Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΜΑΣ- ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ


Recommended Posts


Διαφημίσεις


Παπαχατζοπουλος:wink:

Ναι,τι να σου πω...Οταν μου εβγαλε τη γαζα,επειδη ελειπε ο δικος μου ο γιατρος μου λεει "εγω δεν ειμαι ο Αντρεας να σε χαιδευω,ειμαι στρατιωτικος" και την τραβαει μια που πηδηξα μεχρι το ταβανι,μου εβγαλε μαζι και δερμα και μας ακουσε ολο το γεννεσις...Σαν γιατρος δεν ξερω αλλα σαν ανθρωπος πολυ με σεβαστηκε:evil:...Εμενα με βοηθησε να αποκτησω τα διδυμα ο Ανδρεας ο Σορτσης.Διπλα μου και στην εξωσωματικη και οταν νοσηλευτηκα και στα εξοδα και στο ικα ειναι και με ξελασπωσε με τα φαρμακα και τις αδειες που χρειαστηκα...Τι ναπω ,μεχρι διακοσια ευρω απο την αμοιβη του εβγαλε και μου τα εδωσε οταν γεννησα και μου ειπε "για τα μωρα!"...να σημειωσω οτι δεν χρεωσε διπλο τοκετο στα διδυμα οπως κανουν αλλοι και δεν μου επαιρνε πανω απο μια επισκεψη(40ευρω) τομηνα αν και εγω λογω εξωσωματικης,διαβητη και διδυμιας πηγαινα στην αρχη ανα βδομαδα και μετα δυο φορες το μηνα

ysjfp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σορτσης ανδρεας....μητροπολεως 105 !!!αυτος ο ανθρωπος ειναι καταπληκτικος!!!!ειναι ανθρωπος!!!!!με το χρημα δεν εχει την ιδια σχεση που εχουν οι αλλοι γιατροι....ασε που μου απανταει σε ολεσ τισ αποριεσ μου..ειμαι πολυ ευχαριστημενη!!!

...και απορουσα που δεν βρηκα αλλη...

ysjfp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια είμαι καινούργια και θα ήθελα να πώ ότι έχω γυναικολόγο ττον Σόρτση Ανδρέα ,Μητροπόλεως 105.Εχει μετεκπαιδευτει στο Λονδίνο.Τι να πώ γιαυτόν τον άνθρωπο έκανα δύο παιδιά το 2007 και 2009 μου πήρα τα ίδια λεφτά με φ.τοκετόωόπως και στην νύφη μου που γέννησε το 2006 με κτ.Και μια γνωστή πήγε που είχε πρόβλημα με ζάχαρο και ινσουλίνες και έχει και μωράκι.Δεν έπερνε πάντα χρήματα στην επίσκεψη,και τα χρήματα που πήρε στην γέννα ήταν πολύ λιγότερα από αυτά που ακούω από άλλους.Είναι άνθρωπος και καθόλου φιλοχρήματος.Μόλις τον έπερνα τηλ καταλάβενε ποια είμαι και με έλεγε με το όνομά μου χωρίς να του πω ποια είμαι,όποτε πήγενα και πάω στο ιατρείο του πάντα έχει κόσμο.Με έπερνε ο ίδιος τηλ να μου πεί τα αποτελέσματα των εξετάσεων(ποιος γιατρός το κάνει αυτό).Ηταν δύπλα μου σε ότι ήθελα,αισθάνομαι ότι μου τον έστειλε ο Θεός δεν θα τον άλλαζα με τίποτα.Χαμογελαστός με τα αστεία του σε κάνει να νιώθεις άνετα.Είναι και στο ικα αμπελοκήπων οπότε τις εξετάσεις τις έκανα εκεί.Κάθε μήνα γενικές και ούρων εξετάσεις είναι πολύ προσεκτικός με αυτά τα πράγματα.Στο πρώτο μου παιδί με περίμενε από τις 12 το βράδυ και γέννησα 11,30 το πρωί φυσιολογικά και στο δεύτερο από τις 12.30μμ και γ΄εννησα στις 5,30πμ φυσιολογικά.Αυτόσ με έραψε(γιατί ακούω και τέρατα) δεν με παράτησε μετά την γέννα.Έγραψα πολλά αλλά άξηζε τον κόπο.;)

Ετσι,ακριβως,μονο που τωρα ειναι διευθυντης στο ικα ευοσμου...

ysjfp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τωρα να ρωτησω κατι?αν καποια κοπελα για καποιο λογο μεινει δυσαρεστημενη απο τον γιατρο που προτεινει μετα θα ενημερωσει και τις υπολοιπες?

