Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Καλημέρα Δέσποινα! Να σου πω εγώ που έχουμε ήδη 2 κουζίνες; Εμείς της πήραμε τη τελευταία στα γενέθλια της και τα Χριστούγεννα μας φέραν άλλη μία οι νονές μας..μοιάζει με τη πρώτη αλλά πιο μικρή...είναι αυτή της τεφαλ με ήχους...Αν και ήταν κοντούλα αυτή η κορούλα μου έπαιξε και παίζει ακόμα πολύ περισσότερο με αυτή!!!

Ξετραλάθηκε με τους ήχους και τα φώτα!!

Οπότε σου συστήνω να πάρεις αυτή που έχει ήχους και φώτα και πολλά σύνεργα παρέα! Και εγώ είχα ξετραλαθεί με αυτή τη πορτοκαλί αλλά η ζουζούνα μου είχε άλλες προτιμήσεις!!!

 

hευχαριστω μαριτα για την απαντηση!επειδη τεφαλ ειναι πολλες μηπως βλεπεις τη δικια σας(την κοντη) στο λινκ που παραθετω?

 

http://www.amazon.de/gp/search/ref=sr_nr_i_0?rh=k%3Atefal+k%C3%BCche%2Ci%3Atoys&keywords=tefal+k%C3%BCche&ie=UTF8&qid=1300235814

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Την παραγγελια που εκανα απο το shutterfly (50 δωρεαν φωτογραφιες και δυο διαφορετικων μεγεθων photobooks) μου την εσπασαν σε 3 διαφορετικες αποστολες.

Ελπιζω ετσι να μην τεθει και θεμα τελωνειου γιατι με ειχε αγχωσει πολυ μηπως τα βλεπανε αρκετα και μου ριχναν στο ψαχνο!

Το ιδιο εκαναν και σε σας που παραγγειλατε απο κει;

Μου εστειλαν mail για 20% επιπλεον εκπτωση με ενα κωδικο για μια χρηση μονο. Αν θελει καποια κοπελα να της τον δωσω αλλα με επιφυλαξη μηπως ειναι προσωπικος και δεν περναει.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!!:P

Καποια κοπελια με ειχε ρωτησει για των κωδικο για δωρεαν μτφ απο littlewoodseurope...αυτη ειναι η απαντηση που μου εστειλαν

Unfortunately, we are experiencing a problem with this offer code with Paypal orders. We currently have two options, please order the items using a credit or debit card and the delivery will be removed before payment has been taken. Alternatively please order your items then contact us and we will issue an immediate refund.

 

Δηλαδη βρε κοριτσια εγω που θελω να πληρωσω με paypal θα πληρωσω κανονικα με τα μτφ και μετα θα τους στειλω mail να μου επιστρεψουν τα 5 ευρω μτφ???? Ορθως αντελιφθην????:rolleyes::rolleyes:

Παντως πολυ γρηγορα απαντησαν στο mail μου οποτε λεω να το κανω το απονενοημενο και να τη βαλω την παραγγελια...

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Good luck ο κωδικος απο shutterfly για τι ειναι???? Ειναι για ολες τους τις υπηρεσιες??? Θα με ενδιεφερε αν δεν σε πειραζει...δεν νομιζω οτι υπαρχουν προσωπικοι κωδικοι, δεν ξερω κιολας..

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

hευχαριστω μαριτα για την απαντηση!επειδη τεφαλ ειναι πολλες μηπως βλεπεις τη δικια σας(την κοντη) στο λινκ που παραθετω?

 

http://www.amazon.de/gp/search/ref=sr_nr_i_0?rh=k%3Atefal+k%C3%BCche%2Ci%3Atoys&keywords=tefal+k%C3%BCche&ie=UTF8&qid=1300235814

 

Καλημέρα!Έχεις δίκιο είναι πολλές οι τεφάλ τελικά!Εμείς έχουμε αυτή:

http://www.amazon.de/Smoby-24054-Elektr-Tefal-K%C3%BCche/dp/B000H5UYU4/ref=sr_1_3?s=toys&ie=UTF8&qid=1300259328&sr=1-3

 

Πριν παραγγείλεις από αμαζον βρες τι θες και δες αν το έχουν τα παιχνιδάδικα εδώ και σε τι τιμές. Τη δική μας τη πορτοκαλί τη πήρα από το γερμανικο αμαζον τον Νοέμβρη και τα Χριστούγεννα που πήγα στον Μουστάκα την είχε παρόμοια τιμή....ψάξτο λίγο...

