Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Φωτογραφίες από τα σπίτια μας!


mpimpi

Recommended Posts

Ειναι της BEABA κ τα φερνουν τα premaman σιγουρα αν κ εγω το πηρα απο καταστημα που δεν υπαρχει στην Ελλαδα.

Καλε εγω ξεχασα να βαλω απο το μπαλκονιμου φωτο???

Θα βαλω να δειτε κ τον δικο μου κηπο! :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 764
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

blue εχουμε ιδιο ψυγειο και ιδια κρεβατοκαμαρα :D:D

 

τέλειο το σπίτι σου και της elias-christina επίσης!

 

και είσαστε και καλές νοικοκυρές :D:D:D:D

if you want to make the world a better place, take a look at yourself and make that change!!!570057guwilak9ki.gif

Link to comment
Share on other sites

αχ κοριτσια τι ωραιο θεμα που βαλατε!!

 

Σαν ψωναρα κι εγω θα βαλω τις δικε μας φωτο!

Θαυμαστε!!! :shock::shock:

:twisted::twisted::twisted:

home001.jpg

home002.jpg

home003.jpg

home004.jpg

home005.jpg

home006.jpg

home3001.jpg

home3002.jpg

005.jpg

003.jpg

002.jpg

blue μηπως εβγαλες φωτο απο το δικο μου σπιτι;

εχουμε ακριβως τα ιδια επιπλα ιδιους καναπεδες,τραπεζαρια,κρεβατοκαμαρα

απο το eurohouse τα πηρες;

QnFwm8.png

VyFvm8.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάαααααρες...το ενα καλύτερο απο το άλλο τα σπίτια σας.

Μπράβο...Κάθε μια με διαφορετικό γούστο ...

Μπράβο...Πολύ cozy και ηλιόλουστα...

Να τα χαιρεστε και να ακουστούν ευχομαι περισσότερες παιδικές φωνούλες εκει μεσα...

Εμένα ειναι υποδιάληση λόγω του Στέλιου αλλά μια θα την βάλω και εγω...σε λίγο!!!!!!!

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Να τα χαιρεστε και να ακουστούν ευχομαι περισσότερες παιδικές φωνούλες εκει μεσα...

θα ακουστουν στο παρτυ των γενεθλίων μας και στη γιορτη μας επισης :D

Αυτές που εννοείς μας είναι αχρείαστες εμάς προς το παρόν :shock::lol::lol::lol:

Μην εκνευρίζεσαι αν ο γειτονάς σου,εχει το στέρεο ανοιχτό στις 2 το πρωί,τηλεφωνησέ του στις 4 και πες του πόσο σου άρεσε...

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια τα σπιτια σας ειναι τρελα!!Πολυ ομορφα και καλογουστα.Τωρα ζηλεψα!!Μολις τελειωσω τη γενικη και φτιαξω και το δενδρο θα βαλω και εγω!! :wink:

n10D.jpg.png

Η ζωη δε μετριεται με τον αριθμο των στιγμων που περνουμε αναπνοη,αλλα με τον αριθμο των στιγμων που μας κοβεται η αναπνοη!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλά έχω πάθει πλάκα τώρα ή μάλλον η blue ήρθε και φωτογράφισε την κουζίνα μου...μπλέ δεν μπορείς να φανταστείς..έχουμε τα ίδια ακριβώς ντουλάπια τα ίδια πλακάκια..τι να λέμε τώρα ακόμη και η θέση του νεροχύτη σου είναι ίδια και στο δικό μου σπίτι.. :lol: ευτυχώς το υπόλοιπο σπίτι διαφέρει αρκετά απο το δικό μου αλλιώς θα είχα αμφιβολίες :lol::lol::lol:

elias-christina πολύ ωραίο το σπιτάκι σου..ζεστό και φιλικό

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω ολες για τα καλα σας λογια!

Τι γινετε βρε κοριτσια? γιατι κολλησαμε? βαλτε τα σπιτακια σας, ειναι πολυ ωραιο να βλεπουμε τα γουστα η μια της αλλης!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο σε όλες σας για τους όμορφους χώρους που έχετε διαμορφώσει!!!

