Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δε μου λετε, η προσφορά στα καρφουρ είναι με κάρτα club άρα δέχονται ή δεν δεχονται κουπόνια? Για ενημερώστε οι έμπειρες να ξέρω αν θα τσακωθώ ή όχι.

Επίσης ο Βερόπουλος που έχει επίσης προσφορά δέχεται κουπόνια?

Να ξέρω που θα πάω...

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια

εχω 2 επιταγες απο τον ευρουλη που ειχε ο Μαρινοπουλος πριν καμια βδομαδα

μπορω να την εξαργυρωσω με οποιοδηποτε προιον θελω στον Μαρινοπουλο η πρεπει να ειναι της εταιρειας Προκτερ & ΓΚ. που γραφει πανω η επιταγη?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

υπαρχει απο αυριο πουθενα εκπτωση για λιμπερο?μου ηρθαν κουπονια προχτες και θελω να εξαργυρωσω συντομα!!!Α και κατι αλλο καλο,στο www.elapare.gr εχει προσφορα με 19 ευρω σε κομμωτηριο του κολωνακιου μανικιουρ πεντικιουρ λουσιμο κουρεμα χτενισμα.

 

Ξέρεις αν πρέπει να έχεις πιστωτική κάρτα για να γίνεις μέλος ?

JJBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα και από εμένα!!

θα ήθελα να σας πω για τις πάνες Libero

ότι εδώ και κανα δίμηνο περίπου τις πέρνουμε από ένα σουπερ-μαρκετ

κοντά στο σπίτι μου «ΑΣΗΜΑΚΗΣ» (Νεάπολη Νίκαιας)

 

έχει το μεγάλο πακέτο LIBERO 13 ευρώ μόνιμα... εδώ και δύο μήνες περίπου

νομίζω όμως ότι δεν δέχεται τα κουπόνια λόγω της προσφοράς που κάνει...

 

ελπίζω να βοήθησα όποια μανούλα μένει κοντά στα μέρη μου!!!

αυτά τα νέα πρέπει να τα διαδίδουμε!!

το αστεράκι μου (3/5/2007)

τα αγοράκια μου (23/12/2009)

Link to comment
Share on other sites

Ξέρεις αν πρέπει να έχεις πιστωτική κάρτα για να γίνεις μέλος ?

 

 

δεν χρειαζεται

μπορεις και με απλη καταθεση στην τραπεζα να κανεις αγορες η μετα με χρεωστικη καρτα η προπληρωμενη

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει απο αυριο πουθενα εκπτωση για λιμπερο?μου ηρθαν κουπονια προχτες και θελω να εξαργυρωσω συντομα!!!Α και κατι αλλο καλο,στο www.elapare.gr εχει προσφορα με 19 ευρω σε κομμωτηριο του κολωνακιου μανικιουρ πεντικιουρ λουσιμο κουρεμα χτενισμα.

 

σούπερ η προσφορα στο elapare, δε το χω ξανακάνει αλλά ήρθε η στιγμή να δοκιμάσω αυτά τα golden deals!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια

εχω 2 επιταγες απο τον ευρουλη που ειχε ο Μαρινοπουλος πριν καμια βδομαδα

μπορω να την εξαργυρωσω με οποιοδηποτε προιον θελω στον Μαρινοπουλο η πρεπει να ειναι της εταιρειας Προκτερ & ΓΚ. που γραφει πανω η επιταγη?

 

ψωνισα χθες απο το carrefour και ειχα δωροεπιταγη του ευρουλη, την δεχτηκαν χωρις να εχω παρει προιντα p&g.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα και από εμένα!!

θα ήθελα να σας πω για τις πάνες Libero

ότι εδώ και κανα δίμηνο περίπου τις πέρνουμε από ένα σουπερ-μαρκετ

κοντά στο σπίτι μου «ΑΣΗΜΑΚΗΣ» (Νεάπολη Νίκαιας)

 

έχει το μεγάλο πακέτο LIBERO 13 ευρώ μόνιμα... εδώ και δύο μήνες περίπου

νομίζω όμως ότι δεν δέχεται τα κουπόνια λόγω της προσφοράς που κάνει...

