Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΞΥΡΙΣΜΑ!!!!!ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ


Recommended Posts

καληνυχτα dovisdepi! και μη σκας! μια χαρά μανούλα θα είσαι!! :D

 

pelagia μην αγχώνεσαι!! όλα θα γίνουν! και να μείνουν κάποια για μετά δε χάθηκε και ο κόσμος!! :wink:

.....και που λες ο Πινόκιο... τάνει μαμάααααααααααααα!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 294
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια ξενυχτισμένα και μη! Κατ΄αρχάς μην έχετε άγχος για την ηλικία σας γιατί σημασία έχει πώς νιώθεις και όχι πόσο πραγματικά είσαι.΄Εχω φίλες κάτω των 30 που φέρονται και νιώθουν λες και είναι 50άρες και έχω και φίλη που κοντεύει τα 60 και έχω πάθει πλάκα με την ενεργητικότητά της (μέσα σε αξιοπρεπή όρια για την ηλικία της φυσικά), αισιόδοξη, γελαστή και δυναμική. Φυσικά παίζουν ρόλο και τα γονίδια υποθέτω. Εγώ είμαι 38, δε χρησιμοποιώ καλλυντικά, βάφομαι ελαφρά όταν θα βγω και δεν έχω ούτε μία ρυτίδα. Νιώθω πολύ καλύτερα απ΄ότι ένιωθα την προηγούμενη δεκαετία της ζωής μου και σίγουρα δεν αγχώνομαι για το θέμα της ηλικίας. Συμφωνώ φυσικά πως είναι ωραίο να κάνεις τα παιδιά σου σε νεαρή ηλικία, αν και η ενδοοικογενειακή συνεννόηση στην εφηβεία είναι θέμα χαρακτήρα τελικά. Η μαμά μου ήταν νέα στην εφηβεία μου αλλά σκοτωνόμασταν. Αντίθετα η μαμά της κολλητής μου ήταν 50 και είχαν φοβερή σχέση.

Να είστε πάντα αισιόδοξες και χαμογελαστές, να αγαπάτε τον σύντροφό σας και να ανανεώνετε τη σχέση σας και να χαίρεστε με μικρά και απλά πράγματα, γιατί η ζωή είναι μικρή και όσοι δόξα τω Θεώ δεν έχουμε προβλήματα υγείας, πρέπει να είμαστε ευγνώμονες.

΄Οσο για το άγχος για εσάς που τελειώνετε με το καλό την εγκυμοσύνη σας, έχετε να ζήσετε τόσο όμορφες στιγμές με τα παιδάκια σας... :D:D:D Απολαύστε το ξεκίνημα!!!

 

Καλημέρα σε όλους :):):):):):):)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Πέστα γειτόνισσα! (κοντά στην Παιανία μένω κι εγώ).

Κι εγώ δεν βάφομαι ποτέ, και αν και έχω ακούσει τα πάνδεινα για το ΠΟΣΟ αργησα να κανω παιδί κλπ κλπ και πόση διαφορά θα έχουμε, και πότε θα κάνω το δεύτερο (! ακόμα δεν αρχίσαμε με το πρωτο!), δεν δίνω σημασία σε κανέναν!! Εγώ νιώθω ακόμα 18 χρονών!

Οσο για το δωμάτιο του μωρου, θα το φτιάξω αφού γεννηθεί, θα έχω πάρει μόνο τα βασικά και διακοσμήσεις κλπ θα γίνουν αργότερα με το καλό.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια ξενυχτισμένα και μη! Κατ΄αρχάς μην έχετε άγχος για την ηλικία σας γιατί σημασία έχει πώς νιώθεις και όχι πόσο πραγματικά είσαι.΄Εχω φίλες κάτω των 30 που φέρονται και νιώθουν λες και είναι 50άρες και έχω και φίλη που κοντεύει τα 60 και έχω πάθει πλάκα με την ενεργητικότητά της (μέσα σε αξιοπρεπή όρια για την ηλικία της φυσικά), αισιόδοξη, γελαστή και δυναμική. Φυσικά παίζουν ρόλο και τα γονίδια υποθέτω. Εγώ είμαι 38, δε χρησιμοποιώ καλλυντικά, βάφομαι ελαφρά όταν θα βγω και δεν έχω ούτε μία ρυτίδα. Νιώθω πολύ καλύτερα απ΄ότι ένιωθα την προηγούμενη δεκαετία της ζωής μου και σίγουρα δεν αγχώνομαι για το θέμα της ηλικίας. Συμφωνώ φυσικά πως είναι ωραίο να κάνεις τα παιδιά σου σε νεαρή ηλικία, αν και η ενδοοικογενειακή συνεννόηση στην εφηβεία είναι θέμα χαρακτήρα τελικά. Η μαμά μου ήταν νέα στην εφηβεία μου αλλά σκοτωνόμασταν. Αντίθετα η μαμά της κολλητής μου ήταν 50 και είχαν φοβερή σχέση.

