Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Πανεπιστημιακό Νοσοκομείο Αλεξανδρούπολης


xuniquex

Recommended Posts


Διαφημίσεις


Από γνωστες μου που έχουν γεννήσει στο Νοσοκομείο Αλεξανδρούπολης έχω ακούσει μόνο καλά λόγια. Δεν έχω βέβαια προσωπική πείρα, αλλά μου έχουν τονίσει ότι είναι πάρα πολύ καλό Νοσοκομείο. Ήμουν ως τον έκτο μήνα της κύησης στον Έβρο και γι αυτό το λόγο ρωτούσα τους πάντες για το νοσοκομείο. Ευχομαι καποιος άλλος να σου δώσει πιο συγκεκριμένα στοιχεία. Με το καλό να έρθει το μικρό σου!

Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΟ Π.Ν.Α. ΠΡΙΝ 3 ΧΡΟΝΙΑ!ΛΟΓΩ ΜΕΤΑΘΕΣΗΣ ΤΟΥ ΣΥΖΥΓΟΥ ΗΜΟΥΝΑ ΕΚΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ.ΛΟΙΠΟΝ ΕΧΕΙ 2 ΚΛΙΝΙΚΕΣ ΤΗΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΡΑΤΙΚΗ,ΕΓΩ ΗΜΟΥΝΑ ΣΤΗΝ ΚΡΑΤΙΚΗ ΕΙΧΑ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟΝ ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗ ΑΛΛΑ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥΣ ΔΥΟ ΚΟΡΥΦΑΙΟΥΣ ΤΟΝ ΧΕΙΜΩΝΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑΟΥ(ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑΤΡΟ ΑΠΟ ΕΚΕΙ,ΕΠΕΛΕΞΕ ΕΝΑΝ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ)ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΞΕΓΕΝΝΗΣΕ Ο ΙΔΙΟΣ!ΤΟΤΕ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΑΝΩΔΥΝΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΤΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ 33 WK.ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΑΝ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΙΝΑΙ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΟΙ ΜΑΙΕΣ ΗΤΑΝ ΑΝΥΠΑΡΚΤΕΣ ΔΕΝ ΤΙΣ ΕΒΡΙΣΚΕΣ ΠΟΤΕ.ΡΩΤΑΜΕ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΣ ,ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ.

Link to comment
Share on other sites

Και γω γέννησα στο Νοσοκομείο Αλεξανδρούπολης και είχα μάλιστα γιατρό τον Καραμανίδη!έμεινα πολύ ευχαριστημένη!Επίσης θα συμφωνήσω για τα μαθήματα ανώδυνου τοκετού και θα σου επισημάνω ότι το νοσοκομείο της Αλεξπολης διαθέτει και μονάδα νεογνών που είναι μοναδική από Θεσσαλονίκη και πάνω.

τώρα όσον αφορά τις μαίες, στις τρεις μέρες που κάθησα μου τύχανε καλές και ευγενικές και τις είχα πρήξει με ερωτήσεις!

Έυχομαι να σου πάνε όλα κατ' ευχήν!!!!

Αν θέλεις περισσότερες πληροφορίες είμαι στη διαθεσή σου.

Link to comment
Share on other sites

pitsirikaki οι μαιες που ηταν στα εξωτερικα κατω ηταν τρομερες αλλα αυτες στο δωματιο δεν ξερω αλλα δεν με βοηθησαν καθολου!Ισως ημουνα ατυχη,και το δευτερο ασχημο για μενα ηταν οτι δεν τον εξετασε παιδιατρος εκεινη την μερα ,αλλα την επομενη.εγω εκατσα 2 μερες και με το που πηγα σπιτι πηρα κατευθειαν τον δικο μου τηλ.ειχα τον Γατιδη και μακαρι να μην τον αλλαζα ,αλλα!!!Κοιτα ομως συπτωση να εχουμε τον ιδιο γιατρο !!!παντως αν ημουνα ακομα αλεξανδρουπολη και το δευτερο εκει θα το γεννουσα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Είδες σύμπτωση?κοίτα βασικά έπεσα μαλλον σε καλές βάρδιες, εντάξει δεν μας έκαναν και τεμενάδες αλλά ήταν εξυπηρετικές,βέβαια μου τα πέρδεψαν λίγο στο θέμα θηλασμός αλλά τεσπα δεν είναι της παρούσης.Είχα και το καλό ότι το δωμάτιο μόνο την πρώτη μέρα είχε κόσμο,ενω τη δεύτερη ήμουν μόνο με μια κοπέλα έγκυο.Επίσης γέννησα Σάββατο,ήμουν η μόνη που γεννούσα εκείνη την ώρα και έτσι οι μαίες ασχολούνταν με μένα.Η ατυχία μου ήταν ότι δεν είχε ρεύμα εκείνη τη μέρα το νοσοκομείο και το μωράκι για να ζεσταθεί το πήρε μέσα η παιδίατρος (που ήταν γνωστή της γνωστής).Και γω εννοείται ότι μόλις βγήκα τον πήγα στη δικιά μας παιδίατρο. Πάντως όσον αφορά την Αλεξπολη Νοσοκομείο και πάλι Νοσοκομείο.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

