Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Β-χοριακή και ορμονολογικές εξετάσεις - φυσιολογικές τιμές


dina27

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσια καιγομαι εχω καθυστερηση 10μερες κ η τελ.περιοδος ηταν 3-4...εκανα ενα τεστ προχτες και βγηκε θετικο αλλα ο γιατροσ με εστειλε για β χοριακη...υπαρχει περιπτωση και να μην ειμαι εγκυοσ και ας βγηκε θετικο το τεστ?τα αποτελεσματα βγαινουν σε 2μερεσ αλλα εμενα με εχει φαει η αγωνια,περιμενω μια απαντηση για να μου λυσετε την απορια

πού πήγες ρε αννια και θα πάρεις χοριακή σε 2 μέρες.Αλλίμονο! η χοριακή θέλει 40 λεπτά για να δουλευτεί ,αντε άλλα σαράντα αν μπει επανάληψη...Να ξέρετε, το τεστ για να βγει θετικο προϋποθέτει 3-4 μέρες καθυστέρηση,η β-χοριακή αίματος δίνει θετικό αποτέλεσμα-αν όλα βαίνουν καλώσ- 4-5 μέρες μετά την πιθανή ημερομηνία σύλληψης-πριν την καθυστέρηση.Αν το τεστ σου είναι θετικό και όλα πηγαίνουν καλά σε 9 μήνες θα κρατάς μπε-μπε και θα αναρωτιέσαι ποια μάρκα παμπερς θα αγοράσεις...Φιλιά....

ysjfp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

mdelig01 εμείς πάμε μαζί νομίζω! Τελευταία περίοδος 12.04.09 και σήμερα η χοριακή μου ήταν 30000. Κι εγώ να σου πω παραπάνω περίμενα άλλα η γυναικολόγος μου λέει οτι είναι πολύ καλά.

image.php?id=13e70a

zscxunssnc.png

Link to comment
Share on other sites

σε ποιο μηνα εισαι>??γιατι η χοριακη σου ειναι πολυ υψηλη αν εισαι στις πρωτες εβδομαδες

ΕΙΜΑΙ 7 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΠΑΡΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ!ΑΝ ΔΙΑΒΑΣΕΣ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΧΟΡΙΑΚΕΣ!ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΗΤΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 44000!ΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ?Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΟ ΝΑ ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΕΠΕΙΤΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟ ΣΗΜΕΙΟ.ΑΝ ΕΙΧΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΑΓΧΩΝΟΜΟΥΝ!ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΟΥ!!:confused:

Link to comment
Share on other sites

mdelig01 εμείς πάμε μαζί νομίζω! Τελευταία περίοδος 12.04.09 και σήμερα η χοριακή μου ήταν 30000. Κι εγώ να σου πω παραπάνω περίμενα άλλα η γυναικολόγος μου λέει οτι είναι πολύ καλά.

ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΑΚΟΥΣΕΣ ΤHEMI MOY?ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΠΑΙΔΕΥΟΥΝ ΤΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΜΑΣ?

Link to comment
Share on other sites

mdelig01 είπε:
ΕΙΜΑΙ 7 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΠΑΡΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ!ΑΝ ΔΙΑΒΑΣΕΣ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΧΟΡΙΑΚΕΣ!ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΗΤΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 44000!ΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ?Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΟ ΝΑ ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΕΠΕΙΤΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟ ΣΗΜΕΙΟ.ΑΝ ΕΙΧΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΑΓΧΩΝΟΜΟΥΝ!ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΟΥ!!:confused:

 

μην ανησυχεις ισως ειναι μικρουλι ακομα και δεν ακουγετε,μην ξεχνας οτι ο γιατρος βαζει απο την τελευταια περιοδο.η συλληψη μπορει να εγινε και 15-20μερες αργοτερα...ειμαι σιγουρη στην επομενη επισκεψη θα ακουσεις αυτο το πολυποθητο τικ-τακ...με το καλο να μας στηλεις τα νεα σου