 

ελπίζω να βοήθησα όποια μανούλα μένει κοντά στα μέρη μου!!!

αυτά τα νέα πρέπει να τα διαδίδουμε!!

 

 

Αυτή είναι η γειτονία που μεγάλωσα.. τι μου θύμησες...........

1gGKp3.png
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει απο αυριο πουθενα εκπτωση για λιμπερο?μου ηρθαν κουπονια προχτες και θελω να εξαργυρωσω συντομα!!!Α και κατι αλλο καλο,στο www.elapare.gr εχει προσφορα με 19 ευρω σε κομμωτηριο του κολωνακιου μανικιουρ πεντικιουρ λουσιμο κουρεμα χτενισμα.

 

 

παρε τηλεφωνο σε εναν σκλαβενιτη και ρωτα.την προηγουμενη εβδομαδα ειχαν -10 ευρω στις οικονομικες και - 5 στις μικρες.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

δεν χρειαζεται

μπορεις και με απλη καταθεση στην τραπεζα να κανεις αγορες η μετα με χρεωστικη καρτα η προπληρωμενη

 

Δεν το κατάλαβα ακριβώς . Δηλ μου στέλνουν αριθμό λογαριασμού και καταθέτω τα χρήματα ?

JJBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν το κατάλαβα ακριβώς . Δηλ μου στέλνουν αριθμό λογαριασμού και καταθέτω τα χρήματα ?

 

 

http://www.elapare.gr/nocreditcard.php

διαβασε εδω

και εγω πρωτη φορα το βλεπω

πιο πολυ απο το golden deals παιρνω προσφορες

Link to comment
Share on other sites

βρε κοριτσια ξερει καμια κανα κομμωτηριο που να πουλαει προιοντα Kerastase

περιοχη Γερακα,Παλληνη Σπατα ,Κορωπι

 

εχει βγαλει προσφορα τα σαμπουαν της ,500ml επαγγελματικη συσκευασια 25 με 30?

 

συμφερει!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ηλιαννα πρεπει να τους παρεις τηλεφωνο στην procter & gamble καινα τους το πεις!κι εμενα στον τριτο με ειχαν ξεχασει και ...τους το θυμησα και μου ερχοταν μετα κανονικα κουπονια!

Πηρα τηλεφωνο πριν λιγο και μου ειπαν οτι στελνουν μετα τον 4ο μηνα και μεχρι να γινει 18....μετα σιγα δεν εχουμε αναγκη το μεσο παιδακι βγαζει τις πανες του 18 μηνων μη χ%σω:evil:

4

Link to comment
Share on other sites

Πήγα καρφουρ...Για ακόμα μια φορά δεν είχε τριάδες-εξάδες μωρομάντηλα και μην πω πως στην ουσία δεν είχε καν μωρομάντηλα παμπερς. Πάνες αυτή τη φορά είχε πολλές σε όλα τα μεγέθη. Πήρα mega pack -12 ευρώ και μια οικονομική δίνοντας και ένα κουπόνι. Μου λεει η μανταμίτσα "Να περάσω την έκπτωση ή το κουπόνι?" "Να περάσεις και τα 2 της λεω". Μου λεει "Α, ένα απ τα δυο περνάνε" της λεω το κλασσικό ότι απ τα κεντρικά έχουν πει να τα δέχεστε και με παραπέμπει στην υποδοχή να πάρω τη διαφορά. Η κοπέλα εκεί αν και έκανε την επίσης κλασσική Π$%^&(%τια, να αφαιρέσει απ την αρχική το κουπόνι και μετά το -35% επειδή ήταν ευγενέστατη δεν ήθελα να τσακωθώ. Πήρα τη διαφορά και έφυγα. Κάτι ήταν κ αυτό βέβαια

 

Ηλιάννα μου εμένα 1 φορά μου έστειλαν. Τώρα η μικρή έγινε 18 μηνων. Απαράδεκτοι...

