Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

μηπως καμια εχει αγορασει αυτο εδω απο αμαζον ή αλλου?

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B003WUKE1U/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&m=A3P5ROKL5A1OLE

ειναι για την "οργανωση" της αλλαξιερας.... για να βαζεις πανες κρεμες κλπ στο πλαι της αλλαξιερας...

βασικα δε μπορω να καταλαβω πως εφαρμοζει στην αλλαξιερα!

η δικια μας δεν ειναι ευθεια επανω αλλα εχει ενα υψωματακι γυρω γυρω για να μη "φευγει" το στρωματακι για το αλλαγμα....... οποια εχει αλλαξιερα καταλαβαινει τι λεω.......

ευχαριστωωωωωωωω

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσια, λιγο χελπ θελω..

θελω φορτιστη για νετμπουκ

αυτον

http://www.ebay.co.uk/itm/Mains-Charger-SONY-VAIO-VPC-M12M1E-P-VPCM12M1E-L-/170607838076?pt=UK_Computing_LaptopAccessories_PowerSupplies&hash=item27b905037c

θα θελει και ανταπτορα? ξερει καμια?

6iY7p3.png?cAMNhNbb
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια, λιγο χελπ θελω..

θελω φορτιστη για νετμπουκ

αυτον

http://www.ebay.co.uk/itm/Mains-Charger-SONY-VAIO-VPC-M12M1E-P-VPCM12M1E-L-/170607838076?pt=UK_Computing_LaptopAccessories_PowerSupplies&hash=item27b905037c

θα θελει και ανταπτορα? ξερει καμια?

Tatianaki επικοινώνησε μαζί του

κάτω κάτω γράφει

all our chargers come with a uk power cord

fell free to ask for the EU for international buyers

Link to comment
Share on other sites

Tatianaki επικοινώνησε μαζί του

κάτω κάτω γράφει

all our chargers come with a uk power cord

fell free to ask for the EU for international buyers

 

ειδες η ξανθουλα, δεν το ειδα...

σε υπερευχαριστω, γτ θελουν 90 ευρουδακια εδω για φορτιστη..:confused:

6iY7p3.png?cAMNhNbb
Link to comment
Share on other sites

αλλη μια ερωτηση για τα κοριτσια που εχουν παρει clarks παπουτσια, για γυναικεια ρωταω τωρα..

φοραω 39-40-41..πιο πολυ 40-41..το 7 τους το αγγλικο λεει ειναι 41...

τι φορμα εχουν γενικα???

6iY7p3.png?cAMNhNbb
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

παρελαβα απο το γερμανικο e-bay τα καθισματα αυτοκινητου της cybex. ο πωλητης πολυ καλος, παρολο που ελειπε σε διακοπες, μου τα εστειλε την επομενη μερα με dhl και tracking number. επισης ειχε και δωρεαν εξοδα αποστολης. το καθισματακι μου φαινεται super, αλλα δεν εχω και μεγαλη εμπειρια, γιατι μεχρι τωρα τη βολευαμε με δανεικα παλαιας τεχνολογιας. εχει και κατι καπακια που λειτουργουν σαν οδηγοι για βρεις τις isofix υποδοχες, οταν ειναι κρυμμενες.

 

http://www.ebay.nl/sch/kikiwelt-de/m.html?_nkw=&_armrs=1&_from=&_ipg=&_trksid=p3686

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

αυτος ειναι ο πωλητης

http://www.ioffer.com/i/%CE%BA%CE%BF%CE%BD%CF%84%CE%AD%CF%82-%CE%BC%CF%80%CF%8C%CF%84%CE%B5%CF%82-5825-%CF%80%CE%B1%CF%80%CE%BF%CF%85%CF%84%CF%83%CE%B9%CF%8E%CE%BD-uggs-%CE%B3%CF%85%CE%BD%CE%B1%CE%B9%CE%BA%CF%8E%CE%BD-387007384

