Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts

κοριτσια επειδη ειμαι λιγο ουφο ,τι μαιηλ λετε οτι στελνετε στο καρφουρ?ισχυει και για τα καρφουρ της αθηνας?γιατι απο κει ψωνιζω αλλα δεν εχει πεσει κατι στην αντιληψη μου! :confused:

 

απλά όταν βάζουν έκπτωση στις πάνες το σύστημα τους δεν τα δέχεται τα εκπτωτικά κουπόνια, δέχεται μόνο την έκπτωση που βάζει το κατάστημα....

 

εγώ μια φορά τους έστειλα μειλ και τους ρώτησα αν δέχονατι τα κουπόνια μου μαζί με τη προσφορά τους.... και μου απάντησαν ότι θα τα δεχτούν...

έστειλα τη πεθερ μου να πάρει πάνες (50% εκπτωση είχαν) με κουπόνια libero.... τα σύστημα δε περνούσε τα κουπόνια και τους είπε ότι στείλαμε μειλ.... κάπου πήραν τηλ αυτοί και τις έδωσαν πίσω σε χρήματα την αξία των κουπονιών....

τους είχα πει σε ποιο κατάστημα θα πάω όμως.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Και εγώ θέλω να αγοράσω παιδικά αθλητικά παπούτσια. Αν κάποια γνωρίζει κανένα μαγαζί στη Θεσσαλονίκη ας μας πει. Τα μαγαζιά με παιδικά παπούτσια στο κέντρο της πόλης όλο και λιγοστεύουν. Πριν από λίγες μέρες είδα ότι έκλεισε και η "Τονίνα".

Εσείς που ψωνίζετε παιδικά παπούτσια στη Θεσσαλονίκη;

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ θέλω να αγοράσω παιδικά αθλητικά παπούτσια. Αν κάποια γνωρίζει κανένα μαγαζί στη Θεσσαλονίκη ας μας πει. Τα μαγαζιά με παιδικά παπούτσια στο κέντρο της πόλης όλο και λιγοστεύουν. Πριν από λίγες μέρες είδα ότι έκλεισε και η "Τονίνα".

Εσείς που ψωνίζετε παιδικά παπούτσια στη Θεσσαλονίκη;

 

ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ PUMA ΣΤΟ ΜEGA OUTLET!ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙΑ!

Link to comment
Share on other sites

ενδιαφέρομαι και εγώ για παιδικά αθλητικά παπούτσια.

γνωρίζετε εαν στην adidas που είναι επί της Μοναστηρίου κοντά στο Λητω (θεσσαλονίκη) κάνουν άλλες τιμές απ'ότι στα μαγαζιά??

line_m121_beg_xbliz41_time_1178078400_text_f4e120e4e9e4f5ecdceae9e120eceff520e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

ακριβως απεναντι απο την adidas που λες ειναι το στοκ. πανε και εκει να δεις.

επισης υπαρχει και μια αλλη adidas στην εθνικη οδο περνωντας το υψος του καλοχωριου ψωνιζει μια φιλη μοου καιειναι πολυ ευχαριστημενη. εχει περσινα με εκπτωση και φετινα κανονικα. επισης για mega outlet μου εχουνε πει και εμενα.

 

επισης για τις θεσσαλονικιες το carrefour στο μακεδονια ανατολικα δεχεται κουπονια ταυτοχρονα με προσφορα χωρις να "ζητιανευεις" για αυτο που δικαιουσαι!

 

ειχα παρει τηλεφωνο και τους ρωτησα μου ειπανε ναι και πηγα κανονικα χωρις μα και μου...

ΤΟ ΝΙΝΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΑ!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα

 

επισης για τις θεσσαλονικιες το carrefour στο μακεδονια ανατολικα δεχεται κουπονια ταυτοχρονα με προσφορα χωρις να "ζητιανευεις" για αυτο που δικαιουσαι!

 

ειχα παρει τηλεφωνο και τους ρωτησα μου ειπανε ναι και πηγα κανονικα χωρις μα και μου...

 

Επιτέλους να γίνει και από κάποιο κατάστημα η αρχή!!!!!!!!!

Κορίτσια μεγάλη επιτυχία είχαμε με τα email μας!!!!

Έπιασε τόπο ο βομβαρδισμός!!!!!

Και την επόμενη φορά δυνατά και περισσότερες να στείλουμε!!!!!!!!;);)

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

ξερετε αν υσχιει η προσφορα με τις πάνες Babylino και στα carrfour express ή μόνο στα μεγαλα carrfour?

 

Δυστυχως καμια απο τις προσφορες του Carrefour δεν ισχυει στα Express.

Το ξερω απο το καταστημα που εχει στον Βυρωνα. :(

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους να γίνει και από κάποιο κατάστημα η αρχή!!!!!!!!!

Κορίτσια μεγάλη επιτυχία είχαμε με τα email μας!!!!

Έπιασε τόπο ο βομβαρδισμός!!!!!