Έχε χάρη που όλες τις άλλες δεν τις δέχεται το δερματάκι της

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

Πηρα τηλεφωνο πριν λιγο και μου ειπαν οτι στελνουν μετα τον 4ο μηνα και μεχρι να γινει 18....μετα σιγα δεν εχουμε αναγκη το μεσο παιδακι βγαζει τις πανες του 18 μηνων μη χ%σω:evil:

 

Ειναι και τα δυο παραλογα...

Στελνουν μετα τον 4ο μηνα???Δηλαδη μεχρι τον 4ο το μωρο που τα κανει???

Μεχρι να γινει 18???Δηλαδη αν ενα παιδακι αποφασισει να βγαλει την πανα του πιο μετα???

Θα μας τρελανουν τελειως!!!

 

Γλυκιές μου πεταλουδίτσες...

Link to comment
Share on other sites

Στα σουπερμάρκετ ΜΑΣΟΥΤΗΣ στη Θεσσαλονίκη τα pampers έχουν τρελά χαμηλές τιμές (π.χ. active fit No3 διπλή συσκευασία 60 τεμ. = 13,76). Πριν είχε 19,20. Μου είπαν πως κατεβήκαν οι τιμές σε όλα τα pampers και θα ισχύει μέχρι 25.10.10. Αφού όταν το είδα λέω παιδιά εδώ έχετε λάθος τιμές και γελούσαν.

 

Μωρομάντηλα pampers sensitive 2+1=3,00. Αξίζει παιδιά. Εγώ πήρα 2πλη συσκευασία pampers με εκπτωτικό κουπόνι κιόλας και μου βγήκε 10,76 τα 60 τεμ.

 

Αύριο θα πάω για νέες προμήθειες (η 6άδα τα μωρομάντηλα 4+2 δηλαδή είχαν 7,50).

 

Αυτά στο κατάστημα της Β. Όλγας με Μπότσαρη, φαντάζομαι όμως πως ισχύουν οι τιμές σε όλα τα καταστήματα. ;)

 

Τρελή φάση! (edit παιδιά γιατί νόμιζα ότι είναι μόνιμη η αλλαγή τιμών αλλά είναι έως 25.10 οπότε όποιος θέλει...)

Link to comment
Share on other sites

μπορεις απο οσο ξερω να πας απο το καταστημα τους και να παραλαβεις το κουπονι για το κομμωτηριο!θαχει και αλλο τροπο σιγουρα!για τις πανες κριμα που δεν ημουν στον η/υ να το δω νωριτερα να παω....τωρα ε τη μετακομιση ουτε να καπνισω δε προλαβαινω....

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια τζιφος η δουλεια....:evil:

στα δυο σουπερ μαρκετ Μαρινοπουλος που ειναι κοντα μου εχουν αποσυρει ΟΛΕΣ τις πανες Pambers γιατι εχει μπλοκαρει το συστημα και δεν περναει την εκπτωση

Ισως αυριο το φτιαξουν λεει....:?

4

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια,

Επειδή είναι η δουλειά μου να ξετρυπώνω

1) φθηνές τιμές

2) εστιατόρια-ταβέρνες

3) έξυπνα προϊόντα

4) έξυπνες λύσεις με κτήματα, κετερινγκ, δεξιώσεις

5) μαγειρικές λύσεις

 

Είμαι διατεθειμένη να βοηθήσω στο μέγιστο μόνο και μόνο γιατί βλέπω πως εδώ είναι ο μόνος χώρος που όλες βοηθιόμαστε χωρίς ντροπές. Μήπως να ξεκινήσουμε ένα θέμα με τίτλο 'Έξυπνες λύσεις για όλες"??? Αν νομίζετε στείλτε μου πμ γιατί το βλέπω πιο εύκολα:P

beeeeezzzzz

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...