, ειναι τελειες, δεν φαινονται με τιποτα για φεικ το εχω καρατσεκαρισμενο, αν ηταν χαλι θα εκανα καταγγελια στο πειπαλ, οπως εκανα για αλλο αντικειμενο κ δικαιωθηκα...τωρα γιατι το νουμερο ηταν τοσο μικρο δεν ξερω

εγω σιγουρα θα παρω απο αυτον , να δω με το νουμερο τι θα κανω

 

κοριτσια, να ρωτησω κατι σχετικα με αυτο το i offer...ειναι κατι σαν το εμπει?και ποσο αξιοπιστο ειναι?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα καλη χρονια

εχει παρει καμια απο αυτο το σαιτ???

 

http://www1.macys.com/shop/kids/baby/baby-girl-0-24-months?id=48692&edge=hybrid&intnl=true#!fn=pageIndex%3D4%26sortBy%3DORIGINAL%26productsPerPage%3D40&!qvp=iqvp

 

δυστυχως δεν το ξερω καλο μου...παντως πολυ ομορφα πραγματα εχει!!!για να δουμε το ξερει καμια απο τα τσακαλια....

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα καλη χρονια

εχει παρει καμια απο αυτο το σαιτ???

 

http://www1.macys.com/shop/kids/baby/baby-girl-0-24-months?id=48692&edge=hybrid&intnl=true#!fn=pageIndex%3D4%26sortBy%3DORIGINAL%26productsPerPage%3D40&!qvp=iqvp

 

Από εκεί έχει παραγγείλει κάποια κοπέλα. Δεν θυμάμαι το νικ της, της είχα ζητήσει πληροφορίες αλλά σε τσακίζουν τα μεταφορικά. Πολλά μεταφορικά στο τέλος και εγώ δεν παράγγειλα γι'αυτό τελικά.

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δυστυχως δεν το ξερω καλο μου...παντως πολυ ομορφα πραγματα εχει!!!για να δουμε το ξερει καμια απο τα τσακαλια....

 

εγω ψωνισα απο κει οταν πηγα στο Αμερικα...στο σαιτ δεν εχει τπτ απο αυτα που ειχε εκει.τι guess ti nine τι calvin klain τσαμπα βεβαια:(:(:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια, να ρωτησω κατι σχετικα με αυτο το i offer...ειναι κατι σαν το εμπει?και ποσο αξιοπιστο ειναι?

 

Mοιάζουν πολύ, αρκετά μέλη έχουν ψωνίσει από εκεί, δες εδώ για εντυπώσεις, γενικά θεωρείται η χαρά της ασιατικής ευρεσιτεχνίας:rolleyes:, προσωπική μου γνώμη είναι προσεκτικά και με καλό ψάξιμο, θα πετύχεις ενδιαφέροντα πράγματα.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

chatzico, κοπελα μου, ξερεις απο κλαρκς? εσυ ολα τα ξερεις..

θελω να παρω αυτα http://www.ebay.co.uk/itm/140627163949 και μπερδευομαι με τα νουμερα και δεν ξερω τι φορμα εχουν..

φορΑΩ 40-41...

6iY7p3.png?cAMNhNbb
Link to comment
Share on other sites

Τατιανάκι, εδώ νομίζω χρειάζεσαι την Γατούλα. Εκείνη, αν δεν κάνω λάθος, είχε πάρει μπότες κλάρκς.

 

Έχω μια εντύπωση ότι γενικά έχουν στρογγυλή, άνετη φόρμα.

 

Στο συγκεκριμένο λινκ που έβαλες, βλέπω διαθέσιμο το 39 και το 41,5.

 

Θα σου πρότεινα να κάνεις το εξής. Μέτρησε το πόδι σου σε μαγνητικό πίνακα, δες τα εκατοστά και στείλε ένα μύνημα στον πωλητή ή ακόμα και στο επίσημο σάιτ της κλάρκς και ζήτα το insole σε εκατοστά. Υπολόγισε και κάτι ακόμα, για τον αέρα του παπουτσιού και θα έχεις το νούμερό σου.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τατιανάκι, δες εδώ για περισσότερες λεπτομέρειες, η ΑΞΕΣ τα έχει γράψει εξαιρετικά.

