Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Διαιτολογος /Διατροφολόγος στην Θεσ/νικη


Recommended Posts

γειας σας,μπορειτε να με βοηθησετε σας παρακαλω ψαχνω εναν διαιτολογο στην θεσσαλονικη καλο και οχι ακριβο σας παρακαλω αν γνωριζεται κανεναν πειτε μου:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Διαφημίσεις


κοριτσια μηπως ξερετε καποιον καλο διαιτολογο στην θεσσαλονικη?πρεπει να χασω 15 κιλα. και για λογους υγειας και για λογους αισθητικης.μενω δυτικα.

σας ευχαριστω πολυ εκ των προτερων.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Γεια σας!

θα ηθελα να σας ρωτησω αν γνωριζετε καποια διαιτολογο-διατροφολογο στην θεσσαλονικη, κατα προτιμηση στο κεντρο ή τουμπα-τριανδρια,οπως και ποσα χρηματα παιρνουν και τι περιλαμβανει μια επισκεψη...

ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν ήξερα που να βάλω το θέμα αυτό. Συγνώμη αν έκανα λάθος.

 

Χρειάζομαι άμεσα έναν καλό και οικονομικό διαιτολόγο στην Θεσσαλονίκη, κέντρο ή ανατολικά, τριαδριά, Τούμπα κτλ.

 

Ξέρετε κανέναν; Helppppp....για λόγους υγείας και συγκεκριμένα λόγο πολυκυστικών ωοθηκών, πρέπει να χάσω αρκετά κιλά! :-(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 5 εβδομάδες μετά...

γεια σας κοριτσια και αγορια!!!!θελω την πολυτιμη βοηθεια σας........ψαχνω εναν καλο διατροφολογο στη θεσσαλονικη με εμπειρια στις διατροφες των εγκυων.δεν με νοιαζει η περιοχη.αν γνωριζει καποια σας παρακαλω να μου στειλει τα στοιχεια του σε πμ.σας ευχαριστω πολυ..............

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 2 months later...

Καλησπέρα σας,

 

ψάχνω κι εγώ κάποιον οικονομικό διαιτολόγο-διατροφολόγο στη Θεσσαλονίκη, μένω ανατολικά, αν γνωρίζει κάποιος, ας μου στείλει μηνυματάκι!

 

Ευχαριστώ πολύ πολύ! :wink:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 6 months later...

Καλησπέρα σε όλες/ους :-) Επαναφέροντας το θέμα αλλη μια φορά θα ήθελα να ρωτήσω κ εγώ με τη σειρά μου εάν γνωρίζετε κάποιο Διαιτολόγο/ Διατροφολόγο στη Δυτική Θεσσαλονίκη, τι τιμές χρεώνει και αν γνωρίζετε κατα πόσο είναι αποτελεσματικός.

Πραγματικά η ανταλλαγή γνώσεων κ απόψεων μεταξύ μας, όσων αφορά τέτοια πρακτικά ζητήματα είναι πολύτιμη.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων :-)

Αμαλία

Link to comment
Share on other sites

Εγώ επισκέπτομαι μία πάρα πολύ καλή που είναι στον Εύοσμο. Είναι νεαρή κοπέλα, συμπαθέστατη, με τα μεταπτυχιακά της και κυρίως δείχνει ενδιαφέρον και δεν σε αντιμετωπίζει "Αντε να τελειώνουμε" όπως οι περισσότεροι. Σου στέλνω προσωπικό μήνυμα γιατί δεν ξέρω αν επιτρέπεται να δημοσιεύσω τέτοια στοιχεία.

Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι πάρα πολύ για την άμεση απάντηση σου Ιωάννα και σε ευχαριστώ πολύ :D, θα κάνω μια επίσκεψη κ ελπίζω όλα να πάνε καλά, να σαι καλά κ καλές γιορτές εύχομαι σε σένα και τους δικούς σου.! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλησπερα κοριτσια.Καλη χρονια σε ολους με υγεια!Θα ηθελα κι εγω να μου προτεινετε αν ξερεται καποιο καλο διαιτολογο στην ανατολικη Θεσσαλονικη και αν γνωριζεται και τιμες.

an1cAcD003-1110MTgzZHwwOTg3NzhwYXxrb25zdGFudGlub3MgayBwYW5hZ2lvdGlzIGVpbmFp.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Εγώ επισκέπτομαι μία πάρα πολύ καλή που είναι στον Εύοσμο. Είναι νεαρή κοπέλα, συμπαθέστατη, με τα μεταπτυχιακά της και κυρίως δείχνει ενδιαφέρον και δεν σε αντιμετωπίζει "Αντε να τελειώνουμε" όπως οι περισσότεροι. Σου στέλνω προσωπικό μήνυμα γιατί δεν ξέρω αν επιτρέπεται να δημοσιεύσω τέτοια στοιχεία.