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΚΑΡΙ ΒΡΕ ΑΝΝΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΤΣΙ!!ΤΙ ΝΑ ΠΩ?ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΟΜΩΣ Η ΑΓΩΝΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΚΟΚΚΙΝΟ!ΕΣΥ Π0ΟΤΕ ΑΚΟΥΣΕΣ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ?Η ΣΥΛΛΗΨΗ ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ ΠΩΣ ΕΓΙΝΕ ΤΗΝ 17Η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΟΥ.ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΑΥΤΟ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω απτα λεγομενα του γιατρου ημουν στην 6προς 7βδομαδα και τοτε την ακουσα,μην ανησυχεις εμενα η χοριακη μου στην 5σχεδον εβδομαδα ηταν 7113..ειναι ολα φυσιολογικα σταματα ν α αγχωνεσε και υπομονη...ποτε πας στο γιατρο???φαντασου και εγω που ακουσα καρδουλα μες στο αγχος ειμαι,ειναι καλα?γιατι σημερα δεν ζαλιζομαι??και αλλα τετοια:D:D

image.php?id=f384e

 

Link to comment
Share on other sites

THN ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΠΑΩ.ΤΟΤΕ ΘΑ ΕΙΜΑΙ 7 ΚΑΙ 3 ΗΜΕΡΩΝ.ΤΗΝ 29- 5-2009 ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΗΜΟΥΝ 6 ΚΙ 3 ΗΜΕΡΩΝ ΑΛΛΑ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ 6 ΜΕΡΕΣ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ Η ΚΥΗΣΗ.ΠΑΝΤΩΣ ΚΙ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΝΑ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΥΤΕ ΖΑΛΑΔΕΣ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΟΠΩΣ ΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΦΟΡΕΣ!

Link to comment
Share on other sites

mdelig01 είπε:
THN ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΠΑΩ.ΤΟΤΕ ΘΑ ΕΙΜΑΙ 7 ΚΑΙ 3 ΗΜΕΡΩΝ.ΤΗΝ 29- 5-2009 ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΗΜΟΥΝ 6 ΚΙ 3 ΗΜΕΡΩΝ ΑΛΛΑ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ 6 ΜΕΡΕΣ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ Η ΚΥΗΣΗ.ΠΑΝΤΩΣ ΚΙ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΝΑ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΥΤΕ ΖΑΛΑΔΕΣ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΟΠΩΣ ΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΦΟΡΕΣ!

και εν χαιρεσε???εγω στην μικρη ημουν αγκαλια με την λεκανη μεχρι 5μηνων..αλλα οπως σου λεω και εγω ανησυχω παροτι ακουσα καρδουλα...υπομονη 3μερες εμεινα ακομα...περιμενω νεα σου οταν πας και σιγουρα αυτη τη φορα θα ακουσεις καρδουλα,απλα ο γιατρος δεν μπορει να υπολογισει ακριβωε ποτε εγινε η συλληψη.

 

Link to comment
Share on other sites

ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΙ ΕΓΩ!ΣΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ 5 ΜΗΝΩΝ ΕΧΑΣΑ ΕΞΙ ΚΙΛΑ ΑΠΟ...ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΣΗΜΑΔΙ ΑΥΤΟ.ΓΙ ΑΥΤΟ ΑΝΗΣΥΧΩ ΤΩΡΑ.ΒΕΒΑΙΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΜΟΥ ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΡΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!

Link to comment
Share on other sites

ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΙ ΕΓΩ!ΣΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ 5 ΜΗΝΩΝ ΕΧΑΣΑ ΕΞΙ ΚΙΛΑ ΑΠΟ...ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΣΗΜΑΔΙ ΑΥΤΟ.ΓΙ ΑΥΤΟ ΑΝΗΣΥΧΩ ΤΩΡΑ.ΒΕΒΑΙΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΜΟΥ ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΡΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!

