Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ραγάδες στο στήθος...


Recommended Posts

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Γεια σου κοριτσι και με το καλο το παιδακι σου . Δεν εχω να σου προτεινω καμια κρεμα γιατι ποτε μου δεν εβαλα , ομως αμα σε απασχολει τοσο και σου χαλαει τη διαθεση ρωτα το γυναικολογο σου η καποιο δερματολογο . Απλως μωρε το σωμα μας αλλαζει στις εγκυμοσυνες και οι ραγαδες ισως γινουνε μερος της ζωης μας , εγω προσωπικα επειδη ειχα πολλα σκαμπανεβασματα με το βαρος μου ειχα ραγαδες απο πολυ νεαρη ηλικια , ουτε με απασχολησανε ποτε , ουτε και την εικονα μου σε αλλους δηλαδη . Και εγω ειχα παρει βαρος πολυ στην πρωτη εγκυμοσυνη και τα εχασα αλλα οι ραγαδες ραγαδες , δεν βαριεσε παιδακια καναμε στην τελικη οποτε δεν πειραζει αμα μας εχει μεινει και κατι τετοιο .Ετσι το βλεπω εγω δηλαδη .

Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ πολύ και εσύ να χαίρεσαι το δικό σου.. και με το καλό το επόμενο..!

Δεν έχεις καθόλου άδικο grafistria μου.. παιδάκια θα κάνουμε.. ας έχουμε και καμιά..!!!

Η γιατρός μου, μου έγραψε κάποια αλλά έχει και αυτή paraben... Ωστόσο πήγα σε φαρμακεία και είδα ότι του Κορρέ που είναι φυτική δεν έχει... όπως είπε και η irecat... και είπα να ξεκινήσω να βάζω... όχι ότι επειδή θα βάλω δεν θα γίνουν οι ραγάδες.. αλλά λέμε τώρα.. απλά είμαι της άποψης ότι είναι καλύτερο να προσπαθούμε για κάτι και αυτό να μην γίνεται.. παρά να τα παρατάμε απ' την αρχή...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...