Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

βαφτιστικος σταυρος απο το kosmima24.gr


iroulitaki

Recommended Posts

Γειααααα σε ολους! ειμαι μελλοντικη νονα και επειδη μενω σε νησι και οι επιλογες ειναι περιορισμενες και σε τιμες και σε σχεδια σκεφτομαι την παραγγελια σταυρου μεσω ιντερνετ, γενικα ψωνιζω απο το ινερνετ αλλα κοσμημα δεν εχω παρει ποτε, Εχω βρει αυτο το σαιτ εχει πολυ καλες τιμες και ειναι στη Θεσσαλονικη. Εχει καμια σας υπ΄οψιν για αυτο το σαιτ???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γειααααα σε ολους! ειμαι μελλοντικη νονα και επειδη μενω σε νησι και οι επιλογες ειναι περιορισμενες και σε τιμες και σε σχεδια σκεφτομαι την παραγγελια σταυρου μεσω ιντερνετ, γενικα ψωνιζω απο το ινερνετ αλλα κοσμημα δεν εχω παρει ποτε, Εχω βρει αυτο το σαιτ εχει πολυ καλες τιμες και ειναι στη Θεσσαλονικη. Εχει καμια σας υπ΄οψιν για αυτο το σαιτ???

 

πηρα κ γω σταυρο απο κει.ηρθε γρηγορα κ ηταν μια χαρα

NRNSp2.pngsMstp2.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω ψωνίσει από το kosmima24 αλλά έχω πάρει μανικετόκουμπα (αρκετά ακριβά) για δώρο από το accessory.gr ο ιδιοκτήτης του οποίου έχει άλλα δύο site τα oroloi.gr και kosmima.gr

Με τη λογική ότι το accessory.gr που ψώνισα εγώ ήταν σωστό (σε πληρωμή, αποστολή κλπ) νομίζω ότι θα μπορούσες να εμπιστευτείς και το kosmima.gr (αν φυσικά σε συμφέρει η τιμή και βρίσκεις αυτό που θέλεις).

Καλή συνέχεια στα ψώνια σου!

2IW7p3.png

xwifp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...