...koritsia eyxaristo para poly gia ola..

mou sistisan ton galazio pou tha kleiso rantebou..ean den mou aresei exo akousei kai ego gia ton nikolaou opote blepoume...

 

pantos xtes piga sto giatro mou edo komotini kai akoma einai agori :D kai einai ola entaksei :D

 

filia polla apo ti thraki

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον κι εγω γεννησα στο Νοσοκομειο της Αλεξανδρουπολης. Εχω να σου πω καποια πραγματα για τους γιατρους με καθε επιφυλαξη βεβαια! Γεννησα πριν 6,5 μηνες, ειμαι πολυ ευχαριστημενη απο τις μαιες στα εξωτερικα ιατρεια και μονο με μια στην κλινικη. Εκανα μαθηματα ανωδυνου τοκετου, ειναι παρα πολυ χρησιμα οχι μονο στις τεχνικες αναπνοης αλλα πανω απο ολα στην ψυχολογια!!! Ειχα γιατρο απο την Πανεπιστημιακη κλινικη, αν και ειναι εξαιρετικη γιατρος δε την εβλεπα συχνα, εβλεπα την ειδικευομενη αλλα ηταν εξισου καλη! Φυσικα οτι ηθελα ομως απο αποριες ρωτουσα την γιατρο μου εκτος απο την ειδικευόμενη και την ενημερωνε για οτιδηποτε.

Εχω τα τηλεφωνα για τα μαθηματα ανωδυνου που προτεινω να μη τα χασεις, και μπορεις να με ρωτησεις οτι θελεις! Οσο για τους γιατρους που σου συστησανε αν θελεις σου στελνω π.μ. :wink:

ikfUp2.png WTMrp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σας! κι εγώ γέννησα πριν 2,5 χρόνια στην Αλεξανδρούπολη τον γιο μου λόγω ...συζύγου στρατιωτικού. Είχα γιατρό τον Νικολάου που κατα τη γνωμη μου είναι άψογος. Γέννησα φυσιολογικά χωρις επισκληρίδιο και μάλιστα ένα γιο 4 κιλά! Εμεινα 2 μέρες σε τετράκλινο αλλά μετά από συννενόηση με τον γιατρό δεν μας έβαλε άλλο άτομο και είμασταν μόνο 2 κοπέλες. Οι μαίες ήταν πολύ καλές, έκανα και τα μαθήματα ανωδυνου και με πήραν και πολλές φορές τηλ να με ρωτήσουν πως τα πάω με το μωρό, ανα θηλάζω και αν θέλω βοήθεια.

 

Όσο για τα χρήματα έχω ΙΚΑ, πλήρωσα μόνο 300 € τον γιατρό και 180 στο νοσοκομείο για την ένεση( γεννησα με πρόκληση). Και καμιά φορά δεν πλήρωσα επίσκεψη-φακελάκι παρά μόνο 2 απογευματινά ραντεβού από 60 €.

Δεν ξέρω αν σου φαίνονται λίγα αλλά μετά όσες φορές τον συνάντησα έξω μου μιλούσε ευγενέστατα όχι να μην θέλει να με βλέπει.

