Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Από μία γρήγορη αναζήτηση που έκανα διαπίστωσα ότι είναι σούπερ μάρκετ και το κοντινότερό μας βρίσκεται στο Γαλάτσι (παπαφλέσσα 32-34). Αυτό που δεν ξέρω είναι αν δέχονται κουπόνια...... αλλά ένα πέρασμα από εκεί θα μας λύσει την απορία. Όποιος μάθει ας ενημερώσει και τους υπόλοιπούς.!

Αγάπη.... η χαραμάδα της αιωνιότητας..

Ernesto Cardenal

Link to comment
Share on other sites

super market ειναι κοριτσακια :?:. εχει σε πολλα σημεια στην Αθηνα. παιρνουν κ κουπονια. ψωνισα εχθες. και νομιζω το φυλλαδιο τους λεει μεχρι 11/1. θα το τσεκαρω κ θα σας πω:lol:

MD1op3.png
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν...... πήρα τηλέφωνο το extra και έμαθα τα εξής: Όντως υπάρχει προσφορά για όλες τις libero και ισχύει μέχρι τέλος του μήνα και από τι μου είπε η κοπέλα δέχονται και κουπόνια.

Αγάπη.... η χαραμάδα της αιωνιότητας..

Ernesto Cardenal

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειτονισσα ευχαριστω.Εμεις βρηκαμε της Ν.Φιλαδελφειας(για την ακριβεια Χαλκηδονα πιανει)και ηδη εστειλα το συζυγο.Και ναι,δεχονται κουπονακια τηλεφωνησα και εγω.

Eva ευχαριστω πολυ για την πληροφορια:)

10Ddp3.png

OaR2p3.png

Link to comment
Share on other sites

εχω να πώ κάτι για τα καρφουρ και να δηλώσω οτι δεν πρόκειτε να τους αφήσω ξανά ούτε ευρώ...πήγα εχτές στο mall για κάτι δωράκια και λέω ας πάω και στο καρφούρ να πάρω πάμπερς που έχει έκπτωση και είχα και κάτι κουπόνια που έληγαν. πάω στα πάμπερς κοιτάω δεν βλέπω να γράφει πουθενά για έκπτωση. ρωτάω την κοπέλα και μου λέει το εξής:

"ΣΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΤΟΥ ΜΑΛΛ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΜΠΕΡΣ"

Α Π Α Ρ Α Δ Ε Κ Τ Ο!!!!!

τι φασαρία έκανα τπτ. Δλδ δεν είναι τις αλυσίδας καρφουρ το κατάστημα στο μαλλ??τεσπα πήρα τις πάνες του καρφουρ γιατί δεν έιχα άλλα κουπόνια οι οποίες να πω την αλήθεια είναι πολύ καλές αλλά...δεν τους ξανααφήνω ευρώ. απαράδεκτο!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εχω να πώ κάτι για τα καρφουρ και να δηλώσω οτι δεν πρόκειτε να τους αφήσω ξανά ούτε ευρώ...πήγα εχτές στο mall για κάτι δωράκια και λέω ας πάω και στο καρφούρ να πάρω πάμπερς που έχει έκπτωση και είχα και κάτι κουπόνια που έληγαν. πάω στα πάμπερς κοιτάω δεν βλέπω να γράφει πουθενά για έκπτωση. ρωτάω την κοπέλα και μου λέει το εξής:

"ΣΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΤΟΥ ΜΑΛΛ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΜΠΕΡΣ"

Α Π Α Ρ Α Δ Ε Κ Τ Ο!!!!!

τι φασαρία έκανα τπτ. Δλδ δεν είναι τις αλυσίδας καρφουρ το κατάστημα στο μαλλ??τεσπα πήρα τις πάνες του καρφουρ γιατί δεν έιχα άλλα κουπόνια οι οποίες να πω την αλήθεια είναι πολύ καλές αλλά...δεν τους ξανααφήνω ευρώ. απαράδεκτο!!!

 

εγω πολλες φορες εχω παρει απο εκει με τις προσφορες που βαζει η αλυσιδα, απλα δε δεχονται τα κουπονια με τη δικαιολογια οτι ειναι μαρινοπουλος, οχι καρφουρ. παντως για τα κουπονια να κανω λιγο το συνηγορο του διαβολου. πανω στα κουπονια γραφει οτι δε συνδυαζονται με οποιαδηποτε αλλη προσφορα. αρα οχι -35% και -3ευρω... και για να μην παρεξηγηθω να πω οτι κι εγω δεν τους αφηνω σε χλωρο κλαρι οταν εχουν προσφορες... και οχι μονο.

Link to comment
Share on other sites

εγω πολλες φορες εχω παρει απο εκει με τις προσφορες που βαζει η αλυσιδα, απλα δε δεχονται τα κουπονια με τη δικαιολογια οτι ειναι μαρινοπουλος, οχι καρφουρ. παντως για τα κουπονια να κανω λιγο το συνηγορο του διαβολου. πανω στα κουπονια γραφει οτι δε συνδυαζονται με οποιαδηποτε αλλη προσφορα. αρα οχι -35% και -3ευρω... και για να μην παρεξηγηθω να πω οτι κι εγω δεν τους αφηνω σε χλωρο κλαρι οταν εχουν προσφορες... και οχι μονο.

 

δεν υπήρχε που θενα παντως κάποιο χαρτί ή κάτι που να αναφέρει για την προσφορά..εψαχνα και δεν ειδα τπτ και μετά πήρα αυτή την απάντηση...

