Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ερωτήσεις και απορίες σε θέματα χρήσης εργαλείων του forum της ΕΕΕΓ


Recommended Posts

  • 2 months later...

Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 611
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας και απο εμενα και εγω καινουρια!!!!!!!Θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει καποια ομαδα με εγκυουλες που γεννανς Ιανουαριο-Φεβρουαριο 2016 και αν οχι πως μπορω να ανοιξω ενα τετοιο θεμα για να τα λεμε οι εγκυουλες μεταξυ μας!Ευχαριστω!!!!!!!!:wink:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο εμενα και εγω καινουρια!!!!!!!Θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει καποια ομαδα με εγκυουλες που γεννανς Ιανουαριο-Φεβρουαριο 2016 και αν οχι πως μπορω να ανοιξω ενα τετοιο θεμα για να τα λεμε οι εγκυουλες μεταξυ μας!Ευχαριστω!!!!!!!!:wink:

 

Θα πρέπει να μπείτε στο parentscafe.gr

PVxKp2.png

MrMwp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • 8 months later...
  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 1 month later...

Καλημέρα! Έχω ένα θεματακι με τη δομή των θεμάτων...όταν ανοίγω ένα θέμα αντί η σειρά των μνμτ να ξεκινάει με το πρώτο μνμ που γράφτηκε και η αρίθμηση να συνεχίζει μέχρι και το τελευταίο χρονολογικά μνμ που γράφτηκε μου τα δείχνει ανάποδα....δηλαδή ανοίγω το θέμα, πάω στη τελευταία σελίδα και πρέπει να κατέβω τεεερμα κάτω για να μπορώ να διαβάσω τα μνμτ από την αρχή κάτι που είναι αρκετά κουραστικό...είναι κάποια επιλογή ή κάποια ρύθμιση που μπορώ να κάνω ή έτσι είναι και πρέπει να το συνηθίσω;

gLG9p2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα σε όλες/όλους!! Είναι η πρώτη φορά που γράφω εδώ και η πρώτη φορά που γίνομαι μαμά σε λίγους μήνες...:) Επειδή λοιπόν είμαστε σε αναζήτηση καροτσιού - το πιθανότερο κάτι σε πολυκαρότσι 3 σε 1, θα ήθελα να μου προτείνετε τις μάρκες από τα καρότσια που έχετε αγοράσει για να ξέρω από ποια έχετε μείνει ευχαριστημένες ή όχι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα σας εχω μια απορια ποια μπορει να μ την λυσει;περιμενα περιοδο 31/12 αδιαθετησα απλα συνεχιΖω να εχω κατι συμπτωματακια και νομθζω πως ειμαι εγκυος.ποναει πολυ η μεση μ και η κοιλια μου χαμηλα.νιωθω πολυ κουρασμενη και δεν εχω ορεξη να κανω τιποτα εχω καουρες οχι καθε μερα βεβαια αλλα πολυ συνχνα και αναγουλες λετε να ειμαι εγκυος και ας αδιαθετησα;αα εκανα και τεστ εκγυμοσυνης αλλα βγηκε αρνητικο

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Για σας. Είμαι καινούργιος και δεν γνωρίζω καλά τη σελίδα. Παρ όλα αυτά θέλω να υποβάλλω το εξής ερώτημα:

Η μητέρα έχει ομάδα αίματος Α + (ο πατέρας της είχε Ο-)

Ο πατέρας ΑΒ +. Υπάρχει περίπτωση το παιδί να έχει Ο+ ?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.Ειναι η πρωτη φορα που γραφω κ εχω λιγο μπερδευτει.Πρεπει βρισκω καποι θεμα για να συνομιλω ή να γραφω κατευθειαν τη απορια που μπορει να εχω;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...
  • 5 months later...

δεν ξέρω αν το βάζω σωστά, μήπως μπορεί ο συντονιστής κάποιο μέλος να μου πει πώς μπορώ να γράψω απάντηση αναφερόμενη σε κάποιο μέλος ? Επίσης δεν ξέρω αν το θέτω σωστά σαν ερώτημα, θα δώσω ένα παράδειγμα

"εγώ συμφωνώ μαζί σου annoulen, μπλα μπλα μπλα κτλ" και το μέλος annoulen να ειδοποιηθεί ότι το έχω αναφέρει. 