 

Τώρα είμαι πάλι έγκυος, βρίσκομαι στις Σέρρες και με τον άντρα μου το σκεφτήκαμε να πάμε να γεννησουμε πάλι εκεί γιατί εδώ είναι πολύ διαφορετικά τα πράγματα. Ετσι είναι, όταν μάθεις στο καλό δεν το αλλάζεις εύκολα αλλά τι να κάνουμε...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

εγω ειμαι απο Αλεξ/πολη μενω Αθηνα εδω και 1 1/2 χρονο πλεον μόνιμα σΝικολάου και πάλι Νικολάου ουτε να το σκέφτεσαι! βέβαια "φακελάκι" θα πάρει να το ξέρεις και να υπολογιζεις κοντα στο 1000αρικο αλλα ειναι κορυφη ο ανθρωπος.και παιδιατρο μετα δεν ξέρω αν έχεις βέβαια αλλα ξερω μια πολυ καλη μεσα απο το νοσοκομειο ειναι στα πρόωρα.Οτι θες και μπορω να βοηθήσω στην διαθεση σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Είμαι εντελώς μπερδεμένη ο καιρός περνάει και δεν ξέρω τι να κάνω… τι σύστημα είναι αυτό?? Ποιον μπορούμε να εμπιστευτούμε?? Μόνο τον εαυτό μας..τι θα γίνει αυτή η χώρα μας??

 

Όλοι παίρνουν απίστευτα λεφτά και δεν προσέχουν και τι είναι το καλύτερο για εσένα και το μωρό παρά να σε ξεφορτωθούν με καισαρική πριν την ώρα?? Για να μην δουλέψουν γιορτές??? Αααααα δεν μπαίνει στο μυαλό μου δεν μπαίνει δεν μπαίνει…

 

Μπορεί να μου πει καμία ένα όνομα που είναι σωστός και που δεν παίρνει και λεφτά για τη έγινε γιατρός από πίστη και θέλει να σώσει ανθρώπους και να φέρνει γερά μωρά σ’αυτό το κόσμο

 

Παρακαλώ μόνο ονόματα από Αλεξανδρούπολη

 

Σας ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

:D γεια σε ολες προκειτε σε 3 μηνες να γεννησω στο νοσοκομειο της Αλεξανδρούπολης και θα ήθελα να μαθω εαν καποια εχει παρακολουθήσει μαθήματα ανώδυνου τοκετού στο νοσοκομείο καθώς κ αν επιτρεπεται να παρακολουθήσει μαζί μου και ο αντρας μου τα μαθήματα. σας ευχαριστώ :)

manoulitsa of 2

Link to comment
Share on other sites

bebaros εγω γεννησα εκει το 2005 εκανα μαθηματα ανωδυνου τα οποια με βοηθησαν πολυ!ο αντρας μου δεν ηρθε σε κανενα ,ουτε κι απο αλλες κοπελες δεν νομιζω να επιτρεποταν!εξαλλου γιατι να ερθει αφου δεν αφηνουν να μπει στον τοκετο,(ετσι γινοταν τοτε,δεν ξερω αν αλλαξαν τα πραγματα)εσυ απο εκει εισαι?ποιον γιατρο εχεις?με το καλο να ερθει το μωρακι σου :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα γεννησα πριν 15 μηνες Αλεξανδρουπολη η Κουτλακη με ξεγεννησε και εξω πηγαινα στην Τσικρικωνη Ιζαμπελα και για αυχενικη και για Β επιπεδου.στην ουσια μεχρι να γεννησω η Ιζαμπελα μου εκανε β επιπεδου καθε φορα τα παρκολουθουσε ολα τα εβλεπε ολα απο την αρχη.εκανα και μαθηματα ανωδυνου τοκετου δε με βοηθησαν ιδιαιτερα ς γιατι εκανα προκληση και επισκληριδιο.παντως και οι μαμεσ την ωρα του τοκετου με βοηθησαν.εκεινες σου δινουν ρυθμο.οταν γεννησεις στο τμημα ζητησε απο την Αντωνια και τη Μαρια Γεωργαντα να σε βοηθησουν στο θηλασμο.πραγματικα το κανουν απο μερακι και ειναι νεες ολο διαθεση.αν καποια τις δει να τις δωσει πολλους χαιρετισμους.ποιο ιατρο εχεις?

,,,,,,,?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 εβδομάδες μετά...

ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΦΑΣΗ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗΣ ΕΔΑΦΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟ ΓΠΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΤΑ ΕΞΗΣ....