Αν πάρεις πάντως πάρε τη ψηλή τη τεφάλ και όχι τη κοντούλα που έχουμε εμείς!

Οπότε δες τα εξής: να είναι γύρω στους 90 πόντους, να έχει ήχους, φώτα και διάφορα σύνεργα μαζί!!!Λέω εγώ τώρα από τη δική μου εμπειρια.....Καλά ψώνια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πω πω και δευτερη μανουλα:!::!: σε μια μερα μονο που μολις γράφτηκε στο φορουμ εεεετρεξε να μας πει για το καλο αυτο καινουργιο σάιτ... τσ τσ τσ

 

Ξέρεις ε....αυτο που κάνεις τα κάνει χειρότερα τα πράγματα....

 

οπως να δημιουργεις την εντυπωση οτι κάνεις διαφήμιση ισως....

 

λεω εγω τωρα...:idea::cool:

 

Γιατί να θεωρηθεί το δικό μου post διαφήμιση;;; 432 σελίδες για e shops έχουν γραφτεί!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Η προηγούμενη μαμά δηλαδή, δεν κάνει διαφήμιση; Αν θέλετε μπορώ να πω για δεκάδες site που έψαξα κι έκανα τις αγορές μου σε καταπληκτικές τιμές, όπως το ntosas bebe, που μου έστειλε ΟΛΟ το δωμάτιο του γιου μου από την Λάρισα, μόνο με 390 ευρώ για παράδειγμα, ή για το καρότσι του που το πήρα 200 ευρώ(!!!!!!!!!) φθηνότερα (Peg Perego) από το Φατσούλες στην Θεσσαλονίκη! Είμαι λίγο internetάκιας, τί να κάνουμε... Δεν είναι σωστό να υπάρχει τόση καχυποψία...

Link to comment
Share on other sites

Πω πω και δευτερη μανουλα:!::!: σε μια μερα μονο που μολις γράφτηκε στο φορουμ εεεετρεξε να μας πει για το καλο αυτο καινουργιο σάιτ... τσ τσ τσ

 

Ξέρεις ε....αυτο που κάνεις τα κάνει χειρότερα τα πράγματα....

 

οπως να δημιουργεις την εντυπωση οτι κάνεις διαφήμιση ισως....

 

λεω εγω τωρα...:idea::cool:

 

:-D:grin::-D:grin::-D:grin::-D:grin::-D:grin:

οχι ρε συ και διαφήμιση!!! τι ειναι αυτα που λες? η κοπελα απλα ειναι ευχαριστημενη απο το φαρμακειο!

:shock::shock::shock:

LaFHp3.png

 

gwUip3.png

Link to comment
Share on other sites

 

Δηλαδη βρε κοριτσια εγω που θελω να πληρωσω με paypal θα πληρωσω κανονικα με τα μτφ και μετα θα τους στειλω mail να μου επιστρεψουν τα 5 ευρω μτφ???? Ορθως αντελιφθην????:rolleyes::rolleyes:

Παντως πολυ γρηγορα απαντησαν στο mail μου οποτε λεω να το κανω το απονενοημενο και να τη βαλω την παραγγελια...

 

Καλημέρα!Ακριβώς έτσι έγινε με μένα. Με χρέωσαν παραπάνω μεταφορικά αλλά μου τα επέστρεψαν στο ακέραιο!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γιατί να θεωρηθεί το δικό μου post διαφήμιση;;; 432 σελίδες για e shops έχουν γραφτεί!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Η προηγούμενη μαμά δηλαδή, δεν κάνει διαφήμιση; Αν θέλετε μπορώ να πω για δεκάδες site που έψαξα κι έκανα τις αγορές μου σε καταπληκτικές τιμές, όπως το ntosas bebe, που μου έστειλε ΟΛΟ το δωμάτιο του γιου μου από την Λάρισα, μόνο με 390 ευρώ για παράδειγμα, ή για το καρότσι του που το πήρα 200 ευρώ(!!!!!!!!!) φθηνότερα (Peg Perego) από το Φατσούλες στην Θεσσαλονίκη! Είμαι λίγο internetάκιας, τί να κάνουμε... Δεν είναι σωστό να υπάρχει τόση καχυποψία...

