Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 161
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσια ειμαι απο θεσσαλονικη και θελω να μου προτεινετε οικονομικα νυφικα αν ξερετε

 

ειχα δει πρν κανενα διμηνο στην ανατολικης θρακης, μεταξυ μποτσαρη και κλεανθους μαγαζι που ελεγε οτι τα πουλαει 250 ευρω. δεν ξερω αν υπαρχει ακομα. λογικα θα παρχει. δεν ξερω επισης την επωνυμια του. εγω ειχα παρει απο την αγιας σοφιας αλλα οχι οικονομικο. αλλο για οικονομικο δεν ξερω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...
Οικονομικό γλυκό για τη βάπτιση θα μπορούσε να είναι και το ντονατ με γέμιση σοκολατα ή κρεμα είτε στην μεγάλη εκδοχή είτε στην εκδοχή της μπουκιάς (όσο είναι η παλάμη μου όχι και στυλ τρουφακι...). Εχω βρει με 0,60 τα μεγάλα και τα μικρά με 5 ευρω τα 30 κομμάτια. Σαν ιδέα είναι οικονομική αλλά πώς σας φαίνεται σαν κέρασμα?

 

 

Καλησπέρα.Θα με ενδιέφερε να μου πείς σε ποιό μαγαζί έχεις βρεί τα ντόνατς γιατί θέλω να είναι το γλυκό της βάπτισης του γιού μου το καλοκαίρι.Θέλω να κάνω ντονατ με σιέλ γλάσο ή λουκουμα με ζαχαρη.Μένω κι εγώ στην Αν.Αττική οπότε θα με βολεύει.

Έχει στη Ν.Μάκρη ενα μαγαζι που κάνει αποκλειστικά ντόνατς αλλά δεν έχω πάει ακόμα να ρωτήσω αν μπορεί να μου φτιαξει παραγγελία 100 κομμάτια και να μου τα βάλει σε ναυλον σακουλακι..παντως σαν ιδέα είναι φανταστική!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Κοριτσια καλημερα...η μπεμπα μας ειναι 7 μηνων κ σκεφτομαστε καπου τελη Μαιου με αρχες Ιουνιου να κανουμε την βαφτιση....που θα μπορουσα να βρω οικονομικα προσκλητηρια κ μπομπονιερες? Τα ατομα δεν τα εχω υπολογισει ακομα αλλα σιγουρα 100 θα ειναι...δηλαδη απο 100 κ πανω...στον γαμο μου ειχα βρει ενα πακετο 2500ε( με νυφικο της επιλογης μου που ηταν τελειο!, ανθοστολισμο, ανθοδεσμες, στεφανα, ποτηρια, 200προσκλητηρια, 400μπομπονιερες, στολισμο εκκλησιας κ αμαξιου κ 2 παρανυφακια!!!)..σκεφτομαι να απευθυνθω σε εκεινο το μαγαζι..(ειναι στη Νικαια--δεν μπορω να πω ποιο μην θεωρηθει διαφημιση...)..ξερετε που αλλου μπορω να βρω οικονομικα? Δεν εννοω φτηνιαρικα αλλα ουτε κ να εχει 3 ευρω η μπομπονιερα!!!ευχαριστω!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια καλημερα...η μπεμπα μας ειναι 7 μηνων κ σκεφτομαστε καπου τελη Μαιου με αρχες Ιουνιου να κανουμε την βαφτιση....που θα μπορουσα να βρω οικονομικα προσκλητηρια κ μπομπονιερες? Τα ατομα δεν τα εχω υπολογισει ακομα αλλα σιγουρα 100 θα ειναι...δηλαδη απο 100 κ πανω...στον γαμο μου ειχα βρει ενα πακετο 2500ε( με νυφικο της επιλογης μου που ηταν τελειο!, ανθοστολισμο, ανθοδεσμες, στεφανα, ποτηρια, 200προσκλητηρια, 400μπομπονιερες, στολισμο εκκλησιας κ αμαξιου κ 2 παρανυφακια!!!)..σκεφτομαι να απευθυνθω σε εκεινο το μαγαζι..(ειναι στη Νικαια--δεν μπορω να πω ποιο μην θεωρηθει διαφημιση...)..ξερετε που αλλου μπορω να βρω οικονομικα? Δεν εννοω φτηνιαρικα αλλα ουτε κ να εχει 3 ευρω η μπομπονιερα!!!ευχαριστω!!!

πολύ καλή περίπτωση! δεν έχω ακούσει για ανάλογο πακέτο. μακάρι να βρεις κάτι αντίστοιχο για τη βάφτιση!

ANHVp2.png

eNortjKzUjI0NzE0NVGyBlwwFYkC0w,,08.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...