Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 202
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

περαστικα να ειναι ολα και να εχετε καλη τυχη σας ευχομαι..

 

κοριτσια,συγνωμη κιολας για την αλλαγη του θεματος αλλα εχω μια απορια.ξερετε τι μπορει να ειναι το υγρο που εκρρινεται απο το στηθος πιεζοντας το?μια φιλη, μου ειπε οτι ειναι προλακτινη και οτι συμβαινει και σε εκεινη.το θεμα ειναι οτι εμενα δεν ειναι διαφανες το υγρο οπως εκεινη αλλα πρασινο..αν γνωριζετε κατι,βοηθηστε με!

taspaa μου,τελικα τι ηταν? Πηγες σε γιατρο? Τι σου ειπε?Με ενδιαφερει,γιατι ακριβως το ιδιο εχω κι εγω. Σημερα τυχαια διαβασα την απαντηση σου,επειδη εψαχνα

μαστολογο...

Βοηθηστε τους γιατρους να βοηθησουν οπου υπαρχει αναγκη. Γιατροι της καρδιας, 2103317288. Γιατροι του κοσμου,2103213150Στελνουμε φαρμακα,ειδη πρωτης αναγκης και κουβερτες,στελνουμε αγαπη...

Ενα μηλο την ημερα...

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. Η κυρία Καρυδά θεωρώ ότι είναι η καλύτερη.Πήγαινε η κολλητή μου και το μονό που είχαμε να πούμε είναι γιατι αργήσαμε να την βρούμε.

Καλησπέρα,

 

αυτους που ξερω εγω γιατι προσφατα πήγα σε δυο για αντιστοιχο προβλημα είναι η Κα Καρυδά Ειρήνη η οποία είναι διευθυντρια του Κεντρου Μαστού στο ''ΥΓΕΙΑ'' και έχει και ιατρείο στην Λεωφόρο Αλεξάνδρας.Επίσης πήγα και σε δευτερο γιατρό τον κο Πατέρα Χαρίλαο που είναι στο Ιατρικο Κέντρο Ψυχικού. Οι γιατροι αυτοί ήταν παλια στον Αγιο Σαββα...

Αν ενδιαφερεσε πέσμου να σου στειλω διεθυνσεις και τηλ.

 

Πάντως κορίτσια εγώ κάηκα από τον Ζομπολα που λέτε εδώ....Μακριά...Καλύτερα να επιλέξετε τον Κο Μισιντζή στον Αγ. Σάββα...

 

Μια απορία...η κα Μιχαηλίδου νόμιζα ότι είναι γενική χειρούργος (προφανώς κάνω λάθος ) και ότι δεν ειναι μαστολόγος...Μπορείτε να μου στείλετε το τηλ. της σας παρακαλώ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Κορίτσια, ψάχνω κι εγώ για μαστολόγο γιατί δυστυχώς η πρώτη μου μαστογραφία έδειξε ύποπτες μικροαποτιτανώσεις και έχω φρικάρει. ( Είχε καμιά από σας παρόμοια εμπειρία; )

 

Όποια μπορεί ας μου στείλει τα στοιχεία της κ. Μιχαηλίδου και της κ. Καρυδά, από τις οποίες, απ'ό,τι διάβασα, είστε ευχαριστημένες. Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

ΛΕΩΦ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ 192Β, 11521, ΑΘΗΝΑ

Τηλέφωνο: 2106428895

Ειδικότητα: ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ

 

Είναι τα στοιχεία της Καρυδάς Τα βρήκα απο το νετ. Με είχε χειρουργήσει και εμένα πριν 4 χρόνια Είχα ένα οινοαδένωμα στο μαστό. Την είχα βρει μέσω μιας φίλης μου που θεράπευσε την μαμά της. Είναι πολύ καλή γιατρός Όσες φορές πήγα στο ιατρείο της όλοι την δόξαζαν αλλά δυστυχώς πολύ ακριβή...

