Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

σορυ τωρα το ειδα. κανονικοτατα τα δεχονται, χθες πηρα ενα μικρο πακετο.

 

Δεν πειράζει , ακομα δεν πήγα..χε χε

Τελεια που τα δέχονται γιατι εχω τρια κουπονάκια που μια πολυ καλή κοπέλλα που χάρισε απο εδω και θα παω να τα εκμεταλλευτώ.

Σε ευχαριστώ πολυ leman!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

α! και ποιος ειπε οτι οι λιμπερο εχουν ιδια τιμη οι παλιες και οι νεες συσκευασιες. σημερα ειδα στο βασιλοπουλο πακετο νο3 64τμχ 17,36ε και διπλα πακετο νο3 68τμχ 18,45ε! δηλαδη 1,1ε οι 4 πανες!

Link to comment
Share on other sites

πήγα στον σκλαβενίτη αχαρνών και είχε τις λιμπερο 3? στις κανονικές συσκευασίες απο το νο3 και μετά και 10? τις οικονομικές νο2 που ήθελα καμία προσφορά..απογοητεύτηκα..εσεις που τα βρίκατε όλα 5?? και γιατί τέτοιος ρατσισμός στα νο1 και 2?? :cry:

Link to comment
Share on other sites

επισης -20% στους καφεδες και -40% στα συμπυκνωμενα μαλακτικα neomat

 

ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΚΑΡΦΟΥΡ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΝΕΟΜΑΤ ΜΑΛΑΚΤΙΚΟ ΣΗΜΕΡΑ ΛΟΓΩ ΤΟ -40%. ΟΛΑ ΤΑ ΡΑΦΙΑ ΑΔΕΙΑ ....

ΑΣ ΤΑ ΔΟΥΝΕ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ ΝΑ ΞΕΣΚΙΣΤΟΥΝΕ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΣΤΙΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ.

Link to comment
Share on other sites

essex κουτι 65 μεζουρες..5,45 ευρω

το εχω δοκιμασει και ειναι τελειο.

και το υγρο 2 και κατι..50% δηλαδη..τρεξτε..ειναι φανταστικο με υπεροχο αρωμα..θα με θυμηθειτε

 

ΑΓΟΡΑΣΑ ΤΟ ΕSSEX ΥΓΡΟ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟΥ. ΟΝΤΩΣ ΕΙΧΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΤΙΜΗ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΓΕΙ ΚΑΛΟ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αυτο θα κανω αυριο

Να ρωτησω και κατι αλλο,ξερεις αν ειναι για ολες τις pambers γιατι θελω newborn...

 

Και ειδα στην εφημεριδα οτι εως 23/10 νομιζω εχει ο Βεροπουλος εκπτωση στα pamberw activefit & babydry

4

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια που βρισκετε κουπονια για pampers?

να ναι καλα τα κοριτσια απο δω μεσα που μου χαριζουν

Εμενα εχουν να μου στειλουν απ οταν ηταν ο τριτος 20 μηνων,στον 4ο καμια φορα και ειναι 3+ μηνων

4

Link to comment
Share on other sites

Αυτο θα κανω αυριο

Να ρωτησω και κατι αλλο,ξερεις αν ειναι για ολες τις pambers γιατι θελω newborn...

 

Και ειδα στην εφημεριδα οτι εως 23/10 νομιζω εχει ο Βεροπουλος εκπτωση στα pamberw activefit & babydry

 

Ο ΒΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΙ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΕΧΕΙ?? ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΟΥ ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ??

Ο ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΤΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΠΑΜΠΕΡΣ, ΔΗΛΑΔΗ ΤΑ ΦΘΗΝΑ ΣΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ 4?? ΤΟ ΚΑΝΟΥΝΕ ΕΠΙΤΗΔΕΣ??

Link to comment
Share on other sites

να ναι καλα τα κοριτσια απο δω μεσα που μου χαριζουν

Εμενα εχουν να μου στειλουν απ οταν ηταν ο τριτος 20 μηνων,στον 4ο καμια φορα και ειναι 3+ μηνων

ηλιαννα πρεπει να τους παρεις τηλεφωνο στην procter & gamble καινα τους το πεις!κι εμενα στον τριτο με ειχαν ξεχασει και ...τους το θυμησα και μου ερχοταν μετα κανονικα κουπονια!

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει απο αυριο πουθενα εκπτωση για λιμπερο?μου ηρθαν κουπονια προχτες και θελω να εξαργυρωσω συντομα!!!Α και κατι αλλο καλο,στο www.elapare.gr εχει προσφορα με 19 ευρω σε κομμωτηριο του κολωνακιου μανικιουρ πεντικιουρ λουσιμο κουρεμα χτενισμα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...