Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

κατάστημα ή αποθήκη με στοκ ηλεκτρικές συσκευές στην Αθήνα ?


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια. Μήπως γνωρίζετε κάποιο κατάστημα ή αποθήκη με στοκ ηλεκτρικές συσκευές στην Αθήνα ? Της χάλασε της μητέρας μου ο ψυγειοκαταψύκτης και έχει τόσα χρήματα να αγοράσει καινούργιο. Θα προτιμούσε να αγοράσει από τα στοκ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εμείς από τότε που μάθαμε για το

 

http://www.tsampas.gr/

 

κάνουμε τη σχετική έρευνα αγοράς, πάμε σε μεγάλες εκθέσεις ηλεκτρικών να δούμε από κοντά τα μοντέλα κλπ και τελικώς ψωνίζουμε από εκεί. Δεν είναι έκθεση, είναι ένας χώρος με γραφεία και ανθρώπους που απαντούν σε τηλέφωνα και παίρνουν παραγγελίες. Τσέκαρε τιμές σε Κωτσόβολο, Media, Ηλεκτρονική κ.ά. και πιστεύω εκεί θα το βρεις αρκετά φθηνότερα. Τα στέλνουν και σπίτι χωρίς επιβάρυνση.

βετα:lol:

Link to comment
Share on other sites

Εμείς από τότε που μάθαμε για το

 

http://www.tsampas.gr/

 

κάνουμε τη σχετική έρευνα αγοράς, πάμε σε μεγάλες εκθέσεις ηλεκτρικών να δούμε από κοντά τα μοντέλα κλπ και τελικώς ψωνίζουμε από εκεί. Δεν είναι έκθεση, είναι ένας χώρος με γραφεία και ανθρώπους που απαντούν σε τηλέφωνα και παίρνουν παραγγελίες. Τσέκαρε τιμές σε Κωτσόβολο, Media, Ηλεκτρονική κ.ά. και πιστεύω εκεί θα το βρεις αρκετά φθηνότερα. Τα στέλνουν και σπίτι χωρίς επιβάρυνση.

 

 

Σ' ευχαριστώ πολύ beta. Μπήκα στη σελίδα αλλά δεν έχει τιμές. Θα πρέπει να πάμε εκεί μάλλον για να μάθουμε τις τιμές.

Link to comment
Share on other sites

ειχα δει στην τηλεοραση για ενα καταστημα ηλεκτρικων ειδων στο Ιλιον.καρουνης λεγοταν.εχει συσκευες με καποιο ελατωματακι πχ καποιο χτυπηματακι που καλα καλα δεν φαινεται και οι τιμες τους ηταν κατω απο το μισο.δελεστικο.....ψαξτο λιγακι αν σε ενδιαφερει...

PRW0p2.pngORfXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εμείς από τότε που μάθαμε για το

 

http://www.tsampas.gr/

 

κάνουμε τη σχετική έρευνα αγοράς, πάμε σε μεγάλες εκθέσεις ηλεκτρικών να δούμε από κοντά τα μοντέλα κλπ και τελικώς ψωνίζουμε από εκεί. Δεν είναι έκθεση, είναι ένας χώρος με γραφεία και ανθρώπους που απαντούν σε τηλέφωνα και παίρνουν παραγγελίες. Τσέκαρε τιμές σε Κωτσόβολο, Media, Ηλεκτρονική κ.ά. και πιστεύω εκεί θα το βρεις αρκετά φθηνότερα. Τα στέλνουν και σπίτι χωρίς επιβάρυνση.

 

για internetικο καταστημα ειναι ακριβο:(:(:(:(:(:(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εχω ακουσει κι εγω γι αυτο το καταστημα στο Ιλιον αλλα δεν ξερω που ακριβως ειναι!!

Εχει καμια κοπελα εμπειρια αγορας??

Για τι ειδους ελαττωματακι μιλαμε???

Τι ρισκο παιρνεις αν αγορασεις απο εκει??

Link to comment
Share on other sites

ειχα δει στην τηλεοραση για ενα καταστημα ηλεκτρικων ειδων στο Ιλιον.καρουνης λεγοταν.εχει συσκευες με καποιο ελατωματακι πχ καποιο χτυπηματακι που καλα καλα δεν φαινεται και οι τιμες τους ηταν κατω απο το μισο.δελεστικο.....ψαξτο λιγακι αν σε ενδιαφερει...

 

 

Γιώτα μου σ' ευχαριστώ πολύ. Αυτό το μαγαζί έψαχνα, αλλά δεν θυμόμουνα καθόλου τα στοιχεία. Αυτό το μαγαζί έχει ηλεκτρικές συσκευές που μπορεί να είναι λίγο χτυπημένες σε κάποιο σημείο, και τις πουλάει στη μισή τιμή. Δεν νομίζω ότι είναι μεταχειρισμένες. Θα πάμε να δούμε. Σ' ευχαριστώ πάλι Γιώτα.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Γιώτα μου σ' ευχαριστώ πολύ. Αυτό το μαγαζί έψαχνα, αλλά δεν θυμόμουνα καθόλου τα στοιχεία. Αυτό το μαγαζί έχει ηλεκτρικές συσκευές που μπορεί να είναι λίγο χτυπημένες σε κάποιο σημείο, και τις πουλάει στη μισή τιμή. Δεν νομίζω ότι είναι μεταχειρισμένες. Θα πάμε να δούμε. Σ' ευχαριστώ πάλι Γιώτα.

 

καλησπέρα, ψαχνω αλλα δεν μπορω να βρω την διευθυνση. μηπως μπορειται να με βοηθήσετε?:confused:

Link to comment
Share on other sites

ειχα κανει λαθος το ονομα!ειναι καρωνης και οχι καρουνης!γι'αυτο δεν το εβρισκες!η διευθυνση του ειναι

Ελαιων 54 - ΙΛΙΟΝ

Τηλ. 210 5754030 - 210 5743781

Fax. 210 5771046 - 210 2633588

e-mail : [email protected]

PRW0p2.pngORfXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...