Να είστε πάντα αισιόδοξες και χαμογελαστές, να αγαπάτε τον σύντροφό σας και να ανανεώνετε τη σχέση σας και να χαίρεστε με μικρά και απλά πράγματα, γιατί η ζωή είναι μικρή και όσοι δόξα τω Θεώ δεν έχουμε προβλήματα υγείας, πρέπει να είμαστε ευγνώμονες.΄Οσο για το άγχος για εσάς που τελειώνετε με το καλό την εγκυμοσύνη σας, έχετε να ζήσετε τόσο όμορφες στιγμές με τα παιδάκια σας... :D:D:D Απολαύστε το ξεκίνημα!!!

 

Καλημέρα σε όλους :):):):):):):)

 

Έτσι ακριβώς αισθάνομαι και εγώ :D

Τα καλύτερα έρχονται!!!

7uEBp2.png M3GSp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πέστα γειτόνισσα! (κοντά στην Παιανία μένω κι εγώ).

Κι εγώ δεν βάφομαι ποτέ, και αν και έχω ακούσει τα πάνδεινα για το ΠΟΣΟ αργησα να κανω παιδί κλπ κλπ και πόση διαφορά θα έχουμε, και πότε θα κάνω το δεύτερο (! ακόμα δεν αρχίσαμε με το πρωτο!), δεν δίνω σημασία σε κανέναν!! Εγώ νιώθω ακόμα 18 χρονών!

Οσο για το δωμάτιο του μωρου, θα το φτιάξω αφού γεννηθεί, θα έχω πάρει μόνο τα βασικά και διακοσμήσεις κλπ θα γίνουν αργότερα με το καλό.

 

Κι εγώ στον γιο μου είχα αγοράσει τα βασικά λίγο πριν γεννηθεί και το δωμάτιό του το φτιάξαμε αργότερα.΄Αλλωστε μέχρι να γίνει 5 μηνών κοιμόταν στο δωμάτιό μας.

Μια και είσαι γειτόνισσα λοιπόν Λίζα, να σου πω πως είναι πολύ όμορφα να μεγαλώνουμε τα παιδιά μας μακριά από την Αθήνα. Ο γιος μου τρελαίνεται να τον βγάζω βόλτα στην περιοχή. Βλέπει κοτούλες, πάπιες, κατσίκες, παίζουμε χωρίς να περνούν συνεχώς αυτοκίνητα, έχουμε κήπο, το παιδί μεγαλώνει στη φύση, συν ότι πάμε συχνά στη θάλασσα για βόλτα γιατί είναι κοντά. Να γεννήσεις με το καλό, θα είναι και καλή εποχή και να το βγάζεις πολύ το παιδί έξω. Θα με θυμηθείς! :wink:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

είναι πολύ όμορφα να μεγαλώνουμε τα παιδιά μας μακριά από την Αθήνα. Ο γιος μου τρελαίνεται να τον βγάζω βόλτα στην περιοχή. Βλέπει κοτούλες, πάπιες, κατσίκες, παίζουμε χωρίς να περνούν συνεχώς αυτοκίνητα, έχουμε κήπο, το παιδί μεγαλώνει στη φύση, συν ότι πάμε συχνά στη θάλασσα για βόλτα γιατί είναι κοντά.
ζηλευω για μας... αλλά χαίρομαι πολύ για σας!

