Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

HELP....


ioanna-dimitris

Recommended Posts

Γεννησα ακριβως πριν απο 2 μηνες και περιοδος δεν μου εχει ερθει ακομα,τα λοχεια μετα απο την καισαρικη μου κρατησαν ακριβως 40 μερες μηπως ξερετε ποτε θα εμφανιστει???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεννησα ακριβως πριν απο 2 μηνες και περιοδος δεν μου εχει ερθει ακομα,τα λοχεια μετα απο την καισαρικη μου κρατησαν ακριβως 40 μερες μηπως ξερετε ποτε θα εμφανιστει???

 

Υποθετω οτι μολις τελειωσαν τα λοχεια πηγες για ελεγχο στο γιατρο και ηταν ολα οκ. Ομως εφοσον ειδες οτι καθυστερει η περιοδος δεν ενημερωσες τον γιατρο σου??? υπαρχει περιπτωση να εισαι εγκυος ξανα???

Η φουρτουνα μου ηρθε...και ξεσηκωσε τον κοσμο μου στις 27/07/2012

Link to comment
Share on other sites

Υποθετω οτι μολις τελειωσαν τα λοχεια πηγες για ελεγχο στο γιατρο και ηταν ολα οκ. Ομως εφοσον ειδες οτι καθυστερει η περιοδος δεν ενημερωσες τον γιατρο σου??? υπαρχει περιπτωση να εισαι εγκυος ξανα???

 

στο γιατρο δεν πηγα ακομα να με δει επειδη δεν εχω κανεναν να μου κρατησει τα παιδια..τωρα οσον αφορα το αλλο θεμα ειναι οτι ηρθα σε επαφη με τον ααντρα μου και του εφυγαν μερικες σταγονες μεσα στον κολπο μου....:(

Link to comment
Share on other sites

στο γιατρο δεν πηγα ακομα να με δει επειδη δεν εχω κανεναν να μου κρατησει τα παιδια..τωρα οσον αφορα το αλλο θεμα ειναι οτι ηρθα σε επαφη με τον ααντρα μου και του εφυγαν μερικες σταγονες μεσα στον κολπο μου....:(

 

Θα σου προτεινα να πας το συντομοτερο δυνατο για ελεγχο. Τωρα, οσον αφορα την επαφη που ειχες με τον ανδρα σου καλο θα ηταν να κανεις τουλαχιστον ενα τεστακι αν υποπτευσαι εγκυμοσυνη!!!

Η φουρτουνα μου ηρθε...και ξεσηκωσε τον κοσμο μου στις 27/07/2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δηλαδη ρε κοριτσια ποτε ερχετε η περιοδος μετα απο γεννα? Εγω θυλαζω σχεδον αποσκληστικα..σχεδον! Γεννησα 11 ιουλιου τα λοχεια μου κρατησαν καμια 20-25 μερες.. 10 μερες πολυ αιμα μετα ολο και λιγοτερο. Περιοδο δεν εχω ακομη..ποτε περιπου ερχετε??

 

Στον γιατρο θα παω την αλλη βδομαδα..

Επφες δεν εχω ακομη..περιμενω πρωτα να παω στο γιατρο!

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη ρε κοριτσια ποτε ερχετε η περιοδος μετα απο γεννα? Εγω θυλαζω σχεδον αποσκληστικα..σχεδον! Γεννησα 11 ιουλιου τα λοχεια μου κρατησαν καμια 20-25 μερες.. 10 μερες πολυ αιμα μετα ολο και λιγοτερο. Περιοδο δεν εχω ακομη..ποτε περιπου ερχετε??

 

Στον γιατρο θα παω την αλλη βδομαδα..

Επφες δεν εχω ακομη..περιμενω πρωτα να παω στο γιατρο!

 

Εμενα μου κρατησαν τα λοχεια περιπου 40 ημερες και η περιοδος ηρθε κανονικα τον επομενο μηνα!!! Οι γυναικες που θηλαζουν μπορει να εχουν καθυστερηση στην ανακαμψη της περιοδου, αλλα ταυτοχρονα ειναι πιο ευκολο να μεινουν εγκυες!!!

Η φουρτουνα μου ηρθε...και ξεσηκωσε τον κοσμο μου στις 27/07/2012

Link to comment
Share on other sites

Γεννησα ακριβως πριν απο 2 μηνες και περιοδος δεν μου εχει ερθει ακομα,τα λοχεια μετα απο την καισαρικη μου κρατησαν ακριβως 40 μερες μηπως ξερετε ποτε θα εμφανιστει???

 

 

εμενα τα λοχεια κρατησαν περιπου 20 μερες αλλα μετα της 40 μερες μ ηρθε η περιοδος οχι κανονικα τους 2 προτους μηνες ειχα 4 μερες ενο κανονικα εχω 6 μερες

εγω πιστευο οτι θα σου ερθει αλλα πρεπει να πας κ στον γιατρο καποια στιγμη διαβασα ποιο πανο που γραφεις οτι ηρθες σε επαφη με τν αντρα σου εχω διαβαση οτι μετα απο γενα ειναι πολυ ευκολο να μηνης εγκυος δν ξερω κατα ποσο ησχη αλλα καλο θα ηταν να πας συντομα στον γιατρο σου

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...