Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Το βαλιτσάκι του mothercare


Recommended Posts

τελικα η babylino δεν μου εστειλε.............

γιατι???:twisted::twisted::twisted::twisted:

και γω ειχα στειλει στην babylino και ειχα πει οτι περιμενω παιδακι, και μου στειλανε μονο κατι εκπτωτικα κουπονια. Εσεις τι γραψατε και σας εστειλαν ολοκληρο βαλιτσακι;

Μονο στην babylino εχω γινει μελος, δεν εχω ψαξει κατι αλλο προς το παρον. Ισως ναναι και νωρις βεβαια, εχω μελλον μπροστα μου:D

h0MYp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 763
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

παρτε τηλεφωνο κ ζητηστε να σας στειλουν το βαλιτσακι με τα δειγματα... το τηλ θα το βρειτε στο σαιτ την μπειμπιλινο. και μενα στην αρχη μου στειλαν μονο κουπονια κ πηρα τηλ κ ζητησα κ το βαλιτσακι

Link to comment
Share on other sites

πήρα τηλ σήμερα και μου είπαν σε 2 μήνες θα μου έρθει στο σπίτι...

πήρα και στην libero αλλά μου έστειλαν μόνο κουπόνια τα οποία έληγαν πριν γενήσω όπότε δεν τα χρησιμοποίησα και τα χάρισα....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα, εγω εστειλα στην babylino email απο την δευτερα και δεν εχω εστω μια απαντηση αν θα το στειλουν ή οχι......ισχυει οτι υπαρχει βαλιτσακι αυτης της εταιρειας???

Link to comment
Share on other sites

καλημερα, εγω εστειλα στην babylino email απο την δευτερα και δεν εχω εστω μια απαντηση αν θα το στειλουν ή οχι......ισχυει οτι υπαρχει βαλιτσακι αυτης της εταιρειας???

 

ναι ισχυει. Εμένα μου το στείλανε παρόλο που είχα στείλει e-mail και τους πήρα 2 τηλέφωνα.

Τελικά το πήρα χτες και έχει μία συσκευασία με περίπου 30 πάνες, μία κανονικη συσκευασία μεγάλη με μωρομάντηλα, ένα μεγάλο βαμβάκι και μία συσκευασία σερβιέτες.

 

Τώρα περιμένω να μου στείλω από Mothercare (μου είχαν πει αρχες Ιανουαρίου) και από την Libero που μου είπαν ότι θα μου στείλουν κουπόνια.

Qxemp2.png

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν θεωρείτε ότι αξίζουν αυτά που δίνουν αλλά έκανα μήνες μέχρι να με σβήσουν από όλες τις λίστες τους και να σταματήσουν να με βομβαρδίζουν με διαφημιστικά έντυπα. Ειδικά αυτό της Care Direct μέχρι σε αντιπροσωπεία αυτοκινήτων είχε δώσει τα στοιχεία μου και μου έστελναν προσφορές.

There is no patch for human stupidity.

Link to comment
Share on other sites

και γω ειχα στειλει στην babylino και ειχα πει οτι περιμενω παιδακι, και μου στειλανε μονο κατι εκπτωτικα κουπονια. Εσεις τι γραψατε και σας εστειλαν ολοκληρο βαλιτσακι;

Μονο στην babylino εχω γινει μελος, δεν εχω ψαξει κατι αλλο προς το παρον. Ισως ναναι και νωρις βεβαια, εχω μελλον μπροστα μου:D

 

κι εμενα μου στείλανε κουπόνια babylino τα οποία ειναι μεχρι 28/2...τοτε το ρωτάνε ποτε γενάμε:confused:

2b590bac1c.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσια! Εγω πηρα τηλ την Δευτερα στην Babylino και την Παρασκευη παρέλαβα το κουτάκι με τα δωρα με την acs! Ολα ειναι κανονικες συσκευασιες! Μπραβο τους πάντως

UYijp2.png

2Wlep2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καποια να μου απαντησει αν γνωριζει please??????????? και αν εμεις επιβαρυνομαστε κατι απο τα βαλιτσακια αυτα αν πληρωνουμε ειτε της mothercare ειτε της babylino....

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καποια να μου απαντησει αν γνωριζει please??????????? και αν εμεις επιβαρυνομαστε κατι απο τα βαλιτσακια αυτα αν πληρωνουμε ειτε της mothercare ειτε της babylino....

 

καλησπερα,

για τα πακετα δεν πληρωνεις κατι,

εγω εχω παρει προς το παρον αυτο του mothercare αλλα απο το babyspace (http://www.babyspace.gr/Gift/before-birth/2.html), απ οτι τελικα καταλαβα ειναι το ιδιο.

αυριο θα παρω και τη babylino στο τηλεφωνο που εχει στο site τους!

OtE5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καποια να μου απαντησει αν γνωριζει please??????????? και αν εμεις επιβαρυνομαστε κατι απο τα βαλιτσακια αυτα αν πληρωνουμε ειτε της mothercare ειτε της babylino....