ΓΙΝΕΤΑΙ ΛΙΓΟ ΕΝΑΣ ΠΑΝΙΚΟΣ ΜΕΤΑΞΙ ΤΩΝ ΓΙΑΤΡΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΚΛΙΝΙΚΩΝ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΗΣ ΚΑΙ ΕΣΥ) ΚΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΟΜΑΔΕΣ ΓΙΑΤΡΩΝ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΠΟΥ ΑΝΗΚΟΥΝ (ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΣΥΝΗΘΕΣ ΓΙΑ

ΚΡΑΤΙΚΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ).

ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΚΛΙΝΙΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΕΣ.

ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ (ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ) ΣΟΥ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ

ΤΑ ΦΑΚΕΛΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΗΣ ΘΕΣΗΣ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΓΙΑΤΡΟΥ ΣΤΗΝ ΙΕΡΑΡΧΙΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΛΥΨΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ SERVICE ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΝ ΛΟΓΟ ΘΕΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΘΕΣΗΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ……

ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΚΛΕΙΣΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ ΤΗΣ ΚΛΙΝΙΚΗΣ ΚΑΙ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ

ΕΚΕΙ ΕΧΟΥΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙ Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ Ο ΚΟΛΛΗΤΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ

ΟΙ ΔΥΟ ΕΙΧΑΝ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΙ Η ΑΛΛΗ ΤΟΝ ΓΑΛΑΖΙΟ

ΜΟΝΟ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ΑΚΟΥΣΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ

ΤΕΛΙΚΑ ΟΙ ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΛΕΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΩΣΩ ΑΥΞΗΣΗ ……

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα.λεγομαι αλεξανδρα και τελη αυγουστου ειναι να γεννησω στην αλεξανδρουπολη.λογω μεταθεσης του αντρα μου δεν ξερω κανεναν και ποσο μαλλον του τι γινεται στο νοσοκομειο εδω.αν εχεις οποιεσδηποτε πληροφοριες ενημερωσε με.ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗ.

ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΙΘΑΝΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΤΟΚΕΤΟΥ 18 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

Η ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΔΩ

ΤΟ Β-ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΣΤΟΝ ΒΑΣΣΑΡΑ ΣΤΗΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ.

ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΕΛΙΚΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ…!!!

ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ

ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ (ΕΧΩ ΡΟΥΦΙΑΝΟ ΜΕΣΑ…)

ΤΩΡΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΔΕΙΕΣ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ……

ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΠΙΘΑΝΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΤΟΚΕΤΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΟΙΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΕ ΒΛΕΠΕΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ Β-ΕΠΙΠΕΔΟΥ…..

ΕΠΙΣΗΣ ΣΤΕΙΛΕ

ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΣΥΖΥΓΟΥ

2 ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ

ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ(ΟΧΙ ΤΗΣ ΕΦΟΡΙΑΣ ΤΗΝ ΑΛΛΗ..)

ΚΑΙ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ….ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΥΜΠΕΘΕΡΙΑ……

ΧΑΧΑΧΑ

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα.καλη γυναικολογος εξωτερικη που κανει β επιπεδου και τσακαλι ιατρος ειναι η Τσικρικώνη αυτη με παρακολουθουσε εξω αν και στο νοσοκομειο τοτε ειχα τον ανδρα μου ως ειδικευομενος γυναικολογος τωρα πλεον στις Σερρες.Εμπιστευοταν την Τσικρικώνη μέσα ειχα ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ μου και ολη την Πανεπιστημιακη Κλινικη.καλος ιατρος υπερ του φυσιολογικου ειναι ο Γραψας και τον βρισκεις οποια ωρα θέλεις χριστουγεννα πασχα καλοκαιρι παντα ειναι εκει πρωι βραδυ. η Τσικρικώνη αν θελεις στην κλινικη να γεννησεις ειναι το αστερι.μπορεις να κανεις μια επισκεψη και να το διαπιστώσεις.τον ηξερα πως δουλευει ως ιατρος.οι υπολοιποι ιατροι σε βάζουν στο προγραμμα τους.δηλ ενας πανεπιστημιακος ή διευθυντης δε θα σε περιμενει ποτε θα γεννησεις μπορει να λυπει ή να κανεις προκληση.

,,,,,,,?

