Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΣΚΟ


margotte

Recommended Posts

Σ΄ευχαριστώ. Ποιόν ασφαλιστή; αυτόν που κάνω την ασφάλεια αυτοκινήτου π.χ;

 

Ναι ,καλέ , στον ασφαλιστή αυτοκινήτου , είναι απλό , αλλά αν το ξεχάσεις δεν μπαίνεις στη χώρα (έτυχε σε φίλο μου και τελικά άφησε το αυτοκίνητο του στα σύνορα!)

 

ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ...ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΖΩ ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ....Σ'ΑΓΑΠΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 4 εβδομάδες μετά...
Γεια σας !! Θέλουμε να πάμε με τον άντρα μου στο Μπάνσκο για 4 μερούλες που βρήκαμε μια πολύ καλή προσφορά!!!

 

αλλά θέλει να συμπληρωθεί το γρούπ για να πάμε!!

 

όποιος θέλει ακολουθεί! είναι μόνο 125€ για 4 ημέρες με σκι και χαλάρωση )) www.musthave.gr

 

Tελικά όλοι έλεγαν για το Μπάνσκο και τι φτηνά που είναι. Δεν είναι καθόλου φτηνά για να αξίζει να πας. Οι τιμές είναι ίδιες με Ελλάδα. Όσον αφορά τη συγκεκριμένη προσφορά θα ήταν καλή αν ήταν εντός των εορτών.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δηλ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ13 βρίσκεις σε χιονοδρομικό στην ελλάδα σε 4* ξενοδοχείο με 31? ?

αν έχεις βρει σε παρακαλώ στήλε μου πμ

 

Γιατί, βρίσκεις στο Μπάνσκο; Εγώ που κοιτάω αυτές τις μέρες και στην Ελλάδα και στο Μπάνσκο από 100ε το δίκλινο το βράδυ στην καλύτερη περίπτωση. Ο μ.ο. όμως είναι πολύ παραπάνω και στις δύο περιπτώσεις. Οπότε αν είναι να πληρώσεις το ίδιο μένεις Ελλάδα και χαλάς και λιγότερη βενζίνη. Πάντως αν έχεις βρει 4στερο με 31Ε το βράδυ στις γιορτές με ενδιαφέρει με π.μ. έστω!

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτόμαστε να πάμε και εμείς εκεί κάποια στιγμή. Θα ήθελα όμως να ρωτήσω τι έγγραφα χρειάζονται για τα παιδιά. Οι μεγάλοι θα πάμε με ταυτότητες, για τα μικρά θα πρέπει να βγάλουμε διαβατήρια ή υπάρχει κάποιο άλλο έγγραφο που δέχονται;

6WqHp3.pngUVK9p3.png
Link to comment
Share on other sites

Σκεφτόμαστε να πάμε και εμείς εκεί κάποια στιγμή. Θα ήθελα όμως να ρωτήσω τι έγγραφα χρειάζονται για τα παιδιά. Οι μεγάλοι θα πάμε με ταυτότητες, για τα μικρά θα πρέπει να βγάλουμε διαβατήρια ή υπάρχει κάποιο άλλο έγγραφο που δέχονται;

 

Δε χρειάζονται χαρτιά, με ταυτότητες νομίζω ταξιδευεις. Μπορείς να ρωτήσεις για σιγουριά ένα ταξιδιωτικό γραφείο που κάνει ταξίδια εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Δε χρειάζονται χαρτιά, με ταυτότητες νομίζω ταξιδευεις. Μπορείς να ρωτήσεις για σιγουριά ένα ταξιδιωτικό γραφείο που κάνει ταξίδια εκεί.

 

Οι μεγάλοι ναι, με ταυτότητες, τα μικρά που δεν έχουν ταυτότητες χρειάζεται τελικά να βγάλουν διαβατήρια, ρώτησα στην Αστυνομία.

Τώρα έχει τρέξιμο να μαζέψω τα δικαιολογητικά και + 150 Ευρώ κόστος για 2 διαβατήρια.

6WqHp3.pngUVK9p3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

καλησπερα!!!

λεμε να παμε κανα 2μερο τοναλλον μηνα!

εχει παει κανεισ?να προτεινετε κανα καλο ξενοδοχειο

να εχει και σπα μεσα και φυσικα να ειναι και οικονομικο:P!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 months later...

Κορίτσια καλημέρα!!! Από εσάς που έχετε πάει στο Μπάνσκο , ήθελα να ρωτήσω αν έχει , εκτός των spa στα ξενοδοχεία , και ιαματικά λουτρά όπως π.χ. στο Άγγιστρο ή Πόζαρ. Παίζει τέτοια κατάσταση ή μόνο στα ξενοδοχεία έχει χαμάμ?

 

ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ...ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΖΩ ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ....Σ'ΑΓΑΠΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Είχαμε προγραμματίσει να πάμε με γκρουπ Μπάνσκο για απόκριες. Ευτυχώς δεν έδωσα προκαταβολή. Απ ότι κατάλαβα από το ξενοδοχείο για να πας στο χιονοδρομικό πας μόνο με τελεφερίκ, για αυτοκίνητο δεν το συζητώ γιατί δεν θα έχουμε. Αυτό είναι πρόβλημα για το0 σύζυγο που δεν ανεβαίνει με τίποτα. Όσο για το ξενοδοχείο το ταξιδιωτικό γραφείο έχει το Royal tower 4 που μόλις διάβασα χάλια κριτικές από επισκέπτες. Έλεγαν πως το νερό της θερμαινόμενης πισίνας ήταν κρύο, η καθαριότητα των δωματίων ανύπαρκτη, ούτε χαρτί στις τουαλέτες, τα δωμάτια κρύα και ο χώρος του spa και του πρωινού (που επίσης ήταν πολύ φτωχό) ήταν εκτός του κτιρίου. Απ ότι κατάλαβα το συγκεκριμένο ξενοδοχείο αποτελείτε από συγκροτήματα ενοικιαζόμενων που έχουν τον ίδιο προαύλιο χώρο και μοιράζονται την τραπεζαρία και to spa τα οποία είναι σε άλλο κτίριο. Επειδή αύριο το πρωί πρέπει να απαντήσω..μήπως καμιά σας έχει περισσότερες πληροφορίες? Αυτά που διάβασα ισχύουν?

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...