όπως τα λες είναι!! :D

σκοπό το έχω να βγούμε παραέξω... μακάρι να τα καταφέρουμε! :D

.....και που λες ο Πινόκιο... τάνει μαμάααααααααααααα!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Γι αυτό και ήρθαμε εδώ... είχα μεγαλώσει στο Γαλάτσι μεσα σε πολυκατοικίες και δεν ήθελα το ίδιο για τα παιδιά μου... Κάνουμε βέβαια περισσότερη ώρα να πάμε στις δουλειές μας (τώρα μας κλείνουν και το μετρό :evil: ) αλλά αξίζει τον κόπο να γυρνάς στο σπίτι σου και να έχει ησυχία και καθαρό αέρα...Ανυπομονώ για τις βολτίτσες!!! Αργούν ακόμα...

 

Κι εγώ στον γιο μου είχα αγοράσει τα βασικά λίγο πριν γεννηθεί και το δωμάτιό του το φτιάξαμε αργότερα.΄Αλλωστε μέχρι να γίνει 5 μηνών κοιμόταν στο δωμάτιό μας.

Μια και είσαι γειτόνισσα λοιπόν Λίζα, να σου πω πως είναι πολύ όμορφα να μεγαλώνουμε τα παιδιά μας μακριά από την Αθήνα. Ο γιος μου τρελαίνεται να τον βγάζω βόλτα στην περιοχή. Βλέπει κοτούλες, πάπιες, κατσίκες, παίζουμε χωρίς να περνούν συνεχώς αυτοκίνητα, έχουμε κήπο, το παιδί μεγαλώνει στη φύση, συν ότι πάμε συχνά στη θάλασσα για βόλτα γιατί είναι κοντά. Να γεννήσεις με το καλό, θα είναι και καλή εποχή και να το βγάζεις πολύ το παιδί έξω. Θα με θυμηθείς! :wink:

Link to comment
Share on other sites

[όπως τα λες είναι!! :D

σκοπό το έχω να βγούμε παραέξω... μακάρι να τα καταφέρουμε! :D

 

Σου το εύχομαι ολόψυχα γιατί αξίζει τον κόπο. Κι εμείς δεν έχουμε κοντά ούτε δουλειές ούτε γιαγιά αλλά η ηρεμία που βιώνεις όταν ζεις έξω από την Αθήνα δε συγκρίνεται με τίποτα.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια ξενυχτισμένα και μη! Κατ΄αρχάς μην έχετε άγχος για την ηλικία σας γιατί σημασία έχει πώς νιώθεις και όχι πόσο πραγματικά είσαι.΄Εχω φίλες κάτω των 30 που φέρονται και νιώθουν λες και είναι 50άρες και έχω και φίλη που κοντεύει τα 60 και έχω πάθει πλάκα με την ενεργητικότητά της (μέσα σε αξιοπρεπή όρια για την ηλικία της φυσικά), αισιόδοξη, γελαστή και δυναμική. Φυσικά παίζουν ρόλο και τα γονίδια υποθέτω. Εγώ είμαι 38, δε χρησιμοποιώ καλλυντικά, βάφομαι ελαφρά όταν θα βγω και δεν έχω ούτε μία ρυτίδα. Νιώθω πολύ καλύτερα απ΄ότι ένιωθα την προηγούμενη δεκαετία της ζωής μου και σίγουρα δεν αγχώνομαι για το θέμα της ηλικίας. Συμφωνώ φυσικά πως είναι ωραίο να κάνεις τα παιδιά σου σε νεαρή ηλικία, αν και η ενδοοικογενειακή συνεννόηση στην εφηβεία είναι θέμα χαρακτήρα τελικά. Η μαμά μου ήταν νέα στην εφηβεία μου αλλά σκοτωνόμασταν. Αντίθετα η μαμά της κολλητής μου ήταν 50 και είχαν φοβερή σχέση.

Να είστε πάντα αισιόδοξες και χαμογελαστές, να αγαπάτε τον σύντροφό σας και να ανανεώνετε τη σχέση σας και να χαίρεστε με μικρά και απλά πράγματα, γιατί η ζωή είναι μικρή και όσοι δόξα τω Θεώ δεν έχουμε προβλήματα υγείας, πρέπει να είμαστε ευγνώμονες.