Έχω προσπαθήσει με διάφορους τρόπους να το κάνω και δεν μου βγαίνει. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, annoulen είπε:

δεν ξέρω αν το βάζω σωστά, μήπως μπορεί ο συντονιστής κάποιο μέλος να μου πει πώς μπορώ να γράψω απάντηση αναφερόμενη σε κάποιο μέλος ? Επίσης δεν ξέρω αν το θέτω σωστά σαν ερώτημα, θα δώσω ένα παράδειγμα

"εγώ συμφωνώ μαζί σου annoulen, μπλα μπλα μπλα κτλ" και το μέλος annoulen να ειδοποιηθεί ότι το έχω αναφέρει. 

Έχω προσπαθήσει με διάφορους τρόπους να το κάνω και δεν μου βγαίνει. 

 

Αν βάλεις το σύμβολο @ αμέσως πριν από το όνομα του μέλους, τότε αυτόματα γίνεται το tag του. @annoulen

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 8 months later...

Καλησπέρα! Έχω τις εξής δύο απορίες: έχω δημοσιεύσει ένα θέμα στην ενότητα "Θέλω να γίνω μαμά/μπαμπάς" και μου το εμφανίζει με ένα ροζ θαυμαστικό αριατερά. Αυτό σημαίνει πως δεν έχει δημοσιευτεί ακόμα; Το έχω δημοσιεύσει από την Παρασκευή.

 

Άλλη απορία: για το parents cafe πρέπει να κάνεις εγγραφή ξανά; Δεν μπορώ να μπω με τους κωδικούς που χρησιμοποιώ εδώ, και όταν κάνω εγγραφή με νέους κωδικούς δεν μου έρχεται ποτέ το confirmation mail.

 

Ευχαριστώ πολύ!!

Link to comment
Share on other sites

γειά σας, ναι χρειάζεται νέα εγγραφή καθώς τα domain/ βάσεις δεδομένων είναι διαφορετικά!.

Βοηθήστε στη διατήρηση της λειτουργικότητας του forum κάνοντας χρήση της αναζήτησης & αναφοράς.  Αν παρατηρήσετε κάποια δημοσίευση που θεωρείτε περίεργη επιθετική ή ενάντια στους κανόνες κάντε αναφορά δημοσίευσης  Οδηγίες για το πως γίνεται η αναφορά δείτε εδώ   Ευχαριστούμε

Ακολουθήστε μας και στο Instagram:

follow_insta.png.f136a60ab3d6a108659752cf6fcc0a5a.pngfollow_cafe.jpg.0bc77dbbb8cab70c6c8919c95cac08b8.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

έχω γραφτεί πριν χρόνια και σε αυτό το σαιτ  και στο αδερφάλι του το parents cafe. είχα αρκετα χρόνια να μπω και ενώ εδώ δεν είχα θέμα να βρω τους κωδικούς μου κλπ στο άλλο σάιτ ενώ ζητάω να μου σταλεί το σχετικό mail και έρχεται μήνυμα ότι εστάλη δεν παίρνω ποτέ οδηγίες για επανενεργοποιηση....

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Rina80 είπε:

έχω γραφτεί πριν χρόνια και σε αυτό το σαιτ  και στο αδερφάλι του το parents cafe. είχα αρκετα χρόνια να μπω και ενώ εδώ δεν είχα θέμα να βρω τους κωδικούς μου κλπ στο άλλο σάιτ ενώ ζητάω να μου σταλεί το σχετικό mail και έρχεται μήνυμα ότι εστάλη δεν παίρνω ποτέ οδηγίες για επανενεργοποιηση....

Από βδομάδα ...

 

και αν!!! 

 

Εγώ ήθελα να αλλάξω email γιατί δεν θυμομουν ούτε καν τον κωδικό μου και δεν ξέρω και εγώ Πόσα μηνύματα Έστειλα  για να γίνει αλλαγή

είναι αυτοματοποιημένα μάλλον, καλύτερα να στείλεις μήνυμα

Link to comment
Share on other sites

Just now, μαγιοπουλας είπε:

Τι ακριβώς σημαίνει αριθμός επισκεπτών στο προφίλ?

Λογικά είναι πόσες φορές έχουν μπει άτομα για να δουν το προφίλ σου, τις δημοσιεύσεις που έχεις κάνει κ σχόλια

Link to comment
Share on other sites

Just now, mama16 είπε:

Λογικά είναι πόσες φορές έχουν μπει άτομα για να δουν το προφίλ σου, τις δημοσιεύσεις που έχεις κάνει κ σχόλια

Ανώνυμα κ επώνυμα.

Οποιος θέλει ας μου πει περίπου τι αριθμό επισκέψεων εχει.Εγω εχω εκπλαγεί από το νούμερο μου.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...