συμφωνω μαζι σου να ειναι καλα τα μωρακια μας και ν α την χαρουμε αυτη την εγκυμοσυνη γιατι στην πρωτη μετα τον 5μηνα βγηκα εξω σαν ανθρωπος...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

THN ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΠΑΩ.ΤΟΤΕ ΘΑ ΕΙΜΑΙ 7 ΚΑΙ 3 ΗΜΕΡΩΝ.ΤΗΝ 29- 5-2009 ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΗΜΟΥΝ 6 ΚΙ 3 ΗΜΕΡΩΝ ΑΛΛΑ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ 6 ΜΕΡΕΣ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ Η ΚΥΗΣΗ.ΠΑΝΤΩΣ ΚΙ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΝΑ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΥΤΕ ΖΑΛΑΔΕΣ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΟΠΩΣ ΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΦΟΡΕΣ!

 

Μήπως έχουμε την ίδια γιατρό??? Γιατί κι εγώ που πήγα την περασμένη Τετάρτη και τυπικά ήμουν βάση τελευταίας περιόδου 6 w 3d η γιατρός μου είπε πως είμαστε 10 μέρες πίσω και ο υπέρηχος έβγαλε κύηση 5w ακριβώς με ορατό σάκο και λεκιθικό επίσης εξαιρετικά σχηματισμένο άρα καλό σημάδι. Ο μικροβιολόγος που έκανα 3 φορές χοριακή βρήσκει επίσης κανονική την εξέλιξη! Θα δούμε αύριο αν θα ακούσουμε την μαγική καρδούλα! πολύ άγχος πάντως τραβάω!!! Εσύ έχεις κι ένα παιδάκι, εμένα που είναι το πρώτο νομίζω θα σκάσω απο αγωνία!!!

image.php?id=13e70a

zscxunssnc.png

Link to comment
Share on other sites

ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΤΗΕΜΙ ΜΟΥ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΑΥΡΙΟ ΤΟΝ ΜΑΓΙΚΟ ΧΤΥΠΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΣΕΙΡΑ!ΜΗ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΕΙΔΟΠΟΙΕΙΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ,ΟΜΩΣ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΜΕΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΕΝΙΩΘΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΥΘΥΝΗ ΚΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΓΧΟΣ ΣΑΝ ΝΑ ΗΤΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ.ΚΑΙ ΕΠΕΙΤΑ ΑΠΟ ΟΣΑ ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΗΣΑΝ ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΠΟΤΕ!

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω μαζι σου να ειναι καλα τα μωρακια μας και ν α την χαρουμε αυτη την εγκυμοσυνη γιατι στην πρωτη μετα τον 5μηνα βγηκα εξω σαν ανθρωπος...

ΚΑΛΩΣ ΤΑ ΔΕΧΘΗΚΑ!ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΧΩ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΘΕΙ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ.ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ ΣΟΥ ΛΕΩ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΩ:ΝΑ ΧΑΡΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΚΑΝΕΙ ΑΙΣΘΗΤΗ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ Η ΝΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΑΚΟΜΑ?

Link to comment
Share on other sites

mdelig01 είπε:
ΚΑΛΩΣ ΤΑ ΔΕΧΘΗΚΑ!ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΧΩ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΘΕΙ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ.ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ ΣΟΥ ΛΕΩ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΩ:ΝΑ ΧΑΡΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΚΑΝΕΙ ΑΙΣΘΗΤΗ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ Η ΝΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΑΚΟΜΑ?

ειδες που αδικα ανησηχουσες??σου λεει το μωρακι σου εκει μαμα αφου με τρελανες στο αγχος θα σε τρελανω και εγω στις ζαλαδες:D:D:D..οποτε ειναι ολα μια χαρα..κοιτα πως θα εξελιχθει αν και δεν νομιζω εγω ειμαι οκ.σημερα γιατι χθες το απογευμα δεν μπορουσα να σηκωθω απο τον καναπε...ολα καλα ειναι τωρα χαλαρωσε και απολαυσε τις ανακωτουρες σου..:cool:

Link to comment
Share on other sites

ΤΩΡΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ!ΘΑ ΜΕ ΠΑΡΟΥΝ ΧΑΜΠΑΡΙ ΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΤΟ ΜΑΘΟΥΝ!ΠΩΣ ΘΑ ΣΗΚΩΘΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ?ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ.ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!ΚΙ ΕΣΥ ΑΡΧΙΣΕΣ ΔΗΛΑΔΗ ΤΑ ΙΔΙΑ?