΄Οσο για το άγχος για εσάς που τελειώνετε με το καλό την εγκυμοσύνη σας, έχετε να ζήσετε τόσο όμορφες στιγμές με τα παιδάκια σας... :D:D:D Απολαύστε το ξεκίνημα!!!

 

Καλημέρα σε όλους :):):):):):):)

 

Καλημέρα ΤΑRA. Πολύ ωραίο το μήνυμά σου! :D

Κάθε ηλικία έχει τις χάρες της! Είμαι 32 και νιώθω πολύ μικρότερη. Μάλιστα χαριτολογώντας έλεγα στη μαμά μου ότι είμαι πολύ μικρή να γίνω μάνα! χι χι! Το θέμα είναι να αισθανόμαστε καλά και να νιώθουμε καλά! Να αγαπάμε τους εαυτούς μας!

καλημέρα σε όλες !

5Nstp3.png

 

 

vgDUp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα ΤΑRA. Πολύ ωραίο το μήνυμά σου! :D

Κάθε ηλικία έχει τις χάρες της! Είμαι 32 και νιώθω πολύ μικρότερη. Μάλιστα χαριτολογώντας έλεγα στη μαμά μου ότι είμαι πολύ μικρή να γίνω μάνα! χι χι! Το θέμα είναι να αισθανόμαστε καλά και να νιώθουμε καλά! Να αγαπάμε τους εαυτούς μας!

καλημέρα σε όλες !

 

Είναι όμορφο να νιώθεις έτσι γιατί θα είσαι κι εσύ παιδί μαζί με τα παιδιά σου! Αρκεί να μην το ξεχάσεις αυτό...!

Καμιά φορά, η καθημερινότητα μας τραβάει σε μονοπάτια επικίνδυνα και αν δεν το πάρουμε γρήγορα χαμπάρι, δεν είναι και τόσο δύσκολο να τα χάσουμε όλα...

Καλή λευτεριά Κατερίνα!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Bρε κορίτσια κατά την διάρκεια της εγκυμοσύνης μήπως κάποια από εσάς χρησιμοποιούσε κρέμα veet στο μπικίνι;;;; Γνωρίζετε αν επιτρέπεται;;; Δώστε μου τα φώτα σας.....

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια χωρις παρεξηγηση αλλα με μερικες απαντησεις ελιωσα στο γελιο εισαστε τελειες...!!!!!!! εγω ειμαι στον 7 και δεν αντιμετοπιζω προβλημα με το ξυρισμα γιατι δεν εχω μεγαλη κοιλια οποτε ακομα εχω ορατοτητα το μονο θεμα ειναι οτι πιανομαι...αλλα εγω το ειπα αν φτασω στο σημειο να μην βλεπω θα αναλαβει δραση ο αντρας μου παιδι ηθελε ας ξυρισει...παντως αν καταλαβαιναν τι περναμε δεν θα μας ζηταγαν να ξυριστουμε κι αυτοι χρειαζονται μια ξουρα εκει χαμηλα το καναμε θεμα; χι!χι!χι!

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω δεν αντιμετωπισα προβλημα με το ξυρισμα να ναι καλα ο καθρεφτης..ετοιμη πηγα στο νοσοκομειο..επεμενε ο αντρας μου να το κανει για να μην παιδευομαι, αν και μου επαιρνε μονο 10 λεπτα, αλλα επειδη εγω δεν τον εμπιστευομουν του προτεινα να κανω κι εγω το ιδιο σε αυτον..δεν ξανα ανεφερε τιποτα για το ξυρισμα και ημουν δεν ημουν ξυρισμενη δεν ελεγε κουβεντα..

 

 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια έλιωσα στα γέλια και εγώ με τις απαντήσεις σας γιατι σκέφτομαι και μένα που τώρα δυσκολεύομαι ελάχιστα λόγω παχους να ξυριστώ φανταστείτε να τουρλώσει σε λίγους μήνες και η κοιλιά μου που θα είμαι σε προχωρημένη εγκυμοσύνη...Θα σπάσω πλάκα με τον εαυτο μου....

 

Σκαμπουδάκι στην ντουζιέρα καθρεπτάκι και Αγιος ο Θεός!!!!