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα.καλη γυναικολογος εξωτερικη που κανει β επιπεδου και τσακαλι ιατρος ειναι η Τσικρικώνη αυτη με παρακολουθουσε εξω αν και στο νοσοκομειο τοτε ειχα τον ανδρα μου ως ειδικευομενος γυναικολογος τωρα πλεον στις Σερρες.Εμπιστευοταν την Τσικρικώνη μέσα ειχα ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ μου και ολη την Πανεπιστημιακη Κλινικη.καλος ιατρος υπερ του φυσιολογικου ειναι ο Γραψας και τον βρισκεις οποια ωρα θέλεις χριστουγεννα πασχα καλοκαιρι παντα ειναι εκει πρωι βραδυ. η Τσικρικώνη αν θελεις στην κλινικη να γεννησεις ειναι το αστερι.μπορεις να κανεις μια επισκεψη και να το διαπιστώσεις.τον ηξερα πως δουλευει ως ιατρος.οι υπολοιποι ιατροι σε βάζουν στο προγραμμα τους.δηλ ενας πανεπιστημιακος ή διευθυντης δε θα σε περιμενει ποτε θα γεννησεις μπορει να λυπει ή να κανεις προκληση.

ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ Η ΤΣΙΚΡΙΚΩΝΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΠΩΣ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΧΩΡΙΣ ΤΗΣ ΓΙΑΤΡΟΥ ΜΟΥ ΑΝΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΤΑ 1200, Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΙΣΤΑΖΕΙ ΠΛΕΟΝ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΚΛΙΝΙΚΗΣ.

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗ.

ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΙΘΑΝΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΤΟΚΕΤΟΥ 18 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

Η ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΔΩ

ΤΟ Β-ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΣΤΟΝ ΒΑΣΣΑΡΑ ΣΤΗΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ.

ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΕΛΙΚΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ…!!!

ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ

ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ (ΕΧΩ ΡΟΥΦΙΑΝΟ ΜΕΣΑ…)

ΤΩΡΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΔΕΙΕΣ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ……

ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΠΙΘΑΝΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΤΟΚΕΤΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΟΙΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΕ ΒΛΕΠΕΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ Β-ΕΠΙΠΕΔΟΥ…..

ΕΠΙΣΗΣ ΣΤΕΙΛΕ

ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΣΥΖΥΓΟΥ

2 ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ

ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ(ΟΧΙ ΤΗΣ ΕΦΟΡΙΑΣ ΤΗΝ ΑΛΛΗ..)

ΚΑΙ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ….ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΥΜΠΕΘΕΡΙΑ……

ΧΑΧΑΧΑ

ΤΩΡΑ ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ Η ΤΣΙΚΡΙΚΩΝΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΣΟ ΛΕΕΙ ΓΥΡΟ ΣΤΙΣ 28 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΗ ΝΥΦΗ ΣΑΣ.ΓΙΑ ΤΑ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΚΑ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΤΕ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΞΟΦΛΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΤΡΙΑ ΣΠΙΤΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΖΗΣΟΥΝ ΖΩΗ ΧΑΡΙΣΑΜΕΝΗ

Link to comment
Share on other sites

ειναι πραγματικα αρκετα χρήματα αν βάλεις και βλαστοκύτταρα ξεφευγει η τιμή αν θέλεις μπορω να σου δώσω το τηλ του Γράψα κια να πας για να σε παρακολουθει μέχρι να γεννήσεις μπορείς ομως να ρωτήσεις και την Ιζαμπέλα να σου συστήσει κάποιον γυναικολόγο στο νοσοκομείο.καλό ειναι μέχρι και την 30η-32η εβδομαδα να πηγαινεις έξω και μετα μέσα αν μπορεις μέχρι να γεννησεις να πηγαινεις και μέσα και έξω ειναι το ιδανικό γιατι τον υπερηχο που έχει η Ιζαμπέλα και το χρονο που αφιερώνει σε εσενα μέσα στο νοσοκομείο δε θα το δεις.ολα για την ασφάλεια του μωρου γίνονται σε εμένα εμένα στα δεδομένα μετρήσεις της Ιζαμπέλας γιατι ο υπέρηχος επανω δεν εχει την ευκρίνια.οποτε καταλαβαινεις τι περνουσα μετρησεις η Ιζαμπέλα ΜΕτρήσεις στο νοσοκομειο ειχα βαρεθεί να κανω υπερηχους.αν πας στην Ιζαμπέλα ξανα δωσε πολλους χαιρετισμούς

,,,,,,,?

