Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

τι στολισμο σκεφτεστε για την εκκλησια :?: τον κανει η κουμπαρα :shock: εγω σκεφτομουνα να βαλω μπαλονια με καρτουν που να γραφουν το ονομα επανω :wink::wink: εξαρτατε βεβαια κ ποσο εχουν :roll::roll: εχει ιδεα καμια :?::?:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ξέρω την εταιρεία που προμηθεύει μπαλόνια με ήλιον (έτσι γράφετε?) όλους τους μπαλονάδες, είναι στον Ταύρο καΙ είναι γνωστός. Όποια κοπέλα θέλει ας μου στείλει π.μ. να κανονίσουμε να πάμε μαζί! :wink:

Love me or Hate me!

I'm still gonna shine!

Link to comment
Share on other sites

Εγω στην εκκλησια προτιμω λιτο στολισμο με 2 ανθοστηλες-δεντρακια διπλα στην κολυμπηθρα και τουλι με λουλουδια γυρω απο αυτην (μαλλον θα δω γιατι ειναι μαρμαρινη, παρα πολυ ωραια)

 

Στο κτημα θελω μπαλονια με το ονομα του να καλωσοριζει τους καλεσμενους και πανω στα τραπεζια θελω λευκο τραπεζομαντηλο με γαλαζιο runner και στη μεση αμμο με βοτσαλα, αστεριες και κοχυλια και μικρα κασπω με κερι και λουλουδια και στην πισινα να επιπλεει το ονομα του, δεν ξερω πως, θα δουμε.

Πως σας ακουγεται?

 

Οπως προειπα σε αλλο ποστ προτιμω να στολισω πιο πολυ το κτημα.

 

Βεβαια μεχρι τοτε θα εχω αλλαξει ισαμε 30 γνωμες!!!

Link to comment
Share on other sites

εγω εβαλα μόνο μια σειρα (γιρλαντα) ζερμπερες φουξια και μαργαρίτες στη κολυμπήθρα και μπαλονακια εξω (δεξια και αριστερα) που τα πηραν τα πιτσιρικια φευγωντας...αυτα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αυτο που λεει η φιλη Βικυ ειναι κορυφαιο !!!

Αν ομως καποια θελει κατι απο Μπουκετο Μπαλονια, τουλαχιστον για οσες μπορουν να ερθουν Αρτεμιδα, εχει ανοιξει μαγαζι μια πολυ καλη φιλη και μας κανει και σουπερ τιμες !!!

Οτι θελετε, πετε μου !

Link to comment
Share on other sites

Αχ, Μπιζελάκι...

Κι εγώ, κι εγώ ζέρμπερες λέω να βάλω! Υπάρχουν σε τόσο πολλά χρώματα...είναι και αρκετά ανθεκτικές, έτσι δεν είναι;

Τώρα για τον εξωτερικό χώρο...θα δούμε!

Η εκκλησία που θέλω είναι ουσιαστικά ξωκκλήσι,οπότε η βάφτιση θα γίνει μάλλον εξωτερική. Αν δε μου κάτσει και πάμε σε μια άλλη, κανονική εκκλησία, με βλέπω να στολίζω τις εξωτερικές κολώνες με κανένα λουλουδικό ή καμιά ανθοστήλη...χμ...θα δείξει!

fUvDp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εμας δεν επιτρεπεται τιποτα αλλο περα απο δυο ανθοστηλες κι ετσι θα κανουμε αυτο... απλα θα ειναι οπως του γαμου μας, σε χρωματα δηλαδη ασπρο και μπλε τα λουλουδια...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

mimika super ιδέα, ειδικά αυτό με το όνομα που θα επιπλέει!! (μπορείς να το ζητήσεις με λουλουδια καρφωμενα πανω σε φελιζολ!)

 

πες μου όμως κάτι... το runner τί είναι;;;

 

 

BIZELI τα χρώματα ήταν φοβερά!

 

άντε να δω εγώ τι θα αποφασίσω!!

.....και που λες ο Πινόκιο... τάνει μαμάααααααααααααα!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγω στην εκκλησια προτιμω λιτο στολισμο με 2 ανθοστηλες-δεντρακια διπλα στην κολυμπηθρα και τουλι με λουλουδια γυρω απο αυτην (μαλλον θα δω γιατι ειναι μαρμαρινη, παρα πολυ ωραια)

 

Στο κτημα θελω μπαλονια με το ονομα του να καλωσοριζει τους καλεσμενους και πανω στα τραπεζια θελω λευκο τραπεζομαντηλο με γαλαζιο runner και στη μεση αμμο με βοτσαλα, αστεριες και κοχυλια και μικρα κασπω με κερι και λουλουδια και στην πισινα να επιπλεει το ονομα του, δεν ξερω πως, θα δουμε.

 

 

σχετικα με το ονομα που σκεφτεσαι να επιπλεει,

το χα κανει στον γαμο μου,ολη η διακοσμηση ηταν ιβουαρ και λιλα (οπως και το νυφικο μου) και μεσα στην πισινα ειχα βαλει ιβουαρ-λιλα μπαλονια που σχηματιζαν τα αρχικα μας, ειναι πολυ ωραιο σαν αποτελεσμα :D

Link to comment
Share on other sites

στα Jumbo που πήγα εχθές, είδα κάτι μεγάλα υφασμάτινα λουλούδια (φούξια-λαχανί, ή μπλε-λαχανί) με φατσούλα νομίζω γύρω στο ένα μέτρο και σκέφτηκα να τα βάλω σε τσίγκινα κουβαδάκια με γύψο ή τσιμέντο ταχείας πήξεως και να τα τοποθετήσω σε στυλ διαδρόμου αριστερά-δεξιά και δεμένα μεταξύ τους με τούλι ή γάζα (αυτό θα το δω), αντί για μπαλόνια. Έτσι φεύγοντας μερικά παιδάκια μπορούν να τα πάρουν και να διακοσμήσουν το δωμάτιό τους. Τι λέτε? Τα έχετε δει? Μην τα πάρετε όλα και δεν προλάβω!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...