Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

μεζεδοπωλειο με ζωντανη μουσικη στα 15 ευρω περιοχη αιγαλεω- κορυδαλλος????


Recommended Posts

Βαφτιζω την κορουλα μου τελος Αυγουστου και ψαχνω μεζεδοπωλειο με ζψντανη μουσικη σε περιοχη νικαια-αιγαλεω-κορυδαλλο-κερατσινι με 15 ευρω το ατομο αν γινεται γιατι τα οικονομικα μας δεν ειναι στην καλυτερη φαση. Εχετε να μου προτείνετε καποιο μαγαζι?

sq3Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


δυστυχως οχι, τελικα πηγαμε γυρω στα 20 ατομα στο Πεστο κι εγινε στο Χαιδαρι και περασαμε πολυ ωραια. Ειχε τελειο φαγητο. Γυρω στα 20 ευρω το ατομο πηγαινει

sq3Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

δυστυχως οχι, τελικα πηγαμε γυρω στα 20 ατομα στο Πεστο κι εγινε στο Χαιδαρι και περασαμε πολυ ωραια. Ειχε τελειο φαγητο. Γυρω στα 20 ευρω το ατομο πηγαινει

Ειχε ζωντανη μουσικη;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 months later...

Nαι, αλλά δεν πολυτρελαίνομαι. Μου φαίνεται μωρέ μικρό. Δεν έχει χώρο για να χορέψει ο κόσμος και πέραν τούτου από φαγητό μου είπαν οτι δεν λέει πολλά...

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω θα βαφτισω την μικρη μου τον ιουνιο...και μαλλον θα καταληξω στον "τασο"..που ειναι στο Αιγαλεω πανω στην Μ.Αλςξανδρου....τελειο φαγητο....εχει και αιθουσα μεσα αμα τυχη πολυ ζεστη με κλιματισμο και εξω αν το τραβαει ο καιρος...τελειο ειπα φαγητο....τελειο φαγητο...λιωνουν τα μπριζολακια στο στομα...και αψογη εξυπηρετηση....τωρα απο τιμες ειναι γυρω στο 18 αναλογα.....

εγω αυριο θα παω για να μιλησουμε.....:P

Link to comment
Share on other sites

εγω θα βαφτισω την μικρη μου τον ιουνιο...και μαλλον θα καταληξω στον "τασο"..που ειναι στο Αιγαλεω πανω στην Μ.Αλςξανδρου....τελειο φαγητο....εχει και αιθουσα μεσα αμα τυχη πολυ ζεστη με κλιματισμο και εξω αν το τραβαει ο καιρος...τελειο ειπα φαγητο....τελειο φαγητο...λιωνουν τα μπριζολακια στο στομα...και αψογη εξυπηρετηση....τωρα απο τιμες ειναι γυρω στο 18 αναλογα.....

εγω αυριο θα παω για να μιλησουμε.....:P

 

ουπσ...τωρα το διαβασα....

δεν εχει ζωντανη μουσικη ο τασος!!!!!.....:oops:

Link to comment
Share on other sites

με ζωντανη μουσικη δυσκολο να βρεις σε αυτη τη τιμη.....λεω εγω....κοιτα και στη la scala επισης εχει και το αλλοτινο στη σουλιου εχει μουσικη ζωντανη.....δες τα

Link to comment
Share on other sites

Στη Νίκαια "ΤΟ ΤΑΒΕΡΝΑΚΙ ΤΗΣ ΕΥΗΣ" σπιτικό φαγητό, ζεστό περιβάλλον, ζωντανή μουσική Παρασκευή και Σάβατο αλλά και Κυριακή αν το ζητήσεις με επιβάρυνση 120 ? περίπου και τιμή/άτομο 15-1/8 ?.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...