Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Λινατσα για μπομπονιερα βαφτισης


Diamonds

Recommended Posts

δεν ξερει κανενας που μπορω να βρω...???

καλησπερα και με το καλο η βαπτιση.εμεις πηραμε απο το νεραιδοραμα σε φουξια και σε καλες τιμες.Δεν ξερω αν εχει σε λευκο αλλα αν μπεις στο site θα δεις τι εχει .

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λοιπον.. για λινατσες σε καθε χρωμα... (επερνα για τον παιδικο σταθμο κ καναμε καλαθακια)

Οπως κατεβαινεις αυτην την καλαμιωτου (προεκταση της Αγ. μαρκου) πεφτεις σε ενα στενο που ειναι παραλληλο της Ερμου.. αν κοιταξεις αριστερα δεξια εχει μαγαζια με υφασματα..

στριβεις δεξια κ στο δεξι σου χερι στα 20 μετρα περιπου εχει ενα μαγαζι που πουλαει λινατσες σε οτι χρωμα θελεις..συγκεκριμενα μονο λινατσες πουλαει αν θυμαμαι καλα..

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Ο ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ τελικα δεν εχει, ξαναπηρα τηλ για να μην κατεβαινω κεντρο μεσα στη βροχη, και τελικα ειχε κανει λαθος, εννοουσε οτι εχει γαζα :?

 

dora στην Αθηναϊδος εννοεις? μηηηηηπως εχεις τηλεφωνο να τους παρω μην κατεβαινω αδικα?

 

αν και φανταζομαι ολο και καπου κατι θα βρω, αρκει να κουνηθω επιτελους να κατεβω!!:lol::lol:

eNortjKzUjI0NDEzM1SyBlwwFXMC0A,,17.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στην Καλαμιώτου νομίζει ότι λέγεται ΠΕΛΟΣΟΠ ή μάλλον είναι ο πολασωφ που αναφέρει η katerinak. Αλλα σε αυτό το δρόμο έχει πολλά υφασματάδικα. Η οδός είναι κάθετη στο πλαί της Καπνικαρέας.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ελειπα μερες (πηγαμε με τον μπομπιρα για μπανια!!!) και τωρα επεστρεψα αθηνα (για να κανω τις δουλειες μου μεσα στον καυσωνα!! - κινησε ο εβραιος για δουλεια που λενε...))

 

Αυριο θα ξεκινησω πρωι πριν πιασει η πολλη η ζεστη να κατεβω κεντρο και θα σας πω τι βρηκα!

 

Lia78 πηγες στο zachary? απο το τηλ μου ειπαν οτι παραδοση γινεται σε μια εβδομαδα περιπου οποτε θα περιμενω λιγο πριν παω να παραγγειλω. Πως τα ειδες εσυ απο κοντα?

eNortjKzUjI0NDEzM1SyBlwwFXMC0A,,17.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πηγα. Ηταν φανταστικα! Τα μαρτυρικα που μου αρεσαν ηταν λιγο ακριβα και θα κατεβω Αθηνα μηπως βρω υλικα και τα φτιαξω εγω, γιατι δεν θελω να ξεπαραδιασω τη νονα. Με τη νονα πηγαμε και ενθουσιαστηκε και εκεινη. Λαμπαδα θα παρω απο εκει και προσκλητηρια μαλλον. Τα μαρτυρικα θα δουμε...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Ενα μηνα αργοτερα λοιπον, να σας πω οτι λευκη λινατσα δεν βρηκα πουθενα!! Τις μπομπονιερες τις εφτιαξα (τις φτιαχνω ακομα δλδ) με λευκη γαζα, μολις τελειωσουν ολα θα ανεβασω φωτο να δειτε να μου πειτε και τη γνωμη σας!!

LIA78 τελικα θα παρω και εγω την λαμπαδα απο το zachary, ηταν τελεια που την ειδα απο κοντα! Μονο που θα γινει σιελ αντι για πρασινη.

Αυτα τα πολλα για τωρα, θα ξανα ενημερωσω!!

eNortjKzUjI0NDEzM1SyBlwwFXMC0A,,17.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...