 

χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΧΑΧΑΧΑΧΑ ωραιο θεμα!!! Κι εγω το ειχα αυτο το θεμα και ελα στις βδομαδες μου να δεις τι ωραια που ειναι......αφηρημενο σχεδιο!!!! Μη μιλησω για το ξυρισμα των ποδιων.... Τοποθετεις το ενα ποδι επανω την μπανιερα κρατας με το ενα χερι οτι μπορει να σε στηριξει και με το αλλο το ξυραφακι και αρχιζεις.... ΕΕΕΕΙΙΙΙ ΩΩΩΩΠΠΠΠΠ αμολας το χερι με το ξυραφακι οσο πιο μακρυα μπορεις και αν εχεις και μακρυ χερι εισαι τυχερη γιατι θα φτασει αστραγαλο!!!! Συνεχιζεις με πολλες επαναληψεις :lol: :lol: :lol: :lol:

Αυτο δεν ειναι προσπαθεια για ξυρισμα ..... αυτο ειναι ψαρευω με πετονια!

αυτη τη μεθοδο ακολουθουσα κι εγω.αστα να πανε.αυτοσχεδιασμος.εν το μεταξυ το ειχα τοοοσο μα τοοοσο αγχος να ειμαι ετοιμη πριν μπω στο μαιευτηριο.εμμονη ιδεα μου ειχε γινει.δεν ηθελα να το υπαστω κι αυτο.ρε κοριτσια ομως οταν τελικα με .....ετοιμασαν(λεμε τωρα)η κοπελα που ηρθε ηταν τοσο θετικη και καλη μου εκανε και πλακα γιατι ειμουν αγχομενη που ουτε που με πειραξε ισα ισα.με χαλαρωσε.γιατι περιτα να σας πω οτι ειτε ειναι ετοιμο ειτε οχι μια ματια θα του ριξουνε.
Link to comment
Share on other sites

εγώ αν και δεν φούσκωσα νωρίς, από τον 3ο-4ο μήνα της εγκυμοσυνης είχα πρόβλημα με το ξύρισμα το οποίο επιδεινώθηκε τους τελευταίους μήνες. ας είναι καλά ο σύζυγος που με ξυρίζει...

xFibp3.png
Link to comment
Share on other sites

εγω δεν μπορω καθολου ρε κοριτσια εχω τεραστια κοιλια....και δεν ξυριζομαι με κερι τα εκανα μεχρι τωρα,αλλα την τελευταια φορα ταλαιπωρηθηκα πολυ και φυσικα ουτε εβλεπα που εβαζα το κερι:shock:!και σε αισθητικο δεν παω γιατι μονο κρυο κερι δουλευουν και γω τα κανω με ζεστο...τι θα κανω;;;;:confused:.η ξυριστικη μηχανη ειναι πιο ευκολη ξερει καμια;οχι σιλκεπιλ,η απλη ξυριστικη

kemip3.png
Link to comment
Share on other sites

koritsia kalimera ...:) ksurisma .... :)

 

axxxxx megalo 8ema auto alla otan to exeis parei to kolai :) sou fainetai duskolo stin arxi ... psilafizontas stin arxi kai meta paei mono tou egw den exw provlima kanena mexri twra toulaxiston .. an kai i koilitsa egine koiloumpa xaxaxaxax

Mou prosfer8ike o sizugos na to kanei alla plitsss na mou kopsei tpt kai na trexoume meta xaxaxaaxax

Den 8a ksexasw stin eksetasi tou B epipedou pou piga sta grigora kai den prolavaina na ksuristw kai mou leei 8a kanoume kai kolpiko .. egw ekei panikovli8ika {oxi oti to eixa afisei na ginei 8amnos alla kai to ligo me ntropiaze...} tis lew an einai aparaitito kai mou leei nai giati rwtas?? giati tis lew eimai aperipoihth den prolava .. kai mou evale xeri giati agxw8ika pou den eixa ksiristei .. mou leei ama koitousame auto kai oxi to mwro den 8a kaname tin douleia mas alla 8a eimastan kentro ais8itikis .. ela twra ase tis ntropes kai pame na doume to sporaki sou...M'ekane pragmatika na niwsw toso aneta ... pou pleon den me noiazei kan an tsimpaei estw kai ligo ...

