Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Δυσκολες στιγμες..


elepet

Recommended Posts

Σημερα θα παμε με τον αντρα μου στο γιατρο.Εδω και 10 μερες εχει πυρετο και πονοκεφαλους :( Δε ξερουμε τι εχει και σημερα θα παμε να δουμε.Ελπιζω να μην ειναι τιποτα κακο..το μυαλο μου ολο στο κακο τριγυρναει.. :( Δε θελω να σκεφτομαι αρνητικα..αλλα δεν τα καταφερνω.

Αισιοδοξη δεν ειμαι απο τη φυση μου..αλλα αυτες τις μερες που τον βλεπω ετσι εχω γινει ακομη πιο αρρωστη απο κεινον :(

Ευτυχως εχω εσας που μπορω να τα πω και να μου δωσετε λιγο απο την αγαπη και τη δυναμη σας...και ειμαι σιγουρη πως αν προκειται να περασω δυσκολες στιγμες..που το απευχομαι ..θα ειστε διπλα μου.

A3Oip2.png

 

MzPrp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 256
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elepet

    elepet 34 δημοσιεύσεις

  • helen18

    helen18 20 δημοσιεύσεις

  • Jean

    Jean 11 δημοσιεύσεις

  • Elenia

    Elenia 11 δημοσιεύσεις

Γλυκια μου, μην ανησυχεις σε παρακαλω, η τουλαχιστον προσπαθησε. Μαλλον η ζεστη τον πειραξε να δεις. Πυρετος, πονοκεφαλος...σιγουρα η ζεστη φταιει. Την πιεση του την πηρε; Μην τραβας αρνητική ενεργεια, σκεψου θετικα!!

Link to comment
Share on other sites

Γλυκια μου, μην ανησυχεις σε παρακαλω, η τουλαχιστον προσπαθησε. Μαλλον η ζεστη τον πειραξε να δεις. Πυρετος, πονοκεφαλος...σιγουρα η ζεστη φταιει. Την πιεση του την πηρε; Μην τραβας αρνητική ενεργεια, σκεψου θετικα!!

 

έτσι ακριβώς.....!!!! Καλα αποτελέσματα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλά αποτελέσματα elepet,και στην επιστροφή σας να το μετατρέψουμε σε πάρτυ το τόπικ σου.Σε τίποτα δεν έισαι μόνη και εύχομαι να είναι αβάσιμη η ανησυχία σου :)

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω όλες....θα σας πω το βραδυ τι μας ειπε ο γιατρος.Μακαρι να ειναι η ζεστη..το σκεφτηκα κι εγω. σας ευχαριστω για το ενδιαφερον..

A3Oip2.png

 

MzPrp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω νομιζω οτι ο πονοκεφαλος οφειλεται σε ακατασχετη κρεβατομουρμουρα της Εlepet... και τωρα την πιασαν οι τυψεις... :lol::lol::lol:

 

Να δεις που ο γιατρος θα πει να κοιμαστε χωρια για λιγες μερες ή θα του γραψει συνταγη για διημερη αποδραση μονος του με το κινητο κλειστο :lol::lol::lol:

 

(ετσι για να γελασουμε... )

 

Φιλια κοπελαρα μου και μην φοβασαι τιποτα. Εμεις ειμαστε εδω και θα στειλουμε τονους αντιγκαντεμοσκονης.... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Σου ευχομαι κ γω απο την μερια μου καλα αποτελασματα.Να μην στεναχωριεσαι γιατι σιγουρα το καταλαβαινει κ θα αγχωνεται περισσοτερο.ολα θα πανε καλα!

Ο υιός μου:20/03/08 H κόρη μου:17/12/09

Μωράκι μου σε περιμένουμε...25/09/2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγω νομιζω οτι ο πονοκεφαλος οφειλεται σε ακατασχετη κρεβατομουρμουρα της Εlepet... και τωρα την πιασαν οι τυψεις... :lol::lol::lol:

 

Να δεις που ο γιατρος θα πει να κοιμαστε χωρια για λιγες μερες ή θα του γραψει συνταγη για διημερη αποδραση μονος του με το κινητο κλειστο :lol::lol::lol:

 

(ετσι για να γελασουμε... )

 

Φιλια κοπελαρα μου και μην φοβασαι τιποτα. Εμεις ειμαστε εδω και θα στειλουμε τονους αντιγκαντεμοσκονης.... :wink:

 

 

Μπορει...δεν το αποκλειω!!! :lol::lol::lol:

A3Oip2.png

 

MzPrp2.png

Link to comment
Share on other sites

...εγώ πού έχω πονοκεφάλους χωρίς πυρετό? :lol:

όλα θα είναι καλά, θα δεις..και εγώ σε μία φάση της ζωής μου που είχα αγχωθεί είχα επί 5 ημέρες πόνοκέφαλο με εμετούς και πυρετό...με εξέτασε παθολόγος και μου μίλησε για κεφαλαλγίες τάσεως?? :? θα σε γελάσω δεν θυμάμαι, τις οποίες καταπολέμησα με φαρμακευτική αγωγή και ξεκούραση.