 

Χριστινακι, εγω σήμερα παρέλαβα το κουτάκι της babylino. Είχα στείλει e-mail στο site της εταιρίας και μετά από 10 μέρες μου το στείλαν στο σπίτι. Δεν επιβαρύνεσαι τίποτα. Τα στέλνουν για διαφημιστικούς λόγους. Έχει μέσα μία συσκευασία πάνες 35τμ, μωρομάντηλα, βαμβάκι και σερβιέτες. Μπράβο τους γιατί είναι όλα σε κανονικές συσκευασίες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χριστινακι, εγω σήμερα παρέλαβα το κουτάκι της babylino. Είχα στείλει e-mail στο site της εταιρίας και μετά από 10 μέρες μου το στείλαν στο σπίτι. Δεν επιβαρύνεσαι τίποτα. Τα στέλνουν για διαφημιστικούς λόγους. Έχει μέσα μία συσκευασία πάνες 35τμ, μωρομάντηλα, βαμβάκι και σερβιέτες. Μπράβο τους γιατί είναι όλα σε κανονικές συσκευασίες!

 

Καλημερα Στεισι, δλδ εστειλες μειλ στο babylino λεγοντας να σου αποστειλουν το βαλιτσακι τους (λεγοντας ισως και ποτε γεννας) και στο εστειλαν; Γιατι εμενα μου εχουν στειλει 2 φορες κουπονια!!

h0MYp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έγινα μέλος στο babylino club, τους έστειλα κ email την προηγούμενη βδομάδα κ μου απάντησαν πολύ ευγενικά ότι θα μου στείλουν το βαλιτσάκι.Τους έγραψα πότε θα γεννήσω και τα στοιχεία επικοινωνίας μου. Από το babyspace με ενημέρωσαν ότι θα μου στείλουν τα προϊόντα μέσα στο πρώτο δεκαήμερο του μεθεπόμενου μήνα, δηλαδή το Μάρτιο!!!!Θα έχω γεννήσει βέβαια μέχρι τότε, αλλά από το τίποτα καλό είναι κι αυτό!Για να δούμε τι θα μου στείλουν αμφότεροι!

Mdvgp2.png

 

I00Jp2.png

Link to comment
Share on other sites

οσες εχετε παραλαβει το βαλιτσακι babyspace μπορειτε να μου πειτε τα εκπτωτικα κουπονια ποια παιχνιδια της fisher price αφορουν....? (με ενδιαφερουν τα περιστρεφομενα για κουνια)

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σας, κι εμένα μου ήρθε εχθές το βαλιτσάκι από την babylino, ειχε μια συσκευασία με πάνες, ένα πακέ΄το μωρομάντηλα, ε κουτί σερβιέτες και ένα βαμβάκι καθώς κι εκπτωτικά κουπόνια τα οποία σκέφτομαι να εκμεταλευτώ αλλά δεν ξέρω τι νούμερο πάνες να αγοράσω για 2, 3, ή 4 κιλά???

Link to comment
Share on other sites

οσες εχετε παραλαβει το βαλιτσακι babyspace μπορειτε να μου πειτε τα εκπτωτικα κουπονια ποια παιχνιδια της fisher price αφορουν....? (με ενδιαφερουν τα περιστρεφομενα για κουνια)

 

το πηρα χθες το βαλιτσακι,δεν εχει καθολου κουπονια μεσα.ειχε μια κρεμα συγκαματος,ενα τζελ αντισηπτικο για τα χερια ενα βιβλιο "η πιο γλυκια αναμονη" και διαφιμιστικα φυλλαδια.καμια σχεση με αυτο που στελναν πριν 3 χρονια.

lazxc8j25zd0r93a.pngkk3vi7jqfg1legqo.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καποια να μου απαντησει αν γνωριζει please??????????? και αν εμεις επιβαρυνομαστε κατι απο τα βαλιτσακια αυτα αν πληρωνουμε ειτε της mothercare ειτε της babylino....

 

Οχι δεν πληρώνεις τιποτα! Και σου ερχονται στο σπιτι με courier!

UYijp2.png

2Wlep2.png

Link to comment
Share on other sites

το πηρα χθες το βαλιτσακι,δεν εχει καθολου κουπονια μεσα.ειχε μια κρεμα συγκαματος,ενα τζελ αντισηπτικο για τα χερια ενα βιβλιο "η πιο γλυκια αναμονη" και διαφιμιστικα φυλλαδια.καμια σχεση με αυτο που στελναν πριν 3 χρονια.

η κρεμα συγκαματος ηταν μικρο δειγματακι ή κανονικο μεγεθος? (για sudocream μιλαμε υποθετω , ε?)

κλαιν μαιν δωρα δηλαδη....

Link to comment
Share on other sites

η κρεμα συγκαματος ηταν μικρο δειγματακι ή κανονικο μεγεθος? (για sudocream μιλαμε υποθετω , ε?)

κλαιν μαιν δωρα δηλαδη....

 

ακριβως!sudocream ειναι μικρο δειγματακι και το τζελ ειναι ντετολ.

lazxc8j25zd0r93a.pngkk3vi7jqfg1legqo.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου εγω ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει καμια το site της libero για να τους πω να μου στειλουν τα κουπονια ή καποιο βαλιτσακι? πειτε μου...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...