Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

κοριτσια οσες εχετε ασχοληθει με το θεμα αυτοκολλητα γνωριζετε αν υπαρχουν ειδικα που να κολλανε στην κουνια, τη βρεφικη-ξυλινη??

 

 

Tα αυτοκολλητα που ειναι για το τοιχο κολλανε σε οποιαδιποτε ξυλινη επιφανεια.

 

kalamaraki βρηκες ακρη με τα ολλανδικα?

εστειλα μυνημα σε μια φιλη που γνωριζει ολλανδικα αλλα ακομα δεν μου απαντησε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

kalamaraki βρηκες ακρη με τα ολλανδικα?

εστειλα μυνημα σε μια φιλη που γνωριζει ολλανδικα αλλα ακομα δεν μου απαντησε.

 

Ειχα πει οτι θα το επιληφθω.....? Δεν θυμαμαι...σορυ!

 

Link to comment
Share on other sites

ta rouxa einai authentic? kai ta metaforika?

 

Τα ρούχα είναι αυθεντικότατα.

Όσο για μεταφορικά, εγώ ζω Γερμανία, για Ελλάδα κοίτα εδώ http://www.dress-for-less.com/tmpl/en/se/terms.tmpl?nav=cos;se_ref=%2Ftmpl%2Fen%2Findex.tmpl;id=3XxdxiZFZF3dU.4N17PQWB;st=Home-en-Service-Versand

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

βρε εως 250 ευρώ λεει. Όχι να παραγγείλεις 250... Ελάχιστη παραγγελία είναι 24 ευρώ.

 

 

 

aaaaaa :) πάντως βρε κοριτσια δεν εχω βρει κανα σαιτ με πιο φτηνες τσαντες πχ τις tommy τις βρισκω και εδω στις ιδιες τιμες ..

 

ψαχνω μια καλη απομιμηση μιου μιου χιχιχιιχιχ

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites

Την parcelforce εννοείς Φιλίτσα μου; Από Αγγλία δεν περιμένεις;

Οι ταχυμεταφορές ΕΛΤΑ μου έφεραν το δικό μου δέμα που στάλθηκε με parcelforce.

 

Φιλίτσα, maria_s και όποιος άλλος γνωρίζει

 

Απ’ ότι είδα η Parcelforce θέτει κάποιους περιορισμούς αναφορικά με τις διαστάσεις των πακέτων που παραλαμβάνει.

π.χ. για πακέτο βάρους μεταξύ 10 και 25 κιλών πρέπει ο όγκος <5 κυβικά πόδια

τι γίνεται στην περίπτωση που το πακέτο δεν πληροί αυτό τον περιορισμό.

Δεν παραλαμβάνουν το πακέτο ή υπάρχει έξτρα χρέωση και πόση;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Φιλίτσα, maria_s και όποιος άλλος γνωρίζει

 

Απ’ ότι είδα η Parcelforce θέτει κάποιους περιορισμούς αναφορικά με τις διαστάσεις των πακέτων που παραλαμβάνει.

π.χ. για πακέτο βάρους μεταξύ 10 και 25 κιλών πρέπει ο όγκος <5 κυβικά πόδια

τι γίνεται στην περίπτωση που το πακέτο δεν πληροί αυτό τον περιορισμό.

Δεν παραλαμβάνουν το πακέτο ή υπάρχει έξτρα χρέωση και πόση;

 

 

 

δεν το γνωρισω αυτο εμενα το παρελαβαν

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites

Α ξέχασα να πω. Ήρθε η παραγγελία μου από το pharmacy4u άψογη και σε 3 εργάσιμες. Ακόμη απορώ γιατίυπάρχει αυτό το note στην λίστα μας.

 

 

3 περιστατικα υπηρχαν female γι"αυτο το φαρμακειο.και οπως εχω ξαναπει ο καλος επαγγελματιας θα φανει στο προβλημα που θα προκυψει.και οχι στο αν εστειλε οκ την παραγγελια.αυτο το ατιμο customer service;-)!εμενα εκαναν 6 εργασιμες να ερθουν.........

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Σοφάκι για το customer service εγώ έχω να πω ό,τι τους πήρα 2 φορές τηλ να τους ρωτήσω για κάποιο προιόν που δεν υπήρχε στο σάιτ και τις 2 φορές με εξυπηρέτησαν άμεσα και μου απέστειλαν το προιόν. Μάλιστα και τα 2 προιόντα τα είδα μετά διαθέσιμα on-line. Δεν μιλάω απλά αν ήρθε οκ η παραγγελία μου που και τις 5 φορές ήταν άψογη η αποστολή και στην ώρα της.

Απλά το αναφέρω μήπως το σχόλιο ήταν παλιό και τώρα έχουν βελτιωθεί.