 

Το σάιτ της κλαρκς εδώ.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Τατιανάκι, δες εδώ για περισσότερες λεπτομέρειες, η ΑΞΕΣ τα έχει γράψει εξαιρετικά.

 

Το σάιτ της κλαρκς εδώ.

 

many thanx.. θα το μελετησω.. ενω περιμενα την απαντηση σου ειδα οτι εχει και αρκετα negative feedbacks, παιζει να ειναι μαιμουδες???:confused:

6iY7p3.png?cAMNhNbb
Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω, δεν βλέπω παράπονα για μαιμούδες, για μεγέθη που είναι μεγαλύτερα απο τα συνηθισμένα (λογικό λόγω της φόρμας των κλαρκς και των μεγεθών στο κουντεπιέ που έχει, αν δεν το υπολογίσεις σωστά, θα είναι μεγάλα τα παπούτσια). Κάποιοι παραπονιούνται και για κακή επικοινωνία, αλλά το φίντμπακ του είναι 99,4%, εγώ θα ψώνιζα αν μου άρεσε κάτι, αλλά πρώτα θα τσέκαρα το νούμερο.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω, δεν βλέπω παράπονα για μαιμούδες, για μεγέθη που είναι μεγαλύτερα απο τα συνηθισμένα (λογικό λόγω της φόρμας των κλαρκς και των μεγεθών στο κουντεπιέ που έχει, αν δεν το υπολογίσεις σωστά, θα είναι μεγάλα τα παπούτσια). Κάποιοι παραπονιούνται και για κακή επικοινωνία, αλλά το φίντμπακ του είναι 99,4%, εγώ θα ψώνιζα αν μου άρεσε κάτι, αλλά πρώτα θα τσέκαρα το νούμερο.

εχει εναν που λεει οτι ειναι μαιμου βιετναμεζικη..

τεσπα, και εμενα μου αρεσουν πολυ τα συγκεκριμενα..μετρησα το ποδαρι μου, βγηκε 26 εκ, :oops:..του εστειλα μνμ, αναμενω...

ευχαριστω πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!;)

6iY7p3.png?cAMNhNbb
Link to comment
Share on other sites

εχει εναν που λεει οτι ειναι μαιμου βιετναμεζικη..

τεσπα, και εμενα μου αρεσουν πολυ τα συγκεκριμενα..μετρησα το ποδαρι μου, βγηκε 26 εκ, :oops:..του εστειλα μνμ, αναμενω...

ευχαριστω πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!;)

Μήπως ήταν made in Vietnam ?

Άντε καλή απόφαση :rolleyes::rolleyes:

Η φουστίτσα εντάξει ?

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ήταν made in Vietnam ?

Άντε καλή απόφαση :rolleyes::rolleyes:

Η φουστίτσα εντάξει ?

 

ξερω κ εγω η αιπνη μανα τι διαβασα..:rolleyes:

ναι ολα οκ με τη φουστιτσα, πανεμορφη, εκοψα τη φοδρα και ειναι σουπερ ;)

 

 

Η Γατουλα που ειναι, οεο.. να με βοηθησει... τα θελω λεμε...:oops:

6iY7p3.png?cAMNhNbb
Link to comment
Share on other sites

chatzico, κοπελα μου, ξερεις απο κλαρκς? εσυ ολα τα ξερεις..

θελω να παρω αυτα http://www.ebay.co.uk/itm/140627163949 και μπερδευομαι με τα νουμερα και δεν ξερω τι φορμα εχουν..

φορΑΩ 40-41...

 

Καλημερα.

Στα Clarks φοραω 7 και το νουμερο μου ειναι ακριβως 40,5 δηλ. φοραω 40-41

Το 7.5 νομιζω οτι θα σου πεσει πολυ μεγαλο.