 

Εγώ για να βάλω φωτογραφίες θα πρέπει πρώτα να ταχτοποιώ για κανένα μήνα και να φέρω και μπογιατζή :lol::lol::lol::lol: ή να τις περάσω στο photoshop πρώτα!!!!!!

 

Το βράδυ αν προλάβω θα ανεβάσω φωτό από τις ξυλουργικές κατασκευές μας για να πάρει ιδέες η Εκάβη για βιβλιοθήκη που λέει.

 

Καλά, τα σπίτια σας μοιάζουν του περιοδικού, έχω κομπλάρει εντελώς μα εντελώς μιλάμε...

Link to comment
Share on other sites

καλά έχω πάθει πλάκα τώρα ή μάλλον η blue ήρθε και φωτογράφισε την κουζίνα μου...μπλέ δεν μπορείς να φανταστείς..έχουμε τα ίδια ακριβώς ντουλάπια τα ίδια πλακάκια..τι να λέμε τώρα ακόμη και η θέση του νεροχύτη σου είναι ίδια και στο δικό μου σπίτι.. :lol: ευτυχώς το υπόλοιπο σπίτι διαφέρει αρκετά απο το δικό μου αλλιώς θα είχα αμφιβολίες :lol::lol::lol:

elias-christina πολύ ωραίο το σπιτάκι σου..ζεστό και φιλικό

Μαλλον θα ηταν ο ιδιος εργολαβος!!!!!!Παντως κοριτσια πολυ ωραια τα σπιτια σας :):):):):) Οταν θα κανω κι εγω τη γενικη θα σας το στειλω!
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω παντως σκευτομαι να ανοιξω ενα ποστ που να λεγετε

ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΤΙς ΤΑΥΤΟΤΗΤΕς ΜΑΣ.....ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΑΤΟ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΟ!!!!

( σε αντιγραφο) :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

 

ρε συ αρια.....αμαν πια με τα εκκαθαριστικαααααααααααα :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Ο καλός μου έχει χόμπυ την μαραγκική :D Πριν παντρευτούμε φτιάξαμε οι δυό μας το τραπέζι της τραπεζαρίας μας γιατί δε βρίσκαμε στην αγορά κάτι που να αξίζει και να έχουμε τα λεφτά να το πάρουμε. Το φτιάξαμε οι δυό μας με 1 μήνα σκληρή δουλειά τα απογεύματα. Το αποτέλεσμα

 

dsc6553ty0.jpg

Στην κουζίνα μας όπως βλέπετε δεν φαίνεται καθόλου ο πάγκος από τα πράγματα :lol::lol:

 

Τα βιβλία μας τα έχουμε σε κάτι τέτοια ράφια χειροποίητα κι αυτά.

Στις κατασκευές του από εδώ και πέρα δεν είχε τη βοήθειά μου γιατί ή ήμουν έγκυος ή θήλαζα :lol::lol:

 

dsc6558vu4.jpg

 

Στο σύνθετο έχουμε στα ντουλάπια επάνω διάφορα σερβίτσια, ποτήρια κλπ, στα κάτω ντουλάπια έχουν τα παιδιά βιβλία και παιχνίδια, και στα συρτάρια είναι τα cd. Είναι 2 ίδια κομμάτια. Του πήρε κανένα 2μηνο...

 

dsc6554xi1.jpg

 

Το τελευταίο του δημιούργημα είναι η πέργκολα στο μπαλκόνι μας με σοφίτα/"δεντρόσπιτο" για τα παιδιά :D Αυτό πήρε αρκετό καιρό, 3 μήνες;;

 

200804280985yd5.jpg

Link to comment
Share on other sites

Να και το δικό μου...Είναι λίγο, πως να το πω για να μη με θίξω...μμμ, ''φοιτητικό'' σε σχέση με τα υπόλοιπα, αλλά αν δεν παινέψεις το σπίτι σου θα πέσει να σε πλακώσει!!!