Και την επόμενη φορά δυνατά και περισσότερες να στείλουμε!!!!!!!!;);)

 

στο υποκαταστημα Ιαλυσου στη Ροδο δεν δεχθηκαν τα κουπονια βασικα δεν τα δεχοταν το συστημα η ταμια προσπαθησε 2 φορες

Link to comment
Share on other sites

στο υποκαταστημα Ιαλυσου στη Ροδο δεν δεχθηκαν τα κουπονια βασικα δεν τα δεχοταν το συστημα η ταμια προσπαθησε 2 φορες

 

Έχουμε πει ότι το σύστημα δεν τα δέχεται, απλά περνάνε τα κουπόνια χωρίς την έκπτωση και μετά παίρνεις από την reception σε μετρητά την έκπτωση 50%

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ενδιαφέρομαι και εγώ για παιδικά αθλητικά παπούτσια.

γνωρίζετε εαν στην adidas που είναι επί της Μοναστηρίου κοντά στο Λητω (θεσσαλονίκη) κάνουν άλλες τιμές απ'ότι στα μαγαζιά??

 

στο mega outlet εχει πολυ ωραια και σ οικονομικες τιμες παπουτσια. εμεις απο εκει ψωνιζουμε και συνηθως βρισκω στην puma

Link to comment
Share on other sites

καλημερα

στο carrefour στο μακεδονια αφαιρεσαν τα κουπονια που σας λεω στο ταμειο.

δεν ειπανε καν κατι για συτημα και κουραφεξαλα...

και ητανε τοτε που ειχε 50% τις libero πριν κανα 2 μηνες

(ακομα εχω απο τοτε πανες

χαχαχ)

ΤΟ ΝΙΝΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΑ!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

χαίρεται, ξέρει καμία τί παίζει με το καινούριο promotion του carrefour?

http://www.carrefour.gr/inside.aspx?a_id=329

 

Να σαι καλά που μας έβαλες το λινκ, δεν το χαμε δει! Ισχύει λοιπόν από σήμερα και απ ότι είδα έχει -30% στα pampers, fairy,pantene, ariel και αρκετά άλλα που χρησιμοποιούμε. Ισχύει μέχρι 2 Οκτωβρίου και όπως λέει με 30 ευρώ αγορές παίρνουμε δωροεπιταγή 10 ευρώ.

Πολύ καλή κίνηση. Άντε πάλι για carrefour είμαστε!

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έχω μια απορία... τις επιταγές που πήραμε από το πρόγραμμα 100% επιστροφή της περασμένης εβδομάδας, τις εξοφλούμε και στα carrefour μαρινόπουλος;

Ή στραβός είν' ο γιαλός, ή στραβά αρμενίζουμε! ! !:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Έχω μια απορία... τις επιταγές που πήραμε από το πρόγραμμα 100% επιστροφή της περασμένης εβδομάδας, τις εξοφλούμε και στα carrefour μαρινόπουλος;

 

ΝΑΙ!!!!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

εμενα μου εχουν στειλει απο την προηγουμενη εβδομαδα εκπτωτικα κουπονια για αριελ, παμπερς, φαιρυ κλπ απο τον ευρουλη τον αξιοτιμο ;)

ισχυει δηλαδη και εξτρα -30%?

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μολις με πηραν τηλ. απο τα καρφουρ για το θεμα των κουπονιων(τους ειχα στειλει email) και μου ειπαν οτι πρεπει τα κουπονια να τα δεχονται κανονικοτατα!!!!ομως σημερα θυμηθηκαν να με παρουν....

Link to comment
Share on other sites

γεια σας και παλι....εχω κουπονια απο την nestlac για γαλα,επιδορπια γαλακτος,φρουτογευματακι,χυμους και βρεφικες κρεμες...οποια τα θελει ας μου πει να της τα δωσω....

Link to comment
Share on other sites

εμενα μου εχουν στειλει απο την προηγουμενη εβδομαδα εκπτωτικα κουπονια για αριελ, παμπερς, φαιρυ κλπ απο τον ευρουλη τον αξιοτιμο ;)

ισχυει δηλαδη και εξτρα -30%?

 

Αν προσέξεις τη επιστολή λέει "για τις επόμενες αγορές σας". Δεν χάνεις όμως τίποτα να δοκιμάσεις κι αν τα περάσουν....!!!

Είναι συγκεκριμένα τα προϊόντα και μάλιστα δεν έχουν όλα -30%. Τα αναφέρει όλα κανονικότατα η επιστολή που ήταν μέσα στο φάκελο με τα κουπόνια...

Ή στραβός είν' ο γιαλός, ή στραβά αρμενίζουμε! ! !:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Oι αγορές των 30? πρέπει να είναι στα προϊόντα του προγράμματος ή οποιαδήποτε προϊόντα;

 

Σε προϊόντα του προγράμματος καλή μου....Είναι όμως πολλές οι επιλογές, ειδικά αν θέλεις να στοκάρεις σε κάποια πράγματα... Δεν ξέρω βέβαια κατά πόσο αξίζει να ξαναματαγεμίσουμε τον τόπο με απορρυπαντικά, μαλακτικά, υγρά πιάτων κλπ. πράγματα που δεν χαλάνε, κάτι που οι περισσότεροι από εμάς κάναμε (χεχε!) την περασμένη εβδομάδα με το 100%...

Τώρα θα μου πεις χαμένα δεν πάνε....

Ή στραβός είν' ο γιαλός, ή στραβά αρμενίζουμε! ! !:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...