Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

la redoute


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 57
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

elachl Σαφώς και μπορώ να βρώ και αλλού ρούχα σε καλή ποιότητα.

Απλά στον κατάλογο που μου στείλαν έχει πολλά ριγέ ρουχαλάκια τα οποία και μου άρεσαν πάρα πολύ, εντομεταξύ οι τιμές είναι ιδιές με κάτι ρούχα που πήρα προχθές απο PRENATAL αυτός είναι και ο λόγος που έκανα την ερώτηση για την ποιότητα μην τα πάρω και μου βγούν εντελώς μάπα.

http://as1ce6u0g410010MzQzfDAwMDY0MjJsfHdlIGFyZSB0b2dldGhlcg.gif

Link to comment
Share on other sites

Σταμάτησα να αγοράζω από LA REDOUTE όχι γιατί απογοητεύθηκα από την ποιότητα αλλά γιατί η γενική ταχυδρομική με την οποία συνεργάζονται είναι αντιεπαγγελματίες, αργούν και είναι αγενείς.

Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!!!!

I have been blessed with five angels!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Και γω είμαι πολύ ευχαριστημένη με την ποιότητα. Ψωνίζω χρόνια και τις περισσότερες φορές δεν έχω αντιμετωπίσει πρόβλημα. Το 80% των ρούχων που έχω παραλάβει έχουν πολύ καλή ποιότητα. Αυτά που είναι ψιλομάπα είναι με τα κόκκινα ταμπελάκια "εξυπνες αγορές". Η αλήθεια είναι ότι σχεδόν ό,τι έχω πάρει απ'αυτά δε μου βγηκαν και πολύ σόι γιαυτό και είναι φτηνά. Τα υπόλοιπα είναι σούπερ. Κι επειδή είναι ακριβούτσικα, εγώ περιμένω πάντα τις εκπτώσεις και κάνω μεγάλη παραγγελία γιατί μου κάνουν 50% έκπτωση.

Όσον αφορά τα νούμερα, η πρώτη-δεύτερη παραγγελία μπορεί να μη σου βγει στο νούμερό σου, μόλις όμως το βρεις, δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα. Επιστρέφονται τα πάντα και παίρνεις τα λεφτά σου πίσω με ένα κόστος 2.5 ευρώ αν δεν κάνω λάθος για το κούριερ. Και τα παιδικά του, τα περισσότερα είναι μια χαρά.

Τώρα βέβαια είναι τί θέλει κι ο καθένας... Άλλοι είναι υπερευχαριστημένοι με τα jumbo και άλλοι με τα Alouette.

r7Bsp2.png

 

 

 

"Τα πάντα είναι δυνατά σ'αυτόν που πιστεύει".

Link to comment
Share on other sites

Επίσης και'γω πέρσι είχα παραγγειλει για την κορη μου μπλουζοφορέματα και για μενα και ήταν πολύ καλά και μαλιστα τα δυο του παιδιου ήταν πλεχτά....έβαγαν πλυντηριο αλλά δεν έπαθαν τίποτα.Τώρα πάλι θα παραγγείλω και θα επιχειρήσω τώρα και για τον μικρό.Αλλά είπαμε να κοιτάμε και την ποιότητα του υφάσματος.Τα φερνουν με κουριερ σε 15 μερες και πληρωνεις επιτόπου και αν κατι δεν σου κανει επιστροφή μεχρι και τα λεφτά πίσω άσε και που έχει και κωδικους με δώρα.Εμενα περσι στα γενεθλιά μου, μου εστειλαν μια καρτα με ευχες από διαφορα μελη με τα ονόματά τους(καθ ότι καλή πελατισσα);)

και ένα σαρπάκι με μια καρφίτσα πολύ ωραια.Με συγκίνησαν πολύ με αυτή τη κινηση!!!!!!!

a63700a23b.png 87032dd023.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

διάβασα όλα αυτά που γράφετε και πραγματικά προβληματίστηκα για την εν λόγω εταιρία...τελικά επειδή η περιέργεια μου ήταν πιο δυνατή παρήγγειλα πριν λίγες μέρες ένα ζευγάρι μπότες(ναι ναι και παπούτσια που όλες λέγατε ότι είναι δύσκολο να πετύχεις το νούμερο), μια μπλούζα και ένα παιδικό φορεματάκι...+θα μου έστελναν και μία τσάντα για την πρώτη μου παραγγελία...

τα πράγματά μου ήρθαν κανονικά σε μία εβδομάδα μαζί και το δώρο μου, άψογα πακεταρισμένα και το καλύτερο τα πέτυχα όλα στα νούμερα .Ειδικά οι μπότες είναι όλα τα λεφτά....

 Λατρεύω τα παιδάκια μου!!

Link to comment
Share on other sites

egv pareigeila κατι σεντονια ηταν πολυ καλα μια ζακετα μετρια προς καλη , και μια καπαρντινα δωρο η οποια ηρθε 1 μηνα μετα και ηταν Α θ λ ι α

 

πιο παλια ειχα παραγγειλει και ηταν χαλια όσο πάνε και μαθαινουν :)

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τελικά παρηγγειλα απο τον βρεφικό καταλογο και ειναι η τελευταια φορα που παραγγελνω κατι απο την la redoute. Τα ρουχαλακια δεν μου ήρθαν πότε και όταν μετά από ενα μήνα τους πήρα τηλ μια υπαλληλος μου είπε ότι είχε γίνει επιστροφή στην παραγγελία μου. Έγω της τόνισα ότι δεν μου είχαν έρθει καθολου αλλα μου ειπε ξερα οτι τωρα δεν γίνεται τιποτα και αμα θέλω να τα ξαναπαραγγειλω αλλα χωρις την προσφορα γιατι έχει λήξει και φυσικα της απαντησα ότι πλεον δεν με ενδιαφερει. Τελειως αντιεπαγγελματίες!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...