Link to comment
Share on other sites

leman τα κουπονια Libero και pampers που εχω δεν γραφουν κατι τετοιο.και επιπλεον τα Σ/Μ βαζουν τις προσφορες τις περισσοτερες φορες και οχι οι pampers-libero.επισης στο περιοδικο επιθυμιες με τα κουπονια γραφει απ 'εξω οτι μπορουμε να χρησιμοποιησουμε τα κουπονια ακομα και με προσφορες για να βγουμε διπλα κερδισμενοι ;).

 

αυτο που αντιμετωπισα εγω σημερα ειναι το εξης.πηγα να παρω βαφη Koleston και wellaflex που τα ειχε -40% και ειχα κουπονια και για τα 2.ειχα υπολογισει οτι με την εκπτωση και τα κουπονια θα πληρωσω 12,76.αλλα πληρωσα 14,18 γιατι πρωτα περασε το κουπονι και μετα περασε η εκπτωση.παω σε αλλο μαρινοπουλο μετα να παρω αλλη μια wellaflex.το κουπονι το εδωσα στο τελος αφου περασε και η εκπτωση αλλα δεν περνουσε.εκανε κατι ακυρωσεις και τελικα πρωτα περασε το κουπονι και μετα η εκπτωση οποτε παλι χαμενη βγηκα.......ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥΟΥΟΥΟΥ!!!!!σε ολα τα Σ/Μ πρωτα περναει η εκπτωση και μετα τα κουπονια,οι ανεκδιηγητοι να φανε απο παντου!!!!:evil:

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

όχι κοπέλα μου , δεν το έκανε η ταμίας το λάθος ώστε να έχει έλλειμα , η κοπέλα στην υποδοχή μπερδεύτηκε και επέστρεψε 3 φορές την έκπτωση + μία διαφορά τιμής από ένα ζαμπονάκι που το είδε ο άντρας μου στο ράφι 2,99 και το χτύπησαν στο ταμείο 5,66!!!! Και στην υποδοχή όταν το ανέφερε , έστειλαν άτομο στο ράφι , διαπίστωσαν ότι όντως αναγράφουν 2,99 και πρόσθεσαν και αυτή τη διαφορά στην επιστροφή.Θέλει να τα προσέχουμε όλα γιατί μας κλέβουν μπροστά στα μάτια μας!!!

Απλά να αναφέρω πως και η κοπέλα στην υποδοχή έχει χρεωθεί ταμείο, για να μπορεί να διαχειρίζεται χρήματα. Όπερ σημαίνει θα χρεωθεί το έλλειμα!

Το κατάστημα ΔΕΝ πρόκειται ΠΟΤΕ να χάσει χρήματα! Οι υπάλληλοι τα πληρώνουν πάντα!!!

Ή στραβός είν' ο γιαλός, ή στραβά αρμενίζουμε! ! !:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα πήγα σήμερα ΑΒ έχει -40 στα babylino και πάνω κουπόνια -4 ευρώ τα περάσαν και τα 2 μια χαρα μου βγήκαν πιο φθηνα από το Μαρινόπουλου 1 διπλή συσκευασία 6,62 ευρώ η μια δηλαδη οι 2 13,24 ευρώ από 17,00 στο Μαρινόπουλο με το 1+1

1gGKp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χθες από Βασιλόπουλο πήρα Babylino 2 μικρές συσκευασίες και μια οικονομική Νο4 (συνολο 124 πάνες) μόνο 12 ευρώ. Εχουν εκπτωση 40% και μου ηρθαν και τα κουπόνια οπότε μια χαρά στοκάραμε πάλι... Ούτε 10 λεπτά η κάθε πάνα. Δεν έχουν όμως όλα τα σουπερμάρκετ της αλυσίδας την προσφορά.

Link to comment
Share on other sites

τι είναι αυτό το extra;; καινούριο σουπερ;;;;;

 

ακριβές τις εχει......:shock:

Super market ειναι αλλα δεν εχει σε ολες τις περιοχες

εδω μπορεις να δεις που βρισκονται.Της Μεταμορφωσης το καταστημα εχει κλεισει.

http://www.elomas.gr/gr/search/search_17.htm

10Ddp3.png

OaR2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Χθες από Βασιλόπουλο πήρα Babylino 2 μικρές συσκευασίες και μια οικονομική Νο4 (συνολο 124 πάνες) μόνο 12 ευρώ. Εχουν εκπτωση 40% και μου ηρθαν και τα κουπόνια οπότε μια χαρά στοκάραμε πάλι... Ούτε 10 λεπτά η κάθε πάνα. Δεν έχουν όμως όλα τα σουπερμάρκετ της αλυσίδας την προσφορά.

 

Εδώ στο Χαλάνδρι δεν έχει την προσφορά...:(

Μήπως είμαστε όλοι πολλοί πλούσιοι και δεν το ξέρω???:mad:

tZh5p3.png

G0KVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εδώ στο Χαλάνδρι δεν έχει την προσφορά...:(

Μήπως είμαστε όλοι πολλοί πλούσιοι και δεν το ξέρω???:mad:

 

Την προσφορα την εχει μεχρι 31/12 στο Βασιλόπουλο που είναι στη Μεσογείων απέναντι από το σταθμό μετρό του Νομισματοκοπείου.

Link to comment
Share on other sites

την προηγουμενη εβδομαδα οπως σας ειχα πει στα carrefour ειχε εκπτωση 30% στα λευκα ειδη χωρις να το αναφερει στις προσφορες στο site του. Αγορασα λοιπον δυο παπλωματοθηκες παιδικες με αρχικη τιμη 24ευρω.

Σημερα που εβγαλε στο site τους προσφορα παλι 30% στα λευκα ειδη πηγα και η αρχικη τιμη τους ειναι 29,99 ευρω.

Θελει τελικα λιγο προσοχη στις προσφορες που κανουν.

κοριτσακια μου!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...