

 

Επιπλέον Έκπτωση για τις Πολύτεκνες Οικογένειες ***

Έχετε περισσότερα από 2 παιδιά? Δικαιούστε μια επιπλέον έκπτωση 5%!

κοριτσακια μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δε θυμάμαι για νούμερα (νομίζω πως είχε).

 

Είναι ανοικτή πάνα.

 

Πήγα σήμερα στον μαρινόπουλο και δεν τις είδα. Περίεργο μου φάνηκε για τόσο μεγαλη αλυσίδα... έχει νέο φυλλάδιο μέσα στο οποίο εχει τα babylino προσφορά με δώρο πισινούλα και τα παμπερς τζαμπο -20%

καλημερα.σχετικα με την πισινα μπειμπιλινο μηπως μπορεις να βαλεις καποιο λινκ να την δω η αν οχι να μου πεις μεχρι ποτε ειναι αυτη η προσφορα?

Link to comment
Share on other sites

καταστηματα Orchestra :

 

Δώρο Γέννησης για κάθε Νεογέννητο *

Είναι το μωρό σας λιγότερο από 6 μηνών? Η ORCHESTRA του προσφέρει ένα δώρο γέννησης για να του ευχηθεί «καλωσόρισες»!! Περάστε το μήνυμα σε όλες τις νέες μαμάδες…..

 

Δώρο Γεννεθλίων για κάθε Παιδί **

Είναι το παιδί σας λιγότερο από 12 χρονών και έχετε την Κάρτα Μέλους?

Στο κατάστημα μας θα του προσφερθεί ένα δώρο για τα γενέθλια του!

 

Επιπλέον Έκπτωση για τις Πολύτεκνες Οικογένειες ***

Έχετε περισσότερα από 2 παιδιά? Δικαιούστε μια επιπλέον έκπτωση 5%!

 

που ειναι αυτο το καταστημα και τι ειδους ειναι?

Link to comment
Share on other sites

Μόλις πήγα και πήρα από το carrefour βρακάκια για την κορούλα μου που είναι 3 ετών. Πήρα 2 σετ από 6 κομμάτια το κάθε σετ σύνολο : 6ευρώ. Είχαν μόνο 3 ευρώ το κάθε σετ. Επίσης έχει με 3 ευρώ και βρακάκια της disney αλλά το σετ έχει 3 κομμάτια. Υπέροχα όλα!!!

Link to comment
Share on other sites

για να ειμαι ειλικρινης οσες φορες ψωνισα απο τα Orchestra το μετανιωσα , η σχεση τιμης με ποιοτητα ειναι ανηση , και δεν ηταν τυχαιο γεγονος , τον χειμωνα αγορασα μια φορμα εξοδου disney και την καλοπληρωσα ενα η μικρη μου ηταν 3 μηνων την πηρα 6-9 και σκιστηκε την επομενη , τι δυναμη εχει ενα μωρακι 3 μηνων για να σκισει μια φορμα εξοδου που του ειναι και μεγαλη? και καρτουλα ειχαμε βγαλει , το δωρο φυσικα δεν το ειδαμε ποτε. Σε που την καρτα σου την χρεωνουν μονο τους τελευταιους μηνες και μεχρι το τελος του χρονου την εχουν δωρεαν απο του χρονου παλι θα την πληρωνει ο κατοχος της.τα ρουχα ειναι κακοραμενα , θα μου πείτε γιατι συνέχισα να πηγαινω , δεν ηταν επιλογη μου μου εκαναν αρκετα δωρα απο το συγκεκριμενο καταστημα και εκανα τις αλλαγες μου . Δεν αξιζει τον κοπο πιστεψτε με.

αλλαγη θεματος το carrefour εχει προσφορα και το planet σκονη Plhntyrioy 72 μεζουρες απο 22 ευρω (μειον 4 το στικερακι 18 ) 13,27!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...