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σοφάκι για το customer service εγώ έχω να πω ό,τι τους πήρα 2 φορές τηλ να τους ρωτήσω για κάποιο προιόν που δεν υπήρχε στο σάιτ και τις 2 φορές με εξυπηρέτησαν άμεσα και μου απέστειλαν το προιόν. Μάλιστα και τα 2 προιόντα τα είδα μετά διαθέσιμα on-line. Δεν μιλάω απλά αν ήρθε οκ η παραγγελία μου που και τις 5 φορές ήταν άψογη η αποστολή και στην ώρα της.

Απλά το αναφέρω μήπως το σχόλιο ήταν παλιό και τώρα έχουν βελτιωθεί.

 

τελευταιο περιστατικο πριν ενα μηνα(10 μαιου συγκεκριμενα)και η κοπελα ειχε γραψει

 

 

εια σας! Αφου διάβασα ολες τις σελιδες ( !! ), παρηγγειλα απο pharmacy4u καποια προιοντα, Πεμπτη βραδυ 29/4. Παρασκευη πρωι παιρνω τηλεφωνο να τους πω να βάλουν ενα ακομη προιον μεσα στην παραγγελια για μια φιλη μου, αλλα μου ειπαν οτι ειναι πολυ δυσκολη η διαδικασια και περιπλοκη ( ) οποτε ειπα ευχαριστω δεν πειραζει και το αφησα. Να πω πρωτα οτι αρχικα δεν εβρισκαν την παραγγελια μου και επεμεναν οτι αν ειχα κανει παραγγελια θα μου ειχαν στειλει μειλ επιβεβαιωσης, λεω εγω οτι στανταρ την εχω κανει και στανταρ δεν μου εχουν στειλει μειλ, και καποια στιγμη την βρισκουν την ατιμη την παραγγελια!!!

Δεν πηρα στο διαστημα που μεσολαβησε κανενα μειλ που να με ενημερωνουν οτι καποια προιοντα δεν βρεθηκαν, και σημερα 10/5 πηρα την παραγγελια μου κατα 2 προιοντα λειψη... Δεν μπορω να πω οτι εμεινα ικανοποιημενη. Για να μην διαβαζω και τια 140 σελιδες παλι , μπορειτε να μου πειτε ποιο e φαρμακειο εχετε χρησιμοποιησει και εχετε μεινει ευχαριστημενες?

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Φιλίτσα, maria_s και όποιος άλλος γνωρίζει

 

Απʼ ότι είδα η Parcelforce θέτει κάποιους περιορισμούς αναφορικά με τις διαστάσεις των πακέτων που παραλαμβάνει.

π.χ. για πακέτο βάρους μεταξύ 10 και 25 κιλών πρέπει ο όγκος <5 κυβικά πόδια

τι γίνεται στην περίπτωση που το πακέτο δεν πληροί αυτό τον περιορισμό.

Δεν παραλαμβάνουν το πακέτο ή υπάρχει έξτρα χρέωση και πόση;

 

χμ δεν ξέρω λεπτομέρειες να σε διαφωτίσω. μιλάς μέσω parcel2go; Αν ναι, τότε μετράς το πακέτο, βάζεις διαστάσεις και σου λέει πόσο χρεώνει ο κάθε κούριερ για αποστολή στην ελλάδα.

 

Για δώσε λεπτομέρειες τι θες να κάνεις μπας και σε βοηθήσουμε παραπάνω...

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

το παραπανω το εγραψε η μινουλα.ειναι το δικο μου περιστατικο και αλλο ενα περιστατικο (δεν το βρισκω)που ξεχασαν να της βαλουν ενα προιον μεσα και οταν τους πηρε τηλεφωνο της ειπαν οτι θα της το στειλουν αλλα θα πληρωσει εκεινη τα εξοδα αποστολης.:roll:

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Πριν κανένα μήνα αγοράσαμε air condition από το http://www.comelectric.gr/. Βρήκαμε το μοντέλο που θέλαμε σε τρελά μειωμένη τιμή, τόσο που αγόρασε κι άλλο ένα η κουνιάδα μου. Αν ενδιαφέρεστε για αγορές ηλεκτρικών το συστήνω ανεπιφύλακτα! Καλά εννοείται, πρώτα τσεκάρουμε τον http://www.skroutz.gr για παν ενδεχόμενο και μετά κάνουμε αγορά!!!

Link to comment
Share on other sites

Και καλα κανεις female μου!

 

Να σας ρωτήσω...εχει καμια κανενα κωδικο εκπτωσης για το www.asos.com??????

Θελω να παρω το δωρο για τον ανιψιο μου τωρα που παω αθηνα...

 

 

τιποτα δεν βρηκα καλαμαρακι.(για εκπτωση)

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...