Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Τουρτα Mickey για τα πρωτα γενεθλια του μωρου μου


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια θελω να μου πειτε αν γνωριζετε που μπορω να βρω τουρτα με σχημα το κεφαλι του Mickey!Εχει η αγαπη μου τα πρωτα του γενεθλια και θελω να του φτιαξω αυτη τη τουρτιτσα.Βοηθηστεμε οσες εχετε καμια ιδεα γιατι τα γενεθλια ειναι το επομενο Σαββατο!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σε γνωστο ζαχαροπλαστειο σε Χαλάνδρι κ λεωφόρο Πεντέλης σου φτίαχνουν ότι ζητήσεις ακόμα και αν τους πας χαρτοπετσέτα ή πιατάκι με το σχέδιο.Εχω κάνει την τουρτα του γιου μου δυο χρονιες και ειναι καταπληκτικη και απο εμφάνιση και απο γεύση. Σε βολευει η περιοχή?

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω καμια σχεση με τη περιοχη ειμαι απο Μεγαρα σιγουρα θα βρω Αθηνα αλλα καπου πιο κοντα βρε παιδι μου!Εχεις δει το κεφαλι σε αυτο το ζαχαροπλαστειο?

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου Μωρουλίνι, πολύ ευχαρίστως να σου την έφτιαχνα και ΄γω[ μόνη μου κάνω τις τούρτες των παιδιών, τώρα και τις τρισδιαστατες ]αλλα είμαστε πολλά χιλιόμετρα μακριά.Όπως σου είπε και η vicky222 μπορείς να βρεις μια φωτό του mickey και να την πας στο ακόλουθο ζαχαροπλαστείο για να στην φτιάξουν,μόνο έτσι θα σωθείς.Εσύ δεν μπορείς να την φτιάξεις αν βλέπεις από κάπου;

[Αν θες μπορώ να σου δώσω οδηγίες δεν είναι δύσκολα].:D:D:D:D:D:D

a63700a23b.png 87032dd023.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

minnie αγχονομαι εχω δυο μαγαζια και δεν εχω καθολου ελευθερο χρονο.Τις ωρες που μου μενουν θελω να τις περναω με το μωρο μου και οχι να φτιαγνω γλυκα!Πεσμου το ονομα αυτου του ζαχαροπολαστειου και πιστευω να βρω ακρη.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια θελω να μου πειτε αν γνωριζετε που μπορω να βρω τουρτα με σχημα το κεφαλι του Mickey!Εχει η αγαπη μου τα πρωτα του γενεθλια και θελω να του φτιαξω αυτη τη τουρτιτσα.Βοηθηστεμε οσες εχετε καμια ιδεα γιατι τα γενεθλια ειναι το επομενο Σαββατο!!!!!!!!!!!

 

Καλημέρα!

 

Υπάρχει ζαχαροπλαστείο στην Καλλιθέα που φτιάχνει ότι του πας Αν σε ενδιφέρει πες μου να σου στείλω πληροφορίες

WnBPp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Σε γνωστο ζαχαροπλαστειο σε Χαλάνδρι κ λεωφόρο Πεντέλης σου φτίαχνουν ότι ζητήσεις ακόμα και αν τους πας χαρτοπετσέτα ή πιατάκι με το σχέδιο.Εχω κάνει την τουρτα του γιου μου δυο χρονιες και ειναι καταπληκτικη και απο εμφάνιση και απο γεύση. Σε βολευει η περιοχή?

 

vicky, μπορείς να μου στείλεις τα στοιχεία του ζαχαροπλαστείου αυτού???

t6c4p3.pngXRnsp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...
Καλημέρα!

 

Υπάρχει ζαχαροπλαστείο στην Καλλιθέα που φτιάχνει ότι του πας Αν σε ενδιφέρει πες μου να σου στείλω πληροφορίες

 

Σε γνωστο ζαχαροπλαστειο σε Χαλάνδρι κ λεωφόρο Πεντέλης σου φτίαχνουν ότι ζητήσεις ακόμα και αν τους πας χαρτοπετσέτα ή πιατάκι με το σχέδιο.Εχω κάνει την τουρτα του γιου μου δυο χρονιες και ειναι καταπληκτικη και απο εμφάνιση και απο γεύση. Σε βολευει η περιοχή?

 

 

Κορίτσια θα μπορούσατε σας παρακαλώ να μου στείλετε τα στοιχεία των 2 αυτών ζαχαροπλαστείων?

Ευχαριστώ πολύ.

glitterfy114605T710D30.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εφτιαξε η κουμπαρα μου πριν 1 μηνα στον Ζαχαρακη εχει στο Ιλιον Κ περιστερι εχει κ site να δεις. η δικια τους ηταν διορωφη κ ειχε μεγαλη πλαστικη φιγουρα mickey στην κορφη, ο οποιος ηταν κουμπαρας.εμενα μου αρεσε πολυ παντως.

age.png

το παιδι σου δεν ειναι η συνεχεια της ζωης σου,

ειναι η αφετηρια της δικης του ζωης!