 

Link to comment
Share on other sites

εγω δεν μπορω καθολου ρε κοριτσια εχω τεραστια κοιλια....και δεν ξυριζομαι με κερι τα εκανα μεχρι τωρα,αλλα την τελευταια φορα ταλαιπωρηθηκα πολυ και φυσικα ουτε εβλεπα που εβαζα το κερι:shock:!και σε αισθητικο δεν παω γιατι μονο κρυο κερι δουλευουν και γω τα κανω με ζεστο...τι θα κανω;;;;:confused:.η ξυριστικη μηχανη ειναι πιο ευκολη ξερει καμια;οχι σιλκεπιλ,η απλη ξυριστικη

 

Κι εγω κερι κανω, κρυο. Εχω πολυ πλακα! Βαθια ανασα, βαθυ καθισμα και τραβα! Καλα μη φανταστεις οτι το αποτελεσμα ειναι και το καλυτερο, οπτικα τουλαχιστον ειναι ικανοποιητικο! Το πιο αστειο ειναι στο πισω μερος!!! Στα τυφλαα!! Κι ο,τι βγει! Τι να κανουμε? Ο,τι μπορουμε!

Link to comment
Share on other sites

στην εγκυμοσυνη πηρα την αποφαση να κανω αποτριχωση στο μπικινι...

τη πρωτη φορα ηταν πραγματικα επιπονη διαδικασια,αλλα δε πηγαινε αλλο,αφου δεν εβλεπα τι ξυριζα και παντα ηταν μισο μισο:)

εφερα κοπελα στο σπιτι,με ρολετα με ζεστο κερι και οκ.

τη δευτερη φορα την εκανα πριν λιγες μερες και με το κανε με μια νεα διαδικασια με ενα μειγμα, που φερνει απο ιταλια, μελιου,ζαχαρης,κλπων υλικων,τα οποια ειναι φαγωσιμα,δηλ καθολου χημικα.και ειναι καταλληλα για κοντες τριχες.

κοριτσια για δευτερη φορα σε μπικινι και μπορω να πω οτι πονεσα ελαχιστα και το αποτελεσμα υπεροχο...

και μετα ουτε φαγουρα,ουτε να περπαταω σα συγκαμενη:)

ετσι σε λιγες μερες που θα παω να γεννησω δε θα χω να σκεφτομαι το θεμα εκει κατω...

πραγματικα με εκανε χαρουμενη γιατι στο θεμα τριχες ειμαι...αστα να πανε,κι εχω και πολλες παναθεμα με

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατι σας είναι τόσο μεγάλο πρόβλημα?????????

εγώ ακόμα δεν εχώ θέμα λόγο τοσοδούλας κοιλίτσας αλλά κ οταν είχα μείνει στο νοσοκομέιο για ενα μήνα( μια απλη χολη θα εκανα, που να το πω κ να με πιστέψουν) με ξύριζε ο αντρούλης μου(δν μπορούσα μόνη απο τα σόλινακια). Ξυρέζεται κάθε μέρα τι έγινε αν περάσει κ εσένα μια πατόκορφη 2-3 φορές την βδομάδα???

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια, διαβάζω το θεμα και δεν καταλαβα πολύ. απο τρίχες είμαι πρωταθλήτρια.

επιεδη κοντευει η ωρα μας, τι πρεπει να ξεριζω πριν την καισαριακη που λετε να παω ετοιμη? το αιδοιο και τη κοιλια?

Φιλακια!

line_m121_beg_40_time_1286424000_text_cf20e3e9fcf220eceff520e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια, διαβάζω το θεμα και δεν καταλαβα πολύ. απο τρίχες είμαι πρωταθλήτρια.

επιεδη κοντευει η ωρα μας, τι πρεπει να ξεριζω πριν την καισαριακη που λετε να παω ετοιμη? το αιδοιο και τη κοιλια?

Φιλακια!

 

την κοιλια γιατι;εχεις εκει;η τομη γινεται εκει που ξεκινα το τριχωμα του αιδοιου

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...