 

Σου εύχομε πολλά περαστικά και όλα να πάνε καλά για όλες

Rikiki & Καραμελίτσα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια γνωρίζω κι εγώ έναν πολύ καλό μαστολόγο (ήταν και διευθυντής της μονάδας μαστού στο 401), πάρα πολύ έμπειρο, έχει εξαιρετική φήμη και έχει παρακολουθήσει αρκετές γνωστές μου. Έχει ιατρείο κάπου στην Πανόρμου, Γκόνης λέγεται. Εάν κάποια θέλει στοιχεία, ας μου στείλει π.μ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΚΑΛΟ ΜΑΣΤΟΛΟΓΟ-ΧΕΙΡΟΥΡΓΟ?ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΦΑΙΡΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΙΝΑΔΕΝΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΣΤΗΘΟΥΣ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΞΕΚΑΘΑΡΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.

Link to comment
Share on other sites

εχω κ εγω.αν δεν ειναι μεγαλα τα αφηνουν ετσι κ τα αφαιρουν μονο αν χρειαστει.παω στην τομπρου στο αιγαλεω.ειναι εξαιρετικη.δεν ξερω αν χειρουργει.δεχεται κ δημοσιο.καλα λογια εχω ακουσει κ για την καρυδά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ!ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΟΤΙ ΔΕΧΕΤΑΙ ΔΗΜΟΣΙΟ ΕΝΝΟΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΗΣ?ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ ΜΑΣΤΟΛΟΓΟΣ? ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΕΨΑΞΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΩΣ ΓΕΝΙΚΗ ΧΕΙΡΟΥΡΓΟ.

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΠΟΙΟΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΦΑΙΡΕΘΟΥΝ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ.ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΦΗΜΕΣ!ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ:-(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΠΟΙΟΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΦΑΙΡΕΘΟΥΝ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ.ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΦΗΜΕΣ!ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ:-(

 

σε μενα ειναι ενταξει μεχρι τωρα δεν αλλαξαν στην εγκυμοσυνη.εννοω στο ιατρειο δεχεται δημοσιο,δεν ξερω αν χειρουργει.θες να της τηλ;πηγαινε αν θες να τη δεις απο κοντα.μου αρεσε που εξηγουσε επακριβως οτι εβλεπε στο στηθος

Link to comment
Share on other sites

χειρουργος μαστολογος γυναικα :Φιοριτα πουλακακη ειναι στο metropolitan κανει ιατρειο εκει και κανει και στη γλυφαδα αν δεν κανω λαθος..αν θες περισσοτερες πληροφοριες στειλε μου πμ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΜΗΠΩΣ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΚΑΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΙΝΟΑΔΕΝΩΜΑΤΟΣ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΣΤΟ ΑΤΤΙΚΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΗΣ?ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΣ ΣΤΕΙΛΕΙ ΠΜ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Link to comment
Share on other sites

ο κος παναγοπουλος στον αγιο σαββα που χειρουργησε την μητερα μου βγαινει σε συνταξη

μια φιλη εχει τον κο Ζομπολα.τον ειχα πετυχει μια φορα σε θαλαμο....

καποιΑ ΑΛΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ μαστολογου?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
H κα Μιχαηλίδου ξερετε πόσα παιρνει επίσκεψη;

 

παιρνει 80 ευρω, πηγα πριν 1 μηνα, οντως καλη! περιμενα βεβαια αρκετη ωρα μετα το ραντεβου να με δει. ειναι στην πλατεια του Αγ.Θωμα στο Γουδι.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα πριν περιπου 5χρονια εκανα κ εγω αφιρεση ινοαδενωματος.τοτε το ειχα ψαξει κ τελικα κανενας δεν μου ελεγε αν πρεπει να το αφαιρεσω.ομως επειδη εμενα αυτο με τρελλαινε αποφασισα να το κανω ωστε να μην το σκεφτομαι συνεχεια,αλλωστε ολοι μου ελεγαν οτι σε περιπτωση εγκυμοσυνης μαλλον θα μεγαλωσει.

η επεμβαση κρατησε ουτε 30λεπτα με τοπικη ναρκωση κ αμεσως πηγα σπιτι μου.το μονο ασχημο ηταν οτι μετα για 1μηνα θα επρεπε να φοραω συνεχεια σουτιεν ακομα κ στον υπνο μου....αυτο ηταν ζορι για μενα αλλα τελικα ολα καλα κ απο σημαδι εμεινε ενα ελαχιστο!!!

ο γιατρος μου για θεσσαλονικη ειναι ο κυριος Αντωνιτσης(κορυφη!!!!) κ η πεμβαση εγινε στον Α.Λουκα!

χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα

το αγορακι μου ειναι η ζωη μου ολη!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...