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΣΥΜΠΕΘΕΡΙΑ....!!!!

ΤΡΙΤΗ ΘΑ ΣΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΑΜΠΡΟ...!!!

ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΙΚΑ ΤΟΥΣ...

ΧΑΧΑΧΑ ΤΙ ΛΕΜΕ ΘΕΕ ΜΟΥ....

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥΣ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΑ ΝΑ ΜΑΣ ΕΡΘΟΥΝ ...!!!!

ΤΑ ΒΛΑΣΤΟΚΥΤΤΑΡΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΩΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΡΑΤΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ....

ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ FORUM ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ

Link to comment
Share on other sites

με το καλο.για την κρατικη τραπεζα γνωριζεις πως αν τα χρειστεις θα πρεπει να πληρώσεις για να τα παρεις ανεξαρτητα αν τα εχεις δωσει.εμαθα για ποσο γυρω στα 30000 ευρω.ξανασκεψου το μια φορα εχουμε την ευκαιρια αχριαστα να ειναι

,,,,,,,?

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ

ΤΟ ΨΑΞΑΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΒΛΑΣΤΟΚΥΤΤΑΡΑ ΚΑΙ ΣΟΥ ΠΑΡΑΘΕΤΩ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΑΤΕΥΘΥΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΔΩΡΕΑ.

  • ΘΑ ΣΩΘΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΑΙΔΑΚΙ
  • ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΣΘΕΝΕΙΕΣ ΟΠΩΣ Η ΛΕΥΧΑΙΜΙΑ ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΟΥΝ ΤΗΝ ΑΥΤΟΛΟΓΗ ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ (ΔΗΛΑΔΗ Ο ΑΣΘΕΝΗΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΚΥΤΤΑΡΑ)
  • Η ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΦΥΛΑΣΣΕΤΑΙ 20ΜL ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΠΑΡΚΟΥΝ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΟ ΣΩΜΑΤΙΚΟ ΤΟΥΣ ΒΑΡΟΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΗΛΙΚΙΑΣ 6-8 ΕΤΩΝ….ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΑΥΤΗ ΛΟΙΠΟΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΝΔΥΑΣΤΟΥΝ ΜΟΣΧΕΥΜΑΤΑ ΑΠΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ ΔΟΤΕΣ ΑΡΑ ΔΗΜΟΣΙΑ ΤΡΑΠΕΖΑ
  • ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΗΝ ΔΗΜΟΣΙΑ ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΔΟΤΗΣ….ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ
  • ΑΝ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΩΡΗΤΕΣ ΑΙΜΑΤΟΣ ΟΡΓΑΝΩΝ ΚΤΛ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΜΟΝΟΝ ΟΤΑΝ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΣΕ ΘΕΣΗ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΑΓΚΗ…
  • ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ? ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ 6 ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 2 ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΠΛΗΡΩΣΑΜΕ ΚΑΙ ΦΑΡΜΑΚΑ…..ΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΠΕΠΟΙΘΗΣΗ ΠΩΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ΘΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΜΑΘΑ ΝΑ ΜΑΖΕΥΩ ΤΟ ΖΩΝΑΡΙ ΜΟΥ Η ΥΓΕΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΟΣΑ ….ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΟΙ ΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ ΕΧΟΥΝ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΠΟΣΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ…!!! ΧΑΡΤΖΙΛΙΚΑΚΙ ΘΑ ΤΟ ΕΛΕΓΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΙ ΦΑΡΜΑΚΑΔΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΡΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΔΡΙΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΚΤΛ ΤΑ ΞΕΡΕΙΣ ΑΥΤΑ….

Η ΔΩΡΕΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑΣΗ ΖΩΗΣ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗ ΣΥΖΥΓΟΣ ΜΟΥ……

ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΣΩΣΕΙΣ ΜΙΑ ΖΩΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΝΑ ΑΠΑΛΥΝΕΙΣ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΚΑΠΟΙΟΥ ΣΥΝΑΝΘΡΩΠΟΥ ΜΑΣ Η ΝΑ ΧΑΡΙΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟΝ ….

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...