Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Είπαν τα κορίτσια ότι η προσφορά στο my market είναι Παρασκευή και Σάββατο

 

Είδα τη διαφήμιση σήμερα και είναι Πέμπτη, Παρασκευή και Σάββατο το 50% στις libero.

 

Στο Σκλαβενίτη έχει -6 ευρώ στις libero οικονομική συσκευασία και -3,50 περίπου στις μικρές συσκευασίες. Ενώ έχει και -3,5 ευρώ στις οικονομικές συσκευασίες στο 4 νούμερο της Babylino με αρχική 15,30 και φθάνουν τελική 11,80 και παίρνουν και κουπόνια.

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια εγω θα θελα τα τηλ οπου περνεται και σας στελνουν κουπονια δεν τα ξερω καθολου ευχαριστω

 

μπες στο www.epithimies.gr κανε εγγραφη δωσε τα στοιχεια κ διευθηνση σου κ θα ξεκινησουν να σου στελνουν.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Είδα τη διαφήμιση σήμερα και είναι Πέμπτη, Παρασκευή και Σάββατο το 50% στις libero.

 

Στο Σκλαβενίτη έχει -6 ευρώ στις libero οικονομική συσκευασία και -3,50 περίπου στις μικρές συσκευασίες. Ενώ έχει και -3,5 ευρώ στις οικονομικές συσκευασίες στο 4 νούμερο της Babylino με αρχική 15,30 και φθάνουν τελική 11,80 και παίρνουν και κουπόνια.

 

Ξερεις αν η προσφορα στο σκλαβενιτη θα ισχυει κ το σαββατο;Εχω 6 κουπονια των 4 ευρω κ οι πανες μας τελειωνουν.Τουλαχιστον να παω να στοκαρω.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς στα παπούτσια δεν κάνουν πολύ μεγάλες μην περιμένεις πάνω από 20 %, ειδικά σε αυτές τις εταιρίες.

 

πηγα με τον μικρο βολτα στο mall και ειχαν 20% εκπτωση στα μουγερ κ του πηρα τελικα

Link to comment
Share on other sites

Μόλις γύρισα απο mymarket.Η προσφορά στα λιμπερο ισχυει και σήμερα και δέχονται και κουπόνια!!!

 

μιση τιμη 8.70!!νομιζω οτι ειναι πιο φτηνο απο ολα τα σουπερμαρκετ ......

IhCLp3.png

3Zdxp3.png

Link to comment
Share on other sites

ο άντρας μου πήρε χτες από my market limbero 8.5 ευρω περίπου. Επειδή δεν με ενδιέφερε παλιότερα δεν ειναι δει ότι η limbero έχει πακέτο των 84αρων πανών στο νούμερο 2. Καλά που πήρα babylino στην προσφορά του βερόπουλου με κουπόνι και τις πλήρωσα μόνο 1-1,5 ευρω γιατί θα χτυπούσα το κεφάλι μου. Και χωρίς έκπτωση με τα ίδια λεφτά παίρνεις τις διπλές πάνες. Ελπίζω να μην την πειράξουν την μικρή μόνο όπως είχε γίνει στον γιο μου.

 

Babylino ο Σκλαβενήτης μόνο το 4αρη έχει προσφορά; Θα λήξουν τα κουπόνια μου στο τέλος.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Είδα τη διαφήμιση σήμερα και είναι Πέμπτη, Παρασκευή και Σάββατο το 50% στις libero.

 

Στο Σκλαβενίτη έχει -6 ευρώ στις libero οικονομική συσκευασία και -3,50 περίπου στις μικρές συσκευασίες. Ενώ έχει και -3,5 ευρώ στις οικονομικές συσκευασίες στο 4 νούμερο της Babylino με αρχική 15,30 και φθάνουν τελική 11,80 και παίρνουν και κουπόνια.

 

καλημερα!!