Link to comment
Share on other sites

ΤΩΡΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ!ΘΑ ΜΕ ΠΑΡΟΥΝ ΧΑΜΠΑΡΙ ΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΤΟ ΜΑΘΟΥΝ!ΠΩΣ ΘΑ ΣΗΚΩΘΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ?ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ.ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!ΚΙ ΕΣΥ ΑΡΧΙΣΕΣ ΔΗΛΑΔΗ ΤΑ ΙΔΙΑ?

 

εγω ευτυχως δεν κανω εμετους ακομα..αλλα εχω μερικες φορες εντονες ζαλαδες και ανακατωσουρες ελπιζω μονο να τα περασω ετσι και να μην γινω κολλητη παλι με την λεκανη..λογικα το απογευμα θα εισαι καλυτερα??ποτε πας για την αυχενικη διαφανεια???εγω 25του μηνος..να σε ρωτησω ειχες μαθει το φυλλο του στην εξεταση αυτη??:confused:

Link to comment
Share on other sites

ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ.ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ!ΣΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΕΙΔΑΜΕ ΤΟ ΦΥΛΟ ΣΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ.ΣΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΟΥ ΒΓΗΚΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΗ Η ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟ ΦΥΛΟ.ΒΕΒΑΙΑ ΜΑΘΑΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΧΡΩΜΟΣΩΜΙΑΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!ΓΕΡΟ ΝΑ ΝΑΙ ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΕΚΕΙ Ο ΘΕΟΣ.

Link to comment
Share on other sites

ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ.ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ!ΣΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΕΙΔΑΜΕ ΤΟ ΦΥΛΟ ΣΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ.ΣΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΟΥ ΒΓΗΚΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΗ Η ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟ ΦΥΛΟ.ΒΕΒΑΙΑ ΜΑΘΑΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΧΡΩΜΟΣΩΜΙΑΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!ΓΕΡΟ ΝΑ ΝΑΙ ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΕΚΕΙ Ο ΘΕΟΣ.

καλα σιγουρα απλα ειναι η περιεργεια καταλαβαινεις,μιας και εχουμε την κορη να κανουμε και ενα γιο..ποιον γιατρο εχεις/???Απο αθηνα εισαι/??

Link to comment
Share on other sites

καλα σιγουρα απλα ειναι η περιεργεια καταλαβαινεις,μιας και εχουμε την κορη να κανουμε και ενα γιο..ποιον γιατρο εχεις/???Απο αθηνα εισαι/??

ΑΠΟ ΠΕΛΟΠΟΝΗΣΟ ΕΙΜΑΙ ΑΡΑ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ!ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΤΗ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ ΣΠΟΡΑΚΟΥ ΜΟΥ!!ΚΑΛΑ ΕΓΩ ΤΟΝ ΧΑΒΑ ΜΟΥ!!!!ΤΙ ΗΝΑ ΚΑΝΩ ΡΕ ΑΝΝΙΑ ΜΟΥ ??ΑΓΩΝΙΩ........

Link to comment
Share on other sites

ΑΠΟ ΠΕΛΟΠΟΝΗΣΟ ΕΙΜΑΙ ΑΡΑ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ!ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΤΗ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ ΣΠΟΡΑΚΟΥ ΜΟΥ!!ΚΑΛΑ ΕΓΩ ΤΟΝ ΧΑΒΑ ΜΟΥ!!!!ΤΙ ΗΝΑ ΚΑΝΩ ΡΕ ΑΝΝΙΑ ΜΟΥ ??ΑΓΩΝΙΩ........

υπομονη ειπαμε και εγω στην ιδια κατασταση ειμαι τιποτα δεν βγαζουμε με το να αγχωνομαστε για αυτο πρεπει να σταματησουμε και να χαρουμε την εγκυμοσυνη μας..αλλιως θα πω στο σπορακι σου να σου φερει και αλλες ζαλαδες8)8)8):cool:.εισαι καλυτερα τωρα???

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...