Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ????


Recommended Posts

προφανως εισαι εγκυος:P κ εγω το ειχα κανει το σελφ κλιαρ 10 μερες μετα την επαφη κ ειχε βγει θετικο.χωριακη εκανα 2 μερες πριν τη μερα περιοδου κ ειχε βγει θετικη.πηγαινε αυριο για χοριακη!τα αλλα τεστ σιγουρα θα βγουν αρνητικα γιατι δεν εχεις ακομα καν καθυστερηση οποτε μη σκορπας αδικα τα λεφτα σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 192
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ax dimitra s euxaristw para poli...alla exw endiasmous gt1) otan ekana to test k vgike thetiko (self clear) meta ekana xoriaki dld 6 meres meta tin silipsi k vgike 0.1 arnitiki alla m eipan oti einai pl nwris2)ekana k alla self clear p vgikan arnitika .....aurio pou tha paw ksana prepei na vgei panw apo 0.5 swsta?pantws i mesi mou m exei pethanei oli mera koimamai kai ponaei i koilia mou san tous ponous periodou oxi sinexeia pou kai pou...den kserw eimai mesa stin amfivolia..

Link to comment
Share on other sites

ax dimitra s euxaristw para poli...alla exw endiasmous gt1) otan ekana to test k vgike thetiko (self clear) meta ekana xoriaki dld 6 meres meta tin silipsi k vgike 0.1 arnitiki alla m eipan oti einai pl nwris2)ekana k alla self clear p vgikan arnitika .....aurio pou tha paw ksana prepei na vgei panw apo 0.5 swsta?pantws i mesi mou m exei pethanei oli mera koimamai kai ponaei i koilia mou san tous ponous periodou oxi sinexeia pou kai pou...den kserw eimai mesa stin amfivolia..

 

εγω που ειχα κανει χοριακη 2 μερες πριν την περιοδο ειχε βγει 24.ξερεις ποια μερα εγινε η συλληψη?εμενα ειχε γινει 15 μερες πριν τη χοριακη

Link to comment
Share on other sites

12-14 meres i pithani silipsi.....ti simptwmata eixes otan ekanes xoriaki?

 

ειχα πονους περιοδου κ στη μεση κ πολυ πρισμενο στηθος.επισης κ πολλα υγρα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

polla igra nai ponous sti mesi nai....sixnoouria nai..alla prismeno stithos oxi oute ponaei to stithos mou katholou....esu ti pisteueis?aurio les na vgei thetiki ?

 

εγω ειμαι αισιοδοξη επειδη ειπες οτι ειχες ενα θετικο σελφ κλιαρ...κ τα συμπωματα που αναφερεις ειναι μια χαρα...το πρισμενο στηθος μη σε απασχολει δεν ειναι παντα ολα τα συμπτωματα στανταρ...

ευχομαι να εισαι παντως...ααα κ μη ξεχασεις να μας πεις τι εγινε τελικα!:D

Link to comment
Share on other sites

egw pali eimai 50-50.....den to perimena gia na eimai ilikrinis(eimai molis 20)alla an exei eerthei kalos na orisei :)...tha sas enimerosw lpn...:) euxaristw poli!

 

ναι μικρουλα εισαι.εγω εναμισι χρονο πιο μεγαλη απο σενα εμεινα εγκυος στη κορη μου!μια χαρα θα τα καταφερεις!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.....ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ SELF CLEAR ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟ ΜΕ ΑΧΝΗ ΓΡΑΜΜΗ 8 ΗΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΙΘΑΝΗ ΣΥΛΛΗΨΗ (ΜΕ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΠΡΩΙΝΑ ΟΥΡΑ)ΕΠΕΙΤΑ ΕΚΑΝΑ Κ ΑΛΛΑ ΤΕΣΤ Κ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΑ....ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΕΡΙΟΔΟ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ.ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΩΝΙΑ.ΝΑ ΚΑΝΩ Β-ΧΟΡΙΑΚΗ?ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΓΙΑΤΙ ΔΝ ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΑΚΟΜΗ.ΚΑΙ ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΠΟΥ ΣΤΙΣ 12 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΣΥΛΛΗΨΗ.ΑΠΟ ΕΧΘΕΣ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΠΟΝΟ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥKAI ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΣΩΜΑΤΟΣ 37.ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΝ ΕΧΩ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ?Η ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ?:confused::confused::confused::confused::confused:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

dimitra telika pristike kai to stithos m twra p to eida to prwi ponaei kai exoun megalosei kai oi thiles arketa.....i mesi sinexizei...na doume to apogeuma ti tha pei i xoriaki

 

αυτα ειναι καλα δειγματα:P περιμενω νεα σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια!