 

:rolleyes:

Exετε δικιο.

Μια μαμα (ή μπαμπας;;;) που κανει εγγραφη και στο πρωτο ποστ μιλαει για ενα ιντερνετικο μαγαζι δε θα επρεπε να μας βαλει σε ιδεες.

Εμεις φταιμε, που ειμαστε καχυποπτοι.

Συγνωμη

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!!:P

Καποια κοπελια με ειχε ρωτησει για των κωδικο για δωρεαν μτφ απο littlewoodseurope...αυτη ειναι η απαντηση που μου εστειλαν

Unfortunately, we are experiencing a problem with this offer code with Paypal orders. We currently have two options, please order the items using a credit or debit card and the delivery will be removed before payment has been taken. Alternatively please order your items then contact us and we will issue an immediate refund.

 

Δηλαδη βρε κοριτσια εγω που θελω να πληρωσω με paypal θα πληρωσω κανονικα με τα μτφ και μετα θα τους στειλω mail να μου επιστρεψουν τα 5 ευρω μτφ???? Ορθως αντελιφθην????:rolleyes::rolleyes:

Παντως πολυ γρηγορα απαντησαν στο mail μου οποτε λεω να το κανω το απονενοημενο και να τη βαλω την παραγγελια...

 

εχθές έκανα παραγγελία...177Ε -5Ε που είναι ο κωδικός έπρεπε να πληρώσω 172. μου είπανε πλήρωσε και εμείς θα το αλλάξουμε.πλήρωσα 177Ε στην απόδειξη πληρωμής τους λέει ότι πλήρωσα 172 αλλά εμένα με τραβήξαν 177Ε.

τους το είπα και μου λένε να περιμένω 24 ώρες και έαν συνεχίσει να φαινετε ότι πλήρωσα 177 να τους ειδοποιήσω.

να δω εαν θα βγάλω άκρη.

πάντως εχθές έκανα το μεσημέρι παραγγελία και σήμερα μου στείλανε ΄ότι έχει φύγει κιολας από αυτούς!!

τοσο γρήγορα?αντε να δω!

Ο υιός μου:20/03/08 H κόρη μου:17/12/09

Μωράκι μου σε περιμένουμε...25/09/2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:rolleyes:

Exετε δικιο.

Μια μαμα (ή μπαμπας;;;) που κανει εγγραφη και στο πρωτο ποστ μιλαει για ενα ιντερνετικο μαγαζι δε θα επρεπε να μας βαλει σε ιδεες.

Εμεις φταιμε, που ειμαστε καχυποπτοι.

Συγνωμη

 

Ευχαριστώ κορίτσια, ένιωθα και τύψεις που είπα την γνώμη μου! Η αλήθεια είναι ότι παρακολουθώ το forum εδώ και 2 χρόνια (ίσως και παραπάνω) από τότε που χρειάστηκε να ψάχνω πληροφορίες για εξωσωματική κ.λπ., αλλά δεν ήμουν μαμά και για διάφορους λόγους δεν έγραφα (κυρίως ψυχολογικούς), μόνο διάβαζα. Τώρα, όμως ΕΙΜΑΙ ΜΑΜΑ :P:p:p:p και μου αρέσει να μοιράζομαι πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ κορίτσια, ένιωθα και τύψεις που είπα την γνώμη μου! Η αλήθεια είναι ότι παρακολουθώ το forum εδώ και 2 χρόνια (ίσως και παραπάνω) από τότε που χρειάστηκε να ψάχνω πληροφορίες για εξωσωματική κ.λπ., αλλά δεν ήμουν μαμά και για διάφορους λόγους δεν έγραφα (κυρίως ψυχολογικούς), μόνο διάβαζα. Τώρα, όμως ΕΙΜΑΙ ΜΑΜΑ :P:p:p:p και μου αρέσει να μοιράζομαι πράγματα.