 

 

 

Καλησπέρα,μπορείσ να μου στείλεις τα στοιχεία της σε παρακαλώ.

Ψάψνω στον ευοσμο διαιτολόγο και πραγματικα οποιος ξέρει να μου προτείνει θα με βοηθούσατε πολύ.

 

Ευχαριστώ!!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια πριν δύο μήνες άρχισα διατροφή με διαιτολόγο από Θεσσαλονίκη και έχασα τα κιλά που ήθελα (δεν ήταν πολλά αλλά μόνη μου δε μπορούσα να τα χάσω). Κάνει επισκέψεις και σε σπίτια, είναι οικονομικός και αποτελεσματικός :wink: Όποια ενδιαφέρεται μπορώ να της δώσω όνομα, τηλ. και όποια πληροφορία ακόμη θέλει με π.μ.

as1cxHCFg2B0010MzUzNjZsfDQwMzk2Mmx8d2UgYXJlIGluIGxvdmUgZm9y.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Γεια σας κοριτσια.

Ειμαι νεα στο forum, και στην προσπαθεια να γινω μαμα.

Εχω αρκετα κιλα παραπανω και πρεπει να τα χασω.

Η γυναικολογος μου μου εβαλε τις φωνες.Και εχει δικιο δυστυχως.

Μενω Θεσσαλονικη. Κανενα καλο διαιτολογο ξερετε;

Link to comment
Share on other sites

Σας παρακαλω καμια βοηθεια;

 

Ξερω ως εξαιρετικη την Κουτσουπια Μαγδα, περιοχη Χαριλαου,την εμπιστευομαι απολυτα, εχει πειρα και εχει και αποτελεσμα! Σου ευχομαι καλη επιτυχια και να ευοδωθεί η προσπαθεια σου να γινεις μαμα, λιαν συντομως!

Τα στοιχεια της:

 

Καραμανλή Κωνσταντίνου 69, Θεσσαλονίκη - Χαριλάου, 54642

Τηλέφωνο : 2310944441

Πριν γράψεις, σκέψου!

Πριν κατακρίνεις, περίμενε!

Πριν προσευχηθείς, συγχώρα!

Πριν παραιτηθείς, προσπάθησε!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

καλησπέρα! γνωρίζετε κανέναν διατροφολόγο στη θεσσαλονίκη? και που περίπου κυμαίνονται στις τιμές? βρήκα μια διαιτολόγο-διατροφολόγο και μου είπε 130 ευρώ τους 2 πρώτους μήνες και μετά 50 ευρώ κάθε μήνα. πολλά δεν είναι? ξέρετε να μου πείτε?

 

θέλω να βελτιώσω την διατροφή μου και να βάλω κιλά... είμαι 21 χρόνων και πολύ αδυνατούλα. 1.60 και 47-48 κιλά.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα! γνωρίζετε κανέναν διατροφολόγο στη θεσσαλονίκη? και που περίπου κυμαίνονται στις τιμές? βρήκα μια διαιτολόγο-διατροφολόγο και μου είπε 130 ευρώ τους 2 πρώτους μήνες και μετά 50 ευρώ κάθε μήνα. πολλά δεν είναι? ξέρετε να μου πείτε?

 

θέλω να βελτιώσω την διατροφή μου και να βάλω κιλά... είμαι 21 χρόνων και πολύ αδυνατούλα. 1.60 και 47-48 κιλά.

Link to comment
Share on other sites

κοριτσί καλησπέρα

 

εγώ πάω σε μια πάρα πολύ διατροφολόφο αλλά είναι στην νέα μηχανιώνα

παίρνει 25 ευρώ και σε βλέπει κάθε 2 εβδομάδες αλλά μπορείς να της πεις να σε βλέπει κάθε 3..

θεωρώ πολύ ακρίβό μην σου πω πανάκριβο τον συγκεκριμενο διατροφολόγο που λές ..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

ψάχνω εναν οικονομικο διαιτολογο στη Θεσσαλονικη κοντα στη τουμπα κατα προτιμηση. πηγαινα καποτε σε μια αλλα επαιρνε 20? την εβδομαδα, καλή μεν ακριβη πλεον για μενα δε. εχω πολλά να χασω.... :(

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Κορίτσια πριν δύο μήνες άρχισα διατροφή με διαιτολόγο από Θεσσαλονίκη και έχασα τα κιλά που ήθελα (δεν ήταν πολλά αλλά μόνη μου δε μπορούσα να τα χάσω). Κάνει επισκέψεις και σε σπίτια, είναι οικονομικός και αποτελεσματικός :wink: Όποια ενδιαφέρεται μπορώ να της δώσω όνομα, τηλ. και όποια πληροφορία ακόμη θέλει με π.μ.

μπορεις να στειλεις τα στοιχεια τ!???

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...