να σας ρωτήσω....με μία επαφή την 15η μέρα και με κύκλο σχετκά ασταθή που κινείται από 25 έως 29 μέρες...τι ποσοστά υπάρχουν για πιθανή εγκυμοσύνη??:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

μονο με λιγη υπομονη μπορεις να μαθεις.οτι υπαρχει πιθανοτητα,υπαρχει,τωρα σε τι ποσοστο...σε ποια μερα του κυκλου σου εισαι?

 

με την πρώτη...?!? :-D και την κόρη μου που είναι 15 μηνών με την πρώτη την έπιασα.....και θεώρησα ότι είναι θεμα τύχης....τον κρίνο μυρίζω!?:shock:

 

 

η επαφή εγινε 15η μέρα.(μετράει η ίδια μέρα??ή όχι?)

τώρα είμαι 19η μέρα.η σημερινή μέρα δηλαδή είναι αυτή.

Link to comment
Share on other sites

με την πρώτη...?!? :-D και την κόρη μου που είναι 15 μηνών με την πρώτη την έπιασα.....και θεώρησα ότι είναι θεμα τύχης....τον κρίνο μυρίζω!?:shock:

 

 

η επαφή εγινε 15η μέρα.(μετράει η ίδια μέρα??ή όχι?)

τώρα είμαι 19η μέρα.η σημερινή μέρα δηλαδή είναι αυτή.

 

καλη μου δε σου λεω οτι εισαι,λεω απλα οτι φυσικα και υπαρχει πιθανοττα απλα δεν μπορω να γνωριζω το ποσοστο αυτης!να σου ζησει η κορουλα σου!

ε θα περιμενεις 10 μερουλες και θα δεις τι γινεται,μπορει το ωαριο να ειχε ηδη πεσει και να μην εισαι.αλλα δεν μπορω να καταλαβω τι σου κανει τοση εντυπωση,και με μια μονο επαφη μια γυναικα μπορει να μεινει εγκυος,απλοι νομοι της φυσης!σου ευχομαι το αποτελεσμα να ειναι αυτο που επιθυμεις!

tt1108c2.aspx

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα αρνιόμουν μία εγκυμοσύνη αυτή την στιγμή αν και στην συγγεκριμένη φάση θα την κυνηγούσα σε κανα 4μηνο.Αν έρθει όμως πιό νωρίς...καλώς να ορίσει!!:rolleyes:

 

σίγουρα και με μία φορά μπορεί να μείνει έγκυος μία γυναίκα,απλά αν είμαι και τώρα έγκυος θα μου φαινόταν περίεργο...2 στα 2!συνήθως το να μείνεις έγκυος αμέσως θεωρείται πιά....θέμα τύχης και μόνο...

Link to comment
Share on other sites

λοιπον...η εγω ειμαι πολυ καρπερη η ο αντρας μου αλλα κ τα 3 παιδια τα επιασα με μια ελευθερη επαφη την μερα της ωορηξιας:rolleyes: βεβαια εχω κ σταθεροτατο κυκλο 28 ημερων .απο 11.5 χρονων μου ηρθε κ απο τα 12 που σταθεροποιηθηκε μεχρι τα 27 μου 4-5 φορες μου εχει αργησει για 2-3 μερες.παντα στην ωρα του:P ο σταθερος κυκλος απο οσο ξερω βοηθαει περισσοτερο στο να μεινεις εγκυος

Link to comment
Share on other sites

μπορει να σε εχει προικισει η φση με εξτρα γονομοτητα!φανταζεσαι να χεις 2 στα 2 με 1 επαφη καθε φορα?σουπερ!καλα αποτελεσματα!

δημητρα ακομα να μου ερθει...να κανω ενα τεστ αυριο η ειναι πολυ νωρις?υπενθυμιζω οτι περιμενα την παρασκευη.

tt1108c2.aspx

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...