σε ποιον σκλαβενιτη ειχε αυτην την προσφορα?

eQMGp2.png

Link to comment
Share on other sites

Οι εκπτωσεις ξεκινανε σαββατο η δευτερα; Θελω να παρω παπουτσια στο μικρο.Ξερει καμμια κοπελα το μουγερ περιπου ποσο τις εκατο κανει εκπτωση;

 

20% έχουν έκπτωση, της πήρα παπουτσάκια προχθές.

FRV7p2.pngu9z0p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμένα που είχα πάρει την δευτέρα τηλ και ρώτησα μου είπαν ότι δεν στέλνουν κάνουν μόνο προσφορές σε σουπερ μαρκετ αλλα βλέπω πολλές μανούλες που έχουν και απορώ και εγώ τι γίνεται

Link to comment
Share on other sites

Eγω κουπονια λιμπερο εχω απτο μαιευτηριο.βεβαια ληγουν τελος του μηνα,αλλα ηταν πολλα.4 απτο καθε νουμερο μεχρι νρ.4.

πηγα προμηθευτικη σημερα και μαλλον την πατησα,γιατι την νρ.4 την ειχε 7,58 αλλα την πληρωσα 10,11 επειδη μαλλον δεν ειχα καρτα τους.παντως η προσφορα -50% ισχυει μονο στα νρ.4,5,6.

ερωτηση<μουχε στειλει η babylino κουπονια -2Ε χωρις ημερομηνια ληξεως για τις μικρες συσκευασιες ελεγε.αυτα οντως δεν εχουν ημερομηνια ληξεως?

παντως βρε κοριτσια εγω που προτιμω babylino οποτε εχουν προσφορα δεν μπορω να βρω ποτε νρ.3ολο το 4 εχω στοκαρει.και μενα θα μου ληξουν κουπονια τελος του μηνα αν δεν βαλει προσφορα συντομα η babylino.

alKfp3.png

Vvc2p2.png

Link to comment
Share on other sites

...

ερωτηση<μουχε στειλει η babylino κουπονια -2Ε χωρις ημερομηνια ληξεως για τις μικρες συσκευασιες ελεγε.αυτα οντως δεν εχουν ημερομηνια ληξεως?

παντως βρε κοριτσια εγω που προτιμω babylino οποτε εχουν προσφορα δεν μπορω να βρω ποτε νρ.3ολο το 4 εχω στοκαρει.και μενα θα μου ληξουν κουπονια τελος του μηνα αν δεν βαλει προσφορα συντομα η babylino.

 

Nαι, δεν εχουν ημερομηνια ληξης. Τα χρησιμοποιεις οποτε θες.

Σχετικα με το νουμερο, όπως όλες μας, έτσι κι'εγω συχνα δεν εβρισκα το νουμερο μας. Αγοραζα κανονικα οποιο νουμερο εβρισκα και οταν εληγε η περιοδος της προσφορας και γεμιζαν τα ραφια, επεστρεφα στο καταστημα και τους ελεγα οτι εκανε λαθος ο αντρας μου και μου αλλαζαν νουμερο χωρις την αποδειξη μιας και η τιμη ειναι ιδια. ;):mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Στα NEXT όλα μισή τιμή!!

 

mariageorge, που είναι τα ΝΕΧΤ; είναι τα γνωστά από Αγγλία; ρωτάω γιατί παραγγέλνω συνήθως μέσω μίας φίλης μου Λονδίνο, νόμιζα ότι έχουν κλείσει εδώ....

Link to comment
Share on other sites

να υποθεσω οτι η φιλη αναφερεται στο μαγαζι!

μεσα στο River West διπλα στο ΙΚΕΑ στο Κηφισο

Εκπτωσεις απο το περασμενο Σαββατο ΗΔΗ!

Θαχει μεινει τιποτα;; Λεω να παω τη Δευτερα!

h0MYp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως που πηγα σημερα σκλαβενιτη στην κασταμονης στη ν.ιωνια δεν ειχε καμμια προσφορα σε babylino k pampers.Μονο στις λιμπερο ειχε -6 ευρω κ ερχοταν περιπου 12 ευρω κ κατι ψιλα η οικονομικη.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...