διοτι διαβασα τουλαχιστον 2 ονοματα εδω μεσα που θα προτιμουσα να καταπιω προκες παρα να παω ξανα στους χασαπηδες...βεβαι πολυ δυσκολη η περιπτωση μου αλλα ο ενας μου εκανε ηλεκτροσοκ στην μητρα στην κυριολεξια ομως και μπουκαρε ο συζυγος (τοτε γκομενος)και με πηγε στο νοσοκομειο με αιμοραγια..απο το νοσοκομειο οι γυναικολογοι (συναδερφοι )τον αποκαλεσαν χασαπη και μου ελεγαν να του κανω καταγγελια.

ΑΠΛΑ επει,ενω να ειστε πολυ σιγουρες για αυτους που συστηνεται...

 

 

ποιος χασαπης ηταν αυτος???αν θελεις μου λες!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια έγω έχω να πω μόνο τα καλύτερα για τον γιατρό μου. ΤΑΣΟΣ ΚΟΤΑΝΙΔΗΣ Γέννησα 3 παιδάκια τα δύο είχαν και περιτύλιξει αλλά του είχα τόση εμπιστοσύνη. Είναι φοβερός άνθρωπος πάνω απ'όλα και εξαιρετικός γιατρός. :P:p:p:p

 

ειμαι δυστυχως δυσαρεστημενη.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει καμια το Λουφόπουλο?Ειναι Διαβαλκανικό και Ιπποκράτειο.Επίσης θα ηθελα γνώμες για Ζεπειριδη και Τσιβελεκίδου.Ψαχνω γιατρό όπως καταλάβατε και εχω καταμπερδευτεί:roll:

guPqp2.png
Link to comment
Share on other sites

επειτα απο μεγαλη αναζητηση λογο σοβαρου προβληματος επελεξα τον ζεπειριδη.ΓΙΑ ΜΕΝΑ ειναι εξαιρετικος ως επιστημονας.Απο εκει και περα εσυ πρεπει να επιλεξεις και να σου αρεσει ο γιατρος σου..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

επειτα απο μεγαλη αναζητηση λογο σοβαρου προβληματος επελεξα τον ζεπειριδη.ΓΙΑ ΜΕΝΑ ειναι εξαιρετικος ως επιστημονας.Απο εκει και περα εσυ πρεπει να επιλεξεις και να σου αρεσει ο γιατρος σου..

 

Συμφωνώ απόλυτα για το Ζεπειρίδη.

 

Πριν το Ζεπειρίδη είχα τη Τζιβελεκίδου. Ωραίος άνθρωπος, αλλά όταν ήθελα κάτι μιλούσα με γραμματέα και θα με έπαιρνε τηλ η Ελένη και δε με έπαιρνε ποτέ. Ενώ ο Ζεπειρίδης ήταν απίκο!

Djccp2.png

67KIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!εχω βιβλιαριο του δημοσιου και ψαχνω εναν καλο γιατρο συμβεβλημένο με ΕΟΠΠΥ!

μπορειτε να μου προτεινετε καποιον για να μπορω να καλυπτω καποια απο τα εξοδα των επισκεψεων μου αλλα και απο καποιες εξετασεις μου;;

γυναικολογος μου τωρα ειναι η κυρια μπλουχου και μου προτειναν και τον χρηστο καρυδα αλλα κανενας απο τους τους 2 δεν ειναι με ΕΟΠΠΥ!(καμια γνωμη γιαυτους;; )

 

μαρια.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!εχω βιβλιαριο του δημοσιου και ψαχνω εναν καλο γιατρο συμβεβλημένο με ΕΟΠΠΥ!