 

P1010143-2.jpg

 

P1010146-1.jpg

 

P1010148-1.jpg

 

P1010150-1.jpg

 

P1010151-1.jpg

 

P1010155-1.jpg

 

P1010156-1.jpg

 

P1010158-1.jpg

df306542d5.pngbb1d25814b.png

Link to comment
Share on other sites

bizoudaki

Πολύχρωμο το σπιτάκι σας και με ιδιαίτερο στίλ.Μπράβο πολύ ωραίο

φιλενάδα micnat επικερδέστατο το χόμπυ του άντρα σοτ και γλυτώνεται και λεφτά με αυτό τον τρόπο...ΟΟΟΟΟΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟ ΞΥΛΟΣΠΙΤΟ.....Α-Π-Ι-Θ-Α-Ν-ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Athena έχεις σπουδάσει κομμωτική;;;Κάτι ειδα ...κούκλες κομμωτικής σε κάποια γωνιά...Πολύ ωραιο το σπίτι σου.Το παιδικό...πολύ ξεχωριστό!!!!!

Μου αρέσει που κάθε σπιτικό εχει την πινελιά της καθε μιας μας και το κάνει ιδιαίτερο και ξεχωριστό...Το δικό μου δεν θα σας αρέσει γιατί μάλλον θα το βρειτε...βαρύ με αυτα που έχω βάλει μέσα...Δεν θα σας αρέσει αποτι εχω δει...

Και ολα τα υπολοιπα σπίτι -δεν θυμάμαι τα ονοματα των κοριτσιών...ειδα πολλά σπίτια.... :oops: σορυυυυυυυυ!!!!!!!!!-ειναι ενα κι ενα.

Μπραβο κοριτσάρες μου.Ομορφα και με την προσωπικότητα της καθεμιάς.....

 

myrto πολύ μικρές φωτο έβαλες...Μου βγηκε το μάτι να καταλάβω τι βλέπω..Βάλε μεγαλύτερες γιατι το σπίτι σου εχει ενδιαφέρον

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Συμμάζεψα λίγο, οπότε να και φωτό από το σαλόνι μας...

 

Το τζάκι το έφτιαξε κι αυτό ο αντρούλης μου, την εστία αγόρασε και το μάρμαρο κομμένο εννοείται... :wink:

 

dsc6577cs7.jpg

 

Ο λατρεμένος μου καναπές :D Συνήθως στο τραπεζάκι βρίσκονται καμμιά 10αριά βιβλία των παιδιών, αυτοκινητάκια, ποτηράκια, ζωγραφιές κλπκλπκλπ

 

dsc6575vu1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Να και το δικό μου...Είναι λίγο, πως να το πω για να μη με θίξω...μμμ, ''φοιτητικό'' σε σχέση με τα υπόλοιπα, αλλά αν δεν παινέψεις το σπίτι σου θα πέσει να σε πλακώσει!!!

 

P1010143-2.jpg

 

P1010146-1.jpg

 

P1010148-1.jpg

 

P1010150-1.jpg

 

P1010151-1.jpg

 

P1010155-1.jpg

 

P1010156-1.jpg

 

P1010158-1.jpg

 

Μυρτω εγω το σπιτι σου θα το χαρακτηριζα παιχνιδιαρικο!

Πολυ ωραιο!

Ποιες μεινανε? Α! ναι η Micnat επισης παιχνιδιαρικο!

Με πολυ αγαπη για κατασκευες σας βλεπω, μπραβο. το σπιτακι τελειο!

Μπιζουδακι ωραιο κ το δικο σας, με πολλα χρωματα.

Αθηνα ειχα κ εγω την ιδια απορια... κομμωτρια? Μ'αρεσει αυτο το στυλ μοντερνο-ρετρο (το λεω καλα?) πρεπει να ειναι παλιο σπιτι, ανακαινισμενο? ή κανω λαθος? πολυ μ'αρεσουν αυτα τα σπιτια!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...