Link to comment
Share on other sites

εφτιαξε η κουμπαρα μου πριν 1 μηνα στον Ζαχαρακη εχει στο Ιλιον Κ περιστερι εχει κ site να δεις. η δικια τους ηταν διορωφη κ ειχε μεγαλη πλαστικη φιγουρα mickey στην κορφη, ο οποιος ηταν κουμπαρας.εμενα μου αρεσε πολυ παντως.

 

Σ'ευχαριστώ,ήδη έριξα μια ματιά στο site του.Μήπως εντωμεταξύ έχεις καμιά ιδέα για τις τιμές του? και για catering.

glitterfy114605T710D30.gif
Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστώ,ήδη έριξα μια ματιά στο site του.Μήπως εντωμεταξύ έχεις καμιά ιδέα για τις τιμές του? και για catering.

ρωτησα την κουμπαρα μου! 13ε το κιλο + 22 η φιγουρα.

ειχαν παρει 4 κιλα για 40 ατομα κ τους πηγε 74ε.

για catering δεν ξερω!

(η φιγουρα επειδη ηταν βαρια τους την εδωσαν την εβαλαν πανω την τελευταια στιγμη)

age.png

το παιδι σου δεν ειναι η συνεχεια της ζωης σου,

ειναι η αφετηρια της δικης του ζωης!

Link to comment
Share on other sites

chryssa δες το πάρτυ Μίκυ Μάους που έκανα για τον μικρό μου, να πάρεις ιδέες και αν θέλεις μπορώ να σου φτιάξω τον Μίκυ ή την Μίνυ από ζαχαρόπαστα (δωρεάν εννοείται), να παραγγείλεις μια απλή τούρτα με χρωματισμένη σαντιγύ ή λευκή και να βάλεις πάνω τον μίκυ.

edit admin

Επεξεργάστηκαν by Συντονιστής Χ

Love me or Hate me!

I'm still gonna shine!

Link to comment
Share on other sites

chryssa δες το πάρτυ Μίκυ Μάους που έκανα για τον μικρό μου, να πάρεις ιδέες και αν θέλεις μπορώ να σου φτιάξω τον Μίκυ ή την Μίνυ από ζαχαρόπαστα (δωρεάν εννοείται), να παραγγείλεις μια απλή τούρτα με χρωματισμένη σαντιγύ ή λευκή και να βάλεις πάνω τον μίκυ.edit admin

 

 

Καταρχήν Βίκυ μου,να σου πω ότι έκανες καταπληκτικά πράγματα! κι εγώ είχα σκοπό να κάνω διάφορα μόνη μου,αλλά δυστυχώς ο ταλιμπανάκος δεν μ'αφήνει!

κατά δεύτερον,σ'ευχαριστώ πάρα πολύ για την προσφορά σου,αλλά ρε γαμώτο,τώρα είδα το μνμ και έχω ήδη παραγγείλει την τούρτα του και δεν λέει να την ακυρώσω 1 ημέρα πριν.Πάντως σ'ευχαριστώ και πάλι πολύ και μπορεί κάποια στιγμή να ενώσουμε τις ζαχαροπλαστικές μας ικανότητες,που ξέρεις!:wink::wink:

Επεξεργάστηκαν by Συντονιστής Χ
glitterfy114605T710D30.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 εβδομάδες μετά...
Γειά σου Μωρουλίνι, πολύ ευχαρίστως να σου την έφτιαχνα και ΄γω[ μόνη μου κάνω τις τούρτες των παιδιών, τώρα και τις τρισδιαστατες ]αλλα είμαστε πολλά χιλιόμετρα μακριά.Όπως σου είπε και η vicky222 μπορείς να βρεις μια φωτό του mickey και να την πας στο ακόλουθο ζαχαροπλαστείο για να στην φτιάξουν,μόνο έτσι θα σωθείς.Εσύ δεν μπορείς να την φτιάξεις αν βλέπεις από κάπου;

[Αν θες μπορώ να σου δώσω οδηγίες δεν είναι δύσκολα].:D:D:D:D:D:D

 

καλησπερα μηπως θα μπορουσες να μου δωσεις οδηγιες για τουρτα μινι τα γενεθλια της μικρης μου ειναι 12/02!ευχαριστω εκ των προτερων

eNortjK1UrIwN7EwUrIGXDAS5QKp30.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα μηπως θα μπορουσες να μου δωσεις οδηγιες για τουρτα μινι τα γενεθλια της μικρης μου ειναι 12/02!ευχαριστω εκ των προτερων

εγω στα πρωτα γενεθλια της κορης μου ειχα μια φοβερη τουρταμε την μινι..την ειχα παραγειλει απο ζαχαροπλαστειο..το σχεδιο το εχουν πολλα ζαχαροπλαστεια.δυστυχως δεν ξερω πως να την ανεβασω για να την δεις

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...