 

Να σου πω την αληθεια;

Αυτο που εγραψα ειχε μια δοση ειρωνιας γιατι δεν πειστηκα.

Ελα ομως που μου αγγιξες πολύ ευαισθητη χορδη με το θεμα της εξωσωματικης!!!

Να σου ζησει το παιδακι σου μανουλα. :D

Καλως ηρθες.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

 

κορίτσια ερώτηση:

αυτό http://www.amazon.co.uk/gp/product/B002VWQYSM/ref=ord_cart_shr?ie=UTF8&m=ASB3SO3PC2RPJ

γιατί μου χρεώνει μεταφορικά για να το παραγγείλω????

(έχω στο καλαθι μου 4 πράγματα αξίας ανω των 25 λιρών, 2 εκ των οποίων είναι fulfilled απο το αμαζον και μου χρεώνει μτφ γιαυτά!)

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω την αληθεια;

Αυτο που εγραψα ειχε μια δοση ειρωνιας γιατι δεν πειστηκα.

Ελα ομως που μου αγγιξες πολύ ευαισθητη χορδη με το θεμα της εξωσωματικης!!!

Να σου ζησει το παιδακι σου μανουλα. :D

Καλως ηρθες.

 

Ευχαριστώ!!!!!!:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!!!

 

κορίτσια ερώτηση:

αυτό http://www.amazon.co.uk/gp/product/B002VWQYSM/ref=ord_cart_shr?ie=UTF8&m=ASB3SO3PC2RPJ

γιατί μου χρεώνει μεταφορικά για να το παραγγείλω????

(έχω στο καλαθι μου 4 πράγματα αξίας ανω των 25 λιρών, 2 εκ των οποίων είναι fulfilled απο το αμαζον και μου χρεώνει μτφ γιαυτά!)

 

Είναι όμως sold by payless shop...μήπως για αυτό σου βάζει μεταφορικά;

Link to comment
Share on other sites

Χτες μου ηρθε αυτο το συνολακι για την μικρουλα μου και την κουκλιτσα της!

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=230593395956

 

Στη φωτογραφια βγηκε χαλια. Στην πραγματικοτητα ειναι πολυ-πολυ-πολυ ομορφο και στην πιο χαμηλη τιμη που εχω βρει σε Αγγλια και Αμερικη! :D

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, είμαι εντελώς οφ τόπικ αλλά δεν ξέρω τι να κάνω.

 

Έκανα βλακεία - ούτε ξέρω πως - και έστειλα στο junk του yahoo mail μου απάντηση του RBS (MUM), συνεπώς δεν θα λαμβάνω επιβεβαίωση για τις πληρωμές μου στο MUM.

 

HELP !!!!!!!!!!! AU SECOURS !!!!!!!!!!!!!!! BOHΘΕΙΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Δεν ξέρω που είναι το τζανκ και πως να επαναφέρω το RBS...............

 

ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ !!!!!!!!!!!!!

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου δινεις αυτο που ειναι για την

κουκλα να το βαλω στη μπεμπα μου????:lol::lol::lol::lol: χα χα χα

 

:lol::lol::lol::lol:

Kαλε μια σταλιτσα ειναι! Σε σχεση μ'αυτο η κορη σου ειναι της παντρειας!!! :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Γιατί να θεωρηθεί το δικό μου post διαφήμιση;;; 432 σελίδες για e shops έχουν γραφτεί!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Η προηγούμενη μαμά δηλαδή, δεν κάνει διαφήμιση; Αν θέλετε μπορώ να πω για δεκάδες site που έψαξα κι έκανα τις αγορές μου σε καταπληκτικές τιμές, όπως το ntosas bebe, που μου έστειλε ΟΛΟ το δωμάτιο του γιου μου από την Λάρισα, μόνο με 390 ευρώ για παράδειγμα, ή για το καρότσι του που το πήρα 200 ευρώ(!!!!!!!!!) φθηνότερα (Peg Perego) από το Φατσούλες στην Θεσσαλονίκη! Είμαι λίγο internetάκιας, τί να κάνουμε... Δεν είναι σωστό να υπάρχει τόση καχυποψία...

 

μαλιστα..... :cool:

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...