Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Φθηνη εκτυπωση φωτογραφιων


sandy8

Recommended Posts

καπου ειχα δει φτηνες στην Καλαμαρια...για 100 φωτογραφιες τιμη ταδε ,μου φανηκε φτηνος ειναι την πασσαλιδη θα ρωτησω και θα ενημερωσω

26/10/10 Ήρθε η kisha junior και είναι όντως γκαυ.....τσα!

Ο μικρός μου είναι κέβλαρρ  ! 20/02/12

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καπου ειχα δει φτηνες στην Καλαμαρια...για 100 φωτογραφιες τιμη ταδε ,μου φανηκε φτηνος ειναι την πασσαλιδη θα ρωτησω και θα ενημερωσω

 

Μαθε σε παρακαλω κ πες μου γιατι ενδιαφερομαι μεχρι στιγμης εχω βρει 0.14 τη φωτογραφια

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας!

Εχει κάτω στο κέντρο στην Μητροπολεώς στο ύψος της πλατειας Αριστοτέλους ενα μίκρο μαγαζακι(φωτογραφειο) που μαλιστα το γραφει κσ την πινακιδα του 0,999 η φώτο.

Η μονη δεσμευση σε αυτο ειναι να την παραλαβεις την επομενη μέρα!Εχω εκτυπωση εκει 2-3 φορες ολα καλα μια χαρα ποιοτητα οπως δλδ σε καθε φωτογραφειο αμεση εξυπηρετηση κ καλη τίμη!

Φιλικα πάντα

Ιωαννα

 

ΥΓ εχω βεβαια καιρο να κατεβω κατω πανω 6μηνες τωρα με την οικονομικη δεν ξερω αν εχει κλέισει, αν καταφερω να βρω μια καρτα σπιτι θα ποσταρω αυριο το τηλ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας!

Εχει κάτω στο κέντρο στην Μητροπολεώς στο ύψος της πλατειας Αριστοτέλους ενα μίκρο μαγαζακι(φωτογραφειο) που μαλιστα το γραφει κσ την πινακιδα του 0,999 η φώτο.

Η μονη δεσμευση σε αυτο ειναι να την παραλαβεις την επομενη μέρα!Εχω εκτυπωση εκει 2-3 φορες ολα καλα μια χαρα ποιοτητα οπως δλδ σε καθε φωτογραφειο αμεση εξυπηρετηση κ καλη τίμη!

Φιλικα πάντα

Ιωαννα

 

ΥΓ εχω βεβαια καιρο να κατεβω κατω πανω 6μηνες τωρα με την οικονομικη δεν ξερω αν εχει κλέισει, αν καταφερω να βρω μια καρτα σπιτι θα ποσταρω αυριο το τηλ

 

Αν λεμε το ιδιο εχει κλεισει εκει εκτυπωνα κι εγω γι αυτο τωρα ψαχνομαι που να εκτυπωσω.

Link to comment
Share on other sites

εμεις πηραμε κανον εκτυπωτη ειδικο για φωτο και εκτυπωναμε σπιτι, διορθωνα τις φωτο, εκανα μεγεθυνσεις, ειναι αλλιως να το δουλευεις εσυ το υλικο

τωρα ομως που μαζεψα 250 φωτο και δεν ειχα μελανια, ε ναι, τις εδωσα σε φωτογραφειο παιδια, να πω την αμαρτια μου ειναι πολλα λεφτα για να τα κανεις σπιτι

 

και μια επιφυλαξη

ειμαστε τοσο σιγουρες οτι οι εκτυπωσεις στο σπιτι θα κρατησουν χρονια???

λιγο να τα ακουμπησεις γρατσουνιουνται

αχ δεν ξερω

νομιζω θα συνεχισω στο εξης με το σαιτ που ειπε η κοπελια χτες πολυ μου αρεσε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

θελω να παραγγειλω φωτογραφιες απο το foto.com ua

εχετε παραγγειλει ποτε?? αν ναι ποσο γρηγορα τις ειχατε?? ηταν καλες η τσαμπα χρονος και χρημα???

Η Ζωηρούλα μου μας άλλαξε την ζωή!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...
καπου ειχα δει φτηνες στην Καλαμαρια...για 100 φωτογραφιες τιμη ταδε ,μου φανηκε φτηνος ειναι την πασσαλιδη θα ρωτησω και θα ενημερωσω

 

 

Είναι Μαρμαρά γωνία,στο ίδιο τετράγωνο που είναι και το ταχυδρομείο Καλαμαριάς.Κοντά δηλαδή στον Αη Γιάννη.

Για πάνω από 100 φωτό,χρεώνει 0,16 την μία.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...