μπορειτε να μου προτεινετε καποιον για να μπορω να καλυπτω καποια απο τα εξοδα των επισκεψεων μου αλλα και απο καποιες εξετασεις μου;;

γυναικολογος μου τωρα ειναι η κυρια μπλουχου και μου προτειναν και τον χρηστο καρυδα αλλα κανενας απο τους τους 2 δεν ειναι με ΕΟΠΠΥ!(καμια γνωμη γιαυτους;; )

 

μαρια.

οπως εχω ξαναπει γιατρος μου ειναι ο Μπυροσ στη σταυρουπολη και ειναι στον εοπυ

Link to comment
Share on other sites

επειτα απο μεγαλη αναζητηση λογο σοβαρου προβληματος επελεξα τον ζεπειριδη.ΓΙΑ ΜΕΝΑ ειναι εξαιρετικος ως επιστημονας.Απο εκει και περα εσυ πρεπει να επιλεξεις και να σου αρεσει ο γιατρος σου..

 

Συμφωνώ απόλυτα για το Ζεπειρίδη.

 

Πριν το Ζεπειρίδη είχα τη Τζιβελεκίδου. Ωραίος άνθρωπος, αλλά όταν ήθελα κάτι μιλούσα με γραμματέα και θα με έπαιρνε τηλ η Ελένη και δε με έπαιρνε ποτέ. Ενώ ο Ζεπειρίδης ήταν απίκο!

 

Κορίτσια, πόσες μέρες πριν πρέπει να πάρω τηλ για να κλείσω ραντεβού στον Ζεπειριδη? Και που ξεγεννάει, χειρουργεί κτλ.?Θα χρειαστεί να κάνω μια υστεροσκόπηση για αφαίρεση πολύποδα σύντομα και ήθελα να ξέρω με ποιες κλινικές συνεργάζεται. Τα στοιχεία του τα βρήκα από το ίντερνετ. Είναι στην Αγ. Σοφιας 34. Σωστά?

guPqp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγω εχω την Ευτυχια Αναγνωστου! Πολυ καλη σαν γιατρος και ανθρωπος.Οτι ωρα και να την παρεις θα σε απαντησει και οτι βλακεια με ερχοταν στο νου, την επαιρνα και απαντουσε σε ολα! Ειναι στο κεντρο, Σβωλου 30.

Ειναι υπερ του φυσιολογικου τοκετου, εγω γεννησα βεβαια με καισαρικη γιατι ο μικρος ηταν τυλιγμενος με λωρο και δεν τον αφηνε να κατεβει!Το παλεψε ομως για 14 ωρες

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, πόσες μέρες πριν πρέπει να πάρω τηλ για να κλείσω ραντεβού στον Ζεπειριδη? Και που ξεγεννάει, χειρουργεί κτλ.?Θα χρειαστεί να κάνω μια υστεροσκόπηση για αφαίρεση πολύποδα σύντομα και ήθελα να ξέρω με ποιες κλινικές συνεργάζεται. Τα στοιχεία του τα βρήκα από το ίντερνετ. Είναι στην Αγ. Σοφιας 34. Σωστά?

 

Ανάλογα την περίπτωση φαντάζομαι κλείνει ραντεβού.

 

Εκεί είναι, αγίας σοφίας.

 

Εγώ γέννησα το πρώτο παιδάκι μου στη γενική και το 2ο στο παπαγεωργίου μαζί του.

Djccp2.png

67KIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ετσι,ακριβως,μονο που τωρα ειναι διευθυντης στο ικα ευοσμου...

 

 

Και εγώ κορίτσια το Σόρτση έχω γιατρό εδώ και χρόνια! Τώρα βέβαια είναι η πρώτη εγκυμοσύνη και γεννάω με το καλό τον Ιούλιο! Δεν τον αλλάζω. Αν και ήμουν δυσαρεστημένη μόνο και μόνο για έναν λόγο: Έχει τόσο κόσμο κάθε φορά, που πας στις 5 και φεύγεις στις 11!!!Αν το σκεφτείς βέβαια πιο λογικά έχει απίστευτη πείρα ο άνθρωπος. Για τα άλλα, όπως τα είπατε, δεν τον ενδιαφερουν τα χρήματα και είναι πάνω απ' όλα άνθρωπος!!