Δεν κανεις μια βολτα στο mall να το τσεκαρεις; Οι οδηγιες με εκατοστα μου φαινονται μαλλον αχρηστες γιατι το νουμερο στο παπουτσι εχει να κανει, εκτος απο το μηκος του πελματος, και με το φαρδος αλλα και με το υψος στο cou-de-pied.

Link to comment
Share on other sites

Τα Clarks έχου μικρή φόρμα.Φοράω 41 νούμερο και όσες φορες δοκίμασα το νούμερο 7 μου ηταν πολύ στενό.Δεν περπατιόταν.Εγώ στα Clarks φοράω νούμερο 8 .Από αγγλία αγόρασα νούμερο 7,5 μπαλαρίνα (θα μπορούσε να ήταν και 8!). Θεωρώ ότι για μποτάκι το 7,5 (40-41)θα σου είναι μια χαρά.Πιστεύω να σε βοήθησα!

Καλημερα.

Στα Clarks φοραω 7 και το νουμερο μου ειναι ακριβως 40,5 δηλ. φοραω 40-41

Το 7.5 νομιζω οτι θα σου πεσει πολυ μεγαλο.

Δεν κανεις μια βολτα στο mall να το τσεκαρεις; Οι οδηγιες με εκατοστα μου φαινονται μαλλον αχρηστες γιατι το νουμερο στο παπουτσι εχει να κανει, εκτος απο το μηκος του πελματος, και με το φαρδος αλλα και με το υψος στο cou-de-pied.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.

Στα Clarks φοραω 7 και το νουμερο μου ειναι ακριβως 40,5 δηλ. φοραω 40-41

Το 7.5 νομιζω οτι θα σου πεσει πολυ μεγαλο.

Δεν κανεις μια βολτα στο mall να το τσεκαρεις; Οι οδηγιες με εκατοστα μου φαινονται μαλλον αχρηστες γιατι το νουμερο στο παπουτσι εχει να κανει, εκτος απο το μηκος του πελματος, και με το φαρδος αλλα και με το υψος στο cou-de-pied.

 

Τα Clarks έχου μικρή φόρμα.Φοράω 41 νούμερο και όσες φορες δοκίμασα το νούμερο 7 μου ηταν πολύ στενό.Δεν περπατιόταν.Εγώ στα Clarks φοράω νούμερο 8 .Από αγγλία αγόρασα νούμερο 7,5 μπαλαρίνα (θα μπορούσε να ήταν και 8!). Θεωρώ ότι για μποτάκι το 7,5 (40-41)θα σου είναι μια χαρά.Πιστεύω να σε βοήθησα!

 

:lol::lol::lol:

Σε φωτισαμε!!! :D

Γι'αυτο σου λεω. Κανε μια βολτα σε ενα καταστημα με Clarks για να εισαι μεσα!!! ;)

Το καθε ποδι ειναι διαφορετικο.

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol:

Σε φωτισαμε!!! :D

Γι'αυτο σου λεω. Κανε μια βολτα σε ενα καταστημα με Clarks για να εισαι μεσα!!! ;)

Το καθε ποδι ειναι διαφορετικο.

 

κοιτα με τη deny φοραμε ιδιο νουμερο ( εχω παρει παπουτσια απο αυτην), και εγω στο αγγλικο φοραω 7 δλδ 40..αλλα στα κλαρκσ λεει οτι 7,5 ειναι 41,5...:shock:, αυτο φοβαμαι, μην επιπλεω κιολας..

με το ταρζαν το μικρο δεν μπορω να παω ΜΑLL, μας πεφτει πολυ μακρια... στο Περιστερι που μενω δεν ξερω κανενα καταστημα με κλαρκς...:(

το εστειλα του πωλητη μνμ, ακομα τπτ δεν απαντησε..

6iY7p3.png?cAMNhNbb
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...