 

Περαστικά να είναι και περιμένουμε νέα σου! :)

5qfMp3.pngM5Bvp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μαλλον δεν θα πρεπει να ανησυχεις καθολου γιατι κυκλοφορει ιωση 10ημερων με πυρετο κ εξαντληση την περασε η θεια μου η οποια ηταν 10μερες κομματια τελειως, κ τελικα ηταν μια απλη ιωση που περασε κ ευτυχως δεν κολλησε κανεναν

Link to comment
Share on other sites

Είμαστε σπίτι...χωρίς την μικρή,την κρατησε η μαμα μου για σήμερα.

Τα νέα δεν είναι καλά :( Αύριο το πρωι θα κανουμε εισαγωγη στο νοσοκομείο. Ο γιατρός βρίσκει πρησμένους λεμφαδένες και συκώτι :(

Δε ξέρει λέει τι εχει..πρεπει να γίνουν όλες οι απαραίτητες εξετάσεις.

Με εχει καταβαλλει το πιο οδηνηρό συναίσθημα που εχω νιωσει στη ζωή μου...

γιατί να συμβεί όλο αυτό?? τι να έχει?? φοβάμαι για τα χειρότερα.... :cry:

Νομίζω ότι δεν θα μπορέσω να του σταθώ..οτι θα καταρεύσω. Φοβάμαι να μου πουν τα αποτελεσματα των εξετάσεων..δε θέλω να ακούσω τίποτα..θέλω μόνο να έρθει ξανα υγεία στο σπίτι μου :cry::cry:

Όταν έμπαινα στο φόρουμ ήθελα να μοιραστώ μαζί σας μόνο χαρές που είχαν να κάνουν με το παιδί μας..τι τρώει..πως το τρώει...και το χειρότερο που μοιράστηκα ήταν ίσως κάποια ιωσούλα της μικρής..πόσο χαζα μου φένονται τώρα όλα αυτά...ποσο χαζά και πόσο όμορφα :cry:

....Και τώρα αυτό..δεν φανταζόμουν ποτέ ότι θα έγραφα κάτι τετοιο.

Δε ξέρω τι να σκεφτώ..φοβαμαι και μόνο φοβάμαι..δε θέλω να του συμβεί τίποτα..τώρα να πάρει χαιρόμαστε την μικρή μας :cry::cry: ...τώρα αρχίζουν τα ωραία..ας βάλει ο θεός το χέρι του.. :cry:

A3Oip2.png

 

MzPrp2.png

Link to comment
Share on other sites

μην ανυσιχεις τοσο κουκλα μου...κομματια εγινα και εγω μονο διαβαζοντας πως νιωθεις :?

Το ξερω πως αυτη η διαγνωση δεν σου αφηνει περιθωρια αισιοδοξιας...

αλλα σκεψου ποσα πραγματα πριζουν το συκωτι...ακομα και η λοιμωδης μονοπυρινωση λε, που ειναι μια απλη ιωση!!

Σκεψου λιγο θετικα και να εισαι πολυ δυνατη στο πλαι του αντρα σου...

Αν εσυ νιωθεις ετσι σκεψου εκεινος πως νιωθει??

Να του δινεις κουραγιο και να βγαλετε τις κακες σκεψεις απο το μιαλο σας!!

Να κανετε οτι ειναι απαραιτητο...νοσηλεια , εξετασεις και να γυρισει σπιτι σας πιο γερός απο πριν ...

Περαστικα του γρηγορα σου ευχομαι και μια αγκαλιτσα και ενα φιλακι σε σενα για να κανεις κουραγιο!!

HAmI.jpgHAmIp3.png

Μαρικακι 12/1/2007

Λενιώ 26/5/2009

Link to comment
Share on other sites

βρε κοριτσάκι???τι είναι αυτά τώρα???Να μη σε παίρνει απο κάτω ολο αυτό...ακόμα καλα-καλα δεν ξέρεις τι γίνεται!Τιποτα δεν θα είναι..μη χαλάς την ψυχούλα σου άδικα..ο ανδρούλης θα είναι μια χαρα....

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...