:roll:
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!εχω βιβλιαριο του δημοσιου και ψαχνω εναν καλο γιατρο συμβεβλημένο με ΕΟΠΠΥ!

μπορειτε να μου προτεινετε καποιον για να μπορω να καλυπτω καποια απο τα εξοδα των επισκεψεων μου αλλα και απο καποιες εξετασεις μου;;

γυναικολογος μου τωρα ειναι η κυρια μπλουχου και μου προτειναν και τον χρηστο καρυδα αλλα κανενας απο τους τους 2 δεν ειναι με ΕΟΠΠΥ!(καμια γνωμη γιαυτους;; )

 

μαρια.

 

Ο Ανδρέας ο Σόρτσης δέχεται βιβλιάριο του Δημοσίου. Είμαι και εγώ του δημοσίου και αυτός είναι ο γιατρός μου! Το ιατρείο του είναι Μητροπόλεως 105. Είμαι πολύ ευχαριστημένη! Τους τελευταίους μήνες όμως, πολλοί γιατροί απεργούν από το Δημόσιο (γιατί δεν τους πληρώνει!!) και δεν δέχονται βιβλιάριο. Ρώτα πρώτα.

:roll:
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ κορίτσια το Σόρτση έχω γιατρό εδώ και χρόνια! Τώρα βέβαια είναι η πρώτη εγκυμοσύνη και γεννάω με το καλό τον Ιούλιο! Δεν τον αλλάζω. Αν και ήμουν δυσαρεστημένη μόνο και μόνο για έναν λόγο: Έχει τόσο κόσμο κάθε φορά, που πας στις 5 και φεύγεις στις 11!!!Αν το σκεφτείς βέβαια πιο λογικά έχει απίστευτη πείρα ο άνθρωπος. Για τα άλλα, όπως τα είπατε, δεν τον ενδιαφερουν τα χρήματα και είναι πάνω απ' όλα άνθρωπος!!

E,αν δεν ειχε κοσμο θα ανησυχουσα!!!Παντως τοσο μεγαλη καθυστερηση δεν ειχα ποτε,ισως γιατι εκλεινα παντα απο τα πρωτα ραντεβου του.Δοκιμασε το,κλεισε ραντεβου στο ξεκινημα και θα γλιτωσεις την οποια αναμονη...Αλλα δεν παιζεται ο χριστιανος,να ειναι καλα που μας εδωσε τα αγγελουδακια μας να μας τρεχουνε....

ysjfp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια και εγω τον Σορτση εχω.

πραγματικα ο ανθρωπος ειναι ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ!!!

δν σε κοιταει σαν πορτοφολι κατι που ειναι πολυ σημαντικο στις μερες μας και ειναι παντα εκει.

το μονο αρνητικο ειναι αυτο με τον πολλη κοσμο , αλλα και απο την αλλη αν δν ειχε τοσο κοσμο κατι δν θα πηγαινε καλα.

εψαξα πολυ για γιατρο και ευτυχως κατεληξα σε καποιον πολυ πολυ καλο!!!

qOUNp2.png.
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εγώ έχω τον Αλμάλογλου στον Εύοσμο.Είναι καλός σαν γιατρός.Εχω δοκιμάσει αρκετούς και έχω να πώ ότι από τα μεγάλα ονόματα δεν μου άρεσε κανείς. Θέλω έναν γιατρό να είναι καταρτισμένος επιστημονικά και καλός σαν άνθρωπος. Ο συγκεκριμένος είναι συμβεβλημένος και με τι ΙΚΑ

Link to comment
Share on other sites

Ανάλογα την περίπτωση φαντάζομαι κλείνει ραντεβού.

 

Εκεί είναι, αγίας σοφίας.

 

Εγώ γέννησα το πρώτο παιδάκι μου στη γενική και το 2ο στο παπαγεωργίου μαζί του.

 

Μπορείς σε παρακαλώ να μου στειλεις το τηλ του ιατρείου του.Βρηκα το εξής τηλ στο ιντερνετ 2310232777 αλλά έχω εδώ και 3 πρωινά που παίρνω για να κλέισω τηλ και δεν απαντάει κανείς.Σε ευχαριστώ

guPqp2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...