Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΕΠΙΔΟΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΣΕ ΕΠΟΧΙΑΚΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ


Recommended Posts

Καλησπερα σε ολους. Δουλευω σε επισητηστικο επαγγελμα κατα τους καλοκαιρινους μηνες και μετα μπαινω στον ΟΑΕΔ καθε χρονο. Εχω μεινει εγγυος με ΠΗΤ 9/7/12. Τα δυο τελευταια χρονια εχω τα 200 ενσημα που χρειαζετε για το επιδομα κυοφοριας-λοχειας. Στην περιπτωση μου ομως τι γινετε? Ο εργοδοτης μου πρεπει να μου κανει προσληψη τον Μαιο, για να μπορεσω να παρω το επιδομα ή οχι?

e5lgll.png

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Διαφημίσεις


Καλησπερα σε ολους. Δουλευω σε επισητηστικο επαγγελμα κατα τους καλοκαιρινους μηνες και μετα μπαινω στον ΟΑΕΔ καθε χρονο. Εχω μεινει εγγυος με ΠΗΤ 9/7/12. Τα δυο τελευταια χρονια εχω τα 200 ενσημα που χρειαζετε για το επιδομα κυοφοριας-λοχειας. Στην περιπτωση μου ομως τι γινετε? Ο εργοδοτης μου πρεπει να μου κανει προσληψη τον Μαιο, για να μπορεσω να παρω το επιδομα ή οχι?

 

ελα μου ντε, την ιδια απορια εχω κ εγω!!!

"Εννέα μήνες στην κοιλιά σου και μια ζωή στην αγκαλιά σου...

Σ΄ ευχαριστώ! Kαι σ'αγαπώ!!! Mα ένα μονάχα σου ζητώ,

μάθε μου τρόπο να αγαπώ, όπως εσύ έμενα...

και όταν θα δίνω αγκαλιά να δίνω σαν και σένα...

και να αγαπώ τον κόσμο μου όπως εσύ